Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 25.04.2009.godz.16.

strona 14/17

30 kwietnia 2009, 23:08 / czwartek
śledź napisał coś co mnie rozbawiło najbardziej...
"4-Nie robię propagandy,nie werbuje nikogo,nie obrażam nikogo,Przyjedz do Stg to się przekonasz,dziesiątki napisów arka Gdynia na murach,szaliki i inne rzeczy "
Buhaha ! Muszę kupic okulary!
Podobnie jak Okman wychowałem sie w STG(teraz czesto odwiedzam), słynnej kolędy nauczyłem sie na boisku dawnej SP nr 1 na Osiedlu Kopernika i takie bzdety to pisz sobie synku na szparkowcy.pl, może ciepli chłopcy cie przytulą...

TYLKO LECHIA W STAROGARDZIE !!!
1 maja 2009, 23:36 / piątek
HAHA ale czad! urodzilem sie w tym pieknym miescie(STGdzie),wychowalem ,wielu ludzi tam widzialem! , ale sledzia tylko w PUSZCE ROZPOZNALEM!!!
STAROGARD zawsze byl i bedzie z LECHIA! dzieki za pozdro. wierny....
no i do wszystkich kibicow naszego pieknego KLUBU (mlodych i starych)
pamietajcie o tym ze WISNIA to urodzony LECHISTA Z POKOLEN !!!
I NIE ROZGONI WIATR NIE ZAKRYJE KURZ TYCH POKOLEN LECHI GDANSK !!!!
2 maja 2009, 10:03 / sobota
pozdrawiam VOYTKA35!pozdrawiam BIAŁO-ZIELONĄ KANADĘ!!!!!!!!!!!!!
STAROGARD JEST NASZ,STAROGARD DO LECHII NALEŻY!!!!!!!!!!!!
2 maja 2009, 16:43 / sobota
przed chwilą skończyłem oglądać mecz NASZYCH BRACI Z WROCŁAWIA z bezdomnymi.zauważyłem jedną szmatę na płocie[wszyscy do bytomia]jestem ciekawy w jakiej ilości stawi się w bytomiu fc szparka STAROGARD.jebane śledzie mają farta!
15 czerwca 2009, 01:14 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 lipca 2009, 17:07 / wtorek
arka dziwko DERDY blisko
10 lipca 2009, 21:45 / piątek
10 lipca 2009, 21:51 / piątek
oj widze ze trans na poprzednich derbach spelnil zadanie haha :D lecz dalej kompleksy rybiogłowy :)
10 lipca 2009, 21:52 / piątek
apeluję o nie komentowanie w ŻADEN sposób powyższego wpisu . największym zawodem dla tego dziecka będzie jak nikt nie zareaguje
10 lipca 2009, 22:58 / piątek
arka?

1929 powstaje ''KS GDYNIA"
1934 przeistacza się w "KOTWICE"
1937 znowu zmiana na 'KS GDYNIA'' lecz klub zostaje całkowicie rozwiązany - II wojna wybuchnie dopiero za 2 lata,więc nie ma to związku z rozwiązaniem klubu, więc co to za data 1929?
1946 powstaje nowy twór pod nazwą.....kotwica na bazie fuzji "PORTOWIEC" ''MARYNARZ'' I ''MIR''
1947 znowu zmienia się w ''KS MORSKI'' jest to fuzja (uwaga nie jebnąć ze śmiechu)-''CZYN'' ''GASTRONOMIA''''SPÓŁDZIELCZY''! To nie koniec! Na bazie fuzji ze '' SPÓJNIĄ GDYNIA " powstaje w 1949 "ZWIĄZKOWIEC GDYNIA"lecz działa do 1951 i przekształca się w ''kolejarz gdynia''( teraz już wiemy skąd sztama z lechem)lecz w tym samym roku zostaje rozwiązany już po raz drugi. Więc powtarzam po raz drugi skąd data 1929?
Od 1952 zawirucha, coś tam działa,ale w sumie nie wiadomo co. Powstał ''DOKER'' który zmienia nazwę na ''RYBACKI''potem znów na ''DOKER'' klub ten ma problemy więc dołączają do niego ''OGNIWO" i ''BUDOWLANI GDYNIA". Działa to z problemami do 1958, potem do 1964.....by znowu była fuzja ! Wtedy to powstaje "MZKS" a w 1972 powstaje wreszcie arka (w tym czasie już długie lata istnieje, a nawet ma sukcesy w ekstraklasie LECHIJKA!)
Lecz przychodzą złe czasy po porażce 1-4 u siebie z LECHIĄ i porażce w W-WA z GWARDIĄ arka spada na dno, z którego nie potrafi się przez lata dźwignąć, kibice opuszczają klub, powszechnie kibicując lokalnemu BAŁTYKOWI która gra w ekstraklasie! Stadion na ejsmonda świeci pustkami tak jak i kasa klubowa.
Rok 1991 coś drgnęło dzięki TOMASOWI, arka pnie się lecz bez sukcesów,notorycznie moczy derby(pierwsze 0-3,na dzień dobry gol w 1 min GIRUCIA) brak kasy i stabilizacji sprawia że plamią swoją nazwę dołączając człony typu: "JANBUD" "AMBER""HTM" (w LECHII brak takich plam na honorze!)
2000 rok nastają nowe dobre czasy,wchodzi KRAUZE,a arka znów się plami dołączając człon PROKOM do swej nazwy, podstępnie zagarniając stadion BAŁTYKOWI, spychając właściciela stadionu na boczne boiska! Potem kwitnie korupcja,kupowanie sędziów obserwatorów,piłkarzy,ale patrząc na zawiłość historii, liczne fuzje-kombinacje można się było tego spodziewać. Ale sprawiedliwość ich do sięga, zostają zdegradowani (powinna być opcja likwidacji lub B klasa). Wtedy znowu los szulerom sprzyja,kuchennymi drzwiami awansują z dalekiego miejsca do ekstraklasy(LECHIJKA wchodzi oczywiście z 1 miejsca!). W ostatnim sezonie dzięki nie przyznaniu licencji ŁKS-owi szparka unika gry w barażach i po raz kolejny zostaje w ekstraklasie dzięki zielonemu stolikowi.

To tak po krótce wasza historia,obiektywna i sprawiedliwa,nic nie zostało wypaczone -więc pozdrawiam tego FRAJERA co opisuje naszą historie i polecam by się swojej przyjrzał i z reką na sercu powiedział kto jest szachrajem!!!(jak ta arka przy LECHIJCE wypada,wstyd szprotki!!!)
13 lipca 2009, 16:24 / poniedziałek
13 lipca 2009, 16:40 / poniedziałek
a co Rysiu nie dal jej godzinki w tenisa na Aidsmonda pograc ze waszej historii napisac nie chciala?
13 lipca 2009, 17:36 / poniedziałek
A co teraz nic nie napiszesz , dopiero w przyszłym tygodniu .W wiosce klawiatury zabrakło .
Zresztą nikt nie chce o was tutaj słyszeć , was nie ma .
13 lipca 2009, 17:57 / poniedziałek
do kogo to pisales?
13 lipca 2009, 18:31 / poniedziałek
arka ty dziwko derby blisko!!!
17 lipca 2009, 18:11 / piątek
Ale napinka na Starogard(zką Arkę) tu panuje,chłopaki minęły 3 miesiące a wy nadal tu coś piszecie o nas,derbach itd..Szkoda,że niektórzy zamiast obiektywnie coś napisać tylko mówią nieprawdę w postaci tekstów,że w stg nigdy Arki nie widzieli...Prawda jest zgoła odmienna i gdyby choć jeden z WAS z Naszego miasta (Starogardu) tu napisał prawdę jak to wygląda na ulicach to bym zmienił o WAS zdanie.Nie chodzi o poruszanie kolejnego tematu chodzi o zwykłą uczciwość.
Osiedla,Które są z nami,SCAG.ZAWSZE Z ARKĄ
Pozdrawiam
17 lipca 2009, 19:14 / piątek
Faktycznie! Ostatni wpis na ten temat fantasy pod tytulem arka Starogard mial miejsce 2,5 miesiaca temu... Napinka jak sam skurwysyn. Mysle, ze ci co sie napieli do tej pory nie polozyli sie spac tylko w napieciu czekaja na dwiescie wpisow sledzi ze Starogardu.
Ale jak juz ci tak bardzo brakuje to zrobie to dla ciebie i zepne sie. W koncu jest piatek, powiedzmy dzien dobroci dla smierdzieli.
No wiec powiedz mi - ty, twoja matka i twoj ojciec to trzech chlopakow ze Starogardu za arka... Czy to powod zeby sie spinac? Widzisz... nawet na najpiekniejsza lake czasem krowa nasra.
17 lipca 2009, 19:28 / piątek
Ten szprot chce działać metodą tow. Michnika "Kłamstwo wiele razy powtarzane staje się prawdą". Ale nie znami takie numery panie Szechter!
17 lipca 2009, 20:50 / piątek
I znów napinka,zresztą po co mam się wkurw....człowiek chce coś wyjaśnić a tu takie teksty....
No dobrze Arki w Starogardzie nie ma :-)
sorry jeżeli komuś zepsułem wieczór
17 lipca 2009, 20:58 / piątek
spoko Starogard, mnie akurat poprawiles humor :) zawsze mam z was beke jak wylewacie tu swe zale :)
17 lipca 2009, 21:42 / piątek
no wlasnie o to chodzi, ze arki nie ma ani w starogardzie ani w gdyni ani nie wiadomo gdzie, nawet nie wiedzą w ktorej lidze są, czesto sie zdarza, że nawet nie wiedzą jakie były wyniki derbów, kto rządzi na północy, ten klub to w ogóle powinien nazywac sie "mzks niewiedza gdynia":)
17 lipca 2009, 21:55 / piątek
To kolego spytaj mnie się na rynku za kim jestem.Odpowiedzi bądź pewien na 100%.Moje miasto,moje podwórko,mój honor.ZAWSZE będę za ARKĄ a miasto nie ma nic do tego.OD urodzenia STAROGARD!!!! i duma z tego powodu mnie rozpierd...poważnie mówię
I wkręcę w Arkę tyle osób z stg ile się da aby wiedzieli kto rządzi na wybrzeżu.Już niejeden chłopaczek z stg powie ci to prosto w oczy i to was boli a poczekaj jak oni dorosną to zdziwienie będzie jeszcze większe...a niech wasi "bracia"z stg wam powiedzą co dzieje się na mieście ostatnio to przestaniecie tak mówic... a wasze teksty typu Since fiction albo derby blisko dziwko to zwykły żal.

a i jeszcze jedno,nie mam 12 lat :-)

dobra kończę tą dyskusje.Pogadamy po derbach
ELO
17 lipca 2009, 22:13 / piątek
A ja mam takie dobre 'beznapinkowe' pytanie do arkowca: Czego się spodziewa po najbliższych derbach, mam na myśli aspekt sportowy. Bo chyba nie zwycięstwa, patrząc na poziom jaki prezentuje w tej chwili Lechia i poziom jaki prezentuje Arka. Remis dla Arki w Gdańsku to wg. mnie byłby naprawde wielki sukces dla nich. Sporo drużyn z niższej/szych lig jest moim zdaniem mocniejszych niż Arka na chwilę obecną...Do tego śmieszne zachowanie z niewpuszczaniem nas a sami mając czelność powiedzieć, że 600 biletów to im za mało. Frekwencje też ostatnimi czasy typowo 1-wszo/2-go ligowe...Np. ostatni mecz ze Śląskiem 3,500...A tego, że gdyby liga była naprawde uczciwa to byliby teraz w 1-wszej lidze już nawet niechce komentować...
17 lipca 2009, 22:24 / piątek
oj to były piękne DERBY :)

Mam nadzieję, że goście następnych derbów w Gdańsku zapełnią nasz sektor dla przyjezdnych w 100 % a nie jak ostatnio.

Mam nadzieję, również, iż więcej nie powtórzy się komiczna sytuacja z ostatnich Derów w Pomorza za Sopotem, gdzie na mecz przyszło 4000 kibicuf i 2000 ochroniarzy:(
17 lipca 2009, 22:30 / piątek
Odpowiadając na pytanie kolegi powyżej.100 % zgoda.Gra Areczki wygląda gorzej niż źle.Jedynym słowem zły trener i paru zawodników dla których 1 liga to powinien być szczyt marzeń.Sam Niciński,Ulanowski z Witkowskim punktów nie zdobędą.Wielce prawdopodobne,że Lechia wygra derby choć teraz po tym co pokazała min.Wisła ciężko powiedzieć na co stać obecnie drużyny naszej ekstraklasy.
Jeżeli mogę zabawic się w buka to powiem tak
Arka po 5 kolejce wyje...Chojnackiego z hukiem i przyjdzie nowy trener
Lechia-podobna gra to zeszłego sezonu.PODKREŚLAM 2 rok jest najgorszy dla Beniaminków!!!To tyczy się tez Arki.
spadam na party,elo
17 lipca 2009, 22:41 / piątek
Starogard
17 lipca 2009, 21:55 / piątek
.... I wkręcę w Arkę tyle osób z stg ile się da aby wiedzieli ...

Jedno jest pewne. To napewno kibic arki !!! Skręcę, wkręcę, ukradnę, kupię, sprzedam. To ich język i metody działania.
17 lipca 2009, 22:42 / piątek
Ja twierdze ze liga splaszczy sie jeszcze bardziej. Te czolowe druzyny prawde mowiac sie nie wzmocnily a nawet oslabily, ale za to ogon tabeli jednak sie troche wzmocnil. CO patrzac na poprzedni sezon moze dac efekt taki ze beda jeszce mniejsze roznice punktowe miedzy czolowka a ogonem tabeli. W derbach mamy spore szanse, Arka sciaga albo emerytow albo wiecznie mlodych zdolnych typu nasz Hirsz. Takze ich szans zbytnio na wyzej niz 10 miejsce nie upatruje. Przy dobrej grze obrony stac nas na 8 miejsce, ale narazie po tym co widzialem w filmiku z redboxa z meczu z Warta jak ten Iwanicki przejechal po naszej obronie i strzelil bramke to raczej nabieram pokory niz skacze z zachwytu jaki to swietny team mamy. Mam tylko nadzieje ze ten Lotysz co ma na obronie grac spelni swoje zadanie i jest lepszy od tych pilkarzy co mamy obecnie w skladzie, chociaz obie bramki padly jak on byl akurat na boisku. Tak samo w meczu z Belchatowem. Oby tylko Buzi, Zabłocki i Bąk dali rade się na derby wykurowac :)
18 lipca 2009, 01:05 / sobota
Simek86 moim zganiem grubo się mylisz.

Kryzys Finansowy !!!!!!!!!!
ogólna wyprzedaż

Lechia Gdańsk jest 3. drużyną w Ekstraklasie

I tylko Wisłą i leh mogą stawiać większy opór.

trampi nie gadamy z rybami !
18 lipca 2009, 05:45 / sobota
Lechia Gdańsk jest 3. drużyną w Ekstraklasie ZEGAR nie pij tyle,jest za ciepło.
18 lipca 2009, 09:16 / sobota
DO Starogard. Czego ty wypisujesz tu takie głupoty normalnie pajaca robisz z siebie!! Wasz czas już nie długo się skończy widać was tylko na necie i nic poza tym a niby,tyle się dzieje w STG a chodzicie jak szczury FC-szparka . Pokażcie się na mieście ale wiem że to nie jest możliwe z waszej strony bo nikt ze śledzi nie ma honoru!!!!!! I przestań się napinać na necie pajacu!
18 lipca 2009, 10:25 / sobota
Jestem ze STG i mam Lechię w sercu ale jakoś tej śledziowej napinki nie widać w naszym mieście. Ciekawi mnie gdzie te gnoje sie tak panoszą bo oprócz kilku wlepek niczego innego nie zauważyłem. Jednym słowem totalny żal chłopcy.
18 lipca 2009, 11:39 / sobota
dark angel. Wspólnymi siłami wyłapiemy tą cała śmieszną fc-szparke!!
Pozdrawiam
18 lipca 2009, 14:29 / sobota
Wspolnymi silami? Na necie? Juz dawno to scierwo powinno byc wylapane w Waszym miescie, a w tym watku ewentualnie moglbys o tym wspomniec, a nie pierdolic farmazony.
18 lipca 2009, 14:43 / sobota
BiaIo Zielony! Nie na żadnym necie!!!! I żadnych farmazonów tu nikt nie pisze!!! To ścierwo które się napina to zwykłe pedały anonimowe i na prawdę ich czas dobiega końca!! Pozdro STG 100% LECHIA!!!
18 lipca 2009, 17:00 / sobota
Przez szacunek dla normalnych kibiców BKS-u powiem to odrobinę łagodniej.
Do MarcinBKS: Sam jesteś ścierwo,czy nasz czas się kończy czy nie też nie tobie oceniać,miasto nie ma nic do tego,można żyć i urodzić się w Starogardzie (jak ja) i kibicować Arce,można urodzić się i żyć w Kościerzynie i kibicować Lechii.Przestań z swoimi wyzwiskami i tekstami typu wychyl się a pojadą z tobą jak z ścierwem bo to jakaś bujda jest.Powiedz jaka jest prawda w Starogardzie.20 osób z Grunwaldu jeździ na lechię.Macie jakiś ludzi z Łapiszewa,Przylesia,Nad Jarem,Hermanowa??? Jednostki.ja mieszkam na Hermanowie,wielu moich znajomych kibicuje Arce ale nie okazują tego w taki sposób jak TY i Twoi koledzy po szalu,czyli napinka w sieci,napinka po 5 browarze w Huku czy Piku i teksty typu Trójmiasto jest nasze.To,że młodzi zwykle są za Lechią jest tylko uwarunkowane kompletną niewiedzą na temat świata piłkarskiego i kibicowskiego w Polsce,coś tam chłopak usłyszał od kogoś i lechistą się nazywa.Arka w Starogardzie to ekipa około 10 osób regularnie jeżdządzych na Arkę a jeżeli ktoś słowo FC czy SCAG traktuje jako "konieczność" zebrania się na rynku w celu wyjazdu na mecz to jego problem.Żyj własnym klubem,własnym FC a nie obrażaj chłopaków z stg bo wybrali Arkę,to jest sprawa indywidualna.Rzeczowo napiszę teraz.Jesteście zajebiści,robicie fajne wyjazdy,wszędzie was widać to dlaczego na słowo FC Arka Starogard tak reagujecie?Zrobił wam kto coś z tej ekipy aby od razu od pedałów,ścierwa wyzywać?
A ty i tak swoje odpiszesz.Że z Przylesia jeździ 20 osób na Lechię :-),że jesteśmy ścierwem,że Arki w Starogardzie nie wiedziałeś.Czas się obudzić kolego!!!
KONIEC SCAG
18 lipca 2009, 17:04 / sobota
KONIEC dyskusji miałem na myśli,spadam z tego Forum bo jak niektórych słyszę to nie wiem gdzie jestem.....
18 lipca 2009, 17:06 / sobota
Hermanowo wyjasnia wszystk
18 lipca 2009, 17:19 / sobota
mozna tez kochac facetow... mozna wiele tylko po co jak to chore?
18 lipca 2009, 18:09 / sobota
WITAM. BARDZO PROSZE WSZYSTKICH KIBICOW LECHII ZE STAROGARDU O NIE WYPISYWANIE SIE W TYM TEMACIE. KONIEC DYSKUSJI NA TEMATY ARKI W STG. NAPISZEMY TU DOPIERO INFORMACJE O WYTEPIENIU ARKI W NASZYM MIESCIE I WTEDY BEDZIE MOZNA SIE NAPRAWDE CZYMS POCHWALIC, A NIE WYZYWAC SIE NA NECIE JAK IDIOCI....TRZEBA DZIALAC, BO WESOLO NIE JEST.PROSZE ADMINISTRATORA TEGO FORUM O KOMPLETNE KASOWANIE WSZYSTKICH POSTOW KIBICOW LECHII ZE STAROGARDU...POZDRAWIAM....KONIEC GLUPKOWATEGO PISANIA, BRAC SIE DO ROBOTY....
19 lipca 2009, 01:45 / niedziela
Problem w tym, że Arkowcy ze Starogardu rosną w siłę z każdym rokiem, czego zresztą im życzę. Fakt, że jeszcze jest ich trochę mało w Stg, ale tak szczerze mówiąc, to jak silna jest Starogardzka Lechia? No, ile osób regularnie jeździ do Gdańska na mecze? Podejrzewam, że na zwykły mecz 50 osób to pewnie max, na derby to pewnie gdzieś ze 100 się uzbiera... więc nie ma się czym chwalić. A to w jaki sposób reagujecie na wpisy odnośnie Arki FC Stg tylko pokazuje jak bardzo Was to irytuje. Starogard 3maj się chłopie. Pozdro z Tczewa dla żółto-niebieskich braci ze stolicy Kociewia.
19 lipca 2009, 08:53 / niedziela
Hermanowo aeaeaeo!
19 lipca 2009, 10:32 / niedziela
A ile arkowców jeździ na mecze do Gdyni? 0 czy 1? Rośniecie w siłe, nie ma co.
19 lipca 2009, 11:34 / niedziela
Hermanowo na bojowo !
19 lipca 2009, 11:40 / niedziela
Hermanowo na bojowo ! Przecież tam jest tylko schronisko dla zwierząt !! He,he żal was pajace!!
19 lipca 2009, 11:46 / niedziela
Hey Marcin masz cos do hermanowa ?
19 lipca 2009, 11:50 / niedziela
AG Tczew tym bardziej że pojawiają się tak licznie jak wy na stadionie Bałtyku:)
19 lipca 2009, 12:12 / niedziela
Marcin walisz fete?
19 lipca 2009, 13:26 / niedziela
Nie ma co spinać łydek,bo każdy wie jaka jest prawda:)arka gdynia KURWA ŚWINIA!!! Leźno na zawsze strefą Biało Zieloną strefą!!
19 lipca 2009, 13:34 / niedziela
Hermanowo to totalne wypiździewo i śledzie moga ewentualnie chodzic do schroniska ale nawet psy przestaja szczekac gdy czuja ich zapach.
W Stg jest wielu kibicow jezdzacych regularnie na Lechie a ulice ktore podajesz to tylko margines. Taka jest wasza wiedza o nas Biało-Zielonych kibicach.
19 lipca 2009, 14:06 / niedziela
dark angel sorry, ale naprawdę ta starogardzka lechia nic specjalnego nie pokazuje. ilościowo to nawet chyba nie przewyższacie lechistów z dużo mniejszych miast takich jak Pelplin, Pruszcz, Sztum itp. Fakt, że Arka FC Stg to jeszcze są dopiero plany aniżeli faktyczny fc z prawdziwego zdarzenia, ale przecież kto powiedział, że ich liczba nie będzie wzrastać? Ponadto starogardzka Arka planuje utworzyć fan-club zrzeszający nie tylko kibiców ze stolicy Kociewia, ale również z całego powiatu: Skarszewy, Lubichowo, Osieczna. Czyli będzie to funkcjonować podobnie jak u nas w Tczewie - lgft: niby jest to fan-klub lechii z Tczewa ale 1/3 kibiców pochodzi z podtczewskich wiosek i miasteczek typu Lisewo, Kończewice itp.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045