Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 25.04.2009.godz.16.

strona 5/17

20 kwietnia 2009, 15:03 / poniedziałek
Szarik pies!
20 kwietnia 2009, 15:53 / poniedziałek
Wielka szkoda ze Zablocki i Kaczmarek nie zagraja w Derbach. Po prostu pieść się zaciska jak sie widzi takie sedziowanie jak w meczu z Polonią czy Bełchatowem. Ale miejmy nadzieje ze i bez nich Lechia odniesie zwyciestwo. Arka moim zdaniem jest w dołku i jest szansa wygrać.
20 kwietnia 2009, 16:15 / poniedziałek
Śledzie dostali dokładnie 612 biletów

ARKA DZIWKO SPADEK BLISKO
20 kwietnia 2009, 16:18 / poniedziałek
W Starogardzie powstał kilka dni temu FC Arki,ciekawe jakie przyjęcie zgotuje kibicom Lechii z stg???
W sumie to dziwne że tam takie coś powstało,szkoda bo było to tylko Nasze Miasto ale cóż może po derbach zmienią zdanie...
KP Starogard,
20 kwietnia 2009, 16:48 / poniedziałek
To ich FC w Starogardzie liczy 3-5 osob. Jeżeli lechiści ze Starogardu nie pozwolą im zabardzo sie rozpastwic to zapobiegną podziałowi w mieście. Dlatego chlopaki ze Starogardu musicie szybko wyczaic śledzików w waszym mieście.
20 kwietnia 2009, 17:04 / poniedziałek
Chociaż jeden pamiętał ;) KMWTN
20 kwietnia 2009, 18:09 / poniedziałek
Witam;) wiecie może ile kosztują bilety dla facetów na sobotni mecz?? dziewczyny mają jakąs zniżkę?? do której sa kasy czynne??
nie jestem teraz troche w temacie bo nie było mnie dwa lata w Polsce a słyszałem, że trochę sie zmieniło
Z góry dzieki;)
20 kwietnia 2009, 18:13 / poniedziałek
odnośnik tutaj masz wszystko napisane :)
20 kwietnia 2009, 18:48 / poniedziałek
Wybieram się ze Słupska na derby tylko nie wiem jak kupic bilet i czy jeszcze bedą w sobotę ok 15. piszcie żebym nie pojechał w ciemno Pozdrawiam / GRYF I LECHIA
20 kwietnia 2009, 18:57 / poniedziałek
Pojedz najszybciej jak mozesz bo potem moze byc lipa. Nie radze kupowac biletu na ostatnia chwile. A pozatym w sobote (dzien meczu) nie beda sprzedawane bilety!
20 kwietnia 2009, 19:02 / poniedziałek
A kupisz bilet na stadionie w oficjalnym sklepie JAKO RED BOX w g. 10-18 i (chyba) w kasach. Nie wiem czy teraz sa w kasach sprzedawane ale jak bylem w Polsce i kupowalem bilet dla siebie i znajomych na mecz z Belchatowem to kasy byly otwarte.
Pozdro
20 kwietnia 2009, 19:08 / poniedziałek
Za szybko dodajecie 3 punkty. A nuż sledzie się przełamią i zagrają jak my z GKS czy Polonią? Miejmy nadzieje, że nie!

Panowie piłkarze, skoncentrujcie się jeszcze bardziej niż na pozostałe mecze.
Kapsa, nie popełnij błędu.
20 kwietnia 2009, 19:56 / poniedziałek
nie dobrze, że w dzień meczu nie będzie można kupic biletu. szkoda ze nie idzie jakos zarezerwowac przez internet bo w tygodniu nie dam rady jechac po bilet / Gryf KS
20 kwietnia 2009, 20:33 / poniedziałek
bilety sa sprzedawane od 11 ! Klub rozbi w "balona" kibicow, bo sie czeka o 10 a tu zonk .
20 kwietnia 2009, 21:08 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 kwietnia 2009, 21:37 / poniedziałek
Muszę przyznac, że zdziwiła mnie wieśc o tym, ze w Starogardzie powstał jakiś niby Fc Arki, ale mam nadzieje, ze zostana oni wszyscy wyłapani i im "dokładnie" wytłumacza do kogo nalezy Starogard. :)
20 kwietnia 2009, 21:38 / poniedziałek
Każdy rozkminia, co to jest Arka Gdynia??
kaaaażdy rozkimiiiinia, co to jest Arka Gdynia? ;D
20 kwietnia 2009, 22:05 / poniedziałek
czy na mój karnet może wejść moja dziewczyna ? Bo Ona dopiero będzie w Gdańsku w dniu meczu, a żadnego dokumentu jej nie mam.
20 kwietnia 2009, 22:12 / poniedziałek
Ja nie wiem czemu nikt nie wpadł z klubu na pomysł że od niesłusznie przyznanej żółtej kartki można sie odwołać????Czy ktosś wie coś więcej na ten temat?A sprawę Kaczmarka można wygrać:)
20 kwietnia 2009, 22:17 / poniedziałek
weź od niej skana dowodu z dwóch stron i dostaniesz.

Nasz zarząd nie myśli...
20 kwietnia 2009, 22:22 / poniedziałek
ad Forza_KM - na twoim miejscu, to najpierw zweryfikowałbym kszałt swojego nosa, misiu kolorowy

a co do "fc Arki w Starogardzie" - :))))))))))))))))))
tyle mojego komentarza, standardowo "19bekaśmiechu29"

KMWTWRH+
20 kwietnia 2009, 22:25 / poniedziałek
Jak już mówiłem to nie posiadam żadnego dokumentu i nie będę miał nawet kserokopii, dlatego się pytam czy może wejść na mój karnet a ja bym sobie kupił bilet :)
20 kwietnia 2009, 22:37 / poniedziałek
ad Forza_KM:

Tyle ze to by nic nie dalo, bo Kaczmarek wylecial za 2 zolte co mu daje razem 5 zoltych kartek, wiec nawet gdyby mu 1 anulowali to jeszcze zostaje ta za ktora wylecial z boiska, a tej mu z pewnoscia nie anuluja, czyli zostalyby mu 4 kartki ktore wlasnie zmuszaja do pauzy.
20 kwietnia 2009, 22:50 / poniedziałek
A ja się kurwa pytam!!!!!!!!!!!Czemu Rogalski nie dostaje kartek???????
20 kwietnia 2009, 22:54 / poniedziałek
To nie tutaj ale napisze...Nie wiem jak się nazywa...Stowarzyszenie sędziów polskich? Czy coś tego typu...To "sędzia" "sędziujący" mecz Polonia-Lechia powinien być z niego wyrzucony na zbity ryj...Jak oglądam mecze od lat to takiej farsy jak w tym meczu dawno nie widziałem...Co do meczu z bezdomnymi to naprawde szkoda, że nie będzie Kaczmarka i Zabłockiego (i Pęczaka?). To naprawde poważne osłabienie...Z mądrą i rozważną grą jak z Polonią, wykorzystywanie 100% i bezdomni są pozamiatani pod dywan...
20 kwietnia 2009, 23:22 / poniedziałek
LP,pytasz sie ?

Odpowiadam : Bo trzeba walczyc,zapierniczac za przeciwnikiem,a nie,truchcikiem,truchcikiem :-)
21 kwietnia 2009, 01:11 / wtorek
LP - a czasem z Belchatowem zoltej nie dostal? moze jestes piknikiem co oglada niektore mecze i tego nie wiedziales?

:p
21 kwietnia 2009, 01:29 / wtorek
LP, to chyba retoryczne było? :)
Skoro koleś pod koniec meczu wygląda jakby szedł na własne wesele, a reszta jest ujebana po pachy (np Zabłocki - no tu to nazwisko zobowiązuje), to za co mu mają dawać żółte? Za opierdalanie się?
Sam bym mu dał gdybym był sędzią, ale nie ma takiego przepisu.

Rogal, w dupę jebana mać, masz być w 20. minucie derbów wytytłany od błota i tak śmierdzący potem, żeby w Sopocie było czuć! Masz kurwa walczyć!

To jest Lechia! Tu się zapierdala!
21 kwietnia 2009, 09:10 / wtorek
w derby ani żółte ani czerwone kartki na boisku nie maja znaczenia tylko zwycięstwo i oni to wiedzą, a śledzie muszą już w czasie meczu zrozumieć kto rządzi na boisku! szaraczki muszą być postawione do pionu od pierwszego gwizdka, dlatego na taki mecz trzeba wybrać nie najlepszych a najtwardszych zapierdalajków i takich co będą strzelać z kałacha non stop na brame arki, aż do znudzenia z każdej pozycji. Będzie krew i pot a na końcu zwycięstwo w co bardzo wierzę.
21 kwietnia 2009, 10:29 / wtorek
Wymagamy od pilkarzy, ale chyba powinnismy wymagac tez od siebie jako kibicow, chodzi szczegolnie o mlyn bo to ze ktos kupil zielona koszulke i dalej zachowuje sie jak dawniej..gadki przez kom, smiechy hihy makijaze dalej sa tam "normalnoscia"..czasami mam wrazenie ze to miejsce gdzie mozna zrobic sobie zdjecie na nasza-szmate no i poprostu bilet jest tanszy..dla Kibica nie bedzie potrzebna szczegolna mobilizacja i nie wyobrazam sobie zebym w niedziele mogl mowic ale niestety nie wszyscy tak traktuja to miejsce..moze ultras w derbach w koncu cos z tym zrobi..

TROJMIASTO JEST NASZE!!!!!!!!!
21 kwietnia 2009, 10:36 / wtorek
carroll
21 kwietnia 2009, 01:11 / wtorek
LP - a czasem z Belchatowem zoltej nie dostal? moze jestes piknikiem co oglada niektore mecze i tego nie wiedziales?

Taaa LP to taki piknik!!! Pewnie sezonowiec co chodzi na Lechie bo gra w ekstraklasie a mecze wyjazdowe oglada w tv. A mecz z Dyskopolo jako ze pewnie nie ma Orange Sport i ogladal w knajpie bez swoich cieplych kapci!
21 kwietnia 2009, 10:48 / wtorek
Mam pytanie, czy wie ktos na jakim programie bedzie transmisja z derbów Canal+ czy orange sport? Mieszkam w anglii i niestety nie mam mozliwosci pojawienia sie na T29 w sobote;( Pozdro! a w dzien meczu Tylko Zwyciestwo Lechijko Tylko Zwyciestwo!!
21 kwietnia 2009, 10:53 / wtorek
Mati LG :

Mecz bedzie na canal+ sport od godziny 15.45
21 kwietnia 2009, 12:31 / wtorek
Dzieki bardzo, bede ogladal napewno!! Pozdro ;)
21 kwietnia 2009, 12:47 / wtorek
dawiddo:
wez dowod jakiejs kolezanki i kup bilet dla dziewczyny;) proste... i tak nikt nie sprawdza tożsamości posiadacza biletu;)
21 kwietnia 2009, 13:21 / wtorek
dawiddo: jesli masz juz karnet to biletu nie kupisz twoje dane maja juz w bazie i program im nie pozwoli sprzedac biletu na te dane
21 kwietnia 2009, 16:00 / wtorek
Dzięki wielkie za pomoc :)
21 kwietnia 2009, 16:17 / wtorek
Ja proponuję zaraz po hymnie na samym początku meczu pierdolnąc "Wśród Nocnej Ciszy" ;D
21 kwietnia 2009, 16:28 / wtorek
mam pytanie, mozna jeszce kupic bilet na mecz ze sledziami??
TLG!!!
21 kwietnia 2009, 17:45 / wtorek
Tak jeszcze zostały bilety ale radze sie spieszyc
21 kwietnia 2009, 18:17 / wtorek
Oskar_15: nie masz racji. Mam karnet i kupiłem bilet na swój dowód na mecz z Ruchem. Więc coś z tą bazą chyba nie tak.
21 kwietnia 2009, 19:05 / wtorek
Ś-W-L
21 kwietnia 2009, 16:17 / wtorek
Ja proponuję zaraz po hymnie na samym początku meczu pierdolnąc "Wśród Nocnej Ciszy" ;D

Dobra propozycja. albo ".. W trojmiescie nie istaniejecie . " tez byl by konkret.

Mam pytanie chce kupic szalik Przymorza ! GDzie moge tak owy dostac . Wgl sa takie ?
21 kwietnia 2009, 19:44 / wtorek
Ś-W-L mozesz do mnie napisc na gg? mam sprawe do Ciebie... moje gg 9868988
21 kwietnia 2009, 19:46 / wtorek
ja myśle że zaraz po hymnie powinniśmy zaspiewać prawdziy hymn i piosenke oryginalnie wymyśloną przez Nas czyli:
"Jazda z Kurwami Lechijko Jazda z Kurwami...!!!"
21 kwietnia 2009, 20:25 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 kwietnia 2009, 20:42 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 kwietnia 2009, 20:44 / wtorek
Rom_LG
21 kwietnia 2009, 19:05 / wtorek
Mam pytanie chce kupic szalik Przymorza ! GDzie moge tak owy dostac . Wgl sa takie ?
------
Są, jeśli znasz odpowiednie osoby nie powinieneś mieć problemu z dostaniem go, popytaj znajomych z przymorza...
21 kwietnia 2009, 20:49 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 kwietnia 2009, 20:50 / wtorek
Mam pytanie do wszystkich: Znacie jakiegoś dobrego graficiarza?,jak tak to proszę o namiar do niego.
21 kwietnia 2009, 20:57 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 17
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.426