Gdańsk: czwartek, 25 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

(RUGBY) Lechia Gdańsk - Arka Gdynia. sobota godzina 16.00

strona 1/1

1

7 kwietnia 2009, 11:37 / wtorek
Uwaga Koledzy!

Rugbiści gdańskiej Lechii zapraszają na derby Trójmiasta w rugby, pomiędzy Lechią Gdańsk a Arką Gdynia!

Szlagierowe spotkanie odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 16.00 na boisku rugby przy ul. Grunwaldzkiej 244. Na przeciwko starej piekarni "Rogalik" we Wrzeszczu, obiekt GOKF, przy schronisku MOSiR, sąsiedztwo szkoły "Budowlanki"

Rugbiści Lechii chcą zdobyć tytuł Mistrza Polski. Jeśli wygrają z Arką, to droga po upragnionego trofeum stanie się jeszcze bliższa.

!Potrzebny sportowy doping jakiego jeszcze nie było!

W programie m.in występ czirliderek "Biało-Zielone" - ok. 40 dziewcząt oraz wprowadzenie rugbistów na murawę przez grupę militarną US ARMY w obłokach dymu.

Bardzo możliwe, że na żywo zaśpiewa grupa Tetragrammaton, która napisała utwór dla rugbistów Lechii "Od pierwszej kropli potu, do ostatniej kropli krwi"…

ZŁĄCZMY BIAŁO-ZIELONE SIŁY I KIBICUJMY DLA CHWAŁY MECHII!!!!
7 kwietnia 2009, 11:43 / wtorek
Najważniejszy mecz sezonu zdecydowanie, wygrana i jeden zaległy mecz w Posnanią stawia nas w dobrej sytuacji. Ciężko powiedzieć kto wygra. Obiektywnie patrząc to 50 na 50. Jak zagrają swoje to myślę, że wygrają jak ostatnio w Gdyni.
7 kwietnia 2009, 12:03 / wtorek
Dlaczego mecz rugby, ktory chcialbym zobaczyc, pokrywa sie z meczem na T29?
7 kwietnia 2009, 12:09 / wtorek
po co iść na mecz drużyny (chociaż to Lechia), która trzyma sztamę ze swoim przeciwnikiem - szparką?!?!?! oni chyba są jacyś chorzy!!
7 kwietnia 2009, 12:19 / wtorek
Krisblu2: Nie pokrywa się. Piłkarze grają o 13:15, a rugbyści o 16:00.

anty ZETO: Ogarnij się.
7 kwietnia 2009, 12:47 / wtorek
Specjalnie zrobiliśmy mecz o 16.00, żeby każdy mógł dojechać. Propozycją PZR była godzina 15.00.

Jeśli chodzi o sztamę, to nigdzie na świecie nie ma burd na stadionach rugby. Chcielibyśmy aby u nas też tak było.

Zależy nam jednak, żeby na mecze przychodziło więcej kibiców, bo rugby to widowiskowa, szybka, emocjonująca i twarda gra.

Pzdr
Szpila
11 kwietnia 2009, 19:18 / sobota
Pomijając fakt, że jestem wściekły to moje 3 grosze odnośnie tego meczu. Oprawa fajna, ludzi sporo (dużo z Gdyni). Co do gry...Momentami naprawdę zacięty mecz (zwłaszcza pierwsza połowa). Ale panowie...jak się na 6 karnych wykorzystuje jednego. Dwa karne w ostatnich trzech minutach i oba nie wykorzystane...Tego meczu nie wygrała Arka tylko przegrała NA WŁASNE ŻYCZENIE Lechia! Goście powinni grzecznie podziękować Gdańszczanom za to jakże cenne dla nich zwycięstwo. Z gry wynik powinien być 20-10 dla Lechii ale no jak mówię na 5 czy 6 karnych wykorzystujemy jednego to potem takie są skutki...
11 kwietnia 2009, 19:59 / sobota
Vid11, tez byłem i mam podobne odczucia jak Ty.
Szkoda porażki.
Liczyłem, że dziś będą dwa zwycięstwa, a tu niestety dwie porażki :(
12 kwietnia 2009, 00:49 / niedziela
Fotki z meczu --> odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.247