Gdańsk: wtorek, 24 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

Trener

strona 4/6

7 kwietnia 2009, 15:51 / wtorek
Pilsner:
"Gdzie slyszales ze Kubicki postawil takie ultimatum?
(...)
Kubicki-jesli prawda ze z nim gadali i sie zgodzil jesli wywala cypryjczyka."

Osobiście nie wierzę, że kontaktowali się z Kubickim, jednakże jeśli to prawda, to byłoby to jedyne wyjaśnienie dla urlopu Michalskiego.
7 kwietnia 2009, 15:53 / wtorek
Do wyboru,do koloru...
odnośnik
7 kwietnia 2009, 15:56 / wtorek
OREST OREST EL OREST LENCZYK OOOLE!!!!!
7 kwietnia 2009, 15:57 / wtorek
Gmoch od taktyki, Silnoręki od spraw psychologiczno-motywacyjnych. Inaczej tego nie widzę.
7 kwietnia 2009, 15:59 / wtorek
Zatrudnienie Gmocha automatycznie wiąże się z zakupem całorocznego zapasu markerów do tablic wielorazowych. No ale jak to mam nam pomóc to czemu nie :)

A MY SWOJE !!!
7 kwietnia 2009, 16:00 / wtorek
na razie niekt rozsądny nie chce się podjąć takiego ryzyka. Utrzymać zespół w 8 meczy, przy takich przeciwnikach i takim stanie druzyny - mission impossible. Kto sobie chce psuć CV? Obawiam się , że trafimy na jakąś ciapę.
7 kwietnia 2009, 16:26 / wtorek
odnośnik Jeżeli to prawda to czarno widzę Nasze utrzymanie. Niech Bóg ma o opiece Lechię, bo tylko to zostało.
7 kwietnia 2009, 16:29 / wtorek
Abus5 poczytaj najpierw w wątku zanim coś wpiszesz
7 kwietnia 2009, 16:32 / wtorek
a ja ciągle czekam na poniedziałkowy poranek...
7 kwietnia 2009, 16:36 / wtorek
Wszedzie pisza o tym tylko nie ma nadal oficjalnego info ;/
7 kwietnia 2009, 17:16 / wtorek
To prawda ze dzwonili do Kubickiego , wiem ze postawil jakis warunek,ktorego zarzad nie jest w stanie go speolnic , byc moze chodzilo o Michalskiego . Jesli chodzi O Grembosia to on po prostu sie boi wejsc na mine. To za bardzo śmierdzi spadkiem.Ma dobra posade u Boba , dobra kase ,ale podejrzewam ze jak Lechia spadnie oda czerwca wlasnie Grembos przyjdzie..i pewnie przyjdzie Jurek Jastrzebowski...
7 kwietnia 2009, 17:17 / wtorek
isLG - a czy oni powiedzieli, w który poniedziałek dokładnie?:D Tak na marginesie - ja też na niego czekam.
7 kwietnia 2009, 17:21 / wtorek
no właśnie nie podali w który, czyżby o lanym myśleli?? już nie wiem :D
7 kwietnia 2009, 17:21 / wtorek
Trener Lechii bedzie znany w poniedzialek. Ale w LANY PONIEDZIAŁEK...
7 kwietnia 2009, 17:23 / wtorek
my trenera odrazu potrzebujemy bo kurwa kazdy dzien na wage zlota ;//!!! Spierdolili bo trzeba bylo wyebac koale po bytomiu...
7 kwietnia 2009, 17:27 / wtorek
W "Fakcie" podali ze kandydatem do trenowania Lechii byl ... Tomasz Waldoch hahahahahhahaha

Wiadomo Fakt to dno dziennikarskie ale akurat w probe zatrundnienia kolejnego kolegi z Michalskiego to jestem w stanie uwierzyc :) naszczescie proba nieudana :)
7 kwietnia 2009, 17:29 / wtorek
Wałdoch ? ten Wałdoch? :D No już się pismakom do końca w dupach poprzewracało...
7 kwietnia 2009, 17:31 / wtorek
Wkurza mnie jeden fakt>
Lechia to nie barcelona a podchody do trenera robią jak by przynajmniej byli mistrzem Polski.Polonia .b zwolniła Motykę i zatrudniła na drugi dzień nowego trenera i nie robiła burzy medjalnej.Nasze władze z byle Gówna potrafią zrobić fakt medialny a z poważnej rzeczy nic sobie nie robią.
Mieli całą zimę i II tyg po Polonii na zmiane trenera .Teraz jest już za póżno (choć nie mamy już nic do stracenia ) i właśnie to jest dla nas szansa.
Jak mają zatrudnic nastepnego Koalę to wolę Kafarskiego(nic mu nie ujmująć).
Tak więc jeśli nas nie stać na pożądnego trenera to trzeba nam spaść do i-ligii i stracić kupę kasy (znacznie więcej niż kilka pensji trenera ).Obym się mylił.
7 kwietnia 2009, 18:13 / wtorek
odnośnik

niech ten pan ktory napisal ten artykul wezmie kolko i jebnie sie w czolko!!!

"Myślę, że mimo wszystko należy podziękować temu trenerowi za pracę, bo zależało mu na dobrych wynikach i chciał dobrej gry swoich podopiecznych"

Najlepiej kup mu kilogram lisci eukaliptusowych na droge do wawy!!

"Nie podobały mi się nieprzyjemne epitety pod adresem trenera Zielińskiego.

Można krytykować, ale obrażanie człowieka, który zapewne zostawił trochę zdrowia na trenerskiej ławce jest nie na miejscu. Boli, że często obrażają i to anonimowo ludzie, którzy nie umieją podbić pięć razy piłki i myślą, że zjedli wszelkie rozumy, bo oglądają mecze w telewizji".

Boli ze tacy idioci, ktorzy zjedli wszystkie rozumy, bo udaja ze graja w pilke wypowiadaja sie na temat Lechii!! Poza tym Zielinski zostawil zdrowie na trenerskiej ławce?? Toz to kurwa on sie praktycznie nie spocil tam nawet... a co powiedziec o zdrowiu i wykonczonych newach kibicow to jest kurwa ok??
7 kwietnia 2009, 18:35 / wtorek
Tomasz Kafarski oficjalnie trenerem Lechii Gdańsk - Tomku trzymaj się mocno!! :)
7 kwietnia 2009, 18:43 / wtorek
skąd to info Simek86 ??
7 kwietnia 2009, 18:44 / wtorek
7 kwietnia 2009, 18:48 / wtorek
No to dzisiaj zasne spokojnie. :)
7 kwietnia 2009, 18:48 / wtorek
Ja trzymam kciuki, chociaz slabiutko to widze. nic innego mi przecież nie pozostalo, a Tomkowi nalezala sie ta szansa !
7 kwietnia 2009, 18:51 / wtorek
Tylko ciekawe kto teraz zostanie asystentem?
7 kwietnia 2009, 18:52 / wtorek
NO TO POWODZENIA TOMEK.
UTRZYMAJ NASZĄ LECHIE.
PANOWIE PIŁKARZE PROSZE WAS O POKAZANIE CHARAKTERU.
7 kwietnia 2009, 18:56 / wtorek
Szkoda, ze tak pozno... ale od teraz mysle, trzeba na maxa Go wspierac!! Aby zaczal wygrywac jak za czasow midzy Borekiem a Kubickim ;-) POWODZENIA!
7 kwietnia 2009, 19:03 / wtorek
Bardzo dobra i jedyna rozsądna decyzja brawo ! nikt inny nie zna ich tak jak on mimo młodego wieku mam nadzieje że charyzmy wystarczy.
7 kwietnia 2009, 19:04 / wtorek
powodzenia
7 kwietnia 2009, 19:06 / wtorek
Jeszcze jedno Ten Podpis zalatwil A.Kuchar I Turnowiecki
A frajer Michalski Wyp... za granice !!
Ale teraz trzeba wygrac z botem!!
LECHIO !!!!
7 kwietnia 2009, 19:14 / wtorek
Ciekawe czy Radek zadzwonił do Kafara i poinformował go że został trenerem?

Kafar, oby twoja skuteczność była taka sama, jak w poprzednich meczach, kiedy prowadziłeś Lechię.
7 kwietnia 2009, 19:21 / wtorek
Brawo :) Ciesze sie ze to Tomek zostal trenerem nalezalo mu sie ;) Bo jak przeczytalem , ze trenerem ma zostac jakis Czesiu to prawie ataku serca niedostalem :) Mysle, ze Kafar zrobi porzadek w szatni i bedzie odkryciem na lawce trenerskiej ekstraklasy :) Powodzenia Tomek
7 kwietnia 2009, 19:24 / wtorek
Ja Mam kilka pytań
po pierwsze primo : Tomek powinien podpisać umowę iż nie znał się wcześniej z Radosławem M. i nie są to machloje

po drugie primo Czy Tomek może sam prowadzić zespół OE?

Po trzecie Primo Ultimo czy Tomek jest w pełni świadomy wyzwania ?
7 kwietnia 2009, 19:24 / wtorek
7 kwietnia 2009, 19:32 / wtorek
Tomek trzymaj się!!! Zgotujmy mu powitanie w sobotę godne przyszłego zwycięzcy. W tym sezonie już tylko w nim nadzieja że jakoś ułoży tą grę tak że mecze będą się kończyły po walce a nie po" spacerku obok meczu"
7 kwietnia 2009, 19:33 / wtorek
Powodzenia Tomku !!!
7 kwietnia 2009, 19:36 / wtorek
To po by przejał role a asystetem bedzie jakiś Uczony !!
np Gmoch !! lub Wałdoch!!
Teraz trzeba na bełchatów sie szykować!!
bo jak przegramy to bedzie 16 miejsce!!
7 kwietnia 2009, 19:37 / wtorek
Najważniejsze że nie ma koali, a Kafarski...z braku laku...chociaż narazie nie można go oceniać...Oby było lepiej!
7 kwietnia 2009, 19:38 / wtorek
Niech dewizą Lechii będzie Gdańskie " Odważnie ale z Rozwagą" . Chroń nas Boże przed wynalazkami typu Jacek czy Czesiu. Żadnych prowizorek i doświadczeń na naszej Lechii .
"Kafar" , nie zawiedź Nas, powodzenia.
7 kwietnia 2009, 20:02 / wtorek
Juz wole spasc w rodzinnym klimacie (a mysle ze Kafara po czesci mozna zaliczyc juz do tego grona) anizeli jakies wynalazki last minet.
Mial nosa do decyzji personalnych i stylu gry w Kaszubii....o ile pamietam za Borka rozpracowywal rywali i byly efekty.
Jedyny problem czy kopacze beda sie sluchac....niech tylko wyjdzie ze jakis lub jacys robia focha to powiem po mesku ,bedzie pewnie wpierdol.
Radze nie robic kwachow za np. siedzenie na lawce.
Te pare kolejek stulic gebe nie za wiele myslec ,sluchac Kafara to moze sie uda.
POWODZENIA
7 kwietnia 2009, 20:14 / wtorek
Tomasz, powodzenia, oczywiście jesteśmy z Wami, myśle, że to dobra decyzja, jeżeli nie było możliwości zatrudnienia doświadczonego trenera z pierwszej półki, to cieszę się, że Lechijkę poprowadzi swój chłopak, a nie jakiś przypadkowy pierwszy lepszy nieudacznik. POWODZENIA!
7 kwietnia 2009, 20:17 / wtorek
A teraz niech ktos walnie temat "... musi odejsc". Po pierwsze ekipa silnorekich na asystentow, po drugie wsparcie wszystkich bo ten trener mimo ze malolat (w porownaniu do mnie:D) jest NASZ.
7 kwietnia 2009, 20:26 / wtorek
Wykrakałeś.
7 kwietnia 2009, 20:29 / wtorek
Trzymam kciuki!
7 kwietnia 2009, 20:32 / wtorek
...My Wierzymy...!!!
7 kwietnia 2009, 20:34 / wtorek
Brawo !! Chyba najlepsza możliwa decyzja obecnie !! Zna zespół siedzi już trochę na ławce....będzie dobrze. Tomek masz moje wsparcie i chyba reszty też !!
7 kwietnia 2009, 20:46 / wtorek
ehh powrot tego samego... przeciez juz raz byl duet Borek - Kafar a teraz jest odwrotnie. Nikt nie chcial wziac naszej Lechii bo kazdy widzi jaka jest sytuacja, zarzad znowu mydli oczy ze wnikliwie ogladal warsztat pracy KAfarskiego.NIe mieli kogo wziac to juz muslii Kafara... Cienko to widze,obyscie nie wspominali moich slow na zokonczenie sezonu.
7 kwietnia 2009, 20:49 / wtorek
no to teraz Panowie widzę gęsto w młynie i jedziemy na całej piździe przez cały mecz. Oni wraz z Kafarem tego bardzo potrzebują !! AVE LECHIA !
7 kwietnia 2009, 20:53 / wtorek
Kafar nic nie zmieni potrzeba nam nowej krwi kogoś z jajami a nie kolegi z ławki kto ma na nich ryknąć?
7 kwietnia 2009, 20:53 / wtorek
Sonda o trenerze i taki kwiatek

Jacek Zieliński powinien pozostać pierwszym trenerem gdańszczan do końca sezonu
Wykres: 2.4% (2)

KTO GLOSOWAL NA TO? PRZYZNAC SIE!!!

Nikt niestety nie chcial Lechijki w obecnej sytlacji gdy gramy 8 meczy z czego 4 z potentatami... i 3 takie srednio latwe... Kafar powodzenia w walce o nasz byt w Ekstraklasie ...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015