Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Górnik - LECHIA POCIĄG SPECJALNY

strona 4/5

1 maja 2009, 17:02 / piątek
Dodatkowe informacje pod numerem 507-806-058. NIE ODPISUJEMY NA SMSY oraz prosimy nie dzwonic po godzinie 22 oraz w środku nocy.
1 maja 2009, 17:31 / piątek
No może być ciężko z tymi miejscami w autokarze, więc radzę, kto ma możliwość niech zabiera się autami, żeby nie było potem niedomówień i płaczu, że nie ma miejsca. W razie pytań dzwońcie na ww. numer. Zostaną Wam udzielone niezbędne informacje
1 maja 2009, 17:40 / piątek
Goran powiedział już wszystko w tym temacie , nie ma już o czym gadać więc powinien to być temat czysto informacyjny i tyle.

Pytań nie zadawać tutaj bo odpowiedzi nie uzyskanie dzwonić pod numer podany przez Lwy Północy
1 maja 2009, 17:57 / piątek
to niech te 50 osób pociągiem pojedzie i będzie bez kombinowania. Czyż nie?? odliczcie 60 pln na bilet podróżnika i kłopotu nie ma Broda nie zawiedź mnie. Ja się pierwszy zgłaszam znajdziemy jeszcze 49 i okej . reszta autokarami
1 maja 2009, 18:09 / piątek
Mowielem zeby wrotki i hulajnogi szykowc@
1 maja 2009, 18:10 / piątek
jeszcze napisz w którym wagonie bedziesz siedzial zeby" jakas ekipa" ci zafundowała atrakcje po drodze,
1 maja 2009, 18:20 / piątek
Jadę z własnym autem, czy lwy zwrócą kasy za speca?
1 maja 2009, 18:22 / piątek
Jaki jest powód odwołania specjala?
1 maja 2009, 18:27 / piątek
@vid11:

Warunek organizacji specjala byl przeciez jasny ze musi byc 600 osob, a skoro nei ma specjala tzn tylko i wylacznie ze jest mniej niz te 600 osob.
1 maja 2009, 18:28 / piątek
Tracer dzięki, że się o mnie martwisz ja o Ciebie również. Jak coś ma się dziać to w autokarach dla tego masz nie pić. Więc autobusem nie jadę wolę dołożyć 60 złotych na bilet podróżnika i nie pierdoliścsię w zajebanym planetobusie przez całą polskę. A Broda dla pierwszych 50 osób które zadzwonią powinien zrobić taki wyjątek. Proste jak sam nie zakręcisz.
A My swoje ....
1 maja 2009, 18:31 / piątek
Ogólnie to wielki wstyd!Taki ważny mecz,a większość pierdoli taki daleki wyjazd!Tym bardziej,że to ostatni wyjazd w tym sezonie!jechać najebać się za free to każdy potrafi,a jak Lechia Nas to potrzebuje to HUJNIA!
1 maja 2009, 18:50 / piątek
ciekawe jak FC jada.po kazdym wyjezdzie powinno byc pisane w ilu osób dane fc było ,tak jak to jest na WISLE , ps, w ten sposób miedzy fc bedzie zdrowa rywalizacja mozna nad tym pomyslec ,...
1 maja 2009, 18:55 / piątek
fc jadą dobrze!
1 maja 2009, 18:56 / piątek
Jaki wstyd? NORMALKA.

Stała liczba wyjazdowa to TRZYSTU i nic jej, w krótkim czasie nie zmieni. Pocieszam się, że młodzież powoli dorasta do wyjazdów. W Zabrzu będzie paru "prawiczków". Wiem, że oni nadal będą wyjeżdżać, bez względu na przeciwnika i odległość, że nie będzie to tylko jednostkowa eskapada. Powoli dorastają do miana Lechisty, na dobre i na złe.

Do zobaczenia na szlaku...
1 maja 2009, 18:59 / piątek
Jak ktoś nie chce jechać a ma wykupione miejsce w transporcie , niech da tutaj znać , chętnie odkupie !!
1 maja 2009, 19:27 / piątek
paweł16 nie ma takiej możliwości bo do autobusu wchodzisz na bilet meczowy.
A tak o 3 rano będzięmy kombinować .

Barni miałeś rację w konia nas zrobili ,,Mowielem zeby wrotki i hulajnogi szykowc@ ''
1 maja 2009, 19:47 / piątek
Nikt nikogo nie zrobił w chuja było napisane czarno na białym 600 OSÓB JEST SPEC a jak nie to inny dogodny środek transportu i nie jak to mówisz Zegar planetobus ale chuj jedz tym pociągiem najlepiej przesyłkami konduktorskimi jak się boisz autobusem bo tak to zrozumiałem ;)
1 maja 2009, 19:49 / piątek
SID jestem z FC .
1 maja 2009, 21:20 / piątek
Dla tych, którzy nie zadzwonili: Osoby, które nie dostaną się do Autokaru otrzymają zwrot kosztów. Info telefoniczne z podanego numeru.
1 maja 2009, 22:14 / piątek
Damy rade, wszyscy pojadą.
1 maja 2009, 22:42 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2009, 00:49 / sobota
Bez komentarza.
2 maja 2009, 00:52 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2009, 01:15 / sobota
Trzeba wygrac lub przynajmniej zremisowac. W kazdym badz razie trzeba wywiesc pkt.
A chlopakom zycze milego wyjazdu :)

Ci co nie jada to beda dzis pisac, ze nie mogli jechac bo musza isc na ''rodzinny obiad'', albo cos w tym stylu.
2 maja 2009, 01:19 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2009, 08:01 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2009, 15:09 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2009, 16:47 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2009, 17:04 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2009, 17:44 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 maja 2009, 11:45 / niedziela
Super wyjaz pozdro dla Śląska i Wisły za wsparcie
3 maja 2009, 11:58 / niedziela
Tymi autokarami wcale nie bylo tak zle :P
3 maja 2009, 12:07 / niedziela
Przy takim zainteresowaniu wyjazdami prawdopodobnie większośc wyjazdów będzie organizizowana autokarami.
3 maja 2009, 12:09 / niedziela
No nie było najgorzej ;D Pozdro dla Pana szofera Stasia(?) xD
3 maja 2009, 12:27 / niedziela
zgadzam sie co do autokarów :) nie było tragedii z nimi, no poza jednym co siadł w drodze do Zabrza na moment, to praktycznie bezawaryjnie :)

W Częstochowie napotkaliśmy na typka w bluzie Lecha P., ale tak szybko sie zawinął, że prawie kapcie zgubił :))
Droga tak to bez większych przygód pozaplanowych ani w jedna ani w druga strone

W samym Zabrzu miejscowi sie ponapinali trochę na nas ale po uchyleniu drzwi i ryknieciu na nich obrali taktykę ulotnienia się w trybie niezauważonym :)) sam mecz to kibicowsko w 1 połowie żabole były dosyć gościnne i robiły spore przerwy miedzy swoim repertuarem co momentalnie wykorzystywaliśmy, odebraliśmy im chęci do prowadzenia kombinacji z bębnem i kilku przyśpiewek gdyż rozpieprzaliśmy im doping, a przy pierwszym ryknięciu LECHIA!! po kombinacji mieli oczy jak 5 zł, bo nie wiedzieli o co kaman :)) W drugiej połowie u nas doping siadł juz na pysk praktycznie, poza paroma zrywami gdy Lechijka atakowała. Po meczu żabole zaczęły napine to udowodniliśmy im kto tu jest mistrzem ciętej riposty :))

Jednak chciałbym aby nasz młyn miał w najbliższej przyszłości takie możliwości i pierdolnięcie jak młyn żaboli.... momentami nie słyszało sie własnych myśli.

Pozdrowienia dla ekipy z Kościerzyny i Łęgowa i dla tych którym zniknął autobus po wyjściu z sektora gości :))
3 maja 2009, 12:31 / niedziela
A ja pójdę dalej odnośnie autokarów i wyjazdów w następnej rundzie.

Osoby zainteresowane wyjazdami powinny mieć szansę wykupienia abonamentu wyjazdowego w cenie np. 50zł za mecz (350-450zł za rundę, w zależności od ilości wyjazdów). Mieliby zagwarantowane miejsce przejazdowe.
Resztę dopłacaliby przy wyjeździe.
Mieliby również możliwość (w przypadku jakichkolwiek ograniczeń czasowo-losowych) odsprzedania swojego miejsca na poszczególne wyjazdy - oczywiście w cenie 50zł, aby nie było spekulacji miejscami.

Temat do przemyślenia dla LP.
3 maja 2009, 12:47 / niedziela
Marek chyba zbyt wiele niewiadomych zeby takie cos planowac np.przewoznik zdecyduje, ze nie chce narazac ludzi niebezpieczenstwo i je zezlomuje:)
Nie bylem ale domyslam sie ,ze znowu byly to te niebieskie strzaly:)
Kiedys rozmawialem chwile z jednym z kierowcow i powiedzialem zeby powiesil obraz Ojca Swietego i krzyz z Jezusem, co by ludzie mieli mniej oporow z wchodzeniem:)
3 maja 2009, 12:53 / niedziela
Pilsner były 4 bialutkie jeden nawet miał 5 gwiazdek (ciekawe ile w tym prawdy) a jeden zielony jeżeli dobrze pamiętam ;)

Nie ma co narzekać dojechalismy i wróciliśmy cali i zdrowi i to sie liczy xD
3 maja 2009, 12:59 / niedziela
Pilsner - czasy "niebieskich strzał" już minęły, te z Zabrza były OK.

Nie polecałbym takiego rozwiązania, gdyby tabor był nieodpowiedni.
A, że coś nieprzewidzianego może się wydarzyć (np. zakaz wyjazdu, "remont" klatki itp), no cóż, zawsze istnieje coś takiego jak zwrot kaski.
Jedyne co tracimy, to ewentualne odsetki, które moglibyśmy "zyskać" umieszczając tą kwote na swoim koncie, hihi.
3 maja 2009, 13:00 / niedziela
Nawet Dvd było
3 maja 2009, 13:00 / niedziela
Ja jechałem zielonym Rychem i pełen wypasik. Filmy na dvd nawet leciały : )
3 maja 2009, 19:32 / niedziela
Autokary dobrze wyszły i było ok! Niektórzy zabardzo dosłownie potraktowali wyjazd jak majówke,wiadomo o co cho...

Z mojej strony pozdro dla autokaru na Wrocławskich blachach z tajemniczym kartonem ;]
3 maja 2009, 19:40 / niedziela
Karton był tematyczny ;)
3 maja 2009, 19:44 / niedziela
Co do "zielonego Ryśka"< z Kubicą za sterami> - czegoś takiego jeszcze nie widziałem :-))) KOnkret szofer !!!
3 maja 2009, 20:03 / niedziela
Szofer zielonego autobusu został oficjalnie okrzyknięty Schumacher'em autobusowym :) , osobiście jechałem tym 5 gwiazdkowym Neoplanem i na prawdę fajna jazda MEGA OGROMNY + dla LP za te środki transportu :).

Tajemnicze pudełko pozostaje tajemnicą...! :)
3 maja 2009, 20:10 / niedziela
ŚLĄSKA WROCŁAW 500 OSÓB W ZABRZU WSPOMAGA UKOCHANĄ LECHIJKĘ. STANOWILIŚMY GRUBO PONAD POŁOWE PUBLIKI ZASIADAJĄCEJ W SEKTORZE GOŚCI.

MAMY NA DWORCU W ZABRZU OSTRE STARCIE Z POLICJĄ. AFERA WYNIKŁA GDY NA PERON RÓWNOCZEŚCIE NADJECHAŁ NASZ POCIĄG ORAZ POCIĄG Z KIBICAMI GÓRNIKA. ŻABOLE OD RAZU SIĘ ZERWALI I DOSZŁO DO STARCIA Z POLICJĄ, KTORA UŻYWA GAZU, PAŁEK ORAZ BRONI GŁATKOLUFOWEJ. W WYNIKU STARĆ JEDEN OD NAS KARETKĄ ZOSTAJE ODWIEZIONY DO SZPITALA.

PAMIĘTAJCIE, ŻE JESTEŚMY Z WAMI NA DOBRE I ZŁE, A NIE TYLKO WTEDY GDY TRZEBA POIMPREZOWAĆ.

MAMY ZE SOBA 200 ZIELONYCH, OKAZJONALNYCH KOSZULEK
(ŚLĄSK - LECHIA: ZAWSZE RAZEM W PIERWSZEJ LINI). PO MECZU WIĘKSZOŚĆ Z NICH ZOSTAJE PRZEKAZANA BRACIOM Z GDAŃSKA. MAMY TEŻ ZE SOBĄ FLAGĘ, KTÓRA DEBIUTUJE W ZABRZU - ŚLĄSK WROCŁAW Z HERBAMI ŚLĄSKA I LECHII ORAZ HASŁEM - BIAŁE SĄ CHMURY, ZIELONE SĄ LIŚCIE, BYLO SIĘ NA LECHII, BYŁO PRZEZAJEBIŚCIE. FLAGĘ PRZEKAZUJEMY BRACIOM Z LECHII DO WIESZANIA W GDAŃSKU NA TRAUGUTTA. OPRÓCZ TEGO MAMY ZE SOBA 10 INNYCH FLAG, NIESTETY DWIE ZOSTAJĄ "ZAARESZTOWANE" DO DEPOZYTU.

POWODZENIA, MY WIERZYMY I BEDZIEMY DO KONCA RAZEM Z WAMI
ŚLĄSK&LECHIA FOREVER
3 maja 2009, 20:18 / niedziela
Szacuneczek Śląsk Szacuneczek Wisła.!!!!
3 maja 2009, 20:39 / niedziela
Szofer Stasiu to pelen konkret :) Wyjazd na plus
3 maja 2009, 20:39 / niedziela
Naprawdę dziękujemy za tak liczne wsparcie Naszym Braciom. Zarówno Śląskowi jak i Wisełce. Wyjazd naprawdę zajebisty i ci co nie jechali niech żalują, bo mimo tego chujowego wyniku, było WARTO!!!! Niby wyjazd trwał te 30-godzin w żaden sposób tego nie odczułem i inni z resztą także. Wyjazd z pełną kulturą:)

Simek86 a propos tego autokaru, to niektórzy znacząco przesadzili z umilaniem sobie czasu, mimo wyraźnego komunikatu, że nie szalejemy.

PozdrawIaaam ;)
3 maja 2009, 20:58 / niedziela
no fakt faktem niektórym by się przydało poznać słowo UMIAR, bo kilka osób na godzine przed meczem było w takim stanie, że kontakt ze światem miały jedynie poprzez bliski kontakt z otoczeniem, ale udało im sie wejsc na szczescie :)

Wszystko jest dla ludzi tylko czasami wypadaloby powiedziec sobie STOP :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych wyjazdach :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023