Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Co dalej z Lechią !!!

strona 1/1

1

13 kwietnia 2009, 21:58 / poniedziałek
Panowie tak sobie mysle ze jesli dalej bedzie taka polityka klubu to czekaja nas smutne dni. Pierwszy błąd: zatrudnienie Michalskiego i Koali ktorzy sciagneli swoich grajków typu Kowalczyk Surma i spółka.Transfery w przerwie zimowej fatalne czyli zadnego wzmocnienia a wrecz osłabieie (sprzedaz Trałki).Teraz zmiana trenera niby fajnie bo lepiej kazdy inny niz Koala, ale mam pewne wątpliwosci.A mianowicie wypowiedz Kafarskiego po ostatnim meczu ze musiał dokonac kolejnych dwóch zmian gdyż piłkarze nie wytrzymali kondycyjnie??? Więc to są zawodowcy ??? Chciałbym zauwazyc ze Kafarski tez był tak samo odpowiedzialny za przygotowanie zespołu jak i cały sztab niby-fachowców.A najlepiej zabrzmiały słowa ,,nie wytrzymali tempa meczu'' (moze ja jestem slepy ale skoro dla nich to było mega tempo to tylko można chwycic sie za głowe)Oby cos zdziałali teraz i sie utrzymali.I powiem wam jeszcze jedno wkurza mnie jak wszyscy chwala Lechie za wole walki (po ostatnim meczu) tyle ze jak dla mnie to jest ich obowiązek , maja zapierdzielac bo to ich praca i dostaja za to gruba kase ,wiec nie uwazam zeby ich glaskac bo troche wiecej dali z siebie
13 kwietnia 2009, 22:56 / poniedziałek
akurat Kowalczyk jest jednym z pilkarzy ktorzy proboja ciagnac ta gre jakos
13 kwietnia 2009, 23:34 / poniedziałek
Surma również. Mankamentem naszej drużyny jest brak rozgrywającego, mieliśmy rozgrywającego którego oddaliśmy. Niestety. Trałka do spółki z Surmą tworzyliby zajebistą parę. Wielka lipa, że go oddaliśmy. Z przyjściem K. Bąka mogliśmy poczekać do lata. Wołąkiewicz z Cvirikiem daliby rade na środku. Fakt faktem głównych winowajców tak słabej pozycji Lechii w tabeli jest dwóch: Koala i Michalski.
14 kwietnia 2009, 11:09 / wtorek
ciekawe czy zarząd rozmawia z Zieńczukiem? to byłaby bardzo dobra alternatywa dla Rogala...
14 kwietnia 2009, 11:12 / wtorek
Zapomnijmy o Zieńczuku ,wątpię żeby przyszedł do Gdańska , jeszcze zimą było głośno o jego transferze do Grecji wraz z Bszczyńskim,a dla takich graczy jak oni jest to ostatni gwizdek żeby gdzieś wyjechać ,więc myślę że latem odejdzie do jakiejś Austrii,bądź na Cypr.
14 kwietnia 2009, 11:36 / wtorek

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.214