Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 25.04.2009.godz.16.

strona 17/17

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

21 lipca 2009, 16:04 / wtorek
Moze dacie sobie namiary na epulsie,czy gg i tam pobajerzycie ?

Koniec gadki.
21 lipca 2009, 16:04 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 lipca 2009, 17:10 / wtorek
Odwołać albo przełożyć jarmark komu to potrzebne.
21 lipca 2009, 18:23 / wtorek
ja nie rozumiem, co ot kurwa ma znaczyc ze policja nie da rady zabezpieczyc meczu. Na jaka cholere ja place podatki?
21 lipca 2009, 18:49 / wtorek
na stronie głównej Lechii jest taki wpis "30.07.09 godz 2:20 Arka Gdynia-Lechia Gdansk"
mam nadzieje ze oprócz godziny to sie pomylili z datą i gospodarzem.
W gdynia derbow nie moze byc bo jest beath(?) party
A w Gdansku to jarmark mamy co roku i on trwa trzy tygodnie ja poroponuje przełozyc jarmark
21 lipca 2009, 18:54 / wtorek
rzeczywiscie mecz o 2:20 to dosyc intrygujacy pomysl, domyslam sie ze ma to wygladac tak ze po BP ludzie sa pedzeni przez pol miasta na stadion Baltyku i gramy z Arka ?

jakis ponury zart administratora strony
21 lipca 2009, 18:58 / wtorek
co oni pieprzą??? taki ch.j jak komin batorego że o 2:20 mecz i do tego w czwartek!!! pewnie nam przełożą derby na październik a lige na wrzesień...nic tylko se w jaja z procy strzelić...
21 lipca 2009, 21:23 / wtorek
przeciwnicy wolności słowa, popłuczyny stalinowskich zbrodniarzy, pejsy bez napletka z gaz wyb podały, że derby odbędą się w 1 kolejce, w piątek 31 lipca o godz. 20, mecz będzie transmitować stacja anal planet.
21 lipca 2009, 21:39 / wtorek
Na lechia.pl czas jest odliczany do godziny 2:20 w nocy, nie do 14.20. Paranoja z ta strona.
21 lipca 2009, 22:00 / wtorek
Do adminow zrobic nowy temat a nie na starym klikamy ? Jakis porzadek
21 lipca 2009, 22:46 / wtorek
Noż kurwa szlak mnie trafia jak to dzisiaj w Przegladzie przeczytałem! No to po ki chuj te pały pierdolone są ??? Zeby łapac dzieci przchodzace na czerwonym swietle ?? A co na jarmarku maja ochraniac?? Burszytny czy spodnie Bugio??? No do jasnej cholery... brak mi słów na pisanie wrzut na tych imbecyli! Mecz na który czeka całe pomorze ma sie odbyc w listopadzie we wtorek o 11 ??? BO pedały sie boja, nie wiedziec czego ?? A czy cos sie działo na ostatnich derbach ??
Niech spróbuja przełozyc...
21 lipca 2009, 23:18 / wtorek
O ile na tej stronie odnośnik nie pojawi się precyzyjny termin meczu z szpArką ,to nie ma sensu zakładać nowego tematu o derbach.Te wszystkie info o terminie derbów są gówno warte.Tym bardziej,że termin rozpoczęcia rozgrywek może ulec przecież zmianie:). W zeszłym roku tak było, to i tym razem też tak mogą zrobić.
22 lipca 2009, 06:33 / środa
Prawdę mówiąc to nie zdziwię się zbytnio gdy liga nie wystartuje w terminie. Przecież zamieszanie z łódzkimi klubami jest tak duże że głowa boli, śmiem wątpić czy pzpn zdąży to wszystko ogarnąć.

Takie rzeczy to tylko w Polsce..
22 lipca 2009, 08:22 / środa
nie wiem, czy jeszcze odważę się pisać - jakiś agtczew napisał, że one wszystkie noszą bokserki - strach normalnie się bać... a co do derbów - chodzą słuchy, że blue taxi chce meczu w gdyni, bo niby bezpieczniej. A pytam się co oni tam zrobią jak wyjedziemy z karnetami, a dzieci kutra też?
22 lipca 2009, 08:43 / środa
data i godzina już znana ...

odnośnik
22 lipca 2009, 14:21 / środa
"BO pedały sie boja, nie wiedziec czego ?? "

Nie maja czasu bo sie "edukują" na razie na tęczowo :D

odnośnik

Zaczęło się od trzech skarg na pracę policji, które wpłynęły jednocześnie do szefostwa pomorskiej policji i trójmiejskiego oddziału Kampanii Przeciw Homofobii. Dotyczyły m.in. niewłaściwego zachowania funkcjonariuszy podczas Manify, która 8 marca przeszła ulicami Gdańska. - Komentowali hasła wypisane na transparentach, np. że "równa praca, równa płaca" się babom nie należy. A przecież mieli pilnować naszego bezpieczeństwa - mówi Anna Urbańczyk z KPH.
...
Jednak szkolenia to nie wszystko. Oprócz tego, każdy z 33 komisariatów na Pomorzu wyposażony został w materiały edukacyjne (przede wszystkim - podręcznik "Tęczowy Elementarz"). - Możliwe, że podobne zajęcia będą odbywały się w przyszłości. Funkcjonariusze na razie odbierają je bardzo pozytywnie - zapewnia Zdzisław Huzar.
22 lipca 2009, 14:26 / środa
22 lipca 2009, 19:18 / środa
Tak sobie myślę o tym panicznym strachu tych niebieskich darmozjadów i zastanawia mnie jeden fakt. Boją się że nie dadzą rady obstawić derbów bo jarmark itd. Tymczasem cofam się pamięciom do poprzednich lat. Co roku zawsze mi się jednak trafi wybrać się na spacer na ten jarmark i tak sobie usiłuje przypomnieć ilu takich niebieskich delikwentów mijam po drodze...??? Może ze czterech się uzbiera podczas tych 3 godzinek... A gdzie jest reszta??? To niech oddelegują tych 4, a nawet zaszalejmy- niech będzie 8! - a pozostałych 992 na derby ;-)

A ile wy mijacie takich psich zaprzęgów podczas spaceru na jarmarku???
22 lipca 2009, 19:20 / środa
po cywilnemu duzo ich chodzi w czasie jarmarku
22 lipca 2009, 20:00 / środa
Też tak nie do końca. Teoretycznie podczas takiej długiej imprezy, gdzie przewija się 5 mln turystów ważne byłoby (powinno tak się wydawać) aby zapewnić im już nie tyle samo bezpieczeństwo co nawet poczucie bezpieczeństwa- poprzez właśnie bycie na widoku- Helo!! My tu jesteśmy! I tak mamy was w dupie i nic nie zrobimy ale tu jesteśmy!- A dla takiego widza co to cały rok oszczędzał i to na dwa etaty aby sprostać gdańskim- jarmarkowym cenom i wydawać złocisze czy inne ojro takie poczucie bezpieczeństwa daje komfort psychologiczny! A kwestia psa-cywila. Nie każdy może sobie zasłużyć aby biegać w lato po mieście w luźnych portkach i hawajskiej koszuli :-) Byle kogo tam nie wysyłają! A na stadiony już tak! Taki kolo od zadań specjalnych nie będzie ci latał z pałą po stadionie. Tu się wysyła samą hołotę i drugo- i trzecio-rzędny zaciąg! Prewencja, kraweżniki a nawet tych co na co dzień siedzą za biurkiem i pierdzą w stołek. Pakuje się ich w te kaski i wio na stadion. Dlatego też jest tyle prowakacji z ich strony i zaczepek. Taki kolo co ma na co dzień do czynienia z przestępcami stoi cicho i sie cieszy że ma spokój! A reszta? Są wkurwieni że muszą tu być! "Zamiast walić żonkę wysłali mnie tutaj! A skoro tu jestem i mam w ręku pałe to przynajmniej ją użyję!" Gdyby mogli toby wysłali nawet panią Stasię co im kible czyści. Zapakować w zbroje i heja na stadion na krucjatę walczyć z heretykami! A kto wie czy tak też nie robią ;-) Może se Stasia dorabia po godzinach...
22 lipca 2009, 20:00 / środa
Kraweznikow to oni maja wystarczajaco. Problem chyba z tym, ze tylko jeden u nich potrafi w miare (jak na kurewskie scierwo) logicznie i logistycznie myslec. I on nie jest w stanie pokierowac zabezpieczeniem obu imprez. Pewnie w ogole robienie dwoch czynnosci na raz go przerasta.
22 lipca 2009, 20:05 / środa
skoro sprzataczka w dzisiejszych czasach moze robic za dentyste i przez rok nic nikomu do tego, takze Twoja teoriia jest calkiem mozliwa ;)
23 lipca 2009, 11:02 / czwartek
nie wiecie moze kiedy beda bilety sprzedawac?? bo skoro jest oficjalny terminarz to chyba niemal pewne ze mecz sie dobedzie...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.293