Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 25.04.2009.godz.16.

strona 12/17

26 kwietnia 2009, 12:07 / niedziela
czy ktoś wie gdzie można ściągnąć mecz Lechia-arka
26 kwietnia 2009, 12:15 / niedziela
tutaj odnośnik
26 kwietnia 2009, 12:37 / niedziela
ale jest tylko wstęp do meczu?
26 kwietnia 2009, 12:39 / niedziela
odnośnik
tu jest już cały.
26 kwietnia 2009, 13:07 / niedziela
Wiśnia po strzeleniu bramki wiedzac ze ma 3 zolte kartki prawie sciagnoł koszulke ale zachowal zimny rozum czy jak to tam sie zwie brawo
26 kwietnia 2009, 13:26 / niedziela
czy ktoś wie jaki jest wynik me arka-Lechia
26 kwietnia 2009, 13:34 / niedziela
póki co jest 0-0, jeszcze 10 minut do konca
26 kwietnia 2009, 14:07 / niedziela
1-0 dla Lechii
26 kwietnia 2009, 14:20 / niedziela
no to srarka zerżnięta w weekend po całości , uhaha :)
26 kwietnia 2009, 16:49 / niedziela
dziekuje calej Druzynie za walke i zaangazowanie w derbach.a najbardziej dziekuje za wynik:)to byl super wekend dzieki Wam.teraz sprobowac powalczyc o zwyciestwo w zabrzu,a przynajmniej o remis... Tylko Lechia Gdansk!!
26 kwietnia 2009, 19:58 / niedziela
Po pierwsze ja rownież chciałbym podziękować wszystkim piłkarzom Lechii za walke i zwycięstwo w tym historycznym meczu. Tak trzymać panowie dalej!!!
po drugie: Arka Dziwko!Spadek Blisko!!! i tyle w tym temacie.
Tylko BKS Lechia!!!
26 kwietnia 2009, 20:44 / niedziela
Wlasnie super znawca Polskiej ligi Szczesny powiedzial w szybkije pilce ze w Gdansku niebylo zadnych emocji do 75 minuty wpadly 2 bramki pozniej jeszcze 1 i tyle haha
26 kwietnia 2009, 20:52 / niedziela
tak rzekł Trytko

"Mimo dwóch porażek w derbach nadal uważam, że w Trójmieście rządzi Arka."

bez komentarza :))
26 kwietnia 2009, 21:23 / niedziela
Trytko rzekł też ze Kopernik była kobietą.

Z takim tokiem myślowym raczej nie da rady podstawówki skończyć....
26 kwietnia 2009, 21:41 / niedziela
jemu już wojsko przerwało podstawowkę :)) co za as
26 kwietnia 2009, 21:41 / niedziela
Witam!

Piłkarsko mecz taki sobie. Dało się zauważyć kiepskie sędziowanie - podanie arkowca do bramkarza i.. nic. Generalnie dobra atmosfera, chyba najlpesza w tym sezonie na T29. Szkoda idiotów, którzy, gdy mój kumpel chcieli rozkręcać doping, kręcili bekę. Gówniarze... Trochę za dużo bluzgów na Arkę, która to z początku na nas za bardzo nie wrzucała, ale potem poszło. Fajnie, że nasi walczyli, aczkolwiek mozna zarzucić młunarzowi, że nie zawsze udawało się ich wspierać. Vide sporo bluzgów czy np. kolęda, podczas ktorje NIE POPROSZONO ABY STADION USIADŁ! Dobrze, że generalnie cay mecz byliśmy głośni, ale jest sporo do nadrobienia.

Cieszy pewne zwycięstwo. :-) To nie tylko derby, ale i walka o utrzymanie! Każdy punkt jest ważny!

Co do "czary mary, gdzie jest Mari" to albo ktoś kompetentny wyjaśni o co biegało albo pozostanie zajebisty niesmak. No, chyba, że koleś zyje a wg arkowców jest uznany za zmarłego - w skutek jakichś powodów.
26 kwietnia 2009, 21:56 / niedziela
mimo 12 tysięcy kibiców (oficjalnie) to doping masakra wstyd na całą Polskę! 80% pikników porażka żenada-- ---- młyn dno!!!! ----- moja Babcia głośniej śpiewa w kościele. 12 zawodnik O.K. a ta szmata na pół wirażu to porażka po całości . Splendor poraził Wladców Północy . Nie dotrzymali moczu do 95 minety.

Chwila. Namysłu. w 100% Wołakiewiczu Twoja Ferajna musi odkupić grzechy pierdolenia Koali ( gornik musi poledz).
Gornik to niemiecki klub. Powinien grać w bundeslidze. Wygrana będze zadośćuczyniniem i śledzie nie przeskoczą.
Hubert przykęć Im śrubę
26 kwietnia 2009, 22:14 / niedziela
ty to kurwa jestes AS .idz spac lepiej jutro masz na 8 .
26 kwietnia 2009, 22:16 / niedziela
Widać wsrod młodszej części kibicow jakies kompleksy wobec śledziowa czy co?
Nam nie sa potrzebne zadne szmatki czy chuj wie innego typy wynalazki.
Nie musimy nic nikomu udowadniac bo znamy swoja wartość i kazdy rozumny kibic to ogarnia.Jak chcesz opraw czy super ultrasowania przerzuc sie na Amicę.
Jesteśmy jacy jestesmy i... niech tak zostanie.Zawsze stali i niezmienni wbrew modom i trendom.A doping jak dla mnie byl calkiem dobry- adekwatny do wydarzeń na boisku.
26 kwietnia 2009, 22:16 / niedziela
Chlopie,zmien dilera,ewentualnie bierz tylko polowe !
26 kwietnia 2009, 22:24 / niedziela
odnośnik

Władcy Piaskownic hahahahah
26 kwietnia 2009, 22:38 / niedziela
masz nie aktualne zdjęcie tego graffiti ;)
26 kwietnia 2009, 22:41 / niedziela
*nieaktualne oczywiście
26 kwietnia 2009, 22:44 / niedziela
27 kwietnia 2009, 08:25 / poniedziałek
Arkadiusz Mysona
- Przed meczem jest tradycyjna wymiana proporczyków. I taki też otrzymała Arka od Karola Piątka. Chyba proporczyk im się nie spodobał, bo znalazłem go meczu wyrzuconego w okolicach ławki rezerwowych gości. Podniosłem i dałem niepełnosprawnemu kibicowi Lechii.

Komentarz chyba jest zbędny ...
27 kwietnia 2009, 08:57 / poniedziałek
Ktoś, kto pisze, że w sobotę doping był zły, chyba przedawkował leki albo mecz oglądał co najwyżej w necie! Ja pier**ę - u nas nie chodzi o to, żeby było ładnie, zgodnie i zaplanowane z góry do dołu! u nas jest zajebisty spontan, u nas stadion żyje własnym życiem!! I to jest u nas piekne i to jest nasza siła! A taki wulkan emocji i kocioł flag, szalików, rac i krzyczących gardeł jak podczas pamiętnego meczu (szczególnie w ostatnich 15 min. oczywiście) zapamiętam na całe życie!! To był w ogóle chyba najpiekniejszy dzień w moim zyciu :-) pozdro dla wszystkich biało-zielonych
27 kwietnia 2009, 09:27 / poniedziałek
Witam!!!Kolega wyżej nieco uprzedził moje spostrzeżenia,ale myśle dokładnie tak samo...!Nasz stadion,nasza świątynia,nasz klimat to jest wspaniałe!Spontan na pełnej k*rwie,niesamowite emocje większa lub mniejsza adrenalina,chóralne śpiewy które niosły się po całym Gdańsku wszystko to co kocham!!!A do osób które są wielbicielami reżyserii muppet show w wykonaniu poznańskiej kuchenki mam prośbę ogarnijcie się ludzie zmieńcie dilera który być może Was okłamuje albo poprostu przestańcie siać farmazony bo od zawsze Lechia była ceniona za swój niepowtarzalny styl i klimat który mimo upływu lat pozostaje taki sam!!!Tylko Lechia Gdańśk!!!
27 kwietnia 2009, 10:38 / poniedziałek
Witam,

Głowa jeszcze boli, ale było pięknie! Duma mnie rozpiera tym bardziej, że pracuje w Gdyni. Każdy dziś mi się kłaniał a ja z dumą po raz drugi mogłem powiedzieć w tym sezonie i kto rządzi w Trójmiaście? Jasne, że gdańska Lechia! A co do meczu to ogólnie ok, jednakże najbardziej rozbawiło mnie jak w trakcie palenia szmat arki itp. Śledzie siedziały w swoim sektorze i rwały tą ich pseudo sektorówkę. Dużo się nie na męczyli bo porwana była na początku! Z jaką pasją to robili ci kolesie. Widać, że tak jak prezesi i piłkarze mają w dupie Arkę tak samo kibice Arki szacunku dla swoich barw nie mają!
Nic dodać nic ująć!
A co do proporczyka... Powiem to co wiedzą wszyscy Arka to poprostu klub bez Honoru!
27 kwietnia 2009, 10:40 / poniedziałek
''Arkadiusz Mysona
- Przed meczem jest tradycyjna wymiana proporczyków. I taki też otrzymała Arka od Karola Piątka. Chyba proporczyk im się nie spodobał, bo znalazłem go meczu wyrzuconego w okolicach ławki rezerwowych gości. Podniosłem i dałem niepełnosprawnemu kibicowi Lechii.

Komentarz chyba jest zbędny ...''

Widocznie w ''galerii sław'' i w historii gdynskiej arki nie ma miejsca na Derby Trójmiasta w ekstraklasie ciekawe dlaczego
27 kwietnia 2009, 10:53 / poniedziałek
Najbardziej smiesza glosy i wpisy sledzi o tym, ze kibicowsko wygrali derby...buahahaha. Faktem jest przez 5 min naprawde fajnie spiewali i bylo ich slychac na luku ale reszta meczu nie powalala. Dodam tylko, ze w Kartuzach w centrum, na duzym wyswietlaczu przez caly dzien pojawial sie napis - DERBY NASZE!!! LECHIA GDANSK FC KARTUZY POZDRAWIA :)
27 kwietnia 2009, 12:01 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
27 kwietnia 2009, 12:16 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
27 kwietnia 2009, 13:19 / poniedziałek
Kolega NIX ma rację polać mu :) 15 minut ostatnie to byl wogole kosmos jakiego dawno nie bylo na Traugutta. Narzekacie na oprawe, doping idzćie dzis na stadion i zrobcie sobie sami doping i oprawe jaka wam sie podoba i zdajcie relacje...... :)

Paweł Buzała !! O tym chłopaku można dużo powiedzieć raz nie skuteczny często sytuacje marnuje, ale nie wiem moze odejdzie moze nie :) Ale jak jeszcze kiedyś będa derby błagam kupmy go na jeden mecz albo wogóle nie sprzedajmy on musi być na derbach kiedyś jeszcze !!! :)
Wiśnia dzięki za gola !! Zamknął oczy i huknął !! Cudowne emocje i tyle !!!

Na koniec powiem że śledzie na trybunach nie zaprezentowały się źle !!! Mowie to obiektywnie i tyle. Ale niech nie pierdolą, że u nas była tragedia bo nie cierpię takich gadek, bo przez wiekszą część meczu nie istnieli.
27 kwietnia 2009, 14:02 / poniedziałek
: ) też o tym myslałem, w razie jakby coś kiedyś, możliwość kontraktacji Pawła na pojedyncze mecze w tym kontekście : )))

ale lepiej niech tu jest, z nami

albin_bks 24k wietnia 2009, 13:07 / niedziela napisał : " . . . Wiśnia po strzeleniu bramki wiedzac ze ma 3 zolte kartki prawie sciagnoł koszulke ale zachowal zimny rozum czy jak to tam sie zwie . . . "

tak, rozum

do rzeczy
poł godziny na początku drugiej połowy fatalne, Arka bardziej grała a Lechia bardziej chciała grać, chciała ale nie grała,

dobrze że Wiśni to weszło, stadion się ożywił, bezdomni w tej wrzawie, w tym ryku się pogubili (to jest to co lubię najbardziej, szkoda że tak późno : / ) i nareszcie zaczęło się kotłować pod ich bramką, oprócz dobitki Buziego powinny wpaść jeszcze ze dwie bramy (Kowal, Piątek) conajmniej jeszcze dwie

strzał Wiśni nie był efektem przewagi, jakiegoś szczególnego naporu Lechii
ale . . . odmienił radykalnie ten mecz, to widowisko przedtem poza chęciami . . . niewiele co wychodziło, na trybunach całkowicie adekwatnie, pierwsze pół godziny drugiej połowy . . . . każdy wie jak było

owszem dzięki postawie całego zespołu, ale ZWŁASZCZA dzięki temu strzałowi Wiśni nie bedzie się chciało o tych derbach jak najszybciej zapomnieć w każdym z aspektów widowiska
27 kwietnia 2009, 14:29 / poniedziałek
Śmiem twierdzić, że po wejściu Kowalczyka na podmęczoną Arkę, bramka dla nas była już tylko kwestią czasu. To dobry taktyczny manewr Kafarskiego, widać jak Kowalowi dobrze się ławeczka przysłużyła, jego głód piłki i świeżość sprawiła, że mijał potem śledzi jak tyczki. Inna sprawa, że arkowcy do tej 70 minuty dużo więcej biegali i po bramce nie mieli sił, by się podnieść (z kolan!), gol dla Ary nie wynikał z ich gry, lecz wyłącznie z dekoncentracji naszych czekających na ostatni gwizdek. Nasi starali się więcej grać piłką, ale śledzie atakowali bardzo twardo, co w przypadku Ryby, Wiśni, Rogala i Buziego niestety kończyło się stratami zwłaszcza, że w wielu wypadkach arbiter nie gwizdał ewidentnych fauli (np. w I połowie chwyt zapaśniczy na Mysonie)
Szkoda, że nie 3:0 (Piątek lub Kowal), wtedy by to super wyglądało ... :), ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Brawo Lechia.
27 kwietnia 2009, 15:26 / poniedziałek
27 kwietnia 2009, 17:19 / poniedziałek
A ja pozdrawiam Pana Pawła Kapsę za "miłe" gesty po meczu w stronę sektora żółto-niebieskich fanów ;)

AVE Lechia
Trójmiasto jest nasze... :)
27 kwietnia 2009, 17:31 / poniedziałek
doping był naprawde bardzo dobry, tylko szkoda że kolęde nie zrobilismy tak jak w 2007 roku z tym że na początku wszyscy siadali był lepszy efekt.
27 kwietnia 2009, 18:53 / poniedziałek
Sportowefakty:

Po meczu Lechii Gdańsk z Arką Gdynia doszło do nieciekawego incydentu. Na ziemi, tuż przy ławce rezerwowych Arki leżał proporczyk Lechii. Zajął się nim właśnie Mysona. - Zawsze na początku kapitanowie obu zespołów wymieniają się proporczykami. Arka chyba nie wzięła tego do siebie i po meczu nasz proporczyk leżał na ziemi, więc go podniosłem i dałem niepełnosprawnemu dziecku - powiedział piłkarz.

I niech mi ktoś powie że to KURWY nie są!!!!
Baz stadionu bez kibiców bez honoru!!!
Śmierć gdyńskiej kurwie!!!
27 kwietnia 2009, 19:03 / poniedziałek
Tej sympatycznej wypowiedzi też chyba nie było:

"...A dla mnie, chłopaka wychowanego w Starogardzie Gdańskim, gdzie wszyscy od zawsze kibicują Lechii, derby, w dodatku w Gdańsku to coś wyjątkowego - podkreślał Piotr Wiśniewski, strzelec pierwszego gola w sobotnich derbach."

Brawo Wiśnia, super mecz.
27 kwietnia 2009, 19:43 / poniedziałek
tak moze nie bardzo do tematu ale usmialem sie jak to przeczytalem :)

<ja>ty skimn to...
<joshua>??
<ja>wracam dzis z psem od grubego juz ciemno bylo
<ja> ide abrahama i podbija do mnie taki kolo 2x2 w bluzie arki morda jak u bulldoga
<ja>chwycil mnie za ramie i do mnie: dawaj kurwa komore!!
<joshua> i co zrobiles?
<ja>a co moglem zrobic?
<ja> dalem mu telefon no co ja sie bede z takim klucil
<ja>dalem mu ten telefon a on dalej trzyma mnie za reke i wybiera jakis numer i dzwoni
<joshua>??
<ja>czesc mamo ja nie bede na kolacji bo przegralismy z tymi pedalami 2 do 1 ide sie przejsc z chopakami
<ja>nie martw sie o mnie wroce dizsiaj do domu
<ja>oddal mi telefon i poszedl w pizdu..
<joshua>LOL!! xD
<ja> stalem kurwa dobre 10min jak tepak na srodku ulicy kminiac co sie stalo...

zrodlo: odnośnik
27 kwietnia 2009, 20:08 / poniedziałek
odnośnik Ciągnie do rysia ;)
27 kwietnia 2009, 21:37 / poniedziałek
@ k0n1k87:

też to dziś na bashu czytałem i miałem niezłą polewkę.
27 kwietnia 2009, 22:07 / poniedziałek
witam:) wie ktos moze co bylo napisane na tym wielkim transparencie co sie przyjebali zeby go sciagnac bo mecz nie bedzie kontynuowany?? i pozniej on jeszcze sobie smigal po prostej :D
27 kwietnia 2009, 22:31 / poniedziałek
"Stadionu nie macie - sprzedany! Herb rugby - zgapiony!, Nigdy nie zostaniesz sam - zgapione!, Hymn - przerobiony -zgapiony!, Rok założenia - fałszywy - przejęty! Kurwy macie coś swojego?"
27 kwietnia 2009, 22:47 / poniedziałek
Dla mnie doping super, może dlatego że mówić do dziś nie mogę. A co do gry to Rybski mnie wkurza, że nie ma siły, podania dobre, celne, ale po podaniu nie biegnie za piłką, a szkoda.
27 kwietnia 2009, 23:28 / poniedziałek
"Niektórym należy jeszcze zakazać golenia nóg... Bo i tacy w naszej Arce kopią piłkę" <--- wpis z forum arkowcow :F padlem :F to miasto jest naprawde chore :F ale czytajac ich forum widac ich przygnebienie - i o to chodzi :D
27 kwietnia 2009, 23:36 / poniedziałek
dzieki Tomasz :)

pozdro :)
27 kwietnia 2009, 23:41 / poniedziałek
" :F " - co to kuzwa jest??? :|
27 kwietnia 2009, 23:46 / poniedziałek
Piłkarskie szachy, do 70 minuty mecz - sorry, że to napiszę - beznadziejny
(żadnej z drużyn remis nic nie dawał, nie wiem skąd ta asekuracja, prawda jest taka, że gdyby było porywające widowisko, to taki doping jak po golu mógł mieć miejsce znacznie wcześniej).

KAPSA - dość pewnie, wybronił setkę Nicińskiego
HUBER, MANU - solidnie, wystarczyło
BĄK - fajnie, włączał się do akcji ofensywnych, ładnie wkręcił w 1 połowie Telichowskiego trzema zwodami w ziemię, ale musi poćwiczyć dośrodkowania, bo na stadionie na pewno jest sporo sercowców...
MYSONA - super mecz, wybiegany, waleczny. Widziałem sytuację jak podniósł proporczyk i podał kibicowi, ale czemu mu się wydawało, że ten jest niepełnosprawny?!?
PIĄTEK, SURMA - zagrali swoje, sporo ataków rozbili, w ofensywie o tyle słabiej, że bez błyskotlowych, niekonwencjonalnych zagrań.
WIŚNIEWSKI - fajny mecz, piękny gol, pierwszy kontakt z piłką Kowalczyka i ... mam wrażenie, że Wiśniewskiemu trochę piłka uciekła, musiał ją dogonić, a że nikt go nie zaatakował, to wyszła piękna bramka:)
ROGALSKI - szarpał, ale generalnie traci formę z rundy jesiennej. To nie ten sam zawodnik
RYBSKI - huśtawka nastrojów, z jednej strony trochę bezproduktywny jak na zajmowaną na boisku pozycję, nie tak waleczny (nie wsadzi nogi wszędzie), sporo strat a z drugiej - mało nie strzelił bramki po rogu w II połowie, a wcześniej po jego zagraniu powinien być karny dla Lechii (za zatrzymanie piłki ręką w polu karnym)
BUZAŁA - gol go rozgrzesza i czyni ten mecz bardzo udanym :), generalnie dość mało aktywny, za często nie rozmie się z kolegami z zespołu

Po 1 golu obrona Arki kompletnie się wykoleiła, mieliśmy jeszcze 3 świetne sytuacje do gola.
1 ..... 10 11 12 13 14 ..... 17
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.448