Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Zarzad - SAMI SWOI ?

strona 1/3

7 kwietnia 2009, 12:45 / wtorek
Zalozylem ten watek,bo jestem srodze zawiedziony.

Nie jest moim zamiarem wyzywac,kurwowac-ogolnie mowiac ublizac zarzadowi.
Jest takie stare przyslowie:
ZAPOMNIAL WOL,JAK CIELECIEM BYL ?!
O co mi chodzi ?
Juz wyjasniam.

Wiele lat-MY kibice bylismy oszukiwani przez komunistyczne(pozniej nie komunistyczne)zarzady,skorumpowanych dzialaczy klubowych itd.
Dla nich liczyla sie tylko kasa,a i Lechia nie byla mile widziana w najwyzszej klasie rozgrywkowej.
Awanse byly na wyciagnieci reki-nagle przyszedl prikas,ze nie mozemy awansowac !

Mijaly lata.

Nadszedl pewien dzien,w ktorym to wlasnie nikt inny,jak tylko kibice-nie politycy-biznesmeni,postanowili odbudowac Lechie.
Oczywiscie do tego potrzeba bylo pomocy od wladz miasta,i nie co zasobniejszego wsparcia,co tu ukrywac bogatszych kibicow.
W Gdansku wszyscy ludzie byli na tak,wiec machina poszla w ruch,byly plany-marzenia i nie odparta WIARA na powrot WIELKIEJ LECHII w szeregi ekstraklasy.
O zawiazywaniu spolki itp nie bede teraz pisal,bo to nie jest teraz tak istotne.

Do czego zmierzam ?

Mam nieodparte wrazenie,ze po raz enty zostalem oszukany !
Otoz ci,ktorzy zostali wybrani do wladz klubu,zapomnieli,ze kiedys stali ramie w ramie z nami.
Oczywiscie nie wszyscy z wladz klubu !
Dzis kreca swoje lody,swoje prywatne interesy pod szyldem i kosztem naszej kochanej Lechii.
Wyszlo na jaw-tylko slepiec nie zauwazy ukladow KOLESIOWSKICH.
Nie bede jechal po personaliach,bo kazdy z nas wie,o kogo chodzi,jednak jest mi wstyd,ze nosza takie same barwy jak ja.
Mieliscie panowie byc naszymi -PRZEDSTAWICIELAMI-STRAZNIKAMI,a okazalo sie,ze nas po prostu oszukaliscie w imie wlasnych kolesiowskich interesow !

Jak zwykle w takich przypadkach,ktoregos dnia odejdziecie,lub zostaniecie zwolnieni,a MY ''zwykli'' lechisci,zostaniemy przy naszej kochanej Lechii,bo tylko ta milosc sie dla nas liczy,o czym zostalem przekonany,WY nie macie o niej zadnego pojecia.

32 lata milosci do Niej,bezgranicznie oddany Czarny68.

P.S. Mam nadzieje,ze moderatornie usunie tego watku,a i inni kibice w sposob kulturalny odniosa sie do swoich odczuc,zwiazanych z zarzadem.
Pozdrawiam

LECHIA PONAD WSZYSTKO ! ! ! ! !
7 kwietnia 2009, 13:22 / wtorek
Czarny, nazwij rzeczy po imieniu.

Od kiedy jest pan Radzio, w Lechii zatrudnia się ludzi po lini koleżeńskiej.

Rafał Kaczmarczyk- kiedy dostał propozycję gry w Lechii, wolał grać w rezerwach Groclinu. Teraz zajmuje się szukaniem piłkarzy do Lechii. Jakie ma efekty??
Zna ktoś piłkarza, który trafił do nas dzięki Rafałowi??
Dodam, kolega pana Radzia z Widzewa.

Trener- Jacek Zieliński, mimo fatalnej pracy w Legii i Koronie. Oczywiście kolega z Legii Wa-wa.

Transfery??

Cacić to już chodząca legenda. Kaleka, która nie może kopać piłki, bo grozi jej to paraliżem. Chyba jeden z najwyższych kontraktów w Lechii.

Radovanović- ciągle czekamy aż zaskoczy. Równie drogi jak Cacić, oczywiście gra w rezerwach.

Bajić- niby zdrowy, niby miał być wzmocnieniem, nie zagrał nawet pół minuty.

Surma- miał być liderem zespołu. Tymczasem wygląda na to, że pan Łukasz przyjechał sobie do Gdańska nawdychać się jodu. Bo raczej w piłkę, grać mu się nie chce. Co by nie mówić, Surma to też kolega z Legii.

A wynalazki Zabłockiego i Trafarskiego (do dziś ma kwasy po zgrupowaniu w Turcji)!!!!!

Myślę że czas Pana Radzia w Lechii się skończył. Kolesiom i nieudacznikom mówimy stanowcze NIE!!
7 kwietnia 2009, 13:35 / wtorek
Wcale sie nie zdziwie .jezeli zaraz temat wyladuje w luznych gadkach Ten zarząd pomimo tego ze jest niekompetentny ma dwie zalety jest nasz kibicowski (ironia!!!!!!)
i wprowadzil nas na salony 1 ligi
7 kwietnia 2009, 13:41 / wtorek
Co tu dużo pisać macie 100% racji.Kolesiostwo dosięgło niestety Lechię i efekty tego widzimy po miejscu w tabeli.Smutne jest to że to my kibice będziemy na tym najbardziej cierpieli.

TYLKO LECHIA !!!!
7 kwietnia 2009, 13:42 / wtorek
Czarny, tak fajne zacząłeś a potem klops. To tak jakbyś się wysrał o potem nie podtarł. Zeto podciągnął, ale chętnie bym wysłuchał Twego zdania do końca, bo skoro już zakładasz osobny wątek.......
7 kwietnia 2009, 13:56 / wtorek
ZZZ Czarny zakłada nowy watek , bo do tej pory na forum była cenzura na wszelka krytyke zarzadu !!!!!!!
7 kwietnia 2009, 14:02 / wtorek
Zieliński - już odjechał w siną dal....

zagadka: ile dni potrzeba, by wyruszył tam za nim w pozdróż miłośnik wycieczek Lost Minute Cypr ???
7 kwietnia 2009, 14:06 / wtorek
Last Minute Cypr
7 kwietnia 2009, 14:07 / wtorek
Qeza ,ale nawet zwolnic koali nie umieli o wlasciwym czasie!!!! !!!
Ciekawe kto po meczu z Bytomiem z zarządu głosował za koalą?????
7 kwietnia 2009, 14:11 / wtorek
niestety..... ''prawo głosu''....nie zawsze ta metoda się sprawdza
7 kwietnia 2009, 14:12 / wtorek
Michalski sam się nie zwolni raczej, tak jak Koala nie ma jaj aby z uderzyć się w pierś i z Honorem zejść ze sceny. Na zarząd też przyjdzie w końcu pora. Ale tak to jest jak ktoś poczuje za dużo władzy pod dupą
7 kwietnia 2009, 14:17 / wtorek
Michalski wy....dalaj było wałkowane już wcześniej. Choćby za te chorwackie odpady i wielkości kontraktów!!!

Jak taki pacan może byc dobrym menadżerem skoro na pytanie że nigdy nie był odpowiedział że dzwonił do Bednarza i ten mu udzielił paru wskazówek. Czyli ekspresowy kurs jak zostac menadżerem piłkarskim na telefon.

Zatrudnienie Sibika też śmierdzi, bo co ten facet robił i co zrobił dla naszego klubu przez ten okres. Nawet się o nim nie słyszało, dopiero przed meczem z Odrą okazało sie że wraca "na stare śmieci" bo słuch o nim zaginął już w momencie gdy się pojawił.

Ja cały czas wierzę w dobre intencje naszego Zarządu, bo w końcu doprowadzili nasz klub do Orange i chwała im za to. Nie wiem jednak czy się troszkę nie pogubili na piłkarskich salonach i nie za bardzo zaufali otoczeniu.

Z drugiej strony powoli przychodzą ludzie z zewnątrz i kto wie czy nie zaczną budować naszego klubu po swojemu, na co już wogóle nikt z nas nie będzie miał wpływu, co może za jakiś czas jeszcze bardziej boleć.

W obecnej sytuacji jedno jest pewne
MICHALSKI WYPIERDALAJ!!!

Aejaejao!!!
7 kwietnia 2009, 14:23 / wtorek
Szkoda że Michalski nie pojechał osobiście zobaczyć Cacicia, zanim podpisał z nim kontrakt. Jak widać Cypr jest ciekawszym miejscem niż była Jugosławia.

Zapomniałem dodać, że urlop w tej części sezonu, to kpina z pracodawcy!!! Kurwa, ten śmierdzący leń powinien jeździć po kraju i szukać piłkarzy, którzy latem wzmpcnią Lechię.

Podobnie rzecz ma się z trenerem. Następca powinien być znany, a dniu zatrudnienia nowego szkoleniowca. Teraz będziemy szukać trenera do czasu wyjaśnienia się sprawy utrzymania.
7 kwietnia 2009, 14:24 / wtorek
na telefon to on może co najwyżej pizze zamówić, ale sądząc po jego ''nosie'' pizza będzie miała z 35 lat oraz naderwane ciasto i bóle w kartonie
7 kwietnia 2009, 14:57 / wtorek
Wiemy, że happy endu raczej nie będzie (choć wiara i nadzieja umiera ostatnia), bo łatwiej jest uwierzyć w spełnienie się cudów zapowiedzianych przez Tuska w kampanii wyborczej niż w utrzymanie się Lechii w tej formie i z tym składem personalnym w perspektywie tak niekorzystnego terminarza. Dlatego też już dziś można pobieżnie podsumować działania i politykę działaczy i zarządu. Przynajmniej dla mnie pierwszym poważnym zgrzytem, który podważył moje zaufanie do kompetencji tych ludzi, było zmarnowanie kapitalnej szansy na awans do I ligi w 2007 r. (iście frajersko nie wykorzystano okazji, gdyż awans leżał podany niemal na tacy). Wyniki rywali (notabene „potentatów” organizacyjno-finansowych) w bezpośredniej walce na koniec II rudny były wprost wymarzone do awansu, a jednak zaprzepaszczono tę szansę. Do dziś zachodzę w głowę, jak to było, do licha, możliwe. Potem był i owszem imponujący marsz po awans, który jednak zawdzięczamy przede wszystkim Kubickiemu, jego pracy, charyzmie, świetnemu kontaktowi z drużyną. Z piłkarzy owszem słabych stworzył jednakże silny kolektyw. Na szczęście zarząd mu w tym nie przeszkadzał. Lecz niestety po zrealizowanym celu, po wymarzonym awansie spoczęto na laurach. Pierwszy arcypoważny błąd zarządu - pozbycie się Kubickiego pod śmiesznym pretekstem, a zwłaszcza już zatrudnienie na jego miejsce właśnie Zielińskiego, człowieka, rzekłbym, mizantropijnego, bez autorytetu, charyzmy, bez kości (takiego Tuska polskich ławek trenerskich, choć w robieniu PR pan Jacek musi się jeszcze podoskonalić, by dogonić mistrza). Wreszcie katastrofalne w skutkach błędy transferowe, w tym zwłaszcza brak realnych wzmocnień w linii ataku. Przekonanie, że można grać tym samym składem (z lekkim retuszem) w wyższej klasie rozgrywkowej okazało się mrzonką, która zaowocowała poważnymi konsekwencjami. W II lidze gołym okiem widać było, że Lechii potrzebny jest dobry napastnik. W tzw. ekstraklasie brak napastnika z prawdziwego zdarzenia oznacza zminimalizowanie własnych szans na dobry wynik sportowy. A Kowalczyk, cóż nie przez przypadek był rezerwowym w Koronie. Jego skuteczność pozostaje na poziomie typowego pomocnika, który od czasu do czasu coś tam zawsze ustrzeli (w końcu cóż każdy piłkarz, który przez kilka meczów z rzędu przez 90 minut kręci się wokół pola karnego drużyny przeciwnej i co jakiś czas dostaje piłkę, zwykle odbitą, i strzela w kierunku bramki, może liczyć, że cos tam kiedyś mu zejdzie, a piłka wpadnie do siatki). Co do wynalazków bałkańskich to całkowite nieporozumienie, szkoda słów... Wreszcie największy błąd, tzw. wielbłąd – puszczenie za czapkę śliwek przed rundą rewanżową (decydująca o przyszłości klubu być może na kilka lat) najlepszego piłkarza Trałki do Polonii, co de facto unicestwiło całkowicie linię pomocy Lechii. Do mankamentu z I rundy – braku ataku, zarząd swoim posunięciem doprowadził do rozbicia kolejnej newralgicznej formacji zespołu – pomocy. Kolejny już błąd to ściągniecie Surmy, niejako z łapanki, piłkarza niechcianego w słabej II lidze austriackiej. Pozostali zakontraktowani grajkowie (może z wyjątkiem Ćwirka) niczego pozytywnego do gry nie wnieśli. Dlatego też wyniki Lechii i jej aktualne miejsce w tabeli nie powinny w zasadzie dziwić. Może być jeszcze gorzej, bo twierdzę, że Górnik mimo wszystko raczej nie spadnie. I pozostaje tylko żal, rozczarowanie, rozgoryczenie, „ciemność widzę”, choć w duszy (nie w rozumie) tli się jeszcze iskierka nadziei na dnie otchłani rozpaczy.
7 kwietnia 2009, 15:22 / wtorek
Cóż koleżka , koleżce pomoże , a nie ma Radzio może jakiegoś trenera w rodzinie ? to niech go daje ! Co w rodzinie to nie zginie! , Radek na urlopie w środku sezonu super dyrektor ;) , a może dwa etaty ? nie chce zostać trenerem ? tak często bywał na treningach u Jacka może dał mu kilka wskazówek na temat tego jak grać bez wyników . Skończ waść idź za Jackiem!

PS . odnośnik
7 kwietnia 2009, 15:24 / wtorek
PS. nie można edytować więc jeszcze jedno , może Radek szuka trenera nam na wakacjach ? , czy raczej przegląda kandydatów na DVD lub Youtube
7 kwietnia 2009, 15:39 / wtorek
Jacaraca
- zgodzę się że zarząd tez ma prawo się pomylić, nadal się uczą i że mogli zostać omamieni nazwiskami i otoczką Orange Ekstraklasy.
Ale muszą wyciągnąc głębsze wnioski z dyrektora sportowego bo rzeczywiście to co ten Pan do nas sprowadził i jaką polityke uprawia nie wyglada zbyt dobrze... No i jeszcze ten numer z Cyprem...
Ja bym mu nie ufał... ;]
7 kwietnia 2009, 15:49 / wtorek
Z całym szacunkiem.Ale ja pamietam czasy : Kurskiego,Żubrysa,Czarneckiego
I żaden nie popełniał takich koszmarnych błędów!!!!!!!!! Zaden nie udawał że Lechia to on!!!!!!A niestety pan Turnowiecki od czasu pojawienia sie w Lechii wiecej czasu spedza udowadniajac jaki wielki z niego kibol niz jako odpowiedzialny prezes!!!!!!!!
7 kwietnia 2009, 16:16 / wtorek
Michalski po raz drugi wybiera Cypr zamiast Lechii, niech już tam zostanie. Dlaczego on w ogóle został dyrektorem sportowym skoro jeszcze jako piłkarz nam taki numer wykręcił?
7 kwietnia 2009, 17:05 / wtorek
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, już po porażce z Polonią Bytom sprzed dwóch tygodni, "głowa" szkoleniowca Biało-Zielonych została ocalona minimalną przewagą w głosowaniu siedmioosobowego gremium.

Ja to widze tak kazdy kto byl za daniem szansy kalece powinien wypiedalac z naszego klubu. Reszta moze zostac. Pozdrawiam... chwala ze Jakcewicz nie zostanie naszym trenerem, jakby on nim zostal to natychmiast wyjebac caly zarzad.

Tylko Lechia.
7 kwietnia 2009, 17:52 / wtorek
Zatrudniając Michalskiego zarząd jak widzimy popełnił duży błąd.Kolejne osoby ,które się po nim pojawiły, z jego rekomendacji , przyniosły Lechii same rozczarowania no i co jest najgorsze miejsce w tabeli ,zagrożenie spadkiem!!! Jest fajna zbieżność z gościem nazywającym sie Sibik,i wynikami Lechii na wyjazdach.Gość został zatrudniony,aby pomóc Misiowi Coala w rozpracowaniu drużyn na wyjazdach.Efekt jaki jest z tego,to wiemy.Sibik nie dojechał do Wrocka i był remis, nie przyjechał do śledziowa ,bo za daleko i wygrana, reszta, tam gdzie był,bo miał blisko ,mecze przejebane.To jest ( był)kolejny specjalista,wymyslony przez Michalskiego!!!
Zarządzie wyjebać Michalskiego ,!!!umowa mu się kończy chyba w czerwcu, i resztę tych jego wynalazków. a Lechia i tak się utrzyma!!!ale tych ludzi już nie chcemy widzieć w przyszłym sezonie.
Tylko BKS Lechia!!!!
7 kwietnia 2009, 17:57 / wtorek
Chris jezeli to co mowisz jest prawda ,ze Sibik odowiada za rozpracowanie przeciwnikow, to by wyjasnialo brak taktyki na mecze z Bytomiemi wodzisławem
7 kwietnia 2009, 18:01 / wtorek
Prawda jest taka ze probujesz cos wtracic a nawet sie tym nie zainteresowales wczesniej

odnośnik

Sibik juz u nas nie pracuje od pewnego czasu. Takze nastepnym razem zainteresuj sie tematem zanim sie wypowiesz w jego kontekscie.

Mam nadzieje ze Zarzad nie popelni kolejnego bledu i nie przedluzy z Michalskim kontraktu!! Bo wtedy to juz bylaby totalna zagłada....
7 kwietnia 2009, 18:08 / wtorek
napisałem ,że w nawiasie " był" oraz że jest ,bo jak widzisz Sibik nie wyklucza powrotu do Lechii , czyli to już by była mega kpina gdyby wrócił.i do czasu gdy pracował w Lechii ,to właśnie on odpowiadał za rozpracowanie drużyn na wyjazdach!!!
,no chyba że miał jeszcze inne jakieś zadania,tak tajne ,że on sam o nich nie wiedział:),bo gość z tego co miał robić, to widac jak się wywiązał.
7 kwietnia 2009, 20:43 / wtorek
A pamiętam jak czasem parkuję wieczorem pod Hotelem Szydłowski i widzę usmiechniętego Radzia-Globtrotuara w towarzystwie Turnowieckiego i Błażeja. Dobrze im razem, ale Lechia się stacza. Zmiany potrzebne od zaraz, zwłaszcza w zarządzie.
Radzio-podróznik.
7 kwietnia 2009, 21:36 / wtorek
Zeto, Cacic zanim podpisal kontrakt trenowal miesiac i Kubicki powuedzial Michalskiemu zeby podpisywac kontrakt, bo bedzie to zawodnik pierwszej jedenastki, wiec nie mozna jemu przyklejac tych Balkancow.Od jezdzenia i szukania zawodnikow jest chyba Kaczmarczyk ktory nie znalazl jeszcze nikogo ,nie licze Trafarskiego bo jego znalezc nie bylo trudno, wystarczylo tylko otworzyc poniedzialkowa gazete..Zreszta na dzien dzisiejszy nie wiadomo jakich zawodnikow szukac bo nie wiadomo czy utrzymamy sie, czy bedziemy w przyszlym sezonie grac z Turem i Flota.
7 kwietnia 2009, 21:39 / wtorek
Z tego co pamiętam, to Kubicki zrezygnował z Cacicia po 45 minutach sparingu z Bałtykiem. Chociaż tutaj mogę się mylić.
7 kwietnia 2009, 21:47 / wtorek
Kurwa, ale czy to Kubicki był odpowiedzialny za to w jakim stanie zdrowia jest zatrudniany zawodnik (Frane) ?
To obowiazek chyba kogos innego!!!

Ogolnie najlepiej słuchać się Radka, wyjebać Sierpika, Kubickiego, zatrudnic Koale...
Skandal, ktos kto jest za to wszystko odpowiedzialny powinien ponieść konsekwencje.
Cieszę się ze tak szybko życie zweryfikowało to wszystko, ale szkoda że tak nisko jestesmy w lidze.

Pozdro dla Biało-Zielonych
7 kwietnia 2009, 21:50 / wtorek
Przy podpisaniu Cacica jeszcze chyba Sierpinski byl w klubie? Czy to juz bylo po tym jak Sierpinski odszedl, bo nie pamietam dokladnie, ale tak czy inaczej byl to wymysl Michalskiego...

Czy sa plany co do

odnośnik

zeby to jakos zmaterializowac i walnac na prostej vis a vis miejsc dla VIPow, moze by wtedy jakos ich ruszylo...
7 kwietnia 2009, 22:01 / wtorek
Zeto: sytuacje o ktorej wspominasz chyba dotyczyla Tralki, ale glowy sobie nie dam uciac
7 kwietnia 2009, 22:16 / wtorek
APEL DO KIBICÓW:
Ratujmy NASZĄ Lechię!!!!!!!!!
7 kwietnia 2009, 22:53 / wtorek
Koniku, Trałka przyszedł do nas przerwie zimowej, nie letniej. Ponieważ Łukasz gwiazdorzył, dostał gonga. Ochłonął i został silnym punktem Lechii.

Sierpik z tego co pamiętam "odszedł" a czerwcu- chociaż mogę się mylić.
7 kwietnia 2009, 23:09 / wtorek
chyba rzeczywiscie tak bylo, juz sobie przypominam :)
7 kwietnia 2009, 23:21 / wtorek
I PRZYJDZIE WIOSNA

Z NIĄ LEPSZE CZASY

POWRÓCI NASZA LECHIJKA

W SZEREGI EXTRAKLASY!
7 kwietnia 2009, 23:25 / wtorek
Co do Cacicia to nie ma sie co pastwic caly czas nad jednym facetem, czasami sa bledy i wlasnie on jest taki bledem.Kluby zatrudniaja roznych pilkarzy mozna bylo zaryzykowac nie udalo sie -trudno.Najgorsze dla mnie jest to ze Turnowiecki lub Blazej mydla nam oczy. W nie jednym wywiadzie padlo pytanie "Jaka jest gaża ppezesa Lechii?" na co Turnos dumnie odpowiadal ze jedna z najnizszych w lidze. kurw.a nie wiem ile w innych klubach zarabiaja ale Turnos dostaje 18 i kurwa to jest najmniej w lidze? jezeli tak tro zw\racam honor.

Druga sprawa to Wy kibice.Pamietam jak nieliczni wypowiadali sie ze zarzad nam mydli oczka to pol forum odzywalo sie " zamknij dupe , Lechia czyni ciagle postepy jest progres bla bla bla" i macie swoj progres ze stery przejal Kafarski(nic do niego nie mam i zycze jak najlepiej byle dla dobra Lechii) bo nikt inny nie chcial sie podjac tej pracy bo polozenie jest delikatnie mowiac hu.j.owe .

Mam nadzieje ze jeszcze nie spadlismy ze jeszcze oddychamy i walczymy dlatego kazdy z nas powinien w Sobote pomoc pilkarzom.Terminarz ciezki ale jeszcze walczymy

Jezeli juz spadniemy to wiadomo ze bedzie lipa bo zaraz zacznie sie wyprzedaz jak w biedronce polowa poldzie i bedzie tzreba szybko podpisywac kontrakt z caciciem zeby bylo kim grac w 2 lidze.

Jeszze slowko o Michalskim. Nie lubie faceta ale w tym wszystkim balaganie ma tyle samo winy co TURNOWIECKI I JENEK. Uswiadomcie to sobie ze nie tlyko on podejmuje decyzje i nie wszystko kreci ie kolo jego nosa.

A MY SWOJE...
7 kwietnia 2009, 23:30 / wtorek
Panowie. te gadtki i sa bezsensu .Za personalia odpowiada prezes.To on podejmował
decyzje o zatrudnieniu Michalskiego i zatwierdzał transfer Cacica i angaż Zielinskiego!!!!!!!
7 kwietnia 2009, 23:48 / wtorek
Faktycznie, ten rok nie był najlepszy dla duetu Jenek i Turnowiecki, ja nie przepadam zwłaszcza za tym drugim. W tej chwili przede wszystkim kopa powinien dostać Michalski, co to w ogóle był za pomysł, by ten gościu został dyrektorem sportowym Lechii???? Macie rację kwestionując osoby Kaczmarczyka i Sibika, z pewnością był tu zastosowany klucz koleżeński. Co w klubie robi Radovanović - jeszcze żeby miał ten grajek 16 lat, a tak - po co nam on? Podobnie Marko "grywam połówki w ME" Bajić, kolejny wynalazek z Bałkanów. O trzecim graczu z tego zaciągu nie wspominam, bo nie chcę się pastwić :).

odnośnik - wróżę temu obrazkowi podobną karierę co temu z Koalą (tamten był zajebisty :))
8 kwietnia 2009, 07:21 / środa
oj Michałku , Michałku.. a ty już nie pamietasz komu tak ladnie w dupke właziłeś jak chciałes w klubie pracować? rzecznikiem nawet zostać chciałeś a teraz tak nieładnie o prezesie sie wyrazasz.. wstyd.... oj wstyd..
8 kwietnia 2009, 09:59 / środa
super: "nie tylko michalski podejmuje decyzje". Ale decyzje zarządu były podejmowane na podstawie jego propozycji. To Michalski inicjuje transfer, czy proponuje kogoś na skauta, a nie grubas. Nie lubię Turnowieckiego, bo uważam ten awans za skrajny przykład nepotyzmu ze strony ratusza. Tym bardziej, że na Extraklasę nie za bardzo się sprawdził - za wysokie progi dla kogoś, kto nie ma specjalnego doświadczenia w pracy w klubie piłkarskim, a co dopiero w zarządzaniu nim.
8 kwietnia 2009, 10:36 / środa
Nie chciałem się wypowiadac w tym wątku z przyczyn osobistych. Jednak mam jedną ważną informacje do przekazania w związku z ostatnimi wydarzeniami. Panowie Macku i Błażeju. Jeżeli nadał jesteście kibicami i się z nimi identyfikujecie, zaczniejcie myślec jak kibice. Na mecz przyjdzcie na trybuny i posluchajcie ludzi. Wyjdźcie z kurwidolku dla Vipów. Błażej; odbudowaliśny ten klub w 7 lat, a teraz sami go rozpierdalacie e jeden sezon. OPAMIĘTAJCIE SIĘ i podajacie, który z trenerów w ostatnich dniach postawił warunek odejścia Michalskiego, na który się nie zgodziliście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Uważam, że ten trener by nas utrzymał. Błażej niszczysz nie tylko swoją 7 letnią pracę, ale nas wszystkich, którzy budowali to od A klasy.
8 kwietnia 2009, 10:55 / środa
Może to była dla nie których tylko Lechia-Olimpia, ale wiemy jak większość z nas traktowała tę drużynę.
Wyciągajmy wnioski póki jest na to czas, ja tylko przypomnę kilka archiwalnych materiałów:

Pamiętacie?
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
8 kwietnia 2009, 10:56 / środa
Ja uważam inaczej !!! Zarząd wreszcie powinien przestać myśleć jak kibice i wziąć się za poważną robotę !!! Tak przyjdźcie wreszcie na trybuny, zobaczcie ile jeszcze jest do zrobienia w kwestii choćby najebanej patologii !!! Wyjdźcie z Vipowskiego kurwidołka i zobaczcie ile jest jeszcze do zrobienia z tej drugiej strony trybun !!!
8 kwietnia 2009, 12:17 / środa
zzz,uwierz mi,ze gdybym sie ''wysral'',to ten watek bylby zaledwie pare minut na tym forum,a tak,to bynajmniej mozna podyskutowac o czym waznym dla wszystkich z nas.
Nie zalozylem tego watku dla recenzji moich przemyslen,kazdy z Was dopisze swoje i bedziemy mieli jakis tam punk odniesienia,co do zachowan poszczegolnych osob tam na gorze.
Jeszcze raz zaznaczam,ze nie wszyscy ludzie decyzyjni bladza.
Sa tez tacy,co dalej maja na wzgledzie dobro naszej Lechii,a nie kolesiostwo !
Czego nie dopisalem,Wy i tak wszystko skumaliscie,wiec po co nazywac wszystko po imieniu,i to jeszcze na publicznym forum ?
Nie,zebym panikowal,ale mam wrazenie,ze jeszcze bedziemy przeklinac spadajacy z nieba sponsoring !
Moje obawy juz sie potwierdzaja w postaci wymienianych nazwisk ludzi,przymierzajacych do naszej Lechii.
Wiem,wiem,ze jesli chcemy zdobyc jakiegos powaznego sponsora,to ten potencjalny ''zbawca'' bedzie chcial miec wiekszosc i decydowac o wszystkim,ale tu zaczynaja sie moje obawy.

ITI-bis ?!-------------calkiem mozliwe.......:(
8 kwietnia 2009, 14:50 / środa
Jeeeezu przestańcie lamentowac, jeszcze ngdzie nie spadliśmy. Dajcie czarnemu chusteczkę. A nawet gdyby juz się stało najgorsze, to chyba nikt nie złoży broni i sie nie popłacze? Nie taki spadek straszny, pokazuje to ZL, Widzew, Korona, pokazały i śledzie. Za duże parcie jest w gdańsku na piłkę, spokojna głowa, bo się chyba trochę niektórym zagotowała.

A co do Michalskiego, to nie wiem za co gościa tak nienawidzicie mam nadzieję, że nie "za ryj", ale niech mi nikt nie pisze, że za Cacicia. Trałka, Bąk, Cvirik, Mysona, Zabłocki, Kaczmarek, Kowalczyk na drugiej szali i dupa z takich argumentów.
8 kwietnia 2009, 14:56 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2009, 14:59 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2009, 15:01 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2009, 15:04 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2009, 15:06 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021