Gdańsk: poniedziałek, 6 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 25.04.2009.godz.16.

strona 1/17

6 kwietnia 2009, 18:04 / poniedziałek
Jako,że znany już jest termin meczu derbowego, oraz w obliczu obecnej sytuacji naszej Lechii, warto uświadomić nowego trenera, naszych piłkarzy, czym jest ten mecz dla nas, kibiców Gdańskiej Lechii!!! To nie jest zwykły mecz, czy też mecz o tzw. 6 punktów.To mecz o chwałę i dumę wszystkich gdańskich kibiców.Zwycięstwo Lechii jesienią na stadionie bezdomnych,dało nam wszystkim kibicom ogromną radość i wiarę,że nasza Lechia jest najlepsza w Trójmieście!!!Nowy trenerze,piłkarze Lechii , udowodnijcie jeszcze raz i pokonajcie Arkę.Pokażcie swoją grą ,że zasługujecie nosić barwy biało-zielone!!! I niech na koniec tego meczu zabrzmi zwycięski śpiew." Trójmiasto jest nasze,Trójmiasto do Lechii należy" !!!!!
Tylko BKS Lechia!!!!
6 kwietnia 2009, 19:21 / poniedziałek
"Arka Dziwko Derby Są Blisko"
6 kwietnia 2009, 19:23 / poniedziałek
bez "sa" brzmi lepiej ;) tylko wygrana, to bedzie krok ku utrzymaniu!
6 kwietnia 2009, 20:03 / poniedziałek
Zapowiada się naprawde bojowa atmosfera !!!!!

arka, w Trójmieście nie istniejecie !!!!!!!
6 kwietnia 2009, 22:31 / poniedziałek
Denik ty napinacz jestes heheh pozdro daj nr:P notak bedzie teraz to bedzie mecz najwyzej rangi udowodnic trzeba ze jestesmy najlepsi
6 kwietnia 2009, 23:28 / poniedziałek
chris3707, będąc na Twoim miejscu, troszkę ostudziłbym emocje, szczególnie biorąc pod uwagę obecną kondycję Lechii, nie mówiąc również o tym, że w tym sezonie Arka już raz wygrała na Traugutta.

Miejmy tylko nadzieję, że mecz będzie bardziej interesujący niż ten na Olimpijskiej.

I kwestii formalnej, pamiętaj chris3707, że Lechia, tak samo jak Arka, gra na stadionie miejskim.
6 kwietnia 2009, 23:32 / poniedziałek
kogos obchodzi tu PE? :) Liga jest najwazniejsza, a smieszny PE to mozesz sobie wiesz gdzie wsadzic... :) rozgrywki potrzebne chuj wie komu :)
6 kwietnia 2009, 23:41 / poniedziałek
jak nie wygramy derbów to kurwa ja pierdole:) A Arka jest bezdomna śledziu i nie marudź że nasz stadion jest też miejski,bo on się wybitnie kojarzy z Lechią,a ten "wasz" na Olimpijskiej to się tylko z Bałtykiem kojarzy i tak zawsze będzie.
6 kwietnia 2009, 23:56 / poniedziałek
@Simek86 - oczywiście trudno porównywać PE z ligą, ale nie wmówisz mi, że Lechia do meczu z Arką podeszła podeszła tak jak do każdego innego w PE.

Kończąc kwestię samego stadionu. Co z tego, że grał tam kiedy Bałtyk? Było, minęło. Starym kibicom będzie się może bardziej kojarzył z Bałtykiem, nowym raczej w ogóle, zwłaszcza że jest po prostu miejski. Miejsce same w sobie jest dobre. Niech tylko go zmodernizują i będzie si.
7 kwietnia 2009, 00:01 / wtorek
Moze zacznijmy od tego ze Lechia w ogole do tego meczu nie podeszla, bo nie grali skladem ligowym tak jak wy, wiec nie masz co sie spinac ze wygraliscie 0-1 w jakims smiesznym PE.
7 kwietnia 2009, 00:08 / wtorek
Simek nie dyskutuj z pojebam prowokatorem.Śledziu wypierdalaj na Ejsmonda najlepiej,a nie tu forum zaśmiecasz.
7 kwietnia 2009, 00:12 / wtorek
z kim mamy wygrac jak nie z najslabsza druzyna w rundzie wiosennej w naszej lidze??
7 kwietnia 2009, 00:28 / wtorek
@gits - tego oczywiście Ci życzę. Tym nie mniej pamiętaj proszę, że końcowy wynik nie do końca odzwierciedla zawsze prawdziwą postawę drużyny.

Wierzę, że mecz będzie zacięty i że obie drużyny pokażą naprawdę na co je stać.
7 kwietnia 2009, 00:37 / wtorek
pójdziesz Ty stąd???? ale już!!!
7 kwietnia 2009, 00:56 / wtorek
Ostatnio zauważyłem, że ci bez stadionu, próbują się podbudowywać na różnych forach...jakaś nowa moda?

PS: Ostatnio grałem na stadionie Arki....w tenisa:D
7 kwietnia 2009, 01:34 / wtorek
@Dzikidingo - lepiej być pozornie bez stadionu, niż bez trenera :D
7 kwietnia 2009, 01:41 / wtorek
trenera się zatrudni, bezdomny będziesz zawsze...
7 kwietnia 2009, 01:42 / wtorek
lepiej byc bez trenera niz byc najwiekszym przekreciarzem w lidze :)

lepiej byc bez trenera niz - "jacek, jestesmy z toba" :)

lepiej byz bez trenera niz walczyc w nocy z klodkami :)

itd. :)
7 kwietnia 2009, 04:11 / wtorek
czerwone jabluszko przekrojone na krzyz, czemu ty arkowcu krzywo na mnie patrzysz? w tenisa grac marsz
7 kwietnia 2009, 05:27 / wtorek
Zśpiewajmy bracia razem
gdyńska arka qrwa jest
pierdolony klub rybaków czeka
w Gdansku pewna smierć

Niech przyjadą !!!
a ......
7 kwietnia 2009, 08:20 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 kwietnia 2009, 08:31 / wtorek
śledziu!
Przestudiuj najpierw terminarz a potem pisz!
Z Legią to my graliśmy jeszcze w 2008[2 kolejki wiosenne jesienią]KUMASZ?
7 kwietnia 2009, 08:47 / wtorek
zamknijcie ten jebany temat bo do derbów mamy jeszcze dwa warzne mecze na chuj sie napinacie . . .
7 kwietnia 2009, 09:43 / wtorek
Panowie; Nie karmić szprotek !!! Rozmawiajmy o Lechii, a nie o jakimś tam podrzędnym klubiku z prowincji, który w ogóle nie powinien w tej lidze grać. Z trenerem czy bez uważam, że zwycięstwo nad najsłabsza obecnie drużyną ligi to nasz zasrany obowiązek.
7 kwietnia 2009, 17:42 / wtorek
nie zwracać uwagi na marszczyfredów.
7 kwietnia 2009, 20:56 / wtorek
czy nie uwazacie,ze przekretarka powinna dostac od Lechii tyle biletow ile sama dala na derby jesienia?a w ogole to Lechia powinna w tym czasie przeprowadzic nagly remont sektora dla przyjezdnych:)gdyby kibice przekretarki mieli cos takiego jak Honor to nie przyjechaliby na T29 na derby,ale ich o posiadanie Honoru posadzac nie mozna:)w koncu kibicuja klubikowi ktory na przekretach stoi.a ty arkakarwiny to skad niby jestes?na karwinach jest jeden sledz tylko..wiec nie pisz ze arkakarwiny bo Karwiny arke maja w dupie.
7 kwietnia 2009, 21:02 / wtorek
Według mnie powinni dostać 1000 biletów i pokazać pseudodziałaczom co to są Derby Trójmiasta.
7 kwietnia 2009, 21:22 / wtorek
moze jeszcze frytki do tego?
7 kwietnia 2009, 21:32 / wtorek
Zgadzam sie z Adrian000 powinniśmy pokazac co to " Derby " .
7 kwietnia 2009, 21:36 / wtorek
a ja bym kurwom biletów nie dał,

a jak już to min 5%, a widok z ich sektora zastawiłbym reklamowymi balonami (tak jak to w zwyczaju mają te szmaty)

w końcu gościa w domu trzeba traktować tak, żeby poczuł się jak u siebie ;-)
7 kwietnia 2009, 21:45 / wtorek
a ja bym im dał 500 biletów i wpierdol.
7 kwietnia 2009, 21:48 / wtorek
"w końcu gościa w domu trzeba traktować tak, żeby poczuł się jak u siebie ;-)"

O nie! Ja Rysia pozdrawiać nie będę! Odmeldowuje się! ;) co do Biletow to 300 i ustawil ich za betonowym ogrodzeniem od Smoluchowskiego i tam postawil reklamy zaslaniajace widok na stadion ;)
8 kwietnia 2009, 00:11 / środa
tysiąc? taaa, sto tysięcy, może nawet milion odrazu, i do tego jeszcze szampan koks i dziwki na sektorze?

nosz kurwa, panowie - szanujmy się...

osobiście przychylałbym się do stanowiska Zeto
8 kwietnia 2009, 00:17 / środa
Popieram Zeto ! Tylko jeszcze stado kolumn miedzy tymi balonami zeby zagluszac kurwy tak jak to one maja w zwyczaju. Niech kurwy wią!! Moze wyciagna jakies wnioski i nie beda blaznowac na Baltyku...
8 kwietnia 2009, 00:34 / środa
A moze wzorowa organizacja derbow ala sledzie :

Z wpuszczeniem Arkistow :) sprawa jest prosta. Teraz mowimy im, ze dostana 1000 biletow za podwojna cene, za tydzien, ze 600, 3 dni przed meczem, ze 300 a dzien przed meczem, ze chuja bo remontujemy metr kraweznika na sektorze dla gosci.

I stawiajcie se telebim w waszym kurniku kurwy bez honoru i obwiescie sie obwiesie flagami : ,,jacek jestesmy z toba,,, nie zapomnijcie zaspiewac sobie wasz hymn z kartki.

P.S. Ile jebana Ara wpusci Wisly ze zgodami ? 0, 16 czy 27 osob ?
8 kwietnia 2009, 00:55 / środa
olac ryby i wpuscic 12 000 naszych!!!
8 kwietnia 2009, 11:34 / środa
Ja tam nie mam żadnych zachamowań, żeby pośpiewać o rysiu ;-))

"cały stadion rysiu śpiewał, a on stadion wam zajebał" ;-)

"rysiu z klanu, rysio" ;-))
8 kwietnia 2009, 11:56 / środa
Zeto jest moim idolem. Serio! :D
8 kwietnia 2009, 11:59 / środa
"cały stadion rysiu śpiewał, a on stadion wam zajebał" ;-)

Obowiązkowo! :-)
8 kwietnia 2009, 12:49 / środa
ciekaw jestem jak te kurwy pomieszczą się w taksóweczce Ryśkowej....w końcu Rychu ich podwiezie - zamówionko na telefon i jazda....

Rysiuuuuuu.....taksóweczka niezzrzeszona.......
8 kwietnia 2009, 17:34 / środa
Proponuje zamknąć ten temat do czasu meczu bo tu tylko zbędna napinka jest i nic poza tym . Ci co tu tworzą napinkę to przeciż sami zasrańce są tzn. internet hoolsi albo cyber bojówkarze . Pokażcie się barany w realnym świecie a nie będziecie tu bez sensu najeżdżać na arkę . Jestem pewny że jak przychodzi co do czego to albo was nie ma wcale albo spierdalacie a w najlepszym wypadku z daleka przyglądacie się wszystkiemu .
8 kwietnia 2009, 17:41 / środa
kur** arka ma zejść na dno jak bd śpiewać, niema byc cały czas arka kurwa czy cos takiego to jest mecz Lechii a nie wyzwanie sie derby derbami ale Lechia musi wygrac ten mecz Lechii są potrzebne pókty A więc Wszyscy śpiewają to co młyn moge sie załozyc ze młyn terz bd jechał na arke A wienc do boju i wszyscy gardła zacieramy.
AVE LECHIA
8 kwietnia 2009, 18:01 / środa
co to są "pókty"? ;-)
8 kwietnia 2009, 18:03 / środa
co to kurwa jest bd??? wez pisz calymi zdaniami a nie skroty myslowe Tobie tylko znane robisz...

Co do dopingu to zapewne bedzie tak jak na Legii czy Amice, czyli zapomnijcie o normalnym dopingu, bo ludzie beda sie chcieli pokazac jacy to z nich napinacze sa i bedzie antydoping.... zamiast doping dla Lechii.

Widze ze niektorym podoba sie atmosfera z meczu Amica - Wisla gdzie pyry praktycznie 90 minut rzucaly kurwami na Wiselke... jesli to jest wasz wyznacznik dopingu to mi jest was ludzie naprawde zal!!

Pozdrawiam.
8 kwietnia 2009, 18:04 / środa
Po chuj tu piszecie KURWA do meczu jeszcze ponad 2 tygodnie więc ryje bo przed nami jeszcze dwa ważne mecze . . .
8 kwietnia 2009, 18:04 / środa
Bylismy Jestesmy Bedziemy Chamami !
8 kwietnia 2009, 18:41 / środa
Ludzie żyjcie tym meczem co będzie w sobotę na derby przyjdzie czas!!!
W końcu ''prawdziwy'' kibic chodzi na wszystkie mecze nie tylko na derby
8 kwietnia 2009, 18:45 / środa
''Co do dopingu to zapewne bedzie tak jak na Legii czy Amice, czyli zapomnijcie o normalnym dopingu, bo ludzie beda sie chcieli pokazac jacy to z nich napinacze sa i bedzie antydoping.... zamiast doping dla Lechii. ''

Simek86 DOKŁADNIE
8 kwietnia 2009, 19:12 / środa
bd to znaczy będzie będę............My to zmienimy mam taką dzieje ze sie na meczu nie bd sie wyzwac bd ładnie kibicowac jak na śląsku, łks itp wkoncu kulturali kibice jestesmy.. na napewno bd tak kibicowac

sorka za błendy jestem dysletykiem

pozdrawiam Ave Lechia
8 kwietnia 2009, 19:59 / środa
Tak ciężko się wysilić i wcisnąć shift kiedy wymieniasz nazwę klubu naszych przyjaciół z Wrocławia??
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.280