Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Górnik - LECHIA POCIĄG SPECJALNY

strona 5/5

3 maja 2009, 21:09 / niedziela
No było przednio panowie, nie ma co. Pozdro dla autokaru na który musieliśmy jeszcze czekać po wypuszczeniu z klatki pół godziny :)) HSV lepiej śpiewała ekipa z tyłu! Pozdro dla kolesia, który drogę powrotną przesiedział na schodach, naprawdę, przypomniały mi się Gliwice i droga spędzona na korytarzu, nie ma co się zrażać niestety tak wyszło, nie pojechało tych 6 stów ale tak jak gadaliśmy, są tego plusy - stałe mordy i twarze - mi to pasuje. Jak jeszcze Bracia będą nas tak wspomagać to nic tylko jeździć i się bawić. Ogółem akcja z autokarami pozytywna, nawet brak kibli jakoś nam nie przeszkodził, można jeździć bez bólu..

PS. Sławek (Kartuzy) jak to czytasz fotoreporterze to odezwij się z fotkami na gg:4854424 STOGI POZDRAWIAJĄ :))
3 maja 2009, 21:30 / niedziela
Ja powiem tak wyjazd byl po prostu super.
Bardzo dobry pomysl z tymi autokarami.
Ci co nie byli maja czego zalowac..

Pozdro dla ludzi z autokaru Pana Stasia :D
3 maja 2009, 21:55 / niedziela
Do Orzech Witam i pozdrawiam z biało-zielonych Kartuz wyjazd przedniej klasy zdjęcia prześlę tylko się ogarnę i do zobaczenia
3 maja 2009, 21:59 / niedziela
Sławkowicz jak możesz to nagoń trochę z Kartuz do Kulki bo ostatnio ruch coś słaby był ;) do zobaczenia :)

Pozdrawiam! :)
3 maja 2009, 23:27 / niedziela
Mega Szacunek dla ŚLĄSKA za występki na PKP Zabrze :) Gnojki z Rudy Śl. uciekały, że aż się kurzyło :)
Gdańska obserwator-Ka wszystko widziała i słyszała, m.in. popisówe tych uzbrojonych.
Pozdro!
3 maja 2009, 23:33 / niedziela
Co prawda mogłem jechać autokarem ,ale jak zobaczyłem info ,że może zabraknąć miejsc,to zrezygnowałem z tej opcji i wraz z kilkoma osobami pojechaliśmy rejsówką. Po prostu nie lubię jazdy autobusem z uwagi na moje gabaryty fizyczne.Wyjazd super.!!!Wielkie dzieki braciom z Wrocka!!!jak rownież kolegom z Wisełki co zjawili się nas wspomagać w Zabrzu.szkoda oczywiście wyniku,ale jak sie marnuje tyle setek, to nic dziwnego.Mam nadzieję,że nasi grajkowie w nastepnym meczu wyjazdowym z Amicą,zachowają zimną krew i strzelą gola do siatki Kuchenkorza i to nie jednego!!!
Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe.
Tylko BKS Lechia!!!
4 maja 2009, 06:34 / poniedziałek
Kubica z zielonego autokaru trochę pomykał super wyjazd pomimo że wyjazd autobusami
4 maja 2009, 12:46 / poniedziałek
,,po kombinacji mieli oczy jak 5 zł, bo nie wiedzieli o co kaman ;))"

Nie mozna przeczytac i przejśc obojętnie obok tego wpisu .Gościu jak u nas była ekipa Kolejorza i nom rykneła to my oczy jak pięcioki mieli ale na tym meczu z Wami to Ty dobrze wiesz że niczym nos nie zaskoczyliście.I po co wałki ludziom wciskosz?
4 maja 2009, 12:52 / poniedziałek
Rudziol ja rozumiem tą waszą gwarę czy co to tam ale kurwa fa pisz po Polsku :)
4 maja 2009, 13:04 / poniedziałek
dziwne że druga połowę żeście mlocili w kółko to samo jak amica prawieze. Bo wiedzieliście po 1 połowie w co się nie wcinalismy i mogliście później spokojnie bisy robić, bo po 1 razie kombinacji już wam się odechcialo. Zresztą z ludźmi co gadalem po meczu to w większości byli tego samego zdania co napisałem. A może poprostu miałeś przerwę w dostawie internetu do kopalni i Ci transmisję przerwało więc nie zauważyłes tego? Swoją droga to do tej pory uważałem Łódź za najbardziej obskórne miasto ale od soboty Zabrze nowym liderem w tej mojej niechlubnej klasyfikacji.
4 maja 2009, 14:06 / poniedziałek
Wyjazd ciekawy. Nie ma co. Górnik faktycznie raz spróbował kombinacji. Na koniec też mieli ciekawe oczka jak usłyszeli kilka oryginalnych bluzg. Kiełbacha w miarę dobra :).
4 maja 2009, 14:18 / poniedziałek
jak kiełbacha w miare dobra to górnik som w miare ekstraklasa. pewnie dlatego Heniek Kaspreczak się skusił.
4 maja 2009, 17:58 / poniedziałek
|Ta co kasowała tam pieniądze była lepsza niż ten cały grill ;)
4 maja 2009, 20:40 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 maja 2009, 20:49 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 maja 2009, 21:05 / poniedziałek
Miki nie rozkminiaj juz nic wiecej ..
4 maja 2009, 21:22 / poniedziałek
Kurwa następny co się wypowiada a nic nie wie.

Pogadaj z użytkownikiem Lechia_Leźno może już zakumał trochę historii ;)
4 maja 2009, 21:23 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 maja 2009, 21:40 / poniedziałek
Swoja droga to wiekszosc ludzi nawet z tych co krzycza te haslo nie wie jaki jest prawdziwy przekaz tego, a potem pisza farmazony na ten temat na forum, ze be, fe i w ogole faszyzm nazim itp itd, takze ja bym od ludzi nie wymagal za wiele... jak nawet nie potrafia okresli wlasciwej osoby przeklejajac info z Wikipedii...
4 maja 2009, 21:49 / poniedziałek
Podobno Hess mial sobowtóra. To w sumie daje nam dwóch Hessow + 1 Hoess.

Przypomina mi się jeden wyjazd jak wypadliśmy w Poznaniu (III liga bodajżeee) z pociągu, i zaczęliśmy krzyczeć: "Naszym wzorem jest Rudolf Hess". Ludzie byli konkretnie przerażeni. Ten okrzyk zawsze budził popłoch i strach w szeregach wrogów.
4 maja 2009, 21:55 / poniedziałek
Goran widze dzis aktywny:)na forum:)
4 maja 2009, 22:07 / poniedziałek
Ja jestem aktywny:) tylko na forum :)
4 maja 2009, 22:15 / poniedziałek
4 maja 2009, 22:56 / poniedziałek
oba hesy siebie warci jeden zwyrol ssmański drugi pajac hitlerowski
4 maja 2009, 23:23 / poniedziałek
no i po staremu
nie ma jak po wyzywac
tak samo na derby isc nic nie spiewac ale jebnac arka gdynia kurwa swinia kazdy potrafi
88
5 maja 2009, 00:32 / wtorek
....a kibicowac Lechii,to nie ma komu....:(
6 maja 2009, 12:08 / środa
"dziwne że druga połowę żeście mlocili w kółko to samo jak amica prawieze. Bo wiedzieliście po 1 połowie w co się nie wcinalismy i mogliście później spokojnie bisy robić, bo po 1 razie kombinacji już wam się odechcialo."

Człowieku w nic się nie wcinaliście bo kibicowsko poprostu nie istnieliście a śpiewamy to co lubimy spiewać .No tak sie składa że jestem na kazdym meczu w Zabrzu.Pośpiewaliście sobie w drodze na stadion bo z daleka było was słychać a potem sie wam chyba nie chciało.Ty pewnie koleś siedziałeś na kompie i wielce teraz sie wypowiadasz ja nigdy jak nie jestem na meczu nie zabieram głosu A co do bluzg ,nie słychac było nic jedynie jak papugowaliście "kurwy pokonamy".Pozostaje się Wam pogodzić z tym ,że przyjechaliście do czołówki kibicowskiej w kraju i ta Was zmiażdzyła.A nie było to 100% możliwości tylko z jakieś 70%.Jeszcze sie kiedys przekonacie.
6 maja 2009, 12:13 / środa
W jakim kraju??? PrZecież nie uważacie sie za Polaków
6 maja 2009, 12:29 / środa
rudziol2 zamiast pisać mi tu o tym że w sobote byłeś sprawny na 70% to lepiej napisz jakom kiełbase macie na stadionie bo mi kolegamówił że dobra i to kiełbasa zadecyduje ze podobno się utrzymacie. napisz jaka to kiełbasa bo morze u nas tesz wprowadzom takom i się utrzymamy z wami
6 maja 2009, 12:43 / środa
rudziol ja akurat byłem na tym waszym zadupiu, bo inaczej tego nazwać nie można ;)

cóż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a co do meczu na którym byłeś to wyłącz w końcu kompa i zasuwaj ino już do kopalni bo na chleb nie zarobisz ;)
6 maja 2009, 14:32 / środa
Rudziol moim zdaniem Wasz sobotni doping to tylko 43% Waszych ogólnych możliwości

a na poważnie, to spierdalaj na szychte lizać jaja banikowi
6 maja 2009, 14:38 / środa
Ty Papa Dens weź lepiej zacznij odrabiać lekcje bo mamusia przyjdzie i Cie okrzyczy.

Daje Ci max 14 lat bo wpisując sie na forum innego klubu robisz zajebistą hańbę sobie i swojemu klubowi (klubowi haha chyba to nie jest odpowiednie słowo xD)

Także weź z tąd spieprzaj na swoje wypizdowie bo to jest żałosne co robisz!

MODERATOR BANA TEMU IDIOCIE!!
6 maja 2009, 14:42 / środa
Sorry nie Papa Dens tylko rudzil ;)

Popieprzyły mi sie ksywki xD
1 2 3 4 5
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.432