Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 25.04.2009.godz.16.

strona 15/17

19 lipca 2009, 14:13 / niedziela
A propo Arki ze Stg: skoro tak zgryźliwie reagujecie na same posty dotyczące ISTNIENIA Arki w Starogardzie, to jak będziecie reagować na wyczyny Arki w kontekście "sportowym" - np. krojenie barw, bójki itp? :-) Wtedy to chyba będziecie drzeć na sobie szaty z wściekłości, ale liczyć się musicie z faktem, że prędzej czy później do tego typu ekscesów może dojść w Starogardzie.
19 lipca 2009, 14:17 / niedziela
Do takich ekscesów nie dojdzie bo w tym mieście króluje tylko Lechia i tak zostanie.
19 lipca 2009, 14:59 / niedziela
a ty Patolu z Tczewa ( wkoncu sami siebie tak nazywacie ) wlasnie wszystkim udowadniasz jak silni sa twoi "Patologiczni" koledzy ze Starogardu skoro potrzebuja adwokata...

Nie Pozdrawiam...

TYLKO LECHIA !!
19 lipca 2009, 15:23 / niedziela
Patologia to tylko metafora. Nikt z nas nie uważa się za patologicznego. Zresztą sam bym chętnie zmienił tą nazwę, bo wielu ludzi bierze ją sobie zbyt dosłownie. A co do Starogardu, to adwokat im nie potrzebny. Pożyjemy, zobaczymy czy uda Wam się ich "wytępić" w co wątpię.
19 lipca 2009, 15:58 / niedziela
wytępić?
pewnie nawet nie ma sensu,z Arką w Starogardzie jest tak jak z Yeti wszyscy o nich mówią a nikt ich nie widział :),pochowali się jak szczury w norach jeśli noszą barwy to pewnie tylko w swoim pokoju tak by starzy nie widzieli.
19 lipca 2009, 16:00 / niedziela
Ale sęk w tym, że nie ma czego tępić...W Rumi czy w okolicach też mieszkają Lechiści i nikt nie pisze bzdur o konkurencji, wiadomo, że spięcia są ale tu 3 osoby mają w domu szalik Arki i nagle arkowcy mówią coś o istnieniu czy konkurencji w Starogardzie...no ludzie, troche powagi ...
19 lipca 2009, 16:06 / niedziela
Otóż zdziwiłbyś się - nie wiem ilu jest Arkowców w Starogardzie - zakładam, że około 30-40 z czego kilkunastu regularnie jeździ na mecze, natomiast z całego powiatu starogardzkiego, a zatem także z tych miast, które wymieniłem i nie tylko- to śmiało da się zebrać z 7 dyszek, bo osoby jadące m.in. ze Skarszew to nie są jednostki! I właśnie w tym ma tkwić siła FC Starogard - zrzeszanie kibiców nie z miasta ale z całego powiatu.
19 lipca 2009, 16:08 / niedziela
To mówisz, że piszesz książki z kategorii fantastyki? kiedy premiera i czy dasz mi na niej swój autograf?

Czuję, że to będzie Bestseller na miarę trylogii Tolkiena.
19 lipca 2009, 16:23 / niedziela
Nie wiem z czego się cieszysz? Chyba tylko z własnej głupoty i niedowierzania. To nie jest problem zrobić coś takiego: robimy zbiórkę wszystkich kibiców w Starogardzie, np. w okolicach dworca PKP, wynajmujemy dwa autokary i te powiedzmy 60 osób jedzie na mecz. W czym problem? To tylko kwestia dobrej organizacji i "zgrania się". Inne miasta organizują takie wyjazdy to czemu np. Starogard nie miałby czegoś takiego zrobić?
19 lipca 2009, 16:34 / niedziela
A czy STG to Twój FC ze sie tlumaczysz za nich? skoro ich tam jest od zajebania to czemu sami tu nie przyjda tylko musisz stekac za nich? A tu ilu ich wypowiadalo sie w tym temacie? 2? Ja nie neguje ze ich w STG nie ma wcale ale podajesz takie liczby ze nie wiem czy sie smiac czy plakac... zaraz napiszesz ze ich 2 tysie na mecz do Gdyni jezdzi... nie Twoj FC wiec sie nie wypowiadaj w ogole, bo tylko posmiewisko robisz z siebie i z tego co piszesz...aaa no sry w ogole co ja pisze... jakie FC... raczej niezorganizowana grupa, bo FC to ma koordynatora chociaz, a tu widac ze skoro wynajmuja papuge z Tczewa to nikogo innego do tego nie maja... skoncz pierdolic chlopie za kogos innego i zajmij sie swoimi sprawami...
19 lipca 2009, 16:43 / niedziela
Idz na wasze, rybie forum!
19 lipca 2009, 16:52 / niedziela
Zgoda, że to nie jest mój FC, ale jest już o nich coraz głośniej a to oznaka, że coś tam się w Starogardzie jednak buja....zresztą po co mieliby się wypowiadać ? Na Arkowcy.pl się wypowiadają i to wystarcza. Ja po prostu chciałem tylko wylać kubeł zimnej wody na głowy tych co się z nich śmieją i nie wierzą, albo nie chcą wierzyć, że powstanie takiego FC jest możliwe.
Pamiętacie LGFT jak raczkowało niegdyś? Wszyscy się z nich śmiali, nikt nie wierzył w to, że mogą kiedykolwiek na poważnie zaistnieć w mieście opanowanym przez Arkę, a jednak jakoś przetrwali i notabene są dość dobrze zorganizowani. Jako ciekawostkę podam Ci fakt, że na przełomie lat 70/80 w Tczewie nie było chyba ani jednego lechisty. Dopiero później zaczęli się pojawiać i tylko znajomości oraz spryt umożliwiały im dojazd do Gdańska na mecz. Z czasem ku wściekłości żółto-niebieskich zaczęli się rozrastać i dziś niestety w pewnych rejonach Tczewa przeważają. Po co o tym pisze? Skoro Lgft mogło, to Starogard jak najbardziej.
19 lipca 2009, 16:58 / niedziela
coraz glosniej? gdyby sie nie pojawili na tym forum to nikt by o nich nie uslyszal... to ze was jest w necie wiecej niz na ulicach to wiadomo nie od dzisiaj co zreszta podajac przyklad waszego forum znakomicie to podkresla...a bujac to mozna w oblokach i na tym to sie u was przewaznie zaczyna i konczy... a LGFT sie rozwijalo w czasach gdzie internet nie byl tak dostepny jak jest dzisiaj, wiec mimo ze z LGFT masz racje o nich piszac jak napisales, to porownujac ich do jednostek z STG to w ogole 2 rozne, nijak majace sie do siebie sytuacje...
19 lipca 2009, 17:01 / niedziela
Po co wy nawijacie z jakims zadumanym baranem na tematy ktore sa mu calkowicie obce.Ciac ten temat
19 lipca 2009, 17:36 / niedziela
AG Tczew mówisz że FC Starogard zrzesza ludzi z całego powiatu.....teraz mnie rozbawiłeś wiesz co by się stało w takich Skarszewach jakby tamtejsi fani Lechii dowiedzieli się że ktoś kibicuje szprotom.Znam akurat ze Skarszew chyba z 7 kiboli którzy regularnie przyjeżdżają na mecze w Gdańsku a i można też ich spotkać na wyjazdach,znam też kilkanaście osób z okolicznych wiosek,Trąbki,Godziszewo czy choćby Gołębiewka..Prawo kibola na wsi jest bardziej okrutne niż w mieście.W dużych aglomeracjach jeszcze przemkniesz się w barwach jednak na takiej wiosce to chyba ci wasi fani szaliki chowają głęboko w gaciach jadąc na mecz :)
Głośno się zrobiło...może i tak bo właśnie nagłaśniamy tą sprawę.Proponuje zamilczeć i sprawa ucichnie.
19 lipca 2009, 18:40 / niedziela
zeby zrobic FC musiliby najpierw wyjsc z cienia ( same vlepki nie wystarcza ) a do tego widocznie brakuje im JAJ...

TYLKO LECHIA !!
19 lipca 2009, 18:45 / niedziela
Ludzie czy wyście już do reszty zdurnieli ???! Jeden pryszczaty nastolatek robi z was debili, wtóruje mu drugi fantasta z Tczewa, a wy wdajecie się z nimi w jakąś durną polemikę. To są małolaty z pod znaku "trójmiasto.pl" gdzie nawet Sopot i Kowale są za Drukarką.
Jedna osoba i już fanclub hehehe....niezłe i tylko w jednym klubiku możliwe.
19 lipca 2009, 18:47 / niedziela
LGFan z tym prawem kibola na wioskach to też nie jest do końca tak jak opisałeś. W dużych aglomeracjach można się przemknąć, a w małych miastach i wioskach... wszyscy się znają! Najlepszym przykładem jest tutaj Sztum - w tym mieście prym wiodą kibice Lechii, ale jest też grupa Arkowców. I właśnie w Sztumie nie ma żadnych dymów i awantur, bo wszyscy się znają - każdy wie, kto za kim jest, kto jakiej drużynie kibicuje. Jednym słowem wszyscy w Sztumie znają swoje miejsce w szeregu i nikt nikomu się nie wpieprza w paradę! Taką sytuację w tym mieście przedstawiło mi kilku znajomych ze Sztumu którzy do niedawna pracowali razem ze mną w Tczewie. Obecni na forum kibice ze Sztumu chyba się zgodzicie że jest tam tak jak opisałem? Właśnie inne miasta w których panuje wojna Arka vs Lechia powinny brać przykład.
19 lipca 2009, 18:57 / niedziela
ej patolu masz tu cytat z waszego forum:

"Arka tak strasznie sie w Stg rozwija ze prawie wszystkie vlepki zostaly juz pozrywane a napisy zamalowane. Niepotrzebna napinka robi sie na roznych forach i niewiadomo o co w tym wszystkim chodzi. Ludzie dajcie sobie siana, chcesz kibicowac to kibicuj a nie rob propagandy w miescie."

wiec wez kolo i pierdolnij sie w czolo...

Nie pozdrawiam...

TYLKO LECHIA !!
19 lipca 2009, 19:00 / niedziela
A powiedz szczerze kto jest autorem tego cytatu ? Bo chyba żaden śledź by sobie nie pozwolił na tak kretyński tekst. To raz, druga sprawa - nie musisz mnie "nie pozdrawiać" przy każdym poście. Ja Twoich "pozdrowień" nie potrzebuję. O moje zdrówko jestem spokojny. Trzecie sprawa - dorośnij... w końcu.
19 lipca 2009, 19:31 / niedziela
Po pierwsze: jest ich wielu, to dla czego nie pokażą się na mieście tylko na necie?
Po drugie: dlaczego po rozkmince nie przyznają się do swojego klubu?
Żenada. Proszę o nie ciągnięcie dalej tego wątku.
BIAŁO - ZIELONY STAROGARD
KPS!
19 lipca 2009, 19:35 / niedziela
AG Tczew,W tym mieście wszystko idzie ku dobremu :-),dzięki za słowa wsparcia,na pewno pomożemy wam w niejednym wyjeździe,takiego wsparcia się nie zapomina.Tczew,Starogard ma potencjał aby Kociewie było żółto-niebieskie,Lada moment nawiąże się współpraca z Lubichowem,to kwestia myślę miesięcy.W Skarszewach z tego co wiem młode pokolenie z okolic Dworcowej mocno wspiera Arkę.Pozdro Tczew,Szacunek za 30 lat wiernego Kibicowania.ZAWSZE RAZEM Tczew,Starogard,Suchostrzygi eeeoooo!!!!!
Olejmy to forum bo nie warto tu pisać i się produkować,niech żyją fanatasią,dla nas lepiej
na arkowcy.pl podbijaj do Jaya bądź Piontego jeżeli chodzi o wyjazdy,mecze,itd...ELO!!!
19 lipca 2009, 19:39 / niedziela
Wypierdalać stąd rybie łby na swoje forum. Won!!!
19 lipca 2009, 19:45 / niedziela
po pierwsze chlopcze nie martw sie o moj wiek...

po drugie chyba za malo znasz Sledzi... jakos nikt chlopaka nie zbesztal od prawie 2 godzin wiec pewnie jest jeszcze na szczescie troche osob trzezwo stapajacych po ziemi...

dla mnie koniec dyskusji...
Jebac internetowa propagande... !!!!

co do nie pozdrowien to nie martw sie nie pozdrawiam dalej...

TYLKO LECHIA !!

P.s.
no i oczywiscie popieram... wypierdalac do siebie... czy tam tez juz maja dosc waszego pierdolenia... ??
19 lipca 2009, 19:54 / niedziela
szpArkowcy z Tczewa i Starogardu, co wy ćpacie,że takie bzdury piszecie?Po jaki chuj sie wy tu napinacie? to powiem wam, bo na waszym forum , normalni ludzie robia z was bekę na temat tego sławnego FC szpaArki w Starogardzie, i taka jest prawda, tłumoki jedne!!! Dlatego powtarzam jeszcze raz Wypierdalać z tego forum. I koniec tej gadki z tym ćpunami.
Tylko BKS Lechia!!!
19 lipca 2009, 20:02 / niedziela
Mój znajomy (35 lat ma) wczoraj na pytanie o Arke w Starogadzie powiedział, że jak żyje nie widział tam choćby jednej osobie w barwach czy nawet z szalikiem czy czymkolwiek. Internetowa propaganda + Arka Gdynia = jedność. Może pora zamknąć ten temat o ile jest taka możliwośc...
19 lipca 2009, 20:16 / niedziela
Do AG Tczew
Człowieku wyp*** z forum krótka piłka (chciałem napisac szybka) czego ty tu szukasz? Mącisz mącisz motasz kłucisz sie zawracasz DUPE?
oo sorry ty wiesz napewno lepiej od nas ! rispect hahahah
Pozro dla Biało Zielonych Braci
Lechia*Wisła*Śląsk!
Ps. Admin kasowac śledzia
19 lipca 2009, 20:48 / niedziela
No tak, boli... nawet nie dopuszczacie myśli, że w miastach teoretycznie biało-zielonych nagle mogłyby powstawać niechciane Fc Arki. Ale coż, to nie Wy o tym decydujecie a miejscowa społeczność kibicowska. Śledzie w Starogardzie są i bedą i Wasze pieprzenie nic tego nie zmieni. Ktoś tu pisał o barwach - to oczywiste, że przy tak małej ilości pojedynczy Arkowiec nie wyjdzie na miasto w barwach, ale prędzej czy później do tego dojdzie. Problem (nie mój, Lechii) leży w tym, że Starogardzka Lechia jest najgorzej zorganizowana, ze wszystkich FC Lechii na pomorzu i właśnie w tym śledzie będą upatrywać swojej szansy na zaistnienie w tym mieście. Propagować klub można poprzez Vlepki, gadżety typu bluzy, szale, smycze itp. Wierzę, że jeszcze nie jeden kibic w Stg pomimo naporu biało-zielonych zdecyduje się wybrać właśnie Arkę.
19 lipca 2009, 21:11 / niedziela
AG Tczew to nas nie boli bo nam nawet do osranej dupy nie dorastacie!
taka prawda :) widze ze szukasz zajęcia? proponuje skrecanie długopisow
wakacje jakos musza zleciec a najlepiej wkurwiac ludzi?
(czekaj czekaj nie ciesz sie tak! tobie to nie wychodzi , musisz pocwiczyc załóż na waszym forum temat '' ćwiczenie napiny '' i jazda ) powodzenie a tak na serio człowieku SAM sie nakrecasz
19 lipca 2009, 21:23 / niedziela
Na chuj mu odpisujecie?!! Zobaczy że nikt nie zwraca na niego uwagi to sobie pójdzie a Wy go tylko nakręcacie! Temat jest o derbach a nie o wytworach wyobraźni patologii!
20 lipca 2009, 12:08 / poniedziałek
cała gdynia szykuje się na zbliżające DERBY
Aby podnieść ducha po 2 porażkach z rzędu
powstał hymn derbowy ,,uśmiechnij się chóć raz - za uśmiech nie zapłacisz''

odnośnik
20 lipca 2009, 12:58 / poniedziałek
jednak srarka ma coś swojego i nie ukradzionego !!!
wisi nad wejściem na sektor ,,zegar'' na stadion przy Olimpijskiej
odnośnik
20 lipca 2009, 13:17 / poniedziałek
Jak to nie ukradzione? Zajebali rysiowi z kortow.

zegar - to nie jest wejscie na sektor zegar :) to brama do szatni kolo trybuny gosci.
A tak apropos sektora zegar to kiedys my tam zasiadalismy na meczach z Baltykiem, na Polska - Szwecja tez z tego co pamietam.
20 lipca 2009, 13:48 / poniedziałek
Ach te Wasze kompleksy - całe życie znajdowanie na siłę jakichś "wad" w lokalnym rywalu. Tu coś "kradzionego" , tu coś "zgapionego". Wy chyba naprawdę tym żyjecie.
20 lipca 2009, 13:49 / poniedziałek
dzięki za sprostowanie
he he;) cenię twoje kaszubskie poczucie humoru
szacunek
do zobaczenia na DERBACH
20 lipca 2009, 13:58 / poniedziałek
aga z tczewa - nie odrozniasz kompleksow od beki?
20 lipca 2009, 14:04 / poniedziałek
Tak, Biało-Zielona tyle, że Wy robicie to tak często, że zaczynam sądzić iż robicie to na poważnie.
20 lipca 2009, 14:15 / poniedziałek
smiejemy sie z was czesto to fakt.. bo jest i z czego... to nie my wlamalismy wam sie po flagi, to nie my spiewalismy hymn z karki, to nie my calowalismy po tylkach tych, ktorzy w tylek nas walili, to nie my smiejemy sie z waszych fuzji choc bylo ich wiecej niz u nas o zmianach nazwy i barw nie wspominajac, to nie my cieszylismy sie z teatru ktory sami sobie oplacaliscie pod tytulem "zrzutka z chyloni na kupno meczu"... itd itd.
Dyskutowac nie ma sensu wiec posmiac sie chociaz trzeba.
20 lipca 2009, 14:36 / poniedziałek
To prawda co piszesz, że historia Arki jest tak zagmatwana, że patrząc na kolejne daty, aż trudno się połapać kiedy ten klub powstał. Ja osobiście sądzę, że Arka powstała tak naprawdę w 1934 roku, a jej protoplastą była Kotwica Gdynia. KS Gdynia założony w 1929 roku moim zdaniem z Arką nie ma nic wspólnego, ponieważ w latach 1934-1937 istniały dwie odrębne jednostki sportowe - KS rozwiązany w 1937 i właśnie Kotwica założona w 1934 a reaktywowana po wojnie w 1946. KS nigdy nie połączył się z Kotwicą, ani nawet nie został wchłonięty więc nie można go identyfikować z Arką. Późniejsze fuzje, wchłonięcia, wyodrębnienia, to tak naprawdę nadal Kotwica tyle, że w zmienionej postaci. W tamtych latach takie fuzje były bardzo popularne, gdyż łączenie się dwóch czy więcej klubów z reguły zwiększało budżet już utworzonego "tworu", który miał większe szanse na zaistnienie w sporcie. Tak więc te wszystkie modyfikacje,fuzje klubu doprowadziły do powstania jednostki w 1964 roku o nazwie MZKS Gdynia - a to już jest ta "właściwa" Arka . Później były już tylko zmiany nazw zmiana barw, której nie rozumiem. natomiast co do kradzieży flag z magazynku - frajerska akcja - potępiam, ale my Tczewiacy mamy rączki tutaj! Nie braliśmy w tym udziału. Zresztą Arka powinna je oddać właścicielowi. Krauze i ci wszyscy inni.... Niestety od lat nasza Arka była tylko zabawką i maszynką do zbijania kasy dla tych wszystkich "Szczurków", biznesmenów i innych którzy inwestowali w nią pieniądze. Nigdy im nie zależało na dobru klubu, raczej na zyskach. Udowadniają to władze Gdyni obiecując nam od jakichś 5 lat "nowy stadion". Ale Lechia też nie jest tak krystaliczna bo bawiliście się w fuzje z Olimpiami Poznań, Polonią Gdańsk a i tak kij Wam to dało. Także każdy klub w mniej lub bardziej wyrafinowany sposób musi sobie radzić. O korupcji nie wspomnę, bo NIE MA klubu w Polsce bez przekrętów. Awans Lechii od A-klasy do drugiej ligi w parę lat awansując co rok do wyższej ligi? :-) Dobrze wiecie, że to niemożliwe patrząc na to co się dzieje z Pogonią Szczecin, Górnikiem Łęczna i paroma innymi klubami. To chyba tyle.
20 lipca 2009, 14:42 / poniedziałek
Czytając te wszystkie twoje wypowiedzi 'Tczewiaku' zastanawiam się czy Ty naprawde nie masz co robic ? Żyjesz internetem ? Piszesz coś o zachowaniu kibiców Lechii oraz Arki w Sztumie i twierdzisz , ze powinno tak byc wszedzie . Może bedziesz kolejnym twórcą NET zgody pomiedzy Lechią , a Arką ? Takie są realia ! Twoim zdaniem w Tczewie tez LGFT powinno sobie mykac w barwach po swoim podwórku ,Arka po swoim , zero walk , krojeń itp ?Nie wiem do czego dąży ta dyskusja , zbędna napinka . A i 3/4 tego forum dyskutując z idiotą zniza sie do tego samego poziomu :) Wyjdz na dwór i ochłoń.
20 lipca 2009, 14:45 / poniedziałek
O rany, tak czytam to forum po dłuższym czasie i stwierdzam, że chyba strasznie musi się niektórym lechistom w przerwie między sezonami nudzić, skoro już tyle czasu trwa ta "dyskusja" z arkowcem z Tczewa, kóry najwyraźniej w życiu nie ma nic innego do roboty, jak siedzieć na wszelakich forach (pewnie głównie naszym) i "walczyć" za swój klub za pomocą klawiatury i myszki.

Śledzie, mam do was odezwę: czy przekonał was choć jeden wpis kibica Lechii? Czy uważacie, że własnymi wpisami przekonaliście jakiegoś kibica Lechii? Dwa razy nie? To uprzejmie proszę spadać na własne fora.
20 lipca 2009, 14:47 / poniedziałek
A ja czytając Twój post sądzę, że świeżego powietrza to potrzeba właśnie Tobie. Powiedz czy kiedykolwiek słyszałeś o jakichkolwiek zadymach w Sztumie? Bo ja nie! Tczew a Sztum to dwa różne światy. W Sztumie kibice jakoś potrafią się dogadać, a w Tczewie najchętniej by się pozabijali. Kurwa, wiem co piszę, bo Jawor i paru innych idiotów już pocięło paru lechistów w Tczewie - w dyskotece Atrium, oraz na starym mieście - całkiem niedawno, nawet było o tym na tutaj na forum. Więc człowieku nie porównuj Sztumu do Tczewa.
20 lipca 2009, 15:00 / poniedziałek
Ale mi chłopie w ogóle o to nie chodzi . Jesli w Sztumie jest pakt to niech sie tego trzymają , to ich sprawa , ich podwórko . Ale zmierzam do czego innego , mówisz ze powinno tak byc tez w innych miastach gdzie jest podział . Z mojego punktu widzenia to kompletna bzdura . Wiem co robią Jawory , uważam , ze powinni dostac klapsy od ogarnietych osób z Gdynii. Pewnie przede wszystkim nim , tczewska Arka ma opinie jaką ma , ale nie ma co ich wysławiac. Może stwierdzisz , ze w Starogardzie , w miescie gdzie tez wiele ludzi sie zna powinna byc 'Przyjaźń'? . LGSTG powinna zadzialac jak najszybciej i powybijac całą 'sekcję gimnazjalną Arki '
20 lipca 2009, 15:34 / poniedziałek
Ja ciee. Jeden ma drugiego w dupie, drugi sra na pierwszego. Inni jeszcze szczaja na siebie kolejno. Luudzie kurde ile wy macie lat? Co mnie kurwa obchodzi jakas arka w tczewie czy starogardzie. Co was to interesuje? Wezcie skorzystajcie z wakacji, poki cieplo jest. Tematem sa derby, ktore byly trzy miesiace temu a wy bawicie sie w jakies dyskusje nad chuj wie czym a totalnie poza tematem. Zamiast produkowac kolejne posty to napiszcie sobie wzajemnie 'chuj ci z dupe' albo sie gdzies spotkajcie, dajcie po mordzie i juz. Macie temat to sie go trzymajcie.
20 lipca 2009, 15:51 / poniedziałek
od jakiegoś czasu próbuję sprowadzić dyskusję do tematu
ale permanentnie gubicie wątek
odszperałem ten wątek, żeby podyskutować o ostatnich DERBACH w świetle tych zbliżających się i powkurwiać rybiogłowych a wy sami się wkurwiacie
20 lipca 2009, 16:04 / poniedziałek
Jeżeli chodzi o derby, to Lechia będzie faworytem. Arka gra beznadziejnie w sparingach, do tego ciągłe rotacje w składzie i eksperymentowanie Chojnackiego nie przyniesie nic dobrego. To może i jest dobry trener ale na ŁKS, na Arkę potrzeba chyba Dungę z Brazylii ściągnąć. Remis z Lechią w Gdańsku brałbym teraz w ciemno. Aż się wierzyć nie chce, że klub który o mały włos nie został liderem na początku ubiegłego sezonu musiał rozpaczliwie walczyć o utrzymanie. Jeszcze rok temu porażka z Lechią była dla nas wielkim upokorzeniem, teraz jak przegramy to już nikomu chyba nawet powieka nie drgnie.
20 lipca 2009, 16:15 / poniedziałek
jasne, nikomu nie drgnie powieka ;] bo co, nie ma polskiego mourinho i kasy od rysia to debry przegrac to nic takiego? jak nie jestescie faworytem to mozecie przegrac i nikogo to nie zdziwi? taka to sledziowa mentalnosc... szkoda slow
20 lipca 2009, 16:21 / poniedziałek
Ale co tu Michniewicz i Krauze mają do rzeczy? Obserwuj grę obu zespołów i sam wyłonisz faworyta. Co prawda Lechia też nie prezentuje jakiegoś super -wygórowanego poziomu, ale gra stabilniej solidniej no i rzecz jasna u siebie. Po prostu Kafarski nauczył lechistów grać do przodu a nie tak jak Zieliński do boków, czy do tyłu i efekty są widoczne. My testujemy jakichś nowych mało obiecujących zawodników z zagranicy ale... co to da? To za mało żeby wzmocnić się na derby. I jeszcze ta passa porażek lub remisów Arki na inaugurację rundy. Chyba wystarczy argumentów na zwycięstwo Lechii?
20 lipca 2009, 16:33 / poniedziałek
W Lechii natomiast jak ja to odbieram
mamy nowego właściciela, który z kolei ma piękną wizję Wielkiej Lechii
młodego trenejro Kafara z wielkim kredytem zaufania
nie mamy R.M. co wszystkich ,,garstkę zdesperowanych kibiców'' wkórwiał
i wzmocnienia kadrowe - co się okażą po kilku kolejkach
oraz kupę nadziei na lepsze widowiska przy T29
głód futbolu po przerwie
20 lipca 2009, 16:48 / poniedziałek
AG Tczew "Jeszcze rok temu porażka z Lechią była dla nas wielkim upokorzeniem, teraz jak przegramy to już nikomu chyba nawet powieka nie drgnie." poddajecie sie? no to fantastycznie, zwijac cyrk do 1. ligi, nikt plakac nie bedzie. chodzi mi wlasnie o twoje podejsci - jest ciezko to w dupe ze wszystkim
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.461