Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Górnik - LECHIA POCIĄG SPECJALNY

strona 1/5

25 kwietnia 2009, 19:40 / sobota
Stowarzyszenie "Lwy Północy" informuję, że organizowany jest pociąg specjalny na mecz wyjazdowy w Zabrzu. Koszt przejazdu wraz z biletem na mecz wynosi 130 złotych. Informujemy, że warunkiem, aby pociąg specjalny wyruszył jest wykupienie minimum 600 biletów. Zapisy zaczynają się jutro w hotelu ROko w godzinach 15-18. Późniejsze terminy zapisów będą podawane na bieżąco.
25 kwietnia 2009, 21:55 / sobota
130zł??? ulalalalla
25 kwietnia 2009, 21:57 / sobota
No i chuj, żal ci wydac? Brawa dla Lwów za działania mimo, że czasy takie, że zorganizowac specjala graniczy z cudem.
25 kwietnia 2009, 22:03 / sobota
kur... jak Ci za drogo to zorganizuj cos taniej zamiast pierdolic !!

WSZYSCY DO ZABRZA !! LECHIA NAS POTRZEBUJE !!!

TYLKO LECHIA !!
25 kwietnia 2009, 22:13 / sobota
pewnie nie byłes w krakowie ani w wodzisławiu i mi tu pierdolisz farmazony.
25 kwietnia 2009, 22:14 / sobota
tracer, jakbyś wiedział jakie to są koszta organizacji specjala to byś się jeszcze dziwił czemu tak tanio wyjazd kosztuje...
25 kwietnia 2009, 22:19 / sobota
wszyscy na wyjazd Lechisci
25 kwietnia 2009, 22:20 / sobota
Mili Państwo.Nie narzekać ,tylko 10 piw, mniej 10 paczek fajek mniej i już jest na wyjazd.Nie narzekać tylko zbierać kase.Konsekwencja i silna wola gwarancją Twojej wycieczki krajoznawczej:)))))
25 kwietnia 2009, 22:23 / sobota
Tracer, byłem i w Wodzisławiu i w Krakowie, więc coś ci się pomyliło chyba.
25 kwietnia 2009, 23:21 / sobota
Ostatni wyjazd sezonu, JEDZIEMY!!!!
26 kwietnia 2009, 00:01 / niedziela
dobra
26 kwietnia 2009, 00:18 / niedziela
będzie wars?
26 kwietnia 2009, 00:25 / niedziela
Nie wiem jak Ty Mazur, ale ostatni to będzie wyjazd do Gliwic...
Może nie będzie zorganizowany, ale ja tam będę :)
26 kwietnia 2009, 10:02 / niedziela
Informacja na temat specjala została podana z bardzo prostej przyczyny. Negocjacje z PKP zakończyły się w piątek po południu. Przykładowo koszt wyjazdu do Wodzisławia specem wyniósłby 150 zł za sam przejazd. Tu jest cena 130 już z biletem na mecz. Jest tylko jeden warunek. Musi nas pojechac minimum 600 osób. Z tego też względu, dziś poświecamy na sprzedaż 3 godziny i uprzejmie prosimy o liczne przybycie już w dniu dzisiejszym. Nie możemy sobie pozwolic na odwołanie specjala, gdyż jest to związane z dużymi kosztami. Podjęliśmy się tego ryzyka i mamy nadzieje, że ten pociąg wypali.
26 kwietnia 2009, 10:09 / niedziela
Nie stać mnie - to nie jadę,(lub jadę inną opcją) - PROSTE?? N jaki chuj wpisywać farmazony??
Pozdrawiam
26 kwietnia 2009, 11:54 / niedziela
a czy jest mozliwosc kupienia samego biletu na mecz i samodzielnego wejscia na stadion lub dolaczenie sie do grupy ze specjala w Zabrzu ?
26 kwietnia 2009, 12:02 / niedziela
Tak jest taka mozliwosc. Koszt takiego biletu wynosi 130 zł.
26 kwietnia 2009, 12:26 / niedziela
Na dzisiejszych zapisach będzie możliwośc zakupu:

1. Wpinek przygotowanych na mecz przyjaźni w cenie 10 zł.
2. Plakatów Władcy Północy wydanych z okazji derbów w cenie 10 zł.
3. Vlepek cegiełek w cenie 3 zł.
4. Smyczek cegiełek TKWM w cenie 15 zł
5. Specjalnej edycji vlepek wydanej z okazji derbów w cenie 2 zł za 5 sztuk.

CAŁKOWITY DOCHÓD ZOSTANIE PRZEKAZANY NA GOŚCINĘ KIBICÓW WISŁY KRAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!
26 kwietnia 2009, 14:33 / niedziela
trochę drogo, ale plus że spec będzie.

WSZYSCY DO ZABRZA !!!
26 kwietnia 2009, 15:05 / niedziela
Za przeproszeniem to pierdolicie farmazon, nie wierze, ze nie przehulacie takiego sianka w ciagu majowki. Wiec zamiast plakac ze za drogo to zapierdalac po bilety
26 kwietnia 2009, 15:29 / niedziela
na chuj napinasz?
26 kwietnia 2009, 15:31 / niedziela
W jakich godzinach jutro są zapisy i gdzie?
26 kwietnia 2009, 16:01 / niedziela
"Zapisy zaczynają się jutro w hotelu ROko w godzinach 15-18. Późniejsze terminy zapisów będą podawane na bieżąco."
26 kwietnia 2009, 16:53 / niedziela
A Ja dziś jade do Opola w delegacje i się okazuje że samego biletu na mecz nie zakupie . . . no chyba że dam 130 złotych . . . Dla mnie pareanoja lekka. teraz to wyzywac i jechać na mnie będziecie ale niekazdy może jechać prosto z Gdańska
26 kwietnia 2009, 17:06 / niedziela
Podbijam post wyżej...
26 kwietnia 2009, 17:10 / niedziela
To sie zapisz u Wiślaków...
26 kwietnia 2009, 17:11 / niedziela
Ja na pewno pojadę, ale przydałyby się jakieś szczegóły typu o której wyjazd o której powrót bo resztę majówki tez trzeba sobie zaplanować. Mam nadzieje, ze wyjazd zamknie się w jednym dniu tzn wyjazd rano i powrót w nocy bo szkoda zarywać następny dzień.
26 kwietnia 2009, 17:17 / niedziela
To_Ja
26 kwietnia 2009, 17:10 / niedziela
To sie zapisz u Wiślaków...

Ty wiesz gdzie Opole leży a Kraków ???
pozatym nie wszyscy mają znajomych w Krakowie czy We Wrocławiu
26 kwietnia 2009, 17:19 / niedziela
XXL to chyba z twojego wyjazdu nici :)
26 kwietnia 2009, 17:20 / niedziela
Informujemy, że zapisy w ROKO zostają przedłużone do godziny 18:45
26 kwietnia 2009, 17:24 / niedziela
no chyba nici :( i tak tam pojade nawet bez biletu bo Górnik nie robi problemu z wejsciem na stadion :)
26 kwietnia 2009, 17:26 / niedziela
xxlbks
26 kwietnia 2009, 17:17 / niedziela
Ty wiesz gdzie Opole leży a Kraków ???
pozatym nie wszyscy mają znajomych w Krakowie czy We Wrocławiu

A co? Wiślacy pojadą do innego miasta na mecz? Czy też od Zabrza, ale w innym terminie?
Skoro nie masz, to czas poznać, albo przestać płakać.
Możliwości masz dużo.
26 kwietnia 2009, 17:55 / niedziela
Zapisy pewnie do 18,55 bo dopiero sie przerwa na łazienkowskiej zaczeła :)
26 kwietnia 2009, 19:00 / niedziela
Legia zremisowała z Lechem 1;1 bramki Chinyama i Lewandowski. Wynik najbardziej cieszy krakowską Wisełkę, co prawda są na drugim miejscu, jednak mają tyle samo punktów co pierwsza w tabeli Legia. Oj ciekawa będzie ta walka o mistrza! Długo nie było takiego sezonu w "Ekstra"klasie ;]
26 kwietnia 2009, 19:08 / niedziela
oj przepraszam pomyliłem tematy.
26 kwietnia 2009, 19:18 / niedziela
W dniu jutrzejszym zapisy w sklepie "Lechista" w Pasażu Królewskiem obok budynku LOTu w godzinach 14-18.

Prosimy nie pytac o wyjazd pani sprzedającej w sklepie. To nic nie da. Pani nie odpowie na żadne z waszych pytań, gdyż nie należy to do jej obowiązków i nie jest wtajemniczona w szczegóły. Proszę czekac cierpliwie na osobę robiącą zapisy i osoba ta odpowie na wszystkie pytania.
Przypominamy, że sklep Lechista w ramach przysługi udostępnia nam częśc swojej powierzchni do zapisów na mecze wyjazdowe, a są osoby, które nie potrafią tego uszanowac.
26 kwietnia 2009, 21:31 / niedziela
O której pociąg rusza? Jeśli to nie tajeminica:) Bo planuje jechać, a nie wiem czy sie z roboty wyrobie ( piątek noc praca). Z góry dzięki za info.
26 kwietnia 2009, 22:09 / niedziela
Jeżeli jechałeś jakimkolwiec specem to powinienś wiedziec, że PKP daje takie info nam dzien przed meczem. Jak mogą nam podac godzine teraz skoro nie ma pewności, że ten pociąg pojedzie???
27 kwietnia 2009, 11:42 / poniedziałek
Proponowałbym też, aby nie podawać tego w ogóle do publicznej wiadomości. Niech dowiedzą się Ci co mają jechać. Z wiadomych powodów.
27 kwietnia 2009, 12:15 / poniedziałek
Trwają starania o redukcję ceny na pociąg specjalny poprzez pozyskanie dodatkowych środków z wszystkich możliwych źródeł. Dotychczasowe zabiegi pozwoliły na redukcję ceny do 110 zł (cena zawiera bilet na pociąg specjalny i mecz). Pamiętać należy, że podana cena zakłada wyjazd min. 600 osób !!!. Sprzedaż będzie prowadzona w sklepie Lechista w godzinach 14-18.

Mamy też informację o licznym wsparciu naszego wyjazdu przez braci z Wrocławia i Krakowa. W tym arcy ważnym meczu nie zawiedźmy Lechii - WSZYSCY DO ZABRZA !!!
27 kwietnia 2009, 12:44 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
27 kwietnia 2009, 13:04 / poniedziałek
to zacznij zapierdalac na gornika na mecze jak ci sie tam bardziej podoba...

TYLKO LECHIA !!
27 kwietnia 2009, 13:08 / poniedziałek
leon88 chyba w jedną stronę??

Czasy się zmieniły i kanar wraz z psami sprawdza bilety. Ich brak chociażby u kilku uczestników wycieczki powoduje zawrócenie całej grupy.

Na ostatnie derby dostaliśmy 300 biletów i każdy krzyczał że to mało i jakie to śledzie pierdolone kutasy. Tymczasem wiekszą liczbą niż 300 pojechaliśmy tylko do Wrocławia i Krk, na mecze z naszymi zgodami. Zaczynam sądzić, że niepotrzebnie bojkotowaliśmy derby. Bo niby po jaki chuj walczyć o bilety, dla "kibiców mody na sukces"??
Kurwa do śledziowa pojechałoby was ze 4 koła. A do Zabrza?? Znów te same twarze?? Znów legendarne 300??

Kurwa, kto ma choć trochę Lechię w sercu, niech zapierdala dziś po bilet!!!
600 osób, na meczu o utrzymanie to śmiech!!!!! W Zabrzu musi nas być tylu, jakby od tego meczu zależało conajmniej Mistrzostwo Polski!!!!!!!
27 kwietnia 2009, 13:13 / poniedziałek
Powiadasz kolego Leon88 że drogo?Hm...dorzucę Ci te 70 zł ale najpierw musisz wykonać pracę w moim ogrodzie...pasuje?Ludzie co za pi*rdolenie,człowieku parę piwek mniej w tygodniu wypitych,mniej spalonych papierosów i już trochę zaoszczędzisz!!!A jak nie pasuje to kolega wyżej napisał adekwatną odpowiedz na twojego posta!
27 kwietnia 2009, 13:16 / poniedziałek
I po wpisie Zeto proponowałbym zakończyć dywagacje na temat wyjazdu, wszystko zostało powiedziane, kto ma Lechie w sercu zapierdala po bilet, kto nie ma kasy to LP zawsze byli otwarci na pomoc. Niech każdy uderzy się w pierś i pomyśli co jest dla niego najważniejsze. Bardzo łatwo bujać się po Gdańsku w barwach, ale trudniej juz sie pokazac na wyjezdzie. Jak już wspominałem, nie wierze ze tych 150 zł nie przechulalibyscie w ciagu majówki... jak wolicie smazyc cialka i chlac browar na Stogach wasza sprawa.
27 kwietnia 2009, 13:25 / poniedziałek
Mam pytanie do LWY PÓŁNOCY czy fan-kuby mają jakąś zniżkę na ten wyjazd? Pozdrawiam LGFT
27 kwietnia 2009, 13:59 / poniedziałek
Zeto oczywiście masz racje (chociaz w Wawie na jesień i w drodze do Wodzisławia było nas więcej niż Trzystu). Co nie zmienia postaci rzeczy: Lechia gra z Górnikiem mecz o wszystko i nie być w Zabrzu to wstyd dla każedego co się uważa za kibica.
27 kwietnia 2009, 14:09 / poniedziałek
MARCIN BKS123 a jedziesz na mecz jako FC czy jako kibic Lechii?
Rozumiem ze jak dojeżdżasz do Gdańska na mecz to zniżkę na bilety i piwko masz, ale z jakiego powodu ma być zniżka kiedy Pociąg staje u ciebie w mieście.
Zanim się odezwiesz na ogólnodostępnym forum spytaj się na odnośnik albo swojego koordynatora FC.
27 kwietnia 2009, 15:11 / poniedziałek
Byłem dziś w pasażu o 14 chciałem sie zapisać a miła pani sprzedająca powiedziała mi ze dopiero około 15 ktoś z Lwów bedzie... ;(

Po co LP pisze ,ze zapisy od 14 jak ich i tak tam nie ma?
27 kwietnia 2009, 15:38 / poniedziałek
Może ten brodaty lew co sprzedaje bilety nie obudził się jeszcze po derbach hyhyhy
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.281