Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 25.04.2009.godz.16.

strona 2/17

8 kwietnia 2009, 20:09 / środa
a ja osobiście przychylam się do stanowiska Łotewera :)

do Pęczka Drutu : Recz jasna, lepiej być Chamem niż żydem...
9 kwietnia 2009, 07:04 / czwartek
Bezdomny z karwin napisal, lepiej byc bez stadionu niz bez trenera ;p www żal.pl , wlasnie ryszard serwuje z gorki
9 kwietnia 2009, 07:13 / czwartek
6:4 dla rysia...też to widziałem :D

Teraz na serio co do samych derbów: to ten kto myśli, że będzie więcej wsparcia dla Lechijki niż bluzg na szparke, ten niech koniecznie pójdzie do psychoanalityka. Szybko postawiona diagnoza ułatwi i przyśpieszy leczenie. dr. Oetker.
9 kwietnia 2009, 10:31 / czwartek
Dziki, bluzganie szprotek wywołuje u Ciebie erekcje ??? Mi osobiście antydoping kojarzy się z patologią ( taka Krakowia chociażby). Rozumiem kilka razy "pozdrowić" "ryśków", ale chyba przychodzisz na stadion dla Lechii, a nie leczyć żale i smutki.
Olać śmierdzieli i skupić się na dopingu Lechijki !!!
9 kwietnia 2009, 11:02 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 kwietnia 2009, 11:13 / czwartek
Masz racje ale postaraj sie to im powiedziec troche grzeczniej ;) Bracia po szalu to nie jakies szmaty ;].
9 kwietnia 2009, 11:45 / czwartek
@marys - po czym wywnioskowałeś to co napisałeś? Ja chodzę na mecze dla Lechii, a nie dla szparki, sraxy czy kogoś tam innego. Napisałem, i tu cytat " ten kto myśli, że będzie więcej wsparcia dla Lechijki niż bluzg na szparke, ten niech koniecznie pójdzie do psychoanalityka." Czy gdzieś w tym wywodzie jest napisane, że ja się wolę antydoping? Właśnie, że kurwa nie! Więc jak czegoś nie rozumiesz, to proszę Cie, nie kompromituj się.

@xxlbks - "zamknąć ryj" to możesz co najwyżej Ty. I nie wpierdalaj się, jeśli nie musisz, bo tylko rozpierdalasz kolejny temat. Bez odbioru.
9 kwietnia 2009, 11:51 / czwartek
aaa i jeszcze jedno, jeżeli uważasz, że nie przyjdę w sobotę, to się grubo mylisz. Jak ja zacząłem chodzić na T29 to Ty jeszcze na gile mówiłeś "papu". xxlbks 27 lutego 2009.
9 kwietnia 2009, 12:14 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 kwietnia 2009, 12:25 / czwartek
Rozumiem, że derby są bardzo ważne - ale mamy jeszcze przed nimi dwa ciężkie i szalenie istotne mecze, przecież gdybyśmy - odpukać - oba przegrali, to będziemy w tragicznej sytuacji.
9 kwietnia 2009, 12:25 / czwartek
weźcie się ogarnijcie! Ciekawe czy poza internetem też jesteście tacy mocni i kozaczycie jeden z drugim jak tu na forum. Proponuje odłączyć neo i wyjść na powietrze ochłonąć!!
9 kwietnia 2009, 12:36 / czwartek
racja a najlepiej w sobote z koszyczkiem :D a potem na T29 !! PEWNIE 3 PTK !!! :D
9 kwietnia 2009, 12:58 / czwartek
@Simek - żeby była jasność, ja tutaj nie "kozacze". Po prostu wkurwia mnie jak ktoś się udziela, a nie wie w jakim temacie. Tyle.

Do zobaczenia w sobotę :)

PS: Nigdy nie miałem, nie mam i nie będę miał neo :P
9 kwietnia 2009, 13:11 / czwartek
Dzikidingo juz raz zgrywał na forum jaki to on nie kozak, Oszołom rzucił mu rękawice i jakoś bardzo szybko Dingo skulił ogon. Wiec daruj se, już raz pokazałeś jaja, starczy..
9 kwietnia 2009, 13:32 / czwartek
oszolom(samo zlo) czy musiales wchodzic na konto drugie zeby to napisac ? :)
9 kwietnia 2009, 14:15 / czwartek
Trzeba wygrac, nie ma bata.
9 kwietnia 2009, 16:46 / czwartek
Mam dwie wiadomości dla osób co jeszcze nie kupiły biletów na Bełchatów i szpArkę.
Pierwsza dobra :są jeszcze bilety.
druga gorsza: kończą się bilety na zegar,są jeszcze w miarę na prostą.
tak więc ci co jeszcze nie kupili biletów, ruszac tyłki , brac kaskę, i jakiś dokument z Pesel i meldowac się na T29.
pani co sprzedaje bilety mówiła ,że jak zostaną bilety to będą sprzedawać je w sobotę przed meczem,ale nawet jak tak będzie to nie liczyłbym zbytnio na to ,że uda się je łatwo kupić.
Tylko BKS Lechia!!!
9 kwietnia 2009, 20:02 / czwartek
Lekka odskocznia od meczu , w sklepie Lechista przy kupowaniu gadżetów została wystawiona świnka oczywiście z załącznikiem odpowiednich do świni barw , można sobie nią ... pochrumkać :)
9 kwietnia 2009, 20:08 / czwartek
Prezes jesteś młody, zdolny - przerób chrumkanie na... rysiu krauze rysiu ... zapewne "używalność" świnki się zwiększy.
Pozdrawiam.
9 kwietnia 2009, 20:29 / czwartek
A to już jeśli przyjdzie osoba zdolna to oczywiście że wyciska ze świni rysiu krauze rysiu a nawet jesteśmy z tobą hej jacek jesteśmy z tobą :)
9 kwietnia 2009, 20:45 / czwartek
Łks'a jazda z kurwami !
9 kwietnia 2009, 20:49 / czwartek
Dlugi a tak poza tym wszystko ok?? chyba nie ten temat co??
10 kwietnia 2009, 02:11 / piątek
mam nadzieję, że uda mi się napisać o tej godzinie i w tym stanie w miarę logicznie. Mam karnet, a na swój dowód kupiłem bilet dla kolegi. Czy mogę spodziewać się problemu na bramkach? Bo przecież dla systemu elektronicznego wejdę na stadion dwa razy.
10 kwietnia 2009, 09:43 / piątek
chyba nie, ale 100% pewności nie masz.
10 kwietnia 2009, 10:08 / piątek
pierwszy system elektroniczny sprzedał Ci taki bilet ;)
10 kwietnia 2009, 11:16 / piątek
Bilet na zegar za 3 dychy ?
10 kwietnia 2009, 11:17 / piątek
tak
10 kwietnia 2009, 11:19 / piątek
Dzieki :) ale na Bełchatów za 2 dychy tak ?
10 kwietnia 2009, 11:40 / piątek
tak...........
10 kwietnia 2009, 17:20 / piątek
panowie przypomnijcie mi bo mam skleroze ktory to sledzio-grajek mial problemy z bolacym uchem i krzywizna rybiej geby?
10 kwietnia 2009, 17:23 / piątek
wachowicz
10 kwietnia 2009, 20:51 / piątek
Ciekawe ile rybie łby dostaną biletów. 600? 800? Szkoda, że to ponad 2x więcej niż te kmioty dały nam...
10 kwietnia 2009, 20:57 / piątek
mam nadzieje ze nie dostana zadnego biletu:)albo niech Lechia da im 100:)zeby bylo ze jestesmy goscinni.a tak swoja droga to przez sektor dla przyjezdnych caly luk jest pusty.czysta strata kasy dla klubu.przeciez tam by wlazlo jakies 3-4 tysiace kibicow.pomnozyc to razy 20 zl razy 15 kolejek....
10 kwietnia 2009, 21:06 / piątek
co to za derby bez bezdomnych? w przeciwienstwie do nich, my wpuszczamy gosci na stadion w sensownych liczbach
10 kwietnia 2009, 21:13 / piątek
W wtorek zaczyna się remont ulicy Smoluchowskiego.
10 kwietnia 2009, 22:13 / piątek
Ja tam jestem za tym by jednak wpuścić śledziki i to jak najwięcej, co to za mecze jak wszędzie każdy kombinuje żeby nie wpuścić przyjezdnych co za tym idzie to wszystko traci na atrakcyjności.
10 kwietnia 2009, 22:39 / piątek
zaproś ich przy okazji do domu na kawke i ciastko ;]
11 kwietnia 2009, 10:53 / sobota
No widzisz ja powiem otwarcie mam dość tego że tu i tam kombinują żeby nie wpuścić przyjezdnych :/
11 kwietnia 2009, 11:04 / sobota
Czyli dla Ciebie jest fair ze nam oferuja jak najmniej biletow a najlepiej zebysmy w ogole nie byli, a im dac najlepiej 1000 biletow u nas tak? Ktos by tu musialbyc niezle pojebany zeby do tego dopuscic....
11 kwietnia 2009, 11:18 / sobota
Primo:
Mówi Ci coś hasło"Piłka nożna dla Kibiców"?? Czy naprawdę myślisz że te biedne śledzie mają wpływ na to co odpierdala ich klub? Wiemy że w przeszłości bywały różne sytuacje ale kurw.a żesz twa mać, nie zachowujmy się jak dziewczyny i wpuśćmy ich ile się da i pokażmy Polsce co to są Debry Trójmiasta!!
Secundo:
Prośba do modów, jeśli można to albo zamknijcie temat do 2 dni przed meczem albo chociaż go moderujcie bo się płakać chce po tej "lekturze"....banda pajaców, co to w 80% wypisuje komentarze na 3miasto.pl i sobie dopisuje pkty w lidze hools...
11 kwietnia 2009, 12:04 / sobota
Bete - a czy oni (kibice) zrobili ostatnio cokolwiek zebysmy dostali wiecej biletow od ich zarzadu? Mogli sie postawic, mogli chociaz trans jakis na derbach zrobic... A tu nic, tylko wrzuty na nas.
Czekali tylko czy nie przyslemy listy wyjazdowej (11 wspanialych :-P) zeby nasz sektor tez zapelnic.
Pozdrawiam
11 kwietnia 2009, 19:56 / sobota
Wyniki sondy z polscykibice.pl "Najciekawsze Derby"

odnośnik
12 kwietnia 2009, 10:15 / niedziela
od kiedy można kupić bilety na mecz Lechia-arka ?
Pytam bo przez tą przerwę świąteczną nie wiadomo jak z kasami .
12 kwietnia 2009, 10:41 / niedziela
Black Jack
11 kwietnia 2009, 12:04 / sobota
Bete - a czy oni (kibice) zrobili ostatnio cokolwiek zebysmy dostali wiecej biletow od ich zarządu? Mogli sie postawic, mogli chociaz trans jakis na derbach zrobic... A tu nic, tylko wrzuty na nas.
Czekali tylko czy nie przyślemy listy wyjazdowej (11 wspanialych :-P) zeby nasz sektor tez zapełnić.
Pozdrawiam

Black Jack
Czyli według Ciebie jak ktoś zachowuje się jak burak bez zasad to My też tak się powinniśmy tak zachowywać.
Sorry jak ktoś zachowuje bez honoru to nie znaczy ze ja będę.
Ogólnie mam na nich wylane ciepłym moczem.Ale solą piłki nożnej są kibice dlatego nie ważne kto nie ważne gdzie.Kibiców powinno się wpuszczać ile tylko można.Nawet śledzi.
12 kwietnia 2009, 10:42 / niedziela
Biletu juz sa w sprzedazy od kilku dni !
12 kwietnia 2009, 12:07 / niedziela
ja tez chcialbym zeby sledzi bylo jak najwiecej,tak zeby bylo tak jak na derbach w latach 90,niezapomniany klimat
12 kwietnia 2009, 13:25 / niedziela
Piłka nożna dla kibiców !!!!!!!!!WEJHEROWO 100% Arki
12 kwietnia 2009, 14:31 / niedziela
kk81 - zeby oni jeszcze to nasze honorowe zachowanie chociaz zauwazyli, ale jak plujesz swini w pysk to mysli, ze deszcz pada.

Jest jeszcze jedna kwestia. Dlaczego nasi pilkarze na Baltyku musieli grac pozbawieni naszego wsparcia, a my mamy ich pilkarkom pomoc zapewniajac im doping powiedzmy tysiaca rybich glow?
No i ostatnia sprawa. Wachowicz lepiej uslyszy nas, nie bedzie musial ucha nadstawiac frajer jebany.
12 kwietnia 2009, 19:39 / niedziela
Dobrze napisane. Tez jestem za tym zeby tego scierwa z Gdyni nie wpuszczac na nasz obekt. Oni nic nie zrobili, zebysmy my mogli wejsc na obekt Baltyku w obiecanej liczbie, wiec dlaczego my mamy robic tym swiniom przysluge? A ci co pisza o tym ze chcieliby poczuc atmosfere derbow z lat 90-tych, to chyba nie wiedza o czym mowia. Panowie to co sie dzialo na meczach w tamtych czasach nie ma obecnie racji bytu. Wtedy jechalo sie SKMka w kilka tysiecy do Gdyni i vice versa. Zadymy na porzadku dziennym, race za ktore nikt nie nakladal kar, a po meczu ganianki po parku, a nie eskorta psow, szybciutko w autobusik i nazad na swoje podworko. Tak wiec nie ma co sie litowac nad tymi szmatami i nie wpuszczac do nas, niech ich grajkowie wiedza jak sie gra derby bez wlasnych kibicow na trybunach.
12 kwietnia 2009, 20:12 / niedziela
Sory że wtrące ale wiecie kiedy i od której bedzie otwarte jako w najblizszym czasie ?
nie wiadomo nic przez te swieta . . .
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027