Gdańsk: piątek, 13 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 25.04.2009.godz.16.

strona 16/17

20 lipca 2009, 16:59 / poniedziałek
Derby sa derbami, do tego dodatkowo jest to pierwsza kolejka wiec moze byc roznie. Ja co do wyniku nigdy przed meczem nic nie mowie. Wiadomo, ze im blizej derbow wiecej o nich mysle (kilka dni przed juz nie ma ze mna kontaktu wlasciwie w jakim kolwiek innym temacie niz derby), mam jakies swoje przeczucia, ale nikomu nie mowie co mysle :). Taki moj zabobon.

A patrzac na ostatnie dwa sezony to bylo taka prawidlowosc, ze my na poczatku slabo, dol tabeli, sledzie wysoki i spinka jacy to oni super, a my ciency. A jak sie konczylo kazdy wie. My luz, a oni obgryzione paznokcie do samych lokci. Wiec spinke pozsotawiam im, a ja chce sie cieszyc jak zwykle po.
20 lipca 2009, 17:04 / poniedziałek
dokładnie grucha :) a najważniejsze przecież jest być ze swoją drużyna na dobre i na złe :) no ale widać że za miedzą sami sukcesowicze się rodzą...po trupach do celu i nic więcej
20 lipca 2009, 17:17 / poniedziałek
ja już nie mogę doczekać się nowego wątku ,,Lechia Gdańsk- Arka Gdynia ...2009'' Czy Buzała ... he he;)???
Ale jak na razie można pochełpić się wiosenną Glorią
To wspaniałe uczucie jak w ułamku sekundy pojawia się Zwycięstwo i oczami wyobrażni widzę 4 tysiące śledzi z minami jak należy
a jak Wy odebraliście tamte wiosenne chwile ???
20 lipca 2009, 17:20 / poniedziałek
grucha604 a kto powiedział, że się poddajemy? Nawet jeśli w betandwin Lechia będzie faworytem w stosunku 10:1, to nigdy nie przestaniemy za nią ściskać kciuków. Ponadto to jest pierwsza kolejka i nawet porażka na sam początek nikogo tu nie przekreśla. Ja sam po cichutku liczę na cud i wywiezienie z Gdańska punktu a Ty już od razu piszesz o spadku do I ligi.
20 lipca 2009, 17:37 / poniedziałek
a ty kurwa nie masz swojego forum ? czy już cie stamtąd wyjebali bo pierdolisz od rzeczy jak pojebany schizofrenik ?
20 lipca 2009, 17:40 / poniedziałek
ag Tczew - "Remis z Lechią w Gdańsku brałbym teraz w ciemno. Aż się wierzyć nie chce, że klub który o mały włos nie został liderem na początku ubiegłego sezonu musiał rozpaczliwie walczyć o utrzymanie. Jeszcze rok temu porażka z Lechią była dla nas wielkim upokorzeniem, teraz jak przegramy to już nikomu chyba nawet powieka nie drgnie."

I właśnie dlatego my w hymnie śpiewamy "My WIERZYMY" a wy "żółte jest słońce".
20 lipca 2009, 18:03 / poniedziałek
aga tczew - "grucha604 a kto powiedział, że się poddajemy? Nawet jeśli w betandwin Lechia będzie faworytem w stosunku 10:1, to nigdy nie przestaniemy za nią ściskać kciuków." - za Lechie sciskasz kciuki i nie przestaniesz? Niezle.

Widzialem wielu sledzi na tym forum co betonow udawali, ale zeby beton udawal sledzia :D
20 lipca 2009, 18:21 / poniedziałek
Biało Zielony,czy walka o utrzymanie w lidze do ostatniej kolejki to jest ten luz?
20 lipca 2009, 18:45 / poniedziałek
Luz na koniec - po zakonczeniu sezonu, a nie wyczekiwanie do polowy lipca czy laskawie przy zielonym stoliku zostaniemy, czy bedziemy grac w barazach.
20 lipca 2009, 18:48 / poniedziałek
To jest ulubiony wątek rybiogłóstwa !!!
wspominki wpierdolu na całą Polskę. Masochizm kibicowki.

zapraszamy na forum opiszcie jak to jest raz wpierdol na jesień dwa na wiosne
no i to oczekiwanie na wpierdol w 1. kolejce
to musi być ekscytujące? nieprawdaż śledzie ?
samter ag tczew buzi starogard czy jak mutam
koleś se zakłada wirtualne fankluby he he;)
a Buzała szykuje się na klasycznego hut-tricka !!!!
20 lipca 2009, 21:13 / poniedziałek
Zegar-wirtualny to ty jesteś.Ja nie wiem jak do was przemówić.Nic nie pisze,nic nie mówię a tu cały czas napinka na Starogard.Spadaj z mojego miasta i odczep się od kibiców Arki w Stg.Vlepki,napisy,kontakty z kolegami z Gdyni same się zrobiły.....pewnie wirtualny internet w ciągu 3 dni nakleił 300 vlepek w mieście.
Każde słowo przeciwko nam jeszcze bardziej nas wzmacnia
20 lipca 2009, 21:17 / poniedziałek
"w ciągu 3 dni nakleił 300 vlepek w mieście."
hehe a ile twoja stara w 3 dni zbiera puszek pod Hermanem???
20 lipca 2009, 21:32 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 lipca 2009, 22:02 / poniedziałek
arka już chyba jest pierwszą siłą w Starogardzie :-)

Chłopie jesteś hardkorem, ogarnij się proszę, zmień forum, co ty zyskac takim pisaniem, które wprawia nas w bardzo dobry nastrój :-)
20 lipca 2009, 22:03 / poniedziałek
Nie zesraj się. Narazie to jedynymi osobami przestraszonymi w Stg jesteście wy.
20 lipca 2009, 22:04 / poniedziałek
Eliot napisał na 8 stronie cyt.:

,,Po peronie biegnie świnia - to kibice sr-arki gdynia;
coś tu gnije coś tu śmierdzi:
to arkowcy,
LECHIA TWIERDZI!
Każda świnia, każda owca, może nasrać na arkowca!

Leeeeeeeeeeeeeeeeechiooooooooooooooooooo!''
20 lipca 2009, 22:05 / poniedziałek
No widzisz jaki jestes cienki! jedno zdanie i wpis bluzgów, a kreowales sie tu na takiego "coolturalnego" fana tfu...polnordu.
Musisz miec jakies problemy z sobą skoro udzielasz sie w ten sposob na forum przeciwnej drużyny, chyba ze podnieca cie poniżanie....
Proponuje abys dał sobie spokój, bo wystarczająco sie skompromitowales i gwarantuje ci, ze przezycia twoje i twoich kolegów mało tu kogo obchodzą.
Nie wzbudzisz zainteresowania swoimi hasłami fc szparki tam i siam...
Daruj sobie odpowiedzi....

TYLKO LECHIA!!!
20 lipca 2009, 22:08 / poniedziałek
powyzszy wpis kierowalem do tow "starogard"
20 lipca 2009, 22:16 / poniedziałek
Bialozielony po DERBACH 10 strona :

,,WŁADCY PÓŁNOCY TO MY!
Dzięki Wielkie Zawodnikom za mecz....
DLA TAKICH CHWIL SIĘ ŻYJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Upokorzyliśmy tych, co ślizgactwem są w Ekstraklasie...i ślizgiem z niej polecą...

TYLKO LECHIA!''

oj ślizgiem się wywinęli !
20 lipca 2009, 22:40 / poniedziałek
20 lipca 2009, 23:15 / poniedziałek
Dajcie już spokój z tymi bluzgami. Nie zapobiegniecie podziałowi w Stg. Już jest za późno. Arkowcy tam są i będą. Gdyby ten cały Wasz biało-zielony Starogard miał w swoich szeregach zawodników którzy jeździli by np. na ustawki, to wówczas Arka nawet by się nie próbowała wychylać, ale niestety starogardzka Lechia wywołuje u mnie tylko szyderczy uśmiech. Nie ma tam konkretnych zawodników, nawet liczby w jakich się stawiacie w Gdańsku nie powalają na kolana. Na 48 tyś. miasto ilu jeździ na mecze? Podajcie liczby - na pewno nie są 3-cyfrowe. Podejrzewam, że NAWET gdyby Bałtyk Gdynia chciał tam założyć swój FC - to również z powodzeniem. Ja sam śmiało przejdę się w barwach Arki po Stg i nikt mi nie podskoczy.
20 lipca 2009, 23:24 / poniedziałek
Zegar,co to jest "masochizm kibicowki"? Szanuj polski język!
Biało Zielony,teraz juz rozumiem. Zawsze można coś sobie wymyślić. Wiesz co, możesz też pisać,że zielony jest ładniejszy od niebieskiego,a biały od żółtego.
20 lipca 2009, 23:36 / poniedziałek
sledziowe wynalazki atakuja :] moze juz wystarczy i zobaczymy sie na derbach?
20 lipca 2009, 23:38 / poniedziałek
grucha604 ja zamelduje się w Gdańsku na pewno! Jak będę w sektorze gości, to pomacham Tobie szalikiem, żebyś mógł mnie zobaczyć :-)
20 lipca 2009, 23:41 / poniedziałek
Admin wez sie kurwa do roboty i tego pacana z forum wyrzuc
20 lipca 2009, 23:43 / poniedziałek
dodaj jeszcze ze pomachasz szalikiem w kolorach tęczy,ulubione kolory kazdego śledzia
20 lipca 2009, 23:44 / poniedziałek
Dokładnie bo ciągnie sie to jak jakis marny serial komediowy
21 lipca 2009, 00:00 / wtorek
nie banowac,napinka przed derbami musi byc :)
21 lipca 2009, 00:17 / wtorek
ZAPRASZAMY Traugutta29 odnośnik
21 lipca 2009, 00:23 / wtorek
zaproszenie na grilla T29 odnośnik
21 lipca 2009, 07:29 / wtorek
według niepotwierdzonych źródeł komenda wojewódzka policji w Gdańsku uznała, ze nie ogarnie i derbów, i jarmarku i stwierdziła, że derby - owszem - ale poza Gdańskiem!! podobno na 50 %!
21 lipca 2009, 07:37 / wtorek
Towarzyszu Starogard i wszystkie pozostale tczewskie pomoity dlaczego nie wypisujecie tych wszystkich buzdr o napince na waszym rybim forum? To forum jest dla normalnych kibicow, a nie dla ichtiologow, nie jest to takze dzial scine-fiction wiec powiem krotko wypierdalac polnordy jedne.
W Stg. jest tylko jedna sila ktora nazywa sie Lechia Gdańsk, to jest moje miasto i zaden porzadny kibic nie pozwoli na rozprzestrzenienie sie zarazy w miescie. Pokarzcie sie gdziekowliek poza kanalami, aby mozna bylo was zobaczyc, a nie tylko cwaniakujecie przed kompem z jedyna bronia jaka jest myszka. Zamiast tej myszki wez sobie fiuta w garsc tak jak to czynia prawdziwe marszczyfredy z wioski rybackiej i spusc troche cisnienia.
21 lipca 2009, 07:42 / wtorek
Panowie!!! ( i tfu... śledzie)
może już czas na nowy wątek - w sumie do meczu 10 dni...
21 lipca 2009, 11:03 / wtorek
narazieto nie ma chyba pewnosci co do tego meczu ;/;/ . Niech mi ktos przypomni..jak by mialy sie jzu odbyc te derby to kiedy to mialo by byc 1 czy 2 sierpnia?
21 lipca 2009, 11:11 / wtorek
Ja slyszalem, ze mecz ma byc w piatek, 31 lipca.
21 lipca 2009, 11:25 / wtorek
Tak prawdę mówiąc to na dziś nie wiadomo ,czy w ogóle rozpoczną się rozgrywki Ekstraklasy:(,
po pierwsze tej jebany zarząd PZPN, 23.07. ma zatwierdzić te decyzje tej wspaniałej Komisji ds.Nagłych a następnie Ekstraklasa, która zarządza rozgrywkami poda juz dokładne terminy meczów. Oczywiście może tez byc tak ,że termin rozpoczęcia rozgrywek ulegnie zmianie i przesuną je o tydzień.
po drugie,czy derby będa, to też zależy od naszej dzielnej policji,która ma chyba jakieś w grane stare filmy,i szuka dziury w całym aby mecz sie nie odbył odnośnik
przelozone,wid,11331910,wiadomosc.html.
21 lipca 2009, 11:28 / wtorek
odnośnik
jeszcze raz poprawny załącznik,do poprzedniego postu
21 lipca 2009, 11:47 / wtorek
Chyba ich popierdoliło z tym przekładaniem. Derby muszą się odbyć w przyszły weekend i nie ma innej opcji. Oby Ekstrakalsa SA nie uległa presji mundurowych i pozwoliła rozegrac ten mecz w pierwotnym terminie.
arka dziwko derby blisko! jebać policję
21 lipca 2009, 12:13 / wtorek
Co oni znowu wymyslaja? Akurat bede na wakacjach w Polsce i bym poszedl na Derby. Oby sie odbyly bez problemowo.
21 lipca 2009, 12:20 / wtorek
Jarmark zaczyna sie w sobotę,więc pewnie derby będą w piątek...
21 lipca 2009, 12:25 / wtorek
Co ciekawe, rewanżowy termin derbów, 4-6 grudnia, też jest zagrożony. 1 grudnia na obiekt w Gdyni wjeżdżają bowiem buldożery i wówczas mecze z udziałem publiczności nie mogą się już odbywać...

NORMALNIE JUŻ MNIE WKURZYLI...
21 lipca 2009, 12:32 / wtorek
OLGIERD77- w sobotę ale 25, a derby 31.07 lub 1.08 - tydzień później
21 lipca 2009, 12:36 / wtorek
policja nie ma żadnych przesłanek ku temu by te derby przekładać, bo już od dłuższego czasu nie było na derbach żadnych awantur, a przecież w ciagu ostatnich dwóch lat graliśmy kurwa 6 razy ze śmierdzielami.
Ponadto przecież wprowadzili karnety i bilety imienne z peselem i zdjęciem, do tego ten monitoring. Więc chyba właśnie po to te ograniczenia naszej "swobody" żeby takie mecze rozgrywać niezależnie od tego czy równoległym terminie odbywa się Jarmark lub inne badziewie.
21 lipca 2009, 12:51 / wtorek
tu nie chodzi raczej o sam mecz bo to wiadomo, że nie damy u siebie robić syfu rybakom. policja pewnie się boi manewrów przed lub po meczu typu "stacja Oliwa" albo wypadu całej ekipy na jarmark (i tego co będzie w zależności od wyniku). My wiemy, że bezdomni w pizdę dostaną ale oni chyba nie...
21 lipca 2009, 15:05 / wtorek
Patrząc czysto sportowo, Arka będzie najsłabsza w pierwszym meczu, więc żal byłoby przekładać. Pozdro
21 lipca 2009, 15:36 / wtorek
"...bezdomni w pizdę dostaną..." chyba chodzi Ci czysto o rozgrywki na murawie, bo "boksersko", to byś się kurwa zdziwił.
21 lipca 2009, 15:43 / wtorek
Do agTczew:
Ty cwelu może zacznij ssać pały koleżankom z śledziowa żeby ci sie gęba zatkała...Nie zaśmiecaj tu już kozaku internetowy. Jedź do Starogardu w koszulce szparki to wyłapiesz na kły chyba że poleziesz w kanały.Rób co chcesz śmieciu tylko tu już nic nie pisz.
Do Ekstraklasa S.A.:
Nie ulegajcie presji zomowców,skoro nie potrafią zapewnic bezpieczeństwa(nie wiem co ma się niby dziać skoro jest ten mega monitoring z dupy i foty robione specjalnie dla policmajstrów) to niech rozwiążą tą policje w końcu i spokój będzie z pajacami nie robami.Żadnego przekładania derbów!!!!
21 lipca 2009, 15:44 / wtorek
no taa, arka najlepszy sklad ma... mamy tolka banana, adamka, pudziana i kokoszaaaaaaaaaaaa z kajkiem
21 lipca 2009, 15:54 / wtorek
Kolego ag, tylu moich szanownych przedmówców, grzecznie prosiło cię o wypierdalanie z naszego zacnego forum. Moim zdnaniem jesteś bardzo mądrym człowiekiem, pewnie wykształconym, bogatym, masz piękną kobietę (nie wierzę, że wszyscy jesteście pedałami ) ale niestety kibicujesz kurwom i złodziejom, dajesz się oszukiwać na kazdym kroku i niestety My ci nie pomożemy, ponieważ masz już tak wyczyszczony zakompleksiny mózg, że nic do ciebie nie dociera. Ostanim wpisem udowodniłeś, że jesteś jednostrzałową pizdą.
21 lipca 2009, 15:55 / wtorek
a Lechia ma krowę wywrotową, dlatego już spadam bo jeszcze mnie pobije :-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.258