Gdańsk: piątek, 3 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 25.04.2009.godz.16.

strona 13/17

27 kwietnia 2009, 23:50 / poniedziałek
taka mała dygresja, wiem że Rybski grał nie najlepiej, Buzała też nie powalał ale zrobił to po co jest w klubie, ale oni nie mogą być w dobrej formie, bo niestety koala "zabił" graczy ofensywnych, jak oni moga mieć siły i biegać nawet przez 70 minut powiedzmy, jak u poprzednika mogli zapomnieć o grze bo jego dewizą było, "lepiej mieć 4 graczy ofensywnych na rezerwie niż jednego na boisku" , a ulubiona taktyka to 1-4-3(defensywni pomocnicy) - 2 pomocnicy wspierający defensywę i 1 cofnięty napastnik {przecież samobóje też wpadają a najważniejsze to nie stracić gola}, dla tego powstrzymałbym się od krytykowania naszych ofensów szczególnie po wygranym meczu. Oni potrzebują pozytywnej motywacji ;) i jeszcze chwilę czasu na odbudowanie formy fizycznej.

Biało-Zielona emigracja pozdrawia
28 kwietnia 2009, 00:14 / wtorek
co to za derby. kiełbasy przypalone, chililiderek nie było. nie to co na żużlu.
28 kwietnia 2009, 00:30 / wtorek
a od kiedy na żużlu derby są...
28 kwietnia 2009, 00:48 / wtorek
domino33

Co Ty dajesz? :)
Najlepsze kiełbasy od paru lat :)
Chyba catering się ze zwyczajnej na toruńską przerzucił, bo gięte były wporzo :)
Przypalone dobre, gorzej jak się na wpół surową trafi :)

Szkoda że przez większość meczu chłopaki grali na "powiązanych" nogach.

Jak pokazał przykład Wiśni wystarczyło przejąć inicjatywę, podbiec i pierdolnąć. Choćby z zamkniętymi oczami.

Fajnie by było ich wyżej powieźć, ale... i tak zajebiście :)
Nie narzekam, bo nie ma co narzekać.

Ta jedna to im na bilet do Gdyni starczyła :)
28 kwietnia 2009, 07:29 / wtorek
jak ci coś nie pasi to wypierdalaj na żużel
28 kwietnia 2009, 09:14 / wtorek
domino33 wypier*dalaj prowokatorze
WŁADCY PÓLNOCY LECHIA GDAŃSK!
28 kwietnia 2009, 10:19 / wtorek
prowokator który ma konto 2 lata dłużej od ciebie, nono.

na żuszlu jest fajnie.
28 kwietnia 2009, 10:21 / wtorek
proponuje transparent na najblizszy mecz:
"lepsze kielbasy, czirliderki, albo fpierdol
ps. szczesny to pedal"
28 kwietnia 2009, 12:18 / wtorek
odpier... sie od prowokatora
28 kwietnia 2009, 12:28 / wtorek
Czy ktoś orientuję się gdzie dokładnie, i w jakich godzinach można odebrac rzeczy z depozytu z meczu ze śledziami ???
28 kwietnia 2009, 13:20 / wtorek
Pozwoliłem sobie przytoczyć wesołą fraszkę z okazji tych pięknych derbów, znalezione w necie:)))

co tak cicho,ej śledziki
co robicie już uniki?
tak sie tutaj lansowali
rybie mordy otwierali
jak tam humor dopisuje
czy tez smutek dominuje
gdy pieniążków nie dajecie
bramek strzelać nie umiecie
każdy u nas to fetuje
arce sie na ryj napluje
tak sie arka napinała
a LECHIJKA rozjechała
kibicowsko i piłkarsko
LECHIA zawsze jest przed arką
gdzie wy do nas pasujecie
ciągle w dupę dostajecie
fajny PAWEŁ,ten BUZAŁA
to areczki jest zakała
Kruszczyńskiego pamiętacie?
już nowego kata macie
szkoda arki że poleci
tak już kończą wszystkie śmieci
arki nie ma co żałować
arkę trzeba zlikwidować
ni kibiców ni stadionu
po co klubik taki komu?
co z sędziami lawirował
pełno karnych nakupował
z arki teraz każdy szydzi
arko won do 3 ligi!!

Aejaejao!!!
28 kwietnia 2009, 16:18 / wtorek
PIEKNY WIERSZYK
28 kwietnia 2009, 18:46 / wtorek
na żużlu jest fajnie :) żebyś sieę nie posrał idz na żużel a nie żal się na foum LG
28 kwietnia 2009, 19:16 / wtorek
idziu82 dobra pójdę ale tylko z Tobą w szaliku lotosu!!!

a tak na poważnie na żużlu ostatni raz byłem jak miałem 10 lat a po Gdańskim torze w najlepsze śmigał sobie Marvin Cox.
28 kwietnia 2009, 19:47 / wtorek
Mila to jest gość odnośnik
28 kwietnia 2009, 20:22 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
28 kwietnia 2009, 20:44 / wtorek
Moje spostrzezenia na spokojnie po derbach?
1-Lechia,Arka-obie drużyny są po prostu słabe,jednak ciut lepsza o gola okazała się lechia-dlaczego? miała więcej szczęscia ale trzeba takiemu pomagać i nie ma co tu wiele mówić na ten temat.SZKODA że bramki nie padły np.w 20 minucie wtedy byłby mecz na całego.
2-Doping,szczerze??? Arka momentami i całokształtem zasługuje na duże brawa,ich szale zrobiły na mnie wrażenie,a w canal plus było lepiej słychać Arkę,bez kitu
Lechia,fakt nie macie dobrego młyna,za spontan gratulacje,ale z tym napisem o Marim przegięliście,nie tyka się ludzi których nie ma
3-Kibice,fakt Lechia ma zbyt wielu kibiców którzy chyba dla podbudowania swojego ego pija 2 tyskie i śmigają na mecz bo to przecież lans pokazać się obok ultrasów i pokrzyczeć na Arkę,NIE TYCZY TO SIĘ WSZYSTKICH

4-gratuluje Lechii zwycięstwa,nie przepadam za wami ale nie życzę wam źle
5-Pozdro dla kibiców ŻÓŁTO-NIEBIESKICH Z STAROGARDU ;-)
P.Wiśniewski się mylił odnośnie Stg,osiedle KOPERNIKA jest z nami
28 kwietnia 2009, 20:50 / wtorek
Skończyłeś? To wypierdalaj pseudo starogardzianinie na swoje forum ze Zblewa!
28 kwietnia 2009, 20:52 / wtorek
Aaa i jeszcze jedno. Czy to nie przesada, aby pozdrawiać 3 osoby na forum? Smsa albo maila im wyślij.
28 kwietnia 2009, 20:57 / wtorek
heheheeheheehehehhe
już bezdomnych za friko wpuszczaja zeby tylko trybuny nie świeciły pustkami heheheheheh cisowskimi heheheheheheh
28 kwietnia 2009, 21:16 / wtorek
"2-Doping,szczerze??? Arka momentami i całokształtem zasługuje na duże brawa,ich szale zrobiły na mnie wrażenie,a w canal plus było lepiej słychać Arkę,bez kitu"

Zacznijmy od tego, że jeśli opierasz sie o to co słyszysz w tv to ja Ci szczerze gratulję... Po 2, nie było Cie na meczu - nie pisz.
28 kwietnia 2009, 21:20 / wtorek
Do goscia "Starogard" po pierwsze to Lechia z Dużej litery!!! Po drugie to wasze sianie propagandy jest już żałosne!! Nie istnieliście, nie istniejecie i nie bedziecie istniec w Starogardzie! Pozatym widac jaki z Ciebie kibic i obserwator skoro oceniasz doping i mecz na podstawie oglądania telewizji (gratuluje Ci). Nie rozumiem tylko jednego, a mianowicie dlaczego Ty i Twoi koledzy po szalu wiedząc, że nic nie znaczycie tak samo w Trójmiescie jak i w Starogardzie wylewacie swoje smutki i staracie sie zaistniec w internecie (nie wspominam juz o TPAG bo to juz wogóle bajkopisarze jakich mało na siwiecie!)? Robi wam to dobrze, czy jak? Sami pokazujecie jacy jesteście słabi i zakompleksieni płacząc ciągle w internecie! Bo dziwne jest to, że tam gdzie pojawia sie temat Lechia tam zaraz wypowiadają sie takie marne rybki jak min. Ty!! Widac, ze nie możecie bez nas życ!! Kiedys i może Arka miała ekipe, ale teraz jestescie nikim! Wypowiadacie sie w sprawach honoru, a sami honoru nie macie za grosz i jestescie ostatnimi osobami które mialy by prawo na ten temat cokolwiek powiedziec!! Dobra koniec już pisania o rybich łbach!! Pozdrawiam Biało-Zieloną Brac :)!!! TRÓJMIASTO zreszta jak całe Pomorze do LECHII NALEŻY!!! Acha i jeszcze jedno; 3 czy 4 osoby to jeszcze nie jest FC!!
28 kwietnia 2009, 21:44 / wtorek
Joey-
1-Lechia z małej napisałem przypadkowo,każdy wie o co chodzi
2-W moim poście nie było napinki i dobrze o tym wiesz
3-co robią chłopaki z TPAG na forach tego nie wiem ale wiem jedno ze np.w Zabrzu było ich 150 i pisze o tym nawet w TMK
4-Nie robię propagandy,nie werbuje nikogo,nie obrażam nikogo,Przyjedz do Stg to się przekonasz,dziesiątki napisów Arka Gdynia na murach,szaliki i inne rzeczy o których nie mogę pisać aby nikomu nie zrobić przypału,forum to nie miejsce na podawanie swoich osiągnięć,planów
5-Nie jestem z Zblewa,tylko centralny Starogard do ciebie pisze ;-)
6-Lechia wygrała derby piłkarsko,kibicowsko bym polemizował
7-Oceniam na podstawie TV?Zgoda ale jak miałem się dostać na Stadion,Incognito???Wystarczy że wielka chuliganka Lechii pojechała na Derby do Gdyni i siedziała jak szczury na krytej,ja szczurem nie jestem i nie udaje w tłumie że jestem z wami aby potem was oceniać na forach,Nie jezdze na mecze wyjazdowe ale uszy,oczy mam to widziałem
8-Generalnie wszystko ci wyjaśniłem
9-czterech to mam w domu obok za Arka.W stg jest nas z 20 lekko,zapewniam cie
10-Tyle z mojej strony,Derby mogły być ciekawsze,ale było jak było
11-Pogadamy po sezonie
28 kwietnia 2009, 21:47 / wtorek
aha jeżeli chodzi mi o ta chuligankę miałem na myśli tą z Starogardu,o gdańsku i innych miastach nie wiem to nie pisze,bo nie chcę pisać nieprawdy lub złych informacji.
28 kwietnia 2009, 21:52 / wtorek
Dobry jestes ;p nie ma co :D Napisy to może robic jedna osoba, a szaliki.. ile Ty masz lat? 12? Jeżeli Ty jestes taki kumaty chłopak to fajne masz żródła takie jak TMK (hahaha). To mówisz, że w 2 dni w Starogradzie was sie zrobiło 20 ;p szybko sie rozmnażacie. A jak masz coś do chuliganki Lechii to im to piwedz prosto w oczy jak z Ciebie taki kozak! A co do meczu to jak do tego mogło dojśc ze zabrakło dla Ciebie miejsca w klatce? Czyżby wspaniala Arka zapomniala o swoim wielkim FC ze Starogardu? :D :D ;D Chłopcze Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz!! AVE LECHIA!!
28 kwietnia 2009, 21:54 / wtorek
idziu82 czy Ty na prawdę jesteś taki tępy czy tylko udajesz?
samo zdanie napisane przeze mnie "na ŻUSZLU jest fajnie." chyba samo za siebie mówi jaki jest mój stosunek do tego sportu, tak trudno ujrzeć ironię w tym zdaniu? jak na rocznik 82 to jednak wydaję mi się, że rozwój Twojego umysłu zatrzymał się parę ładnych lat temu.
Bez obrazy.
Pozdro.
28 kwietnia 2009, 21:55 / wtorek
uhuhu drugi Kraków się szykuje w Starogardzie i w ogóle na kociewiu krwawa jatka. dwudziestu paru was jest? to chyba najwyższy czas jakąś flagę uszyć? albo sektorówkę. w sopocie tylu gdzieś partyzantów jest i wystarczy przecież na wcale piękną fanę jak to mówią w gdyni. naprawdę szał pyty, w najbliższym TMK o tym będzie czyli to prawda. ara wygrała derby kibicowsko, w tv też, na boisku remis bo gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie, czyli ogólnie nie mamy się z czego cieszyć.
28 kwietnia 2009, 21:59 / wtorek
Ogarnąć się hoolsy niech se chłopak jest za tą Arką.Ale niech nie napina się jeden z drugim na niego wolny kraj itp.Widać że nie mają swojego forum i tyle.
28 kwietnia 2009, 22:06 / wtorek
jak ten kociewski śledź miał być na derbach skoro ze strachu sprzedawał bilet na allegro
28 kwietnia 2009, 22:14 / wtorek
Ale wy mnie leczycie,nie pisze tu po to aby się napinać tylko aby napisać coś o tych wszystkich fałszywych informacjach jakie tu usłyszałem.Kto pisał ze jest nas 2-3??? ja na pewno nie a to że jest nas 20 to nie cud nad Wisłą :-) (same skojarzenia) tylko zwyczajna prawda,różnica w tym że ekipa FC Lechia Starogard organizuje wyjazdy tzw.zorganizowaną grupą.Starogard to na razie jest taka Warszawa gdzie 90% kibicuje Legii a 10% Polonii Warszawa.I taka proporcja tu panuje choć tego być może nie widać.
To wszystko o tej sprawie,P.Wiśniewski,jego tekst mnie rozwalił ale cóż przynajmniej miasto promuje chłopak w przeglądzie sportowym.
28 kwietnia 2009, 22:18 / wtorek
Srutkututku! Przestań już marzyc!!
28 kwietnia 2009, 23:07 / wtorek
Olać go chama! Przez to, że z nim dyskutujemy, chłopak traci czas i nie może tagować na mieście.

POZDROWIENIA DLA BIAŁO-ZIELONEGO STAROGARDU!
28 kwietnia 2009, 23:23 / wtorek
ciekawe czy jak szmaty spadną do 1 ligii znowu bedziesz jeździł na T29?
28 kwietnia 2009, 23:34 / wtorek
Wtedy przerzuci się na Bałtyk, razem z frajerami z tczewskiej patologi
28 kwietnia 2009, 23:39 / wtorek
Zeto napisz coś z czym się nie zgodzę bo będę musiał zmienić nicka
29 kwietnia 2009, 10:46 / środa
odnośnik

Buzi pokazuje śledziom kto rządzi w Trójmieście :)
29 kwietnia 2009, 12:19 / środa
Kolega ze Starogardu pisze że w Tv lepiej było slychać arkę, zapewne tak było bo sektor przyjezdnych na T29 jest zaraz przy głównym wejściu na murawę, tzn, że również i tam są ustawione mikrofony, i inne sprzęty telewizji.Dlatego lepiej było slychac śledzi, a wcześniej ległe i leszka. Jescze kolega pisze, że kibicowsko kto wygrał by polemizował, hehe sledzie po stracie gola może raz sie odezwali, patrzyli tak samo biednie jak wcześniej patrzyli jak w 2007 r. ich szmata sie paliła. Wk...ia mnie jak ktoś ogląda w tv i potem roztacza swoje teorie, pozdr.
29 kwietnia 2009, 12:24 / środa
Panowie Lechiści: Chłopaka ze Starogardu raczej traktował bym z przymrużeniem oka, to taki sam wytwór jak Wasza wisła z Gdyni. Zaraz okaże się, że w Redzie jest FC Lechii, a w Pruszczu Arki. Co do dopingu to prawda jest taka, że w tej chwili jesteście w tej kwestii 2 ligą w Polsce i widać u Was kilka lat gry w niższych ligach. Arka po wejściu do II ligi parę lat temu też miała zderzenie z ekipami (GKS Katowice, Widzew, Lech), które wiele lat grają na szczeblu centralnym i w 5 stów śpiewali lepiej niż my... śpiewali (równo, długo), nie krzyczeli, a to duża różnica. Frekwencja to nie wszystko w kwestii dopingu, trzeba śpiewać, a nie krzyczeć. Z czasem będzie lepiej. To samo ultras... wiedzieliście, że będziemy i wypadliście marnie, zdecydowanie gorzej niż Arka na jesieni bez Was na trybunach. Myślę, że z 2 sezony i doszlifujecie formę Waszego młynu, "wyprosicie" tych co nie są potrzebni pod zegarem i będzie lepiej. Nie napinajcie się tylko zaraz, że gówno wiem i gówno widziałem, i że macie najlepszy doping... po kilku latach gry bez gości ciężko się zebrać w dobry i solidny młyn. Obiektywnie musicie przyznać, że kibicowsko nikogo nie rzuciliście na kolana, odpalenie rac i wywieszenie transparentu było normą podczas derbów w 95 roku. Dajcie już spokój z bluzganiem na necie, śmiesznymi wrzutami, 90% z tego forum nie była nigdy na wyjeździe... poza kilkoma osobami na tym forum, które coś działają na Lechii to najbardziej napinkowe forum w necie.
29 kwietnia 2009, 12:37 / środa
Frustracja arkowców po ich zmiażdżeniu kibicowsko i piłkarsko przez Lechie jest ogromna. Gadałem z koleszką z Gdyni, który był na meczu i mówił że konkret doping z naszej strony szczólnie w drugiej połowie. Oprawa średnia. Poza tym akustyka naszego stadionu to dramat. Co do "przyjaciół" z Gdyni to jedno co mi się podobało to zmiana koszulek + szaliki (fajnie wyglądało). Reszta łącznie z dopingiem średnio-kiepsko. Co do wyniku i gry...W pierwszej połowie troche się bałem bo kopanina straszna, ale druga połowa w naszym wykonaniu b.dobra. Co do wyniku to powien być 4-0 bez dwóch zdań (już to chyba tu nawet pisałem).

I mimo wszystko, byłaby wielka szkoda gdyby śledzie spadły...i napewno oni też by niechcieli żebyśmy my spadli.
29 kwietnia 2009, 12:37 / środa
jak to najbardziej napinkowe forum to po co się tu napinasz śledziu. chcesz batona?
29 kwietnia 2009, 12:47 / środa
Seeok:
Najlepszego dopingu w Polsce to my nie mamy, to sie zgodze z toba. Ale bez przesady Arka tez nie ma zajebistego dopingu. Tak piszesz jak by Arka miala jeden z najlepszych w Polsce. Powiem Ci tak... predzej Arka ma 2ligowy doping niz Lechia! Czasami naprawde na Lechii jest slabiutko ale w niektorych meczach mozna zobaczyc bardzo dobry doping, jak np. na ostatnich Derbach. Nie bylo mnie na tym meczu ale widzialem w internecie i naprawde byl glosny. Byl o wiele lepszy niz na meczu z Belchatowem na ktorym bylem.

Pozdro z uk
29 kwietnia 2009, 12:48 / środa
vid11: Nie chcę żebyście spadli, derby są zawsze fajne, to nie to samo co w latach 90 niestety, ale zawsze to derby. Tak, hałas na Lechii był duży, ale to nie był doping... równy, głośny, długi, prowadzony z sektora pod zegarem. Każda trybuna swoje i wtedy kiedy chciała śpiewała. Przesadziłeś z tym zmiażdzeniem, zmiażdzyć to możecie Wy i my Odrę Wodzisław, tutaj spotkały się dwie w miarę podobne ekipy, ale zaufaj mi, że kibicowsko jesteście parę lat w malinach, tak jak i my byliśmy po awansie do 2 ligi. W Sobotę gracie w Zabrzu, jak pojedziecie to zobaczycie co to znaczy dobry doping, Górnik jest bardzo dobry w te klocki. To tyle z mojej strony i do kolegi Domino lub Domin33 nie napinam się, prowadzę dyskusję. Do następnych derbów Betki.
29 kwietnia 2009, 16:27 / środa
odnośnik
szczesliwy zwyciezca :)
29 kwietnia 2009, 16:33 / środa
Seeok
29 kwietnia 2009, 12:24 / środa
Panowie Lechiści: Chłopaka ze Starogardu raczej traktował bym z przymrużeniem oka, to taki sam wytwór jak Wasza Wisła z Gdyni.

To ja w takim razie, zaczynam brać go na poważnie. Osobiście, wolałbym nie mieć konfliktu z chłopakami, co zrobili flagę Wisła Gdynia.
29 kwietnia 2009, 19:50 / środa
seeok powiem ci tak jak oglądałem derby u was to najlepiej i najgłośniej wychodziło wam bluzganie nas w tej waszej przypiewce więc może czegos nie rozummiem odnośnie dopingu?
88
29 kwietnia 2009, 20:22 / środa
KKK a nam co najlepiej i najgłośniej wychodziło?
Oczywiście też bluzganie, doszukiwanie się naszej przewagi w kwestii dopingu nad Arka jest bez sensu, bo i my i Arka nie jesteśmy za dobrzy w te klocki... Ale nie tylko doping się liczy.
29 kwietnia 2009, 20:25 / środa
KKK a nam co najlepiej i najgłośniej wychodziło?
Oczywiście też bluzganie, doszukiwanie się naszej przewagi w kwestii dopingu nad Arka jest bez sensu, bo i my i Arka nie jesteśmy za dobrzy w te klocki... Ale nie tylko doping się liczy
nie doszukuje sie przewagi
osobiscie wkurwia mnie ze jak są derby to kilka tysiecy gardeł potrafi wyzwać ale juz tylko kilkaset dopingować swoją drużyne
ale jak to juz ktoś kiedyś napisał
nie zapanujesz nad tłumem
29 kwietnia 2009, 20:54 / środa
Guzik prawda. Na zwykłych meczach poprostu dopinguje 20% ludzi, reszta ma w dupie bo przyszła se obejżeć mecz. Nawet na derbach sporo ludzi nie dopingowało ale i tak było grubo z dopingiem w drugiej połowie...Ludzie muszą się nauczyć że mają dopingować i tyle, bo z 3-4 miejsce w lidze pod względem frekwencji a tu 3/4 nie śpiewa/nie dopinguje...Jedyne co wychodzi głośno to "Lechia Gdańsk". Koleszka na prostej z megafonem powinien być na każdym meczu, żeby wszyscy zaczęli łapać wszystkie przyśpiewki...
30 kwietnia 2009, 04:16 / czwartek
Co do chłopaka ze Stg to muszę się wypowiedzieć - na Lechię naginam zgoła 16 lat a wywodzę się ze Starogardu. Nie ogarniam pamięcią żeby ktoś u nas na mieście wynurzył się w barwach śledzi. Dla mnie paranoja. Co prawda mieszkam w Gdańsku od paru ładnych lat bo to moje miasto w którym najlepiej się czuję ale frajdę sprawia mi praca w Gdyni i fakt że zawsze nad nimi :P Starogard zawsze był z Lechią i paru "oszołomów" tego nie zmieni a jak podjadę na obiad rodzinny do Stg i mi się nawinie jakiś typ w barwach innych niż właściwe to na pewno zwiozę je do domu - obiecuję.

Co do samego meczu w kwestiach kibicowskich i piłkarskich już przed meczem znajomki ze śledziowa mówiły, że wynik inny niż nasze zwycięstwo będzie niespodzianką i tak się stało. A po meczu jedynie hasła że rzeczywiście szału nie było ale to sami wiemy, że trzeba jeszcze sporo poprawić. A ja mogę spokojnie z podniesionym czołem czekać następnych derbów bo jednak dobrze żeby się ta Arka utrzymała - derby to derby sami wiecie...
30 kwietnia 2009, 19:32 / czwartek
JA RODOWITY MIESZKANIEC BIAŁO-ZIELONEGO STAROGARDU,JESZCZE RAZ PISZĘ!W STAROGARDZIE JEST TYLKO DWORZEC PKS W TYCH KÓREWSKICH KOLORACH,A JAK WIADOMO NA DWORCACH MIESZKAJĄ BEZDOMNI!PAJACU O NICKU starogard NA KOPERNIKA SZMATO,JAK I W CAŁYM STAROGARDZIE JEST TYLKO BIAŁO-ZIELONO I PIOTREK WIŚNIEWSKI BĘDZIE ZAWSZE LECHISTĄ TAK JAK JEGO STARSI BRACIA[POZDRAWIAM ICH]JAK CHCESZ SPOTKAJMY SIĘ NA MOIM OSIEDLU I USTALMY DO KOGO NALEŻY TO OSIEDLE.WKÓRWIAJĄ MNIE WPISY TEGO POPAPRAŃCA,BO NIE WIERZĘ,ZE TE SZMATY SĄ W NASZYM MIEŚCIE ALE COŚ MUSZĘ PISAĆ,BO MNIE TO WKÓRWIA JUŻ!!!!!!!MY WIERZYMY TYLKO W BKS,HEJ LECHIO O NASZ!!!!!!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.301