Gdańsk: wtorek, 16 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk, 18 kwietnia, 19:15

strona 3/10

15 kwietnia 2009, 11:42 / środa
Bardzo bym chcial wierzyc w zwyciestwo Lechii w Warszawie ale jakos nie wierze w cuda. Gladkie 3:0 dla Polonii
15 kwietnia 2009, 11:50 / środa
Asas takie rzeczy wpisuj na forum czarnuchów, a tu milczenie jest złotem
15 kwietnia 2009, 11:51 / środa
1-0 dla Lechii po golu Bajica z zza lini pola karnego w 65 minucie meczu.Koncowka meczu dramatyczna ,rozpaczliwie sie bronimy,ale udaje sie dowiesc zwyciestwo do konca meczu.W naszym zespole bohaterami sa strzelec gola Bajic i fenomenalny Kapsa ktory rozgrywa swoj najlEPszy mecz w sezonie.Tego zwyciestwa nikt sie nie spodziewal w Gdańsku, DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY!!
15 kwietnia 2009, 12:12 / środa
@konfucjusz

I wtedy obudziłeś się zlany potem :D
15 kwietnia 2009, 12:33 / środa
Mane - wiara i nadzieja umieraja ostatnie.
15 kwietnia 2009, 12:37 / środa
@Wiarus

jemu o wierze i nadziei nic nie pisz, on ma swój własny piknikowy świat...
15 kwietnia 2009, 12:44 / środa
Co wy chcecie od tego mane?
Napisał przecież wyraźnie, że 10 lat temu przeprowadził się do Gdańska i wtedy zaczął chodzić na mecze Lechii (nie na Lechię)- domyślać się można, z jakiej wsi się przeprowadził- czy z Gdyni (gdzie "wiernie kibicował" [oczywiście słowa wiernie, nie należy brać tutaj na serio] miejscowej drużynie), czy innej wsi. Możliwe również, że przeprowadził się z miasta, ale no nie wiem, nie wiem. Może jakieś peryferia? Hmm...

"Lechistą nie można zostać, Lechistą się trzeba urodzić!"

A co do meczu- jedziemy z niewypranymi koszulkami- wygramy 2:1.

AVE LECHIA!
15 kwietnia 2009, 13:32 / środa
15 kwietnia 2009, 15:23 / środa
@To_Ja

Nie rozśmieszaj mnie, jakbyś się urodził w Warszawie to byś był Legionistą albo innym Polonistą, takie życie.
15 kwietnia 2009, 15:28 / środa
tak, a jakby się urodził w Timbuktu to byłby czarny

uprzejmie proszę (i apeluję) - SKOŃCZ PIERDOLIĆ

dziękuję
15 kwietnia 2009, 15:28 / środa
@Wiarus

Zgadzam się nadzieja umiera ostatnia, ale wiara powinna być czymś poparta, w przypadku Lechii poza nadzieja nic więcej nie przemawia za tym żeby piłkarze przywieźli jakieś punkty z Konwiktorskiej. Możesz mi wierzyć lub nie ale bardzo chciałbym się mylić i to wszystko odszczekać tu na ty forum zaraz po sobotnim meczu.
15 kwietnia 2009, 15:32 / środa
Do kibiców Lechii z Pruszcza czy Słupska też macie żal że przyjeżdżają na mecze ze wsi ? :D
15 kwietnia 2009, 15:38 / środa
panowie, nie ma co podejmować dyskusji z wichrzycielem i prowokatorem, dajmy spokój

LECHIA TO MY!!!
15 kwietnia 2009, 16:15 / środa
mane tłumoku- jakbym urodził się w Warszawie, urodziłbym się Legionistą to bym kibicował Legii, nawet w przypadku emigracji- czy to bliższej, czy dalszej. I w miarę możliwości uczęszczał bym na mecze tego klubu.
A jeśli już bym poszedł na mecz zespołu z miasta, w którym mieszkam (podejrzewam, że mieszkasz tu w związku z dobrą pracą- nie wnikam, czy Twoją, czy rodziców) to nie pierdoliłbym głupot na forum tego lokalnego zespołu, że jestem jego (jakże kurwa wielkim) kibicem.

Słupsk- prawa miejskie uzyskał w 1265r. Więc jaka to jest wieś, przy Twojej Gdynii (prawa miejskie 1926)? Zresztą, nie rozumiesz dokładnego przekazu.
Idź marszcz freda przy roku 1929 (ale możesz zacząć dopiero o godzinie 19:29 [haha]).
15 kwietnia 2009, 16:17 / środa
Skąd żeś tą Gdynię wyczarował?
15 kwietnia 2009, 16:21 / środa
Zwykłe założenia, wynikające z analizy treści Twoich postów :)
15 kwietnia 2009, 16:25 / środa
niech jeden drugiego zaprosi na lody i tam dojdzie do tego kto komu zmarszczy freda. temat jest zdeczko o czyms innym... szczegolnie To_Ja to niezly napinacz internetowy, tylko pozazdroscic przenikliwosci i umiejetnosci jasnowidztwa...
15 kwietnia 2009, 17:12 / środa
heh, przeglądałem ostatnio forum arkowcy.pl (chciałem zobaczyć co piszą o derbach, ale jeszcze nic nie było) i tam się tak nie napinają. baaa... nawet na Lechistów tak nie najeżdzają jak my na samych siebie, a co dopiero na rybki.

w tym niestety arkowcy są lepsi od nas. trzeba to naprawić, panowie!!!
pozdrawiam.
15 kwietnia 2009, 17:41 / środa
No to błysnąłeś lelo;) Nie sądzę, aby Twoja błyskotliwa inicjatywa wzorowania się na poziomie forum na srarkowcy.pl zyskała tutaj dużą aprobatę.
Mało tego, podejrzewam, że zaraz możesz zostać mieszkańcem chyloni. Poniekąd słusznie.
15 kwietnia 2009, 17:57 / środa
ok, już nie nie odzywam skoro forum jest dla wybranych ^_^
15 kwietnia 2009, 18:22 / środa
lelo - nie bierz tego tak cholernie serio:)
Większość zgodzi się pewnie, że obstawianie siebie chujami bez powodu nie ma kompletnie sensu. Postanowiłeś jednak użyć dość "specyficznego" argumentu, żeby kogokolwiek tutaj przekonać.
Inaczej: racji masz sporo, talentu do znajdywania argumentacji za cholerę;)
15 kwietnia 2009, 22:00 / środa
Sorry lgrumiafc01 ale Twoj poziom osobisty do mnie nie przemawia.
Kursy u wszystkich bukmacherow sa bardzo niskie na zwyciestwo Polonii, wiec nawet nie ma sie co napinac. A na zwyciestwo Lechii sa bardzo wysokie wiec proponuje zagrac jesli tak wszyscy wierza w zwyciestwo Lechii:)
15 kwietnia 2009, 22:21 / środa
Hola hola Mane. Chcesz obrazić ziomali ze Słupska? Tam pół miasta śmiga w szalach Lechii a kiedyś podczas meczów Gryfa ze śledziami z Gdyni jeszcze w 3 lidze echo po mieście niosło: Arka Gdynia kurwa świnia !!!
15 kwietnia 2009, 22:54 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 kwietnia 2009, 09:22 / czwartek
asas
15 kwietnia 2009, 22:00 / środa
Sorry lgrumiafc01 ale Twoj poziom osobisty do mnie nie przemawia.
Kursy u wszystkich bukmacherow sa bardzo niskie na zwyciestwo Polonii, wiec nawet nie ma sie co napinac. A na zwyciestwo Lechii sa bardzo wysokie wiec proponuje zagrac jesli tak wszyscy wierza w zwyciestwo Lechii:)
-------------------------------------------------- -------------------------------------------
Napisałem Ci najgrzeczniej jak potrafię, abyś nie "wywoływał wilka z lasu" z tym 3:0, poza tym mam gdzieś Twoje osądy poziome oraz kursy bukmacherskie (pewnie już jesteś milionerem). Po prostu, nawet jeżeli uważam, że Lechia ma mikre szanse nawet na remis, nie piszę tego na TYM FORUM. Liczę, że czarnym nie wyjdzie mecz, liczę, że nasi zagrają 200%, przecież już ktoś tu pisał: Nawet głupi musi mieć jakąś Matkę. Pozostań sobie w sobotę "sierotą" z tym twoim 3:0. Obyś się zdziwił!!!
16 kwietnia 2009, 11:37 / czwartek
o ile mnie pamięć nie myli w Gdańsku było 0-0.. więc nie są jakąś Barceloną i można zaczekać do końca meczu żeby dowiedzieć się np że powtórzyli wynik..nie lubię dzielić skóry na niedźwiedziu..i choć sam zakładalem po meczu z ruchem 2pkt do końca ligi, brałem pod uwagę że Zielińskiego jednak nie zwolnią. Tak więc niech wreszcie klątwa przestanie działać a Lechia niech zacznie punkty zdobywać bo pora najwyższa, zawsze to lepiej przyjść na derby podbudowanym wynikiem z ostatniej kolejki..wierzę że tak będzie.
16 kwietnia 2009, 12:08 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 kwietnia 2009, 14:48 / czwartek
To jest temat Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk, 18 kwietnia, 19:15 , a tu kurwa same piardy , moze tak do działu luzne gadki?
16 kwietnia 2009, 16:23 / czwartek
odnośnik

Szkoda.. :( Znowu zagra K. Bąk. :/
16 kwietnia 2009, 16:29 / czwartek
A może Kawa?
16 kwietnia 2009, 17:05 / czwartek
oby. ^^
16 kwietnia 2009, 19:02 / czwartek
Przestańcie się wszystkim chwalić-skupcie się na sobie a nie na Arce i ICH kibicach-wyglada to tak jakbyście świata poza nimi nie widzieli-prawda jest tak że ostatnio doping na meczu z GKS Bełchatów był słaby i arkowcy nas rozwalili w tym temacie-ale do nich przyjechała legia.Gramy z Polonią-przeciwnik trudny i wymagajacy a na dodatek po kilku zwycięstwach-trudno będzie o remis tym bardziej że Polonia dobiła do czołówki.Trzeba grac i walczyć o każdy punkt a przede wszystkim myśleć o sobie!!!
16 kwietnia 2009, 20:04 / czwartek
niestety Kawa jak i K.Bąk przy Pęczaku wypadają mizernie...wielka strata przed spotkaniem z brudasami...
17 kwietnia 2009, 00:06 / piątek
Do @asas'a, jego wpisu i jemu podobnych (bez napinki;)

Zastanowiłeś się jak tego typu wpisy działają na naszych grajków, uwierz mi oni czytaja forum i jak tak jeden z drugim wpisze ,że 0:3 albo, że remis to w ogóle mega sensacja to po kiego grzyba tam jechac i robic szopkę.
Najlepiej rozpisac wg różnych kreteriów kto i z kim straci lub zyska punkty, potem zrobic małą tabelę drużyn walczących o utrzymanie od miejsca 7-16 i dostarczyc do pzpn-u jeszcze przed rozpoczęciem kolejki bo po co grac,przecież i tak wszystko jest wiadomo jakie padną rezultaty.

Pamiętajcie ,że to jest sport i dopóki przed meczem na boisko wychodzi po 11 zawodników (czyt. grajków) z każdej drużyny to szanse są równe zwłaszcza w naszej zajebistej Ekstraaklasiee.
Naszym obowiązkiem jest wymagac ,oczekiwac,dopingowac i .....WIERZYC do usranego "końca "w Lechię ale ten "koniec" to nie jest tylko ostatnia kolejka tego sezonu . A kto tego nie zrozumie jest małyszem :) przy całym szacunku dla A.M. :D

"Słuchaj Jezu jak Cię błaga lud , zrób z Lechijki mistrza Polski zrób my czekamy już ..(....) lat w w historii klubu mistrza Polski brak........"
Pozdro dla Lechistów na dobre i złe z klubem. Lechia to MY !!!!
17 kwietnia 2009, 00:25 / piątek
mam dobrą wiadomosc z Polonią zagra wariat, jest ok nie bedzie żle
17 kwietnia 2009, 01:10 / piątek
Nie chce sie chwalic ale uwazam sie za Kibica ukochanej Lechii od zawsze . Mam prosbe zostawmy spory i klotnie przed meczem z Polonia . Takze mam swoje zdanie na temat skladu a szczegolnie Kapsla w bramce ( zle lub bardzo zle ) ale to dzis niewazne . Wierze ze mozemy wygrac w Warszawie bo to jest pilka i naprawde nie zaslugujemy na aktualna pozycje . Prosze w imieniu swoim i wielu Gdanszczan na emigracji - zagrajcie dla Nas bo to sie nam nalezy . Wasze zwyciestwo to naprawde tu u Angoli bedzie dla nas wspaniala chwila . Niech to bedzie pierwszy krok do utrzymania sie w lidze gdzie jest nasze miejsce . Kapsel na razie nie pomogles w niczym zespolowi ( jestem bardzo delikatny i staram sie ) moze Warszawa cie obudzi . Zycze zera z tylu . Na zawsze i tylko Lechia Gdansk .
17 kwietnia 2009, 07:42 / piątek
jak Kapsa w niczym nie pomógł to w 2 lidze w bramce stał strach na wróble i w meczu ze Zniczem swoimi interwencjami dał nam awans do ekstraklasy. Rozumiem że na emigracji może nie być relacji z lig niższych ale ocenianie go na podstawie kilku meczy z tego sezonu i nie biorąc pod uwagę ubiegłych i do tego gadanie bzdur że nic nie zrobił dla Lechii to jest jawne gadanie bzdur!! Rozumiem że możesz być zaślepiony miłością do Bączka ale Kapsa stał w większości meczów w bramce gdy Lechia awansowała do ekstraklasy.
17 kwietnia 2009, 08:21 / piątek
Kapsa nic nie zrobił? ja pierdykam kup sobie okulary albo zacznij oglondać mecze. ale mnie nerwy biorom przed tym meczem. nie wiem czy nawet batony pomogom. Lechio wygraj dla swoich kibiców
17 kwietnia 2009, 08:34 / piątek
Ja przewiduje wynik 7:0 dla Lechii jako najbardziej prawdopodobny. Sam K. Bąk zaliczy klasycznego hacktricka w I połowie, chcąc się zrehabilitować za 3 ostatnie mecze i straty przez jego katastrofalne błędy bezcennych dla Lechii punktów (poza tym będzie grał na starych śmieciach i ma coś do udowodnienia działaczom Polonii, a gracz to przecież wielkiego formatu). Potem Trałka przez sentyment dla biało zielonych strzeli 2 samobóje, czym zupełnie podłamie piłkarzy Polonii. 5:0 do przerwy i nikłe szanse polonistów. Wspaniała skuteczność K. Baka w II poł. uskrzydli biało zielonych i natchnie do gry ofensywnej, której nawet sam Kafarski nie będzie w stanie stonować z ławki trenerskiej. Kolejne minuty wprawią w prawdziwą konsternację kibiców na Konwiktorskiej. Najpierw będący ostatnio w wybornej formie Rogalski, wirtuoz techniki użytkowej, zrobi akcję przez całe boisko, okiwa wszystkich piłkarzy Polonii i wjedzie z piłką do bramki. 6:0 dla Lechii! Do ostatnich minut trwać będzie oblężenie bramki polonistów. Seryjnie wykonywane rzuty rożne siać będą popłoch w liniach obronnych rywala. Wreszcie gwóźdź do trumny Polonii wbije nie kto inny jak sam Buzała po pięknej akcji trójkowej („stadiony świata”) z Zabłockim i Kowalczykiem. Ich finezyjne podania z pierwszej piłki rozklepią skomasowaną defensywę czarnych koszul i o zawał serca przyprawią Bobo Kaczmarka, który po tym meczy pożegna się z posadą.
Ta cudowna metamorfoza, niespodziewana wiktoria warszawska odmieni oblicze Lechii i w pozostałych meczach do końca rozgrywek przewiduję komplet punktów zdobytych przez Lechię. Jak dobrze pójdzie, to jeszcze się załapiemy na puchar UEFA.
17 kwietnia 2009, 09:08 / piątek
Nie wiem, ale sądze ze lepiej oceniac realnie sytuacje niz czytac wpisy podobne do tego jakie dal ostatnio Castorp. To wydaje sie bardziej żenujące.
To że zawodnicy Lechii czytaja forum to bardzo dobrze. Każdy musi wiedziec o co walczy i co powinien robic na treningu. Natomiast najwyrazniej okres zimowy przepracowany przez Lechie z tym beznadziejnym trenerem nie wygladal najlepiej. Teraz Lechia od 70 minuty słania się ze zmeczenia. Za Kubickiego do 90 minuty biegali na pelnych obrotach. Nie wiem czy pamietacie trenera Musiala. Wielu sie z niego nasmiewalo ze robil szopke na ławce i darl sie na zawodnikow i ze jak przyszedl to zawodnicy zamiast gry musieli robic okrazenia wokol boiska. Ale jakie byly za to efekty w grze w lidze! Kazdy rzut rozny czy wolny to bylo ogromne zagrozenie dla przeciwnika. Jak jest teraz kazdy wie. Gra byla do konca meczu na pelnych obrotach i dlatego byly wyniki. Jesli nie ma wysokich umiejetnosci, trzeba to nadrobic wola walki, dobra kondycja, zgraniem zespolu. W krotkim czasie tego sie nie zrobi. Zycze Lechii jak najlepiej w W-wie, ale szanse oceniam jak 1:100 na osiagniecie pozytywnego wyniku.
17 kwietnia 2009, 10:57 / piątek
Zakodujcie wreszcie jasno i klarownie prawdziwe przeslanie, ktorego nie chcecie sobie uswiadomic, trener do dupy, taktyka o dupy itp. Mamy SŁABYCH KOPACZY, POWIEM WIECEJ, BARDZO SLABYCH I PRZECIETNYCH!!, bez techniki, inteligecji, przyslowiowego nosa badz instynktu!!! Zaden trener nic tutaj nie zrobi i tyle w temacie...Kopacze jedynie moga "kraśc" punkty wola walki i ambicja nic wiecej sie nie uda...taktyka? nie zostanie zrealizowana bo nie ma umiejetnosci, koncentracja i przeglad pola- brak inteligecji...tyle w temacie DZIEKUJE ZARZADOWI za piekny rok:) za pare miesięcy wrocimy do zabierzowa i innych folklorow pieknej Polski i tez bedzie fajnie:) a jacaraca bedzie fotografowal klatki gosci:) do rodzinnego albumu:) wyjzdowicza:)
17 kwietnia 2009, 11:08 / piątek
1. "Tydzień przed meczem w Turynie brałem ślub i jako 18-letni żonkoś podchodziłem do meczu bezstresowo," opowiada Jacek Grembocki. "Myślałem nawet, że będziemy w stanie skutecznie powalczyć z Juve. To właśnie było najpiękniejsze. Wszystkich zatkało, kiedy w szatni z wielką powagą zapytałem trenera, jaką dostaniemy premię za wyeliminowanie Juventusu," dodał Grembocki, który na boisku pełnił rolę plastra Bońka.

2. "Podobnie jak koledzy byłem wkurzony, że w Gdańsku od początku nie grał Platini. Chcieliśmy grać przeciwko najlepszym," dodaje lechista. Pięć minut po golu Kruszczyńskiego na boisko wszedł Francuz.

..te cytaty dedykuję naszym grajkom-piłkarzom Lechii Gdańsk po to, że bez względu na to jak długo będą dla biało-zielonych barw grać, mają zrozumieć jedną rzecz - nie wyniki i kasa na koncie tworzy piłkarza, ale jego charakter i serce do walki..
17 kwietnia 2009, 11:51 / piątek
malysz : Kmita wycofal sie z rozgrywek, jak masz ochote to jedz do niego i pociesz. jednak nie blysnales swoja wiedza... 33 h i bedziemy wiedziec co i jak, zwyciestwo obiektywnie jest malo prawdopodobne ale poki pilka w grze zawsze wierze w Lechie, oby strach nie scisnal ich jader...
17 kwietnia 2009, 12:27 / piątek
Nie przeginajmy. Ja rozumiem, że można się śmiać z gry naszych słabych piłkarzy i z poczynań niekompetentnych działaczy. Można też, a nawet nie zaszkodzi, wykpić czy podchodzić z humorem do forumowych prominentnych pseudoznawców, wyrażających opinie np. jak w przerwie pomiędzy rundami w rodzaju takich, że "Krzysiek Bąk to niezły grajek, a wymiana z Polonią reprezentanta kraju-Trałki (plus jałmużna 300 tys. zł) na niego była świetnym interesem Lechii". Jednakże wyśmiewanie się z najwierniejszych kibiców, którzy od lat żyją Lechią, jeżdżą za nią na krańce Polski, gdzieby tylko i kiedy tylko by nie grała, to już jest ... po prostu, oględnie mówiąc, niesmaczne.
17 kwietnia 2009, 13:14 / piątek
To byla moja wyciagnieta reka na zgode dla Lechii . Napisalem ze Kapsa nic nam nie pomogl w meczach ekstraklasy . To ze ze Zniczem juniorzy kopali w niego wiem i widzialem . Teraz poprzeczka jest troche wyzej - to do milosnika Kapsla . Nic nie bronil od poczatku rundy ale moze bedzie mial szczescie w Warszawie bo umiejetnosci wystarczylo na juniorow Znicza . Niech cos zrobi dla nas Kibicow teraz w ekstraklasie . Naprawde tego zycze bo Lechia po nad wszystko .
17 kwietnia 2009, 13:29 / piątek
pewniak w lidze betonow...oczywiscie porazka
17 kwietnia 2009, 13:32 / piątek
a żebyś se kurwa zaraz minusa nie dopisał!
17 kwietnia 2009, 13:35 / piątek
Kapsa bramkarzem numer jeden w Lechii poki co.jest duzo lepszy i pewniejszy niz Bak.rozumiem ze Bak to chlopak z Lechii ale w pierwszym skladzie nie powinno sie grac za to gdzie sie kto urodzil,ale za to jaki poziom prezentuje.Bak za duzo robi niepotrzebnych parad a ile razy w rundzie jesiennej Lechie z nim na bramce od utraty gola ratowala poprzeczka lub slupek?a on stal jak zaczarowany i nawet nie ruszyl sie na linii.tyle w temacie:)
17 kwietnia 2009, 13:42 / piątek
Po co miał się ruszać jak wiedział że piłka trafi w słupek lub poprzeczkę ?
17 kwietnia 2009, 13:49 / piątek
Zaraz pewnie na nowo rozgorzeje dyskusja Bąk vs Kapsa (zdecydowanie opowiadam się za tym pierwszym), Bąk jesienią niejednokrotnie nas ratował, zbierał bardzo wysokie oceny za swoje występy. Kapsa też jest dobrym bramkarzem, i oby nie puścił bramki jutro - ale na przedpolu gra fatalnie, piłka hula po stałych fragmentach (a jeśli już do niej wychodzi, to zdarzają się takie klopsy jak z Cracovią w Krakowie) po jego przedpolu.

Wiadomo coś kiedy Bąk wróci do zdrowia?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232