Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk, 2 maj, 19:15

strona 1/6

25 kwietnia 2009, 22:37 / sobota
Wszystko o meczu.
25 kwietnia 2009, 22:39 / sobota
Emocje po derbach opadły przed nami mecz z Górnikiem , bardzo prawdopodobne ze w meczu ze składu Górnika wypada Banas , Gorawski i Zahorski powazne kontuzje. Tylko Zwycięstwo !!!
26 kwietnia 2009, 00:28 / niedziela
Nie wiadomo, jak poważne są kontuzje Banasia i Gorawskiego. A Zahorski...to właściwie szkoda, że nie zagra ;)
26 kwietnia 2009, 04:44 / niedziela
Jesteśmy na fali! Wykorzystajmy to i wywieźmy punkty z Zabrza!
AVE Lechia!
26 kwietnia 2009, 09:57 / niedziela
Trzeba pocisnąć Górnika !! . Wierzę w 3 pkt , chociażremis też nie będzie zły .

LG !
26 kwietnia 2009, 11:12 / niedziela
Do utrzymania wystarczy zdobyc " jeszcze" 5 punktow, pod warunkiem ze wygramy w Zabrzu. Ale na bok kalkulacje!!! W kazdym meczu musimy grac jak w meczu o wszystko... no bo w sumie tak jest!!! Ale wierze w naszych grajkow.
TYLKO LECHIA!!!!
26 kwietnia 2009, 19:22 / niedziela
Bez Banasia 3 pkt. są realne.

TYLKO ZWYCIĘSTWO LECHIJKO, TYLKO ZWYCIĘSTWO!
26 kwietnia 2009, 22:28 / niedziela
Zablocki sobie cos strzeli :)) i Wisnia z dystanstu i mamy 0-2 :D
26 kwietnia 2009, 22:50 / niedziela
Do utrzymania potrzeba 35 pkt na koniec rundy-oczywiscie jesli nie chcemy grac barazy. Mecz z Gornikiem trzeba wygrac ale bedzie bardzo ciezko. Pamietam mecz w Gdansku jak Lechia wymeczyla 1-0 i miala duzo szczescia ze nie padl remis. Mecz w Zabrzu to bardzo wazny mecz tym bardziej ze mamy do rozegrania jeszcze mecze w ktorych raczej nie zdobedziemy punktow z Lechem i Wisła. Raczej do tego czasu Wisla nie bedzie miala pewnego tytulu mistrza Polski by oddac Lechii punkty.
27 kwietnia 2009, 08:11 / poniedziałek
Czy to ekstraklasa czy I liga zawsze wierni LG ale podolamy :)
27 kwietnia 2009, 09:05 / poniedziałek
Nie przesadzajcie - Do utrzymanioa powinno starczyc 31 ptk amoze i mniej .
27 kwietnia 2009, 09:08 / poniedziałek
Kaczmarek za Rogala i będę nieco spokojniejszy o wynik.
27 kwietnia 2009, 11:21 / poniedziałek
Mamy szanse powalczyć z Górnikami. Grają słabo nie będzie ich super-strzelca Banasia, pokryjmy Szczota, który jest groźny jak złapie wiatr w szagle i powinno być dobrze. Tomek Kafarski poprawił grę w ataku, obrona też dobrze. Jakiekolwiek punkty będą sukcesem (biorąc pod uwagę naszą formę wyjazdową). Ważne by tam nie przegrać.

WSZYSCY DO ZABRZA!
27 kwietnia 2009, 17:27 / poniedziałek
Górnika dziesiątkują kontuzje :

W sobotnim spotkaniu młodego Górnika z Wisłą Kraków, groźnie wyglądającego urazu kolana doznał Tomasz Zahorski, który został zniesiony z boiska na noszach.
Opiekę nad "Zahorem" roztoczył klubowy lekarz zabrzan, dr Zbigniew Kwiatkowski. - Jest podejrzenie skręcenia stawu kolanowego, ale o szczegółach będzie można mówić w poniedziałek, gdy przeprowadzone zostaną specjalistyczne badania. Głównie chodzi o USG. Na razie trudno mi prognozować, jak długo potrwa leczenie Tomka - raportuje Kwiatkowski.

Dużego pecha miał Górnik w piątkowym meczu z Wisłą. Z boiska zeszli kontuzjowani Adam Banaś i Damian Gorawski. Na razie nie wiadomo, jak długo będą pauzować.
Obaj piłkarze zeszli z boiska jeszcze w pierwszej połowie meczu. Banasia zastąpił Maris Smirnovs, za Gorawskiego na placu gry pojawił się Dawid Jarka.
- Banaś to sprawa mięśniowa brzucha, a Gorawskiemu odnowiła się kontuzja kostki. Na razie nie wiadomo na jak długo urazy wyłączą tych piłkarzy z treningu - powiedział trener Henryk Kasperczak.
Dodajmy, że pomocnik Górnika zagrał w tym spotkaniu na własną odpowiedzialność.
Kontuzje zabrzan sprawiły, że outsider Ekstraklasy miał w tym meczu… trzech kapitanów. Spotkanie z opaską na ręku rozpoczął Banaś, ale później oddał ją Gorawskiemu. Gdy "Goria" zszedł z boiska to kapitanem został Grzegorz Bonin.
27 kwietnia 2009, 21:35 / poniedziałek
A ja mam pytanie czy jedzie Dario i bedzie podobnie jak w Wodzisławiu prowadził doping przez 90 minut?

LECHII JEST POTRZEBNY NASZ GŁOŚNY DOPING!!!

Tylko zwycięstwo ! ;)
28 kwietnia 2009, 13:05 / wtorek
Górnik niepełnosprawny a my wzmocnienie Kaczmarkiem Zabłockim i Ćvirikiem to nie ma co pitolić tylko trzeba jechać po 3 pkt!
28 kwietnia 2009, 13:54 / wtorek
Banaś i Gorawski mają być gotowi do gry. Jedynie Zahorski ma wypaść
28 kwietnia 2009, 14:28 / wtorek
Banaś i Gorawski chcą w sobotę wystąpić za wszelką cenę

Adam Banaś i Damian Gorawski niemal na pewno wystąpią w sobotnim meczu z Lechią Gdańsk. - Na szczęście okazało się, że nie mam naderwanego mięśnia prostego brzucha, a jedynie naciągnięty przyczep dolny - mówi Banaś, który jest najskuteczniejszym strzelcem zabrzan w tym sezonie. - Do środy nie będę trenował, mam jednak nadzieję i wielką determinację, by wystąpić w sobotnim spotkaniu z Lechią i pomóc chłopakom w odniesieniu zwycięstwa - dodaje obrońca. Gorawski natomiast narzeka na ból w stawie skokowym. Obaj piłkarze wczoraj nie trenowali, za to zostali poddani intensywnym zabiegom. Najważniejsze, że obaj chcą w sobotę wystąpić za wszelką cenę.

info: odnośnik
28 kwietnia 2009, 14:47 / wtorek
Ajć, szkoda. Mogło być odwrotnie. Nie grają Banaś i Gorawski, a wraca Zahorski.
28 kwietnia 2009, 14:56 / wtorek
nie wiem skąd takie niepokoje. przecierz gramyz ostatniom drużynom w tabeli. musimy wygrac. ja z ekipą jedziemy - gdzie mozna kupić bilety i po ile są? mam nadzieje że pokarzemy się w Zabrzu konkretną ekipą i rozniesiemy tych hanysów. ile biletów jusz sprzedano. wie ktoś?
28 kwietnia 2009, 15:16 / wtorek
domino33 : najpierw pochyl sie nad tym odnośnik
28 kwietnia 2009, 18:09 / wtorek
Grucha ale ty żeś juś pżesadził z tom krytykom kómpla z foróm
28 kwietnia 2009, 18:28 / wtorek
;) w dobie cyfrowych pomocy naukowych nalezy dbac o czystosc przekazu
29 kwietnia 2009, 07:05 / środa
Spójrz na siebie. Polskie znaki się kłaniają.
29 kwietnia 2009, 07:57 / środa
może gruszka nie może używać polskich znaków? czemu mu dokuczasz?
29 kwietnia 2009, 08:28 / środa
Przestańcie juz pisac ,kto używa polskich znaków ,a kto nie.Mi też to czasami sie zdarza i nie widze tragedii ,że ktoś tam pisze bez polskich znaków.
Wracając do najbliższego meczu,to Lechię czeka wyjątkowy i cięzki mecz z Górnikiem.
Wyjątkowy dlatego,że Górnik zagra 1500 mecz w I lidze ( celowo tak pisze ), no i oczywiście gra mecz o przetrwanie.Porażka praktycznie skazuje go na degradację do II ligi a remis tylko daje im jakieś nadzieje. Na stadionie będzie z tego powodu na pewno nie zły doping, a ranga tego spotkania może u piłkarzy wywołac dużą presje na wynik meczu i ich deko sparaliżować :). Nie liczyłbym też zbytnio na osłabienia Górnika z powodu kontuzji.Gorawski zaczął już indywidualny trening,a Banaś na mecz z nami ma również być gotowy.Wszyscy kibice Górnika na niego bardzo liczą, ponoć to charakterny gość.Może nasz trener by mu przydzielił jakiegoś zawodnika do indywidualnego krycia,bo tych bramek dla Górnika to strzelił ostatnio trochę.
Co do naszej Lechii, to jestem pewien,że uzyskamy dobry rezultat, i przy dobrej grze całego zespołu wywieziemy z Zabrza 3 punkty. I na koniec , ci co nie zdecydowali się jechac lub nie pojada niech żałują.Zapowiada się super mecz!!!
Ja jadę.
Tylko BKS Lechia!!!
29 kwietnia 2009, 12:06 / środa
nick : nie uzywam polskich znakow poniewaz np. ktos, uzywajacy innego kodowania zobaczylby duzo denerwujacych "krzakow", takie przyzwyczajenie od wielu lat... jednak gramatyka sie kieruje ;]

zeby nie rozmywac - jest szansa na osiagniecie dobrego wyniku, chlopaki chyba uwierzyli w siebie, jesli wyjda w miare na luzie to jest szansa na punkt/y, chociaz u nas z wyjazdami jak zawsze ciezko. u zaboli ostre cisnienie na mecz, ich zawodnicy boja sie chyba o wysokie kontrakty w e-klasie i wygladaja na dosc zdeterminowanych, chca grac z kontuzjami itp. ale jak nie mogli zaskoczyc, tak nadal nie graja nic sensownego. miejmy nadzieje, ze presja i beznadziejne wyniki bedzie dalej rzezbic ich male mozdzki ;] nec temere, nec timide i jedziemy z nimi ;)
29 kwietnia 2009, 15:17 / środa
odnośnik

i znowu lechici...czy oni się qrwa nigdy nie nauczą...
30 kwietnia 2009, 16:42 / czwartek
Nie zagra Bajić, to dopiero byłby absurd, żeby zapłacić 100 tys. za granie w dziesięciu...
30 kwietnia 2009, 18:40 / czwartek
wiem, ze troche nie na temat. Ale gdzie można sie dowiedzieć komu po tej rundzie koncza sie kontrakty.?
30 kwietnia 2009, 19:01 / czwartek
Manuszewski, Pęczak, Andruszczak, Miklosik, Rogalski
30 kwietnia 2009, 19:11 / czwartek
dzieki ;)
30 kwietnia 2009, 19:13 / czwartek
odnośnik
Bardzo ciekawe rzeczy się dzieją w Górniku,widać,że kibice Gornika się bardzo mobilizują, jestem ciekaw jak ich grajkowie zachowają się w tym przypadku, te domy publiczne są ciekawe :))))
30 kwietnia 2009, 19:35 / czwartek
a ja myślę, że to, że nie jesteśmy faworytami nam służy.
choć typowałem w LT na 1:1 mam nadzieję, że pozytywnie się zaskoczę.
30 kwietnia 2009, 21:59 / czwartek
Werder Bema przyjechał na Traugutta 29 pamiętacie ten wynik? Teraz gra z HSV w p UEFA tak Górnikiem polecimy .!!!!
30 kwietnia 2009, 22:21 / czwartek
1 ptk. i bylo by super ale 3 ptk to wypas. Lechia 2:1 Górnik
30 kwietnia 2009, 22:44 / czwartek
Jak najbardziej powinniśmy zagrać o trzy punkty. Górnik jest pod ścianą, ich gracze z pewnością będą grali pod wielką presją; natomiast nasi uwierzyli w siebie, są w dobrych nastrojach - to nasza zdecydowana przewaga. Najwyższy czas, by po raz drugi w tym sezonie wygrać na wyjeździe.
1 maja 2009, 07:31 / piątek
pierdolicie Hipolicie
1 maja 2009, 07:42 / piątek
kurwa to nie tu miało być!
Co do meczu to tylko 3 punkty,a my panowie na całej pizdzie dopingujemy!!!
1 maja 2009, 13:22 / piątek
W ktorym pubie bedzie mozna obejrzec jutrzejszy mecz Lechii? Niestety nie moglem jechac na wyjazd. Prosze o odp bez napinki:) BialoZielone pozdrowienia
1 maja 2009, 13:23 / piątek
Już jutro Lechia Gdańsk rozegra w Zabrzu kolejny „najważniejszy” mecz w sezonie. Pewną niespodzianką, jeżeli chodzi o zestawienie kadry na to spotkanie jest powołanie dla bramkarza Sebastiana Małkowskiego.

Kadra na mecz z Górnikiem:
Kapsa, Małkowski, Andruszczak, Wołąkiewicz, Manuszewski, K. Bąk, Cvirik, Mysona, Rogalski, Kaczmarek, Piątek, Surma, Wiśniewski, Kowalczyk, Hirsz, Zabłocki, Rybski, Buzała

lechia.pl
1 maja 2009, 13:24 / piątek
Strefa 21 na Żabiance, ul. Gdyńska 4.
1 maja 2009, 20:33 / piątek
A w centrum gdzie bedzie mozna obejrzec jutrzejszy mecz??? Ktore puby?
2 maja 2009, 00:49 / sobota
Pozdro z Gliwic. Musicie ich pyknąć na 3 punkty. Taka info z Zabrza byłaby jeszcze lepsza niż dzisiejsze 1-1 Piasta z Wisłą. Tak, żeby w ostatniej kolejce urządzić sobie piknik.
2 maja 2009, 09:57 / sobota
Te przypuszczalne składy to chyba zart.... Mowcie co chcecie, ale Manuszewski pewny to nie jest(nie mowiac juz os zybkosci), dlatego dla mnie Cvirik powinien wyjsc w 1 skladzie. A Rybski?! No chyba ze juz w 2 polowie chce wpuscic Kowalczyka, jezeli nie to przeprazam, ale nie rozumiem dlaczego Ryba gra.
2 maja 2009, 10:22 / sobota
Kafar powinien wystawić taki skład: Kapsa-K.Bak,Cvirik,Wołakiewicz,Mysona-Wiśniewski ,Surma,Piątek,Kaczmarek-Zabłocki,Kowalczyk
2 maja 2009, 11:17 / sobota
To sa tylko przypuszczalne sklady... PRzestance bawic sie w trenerow Kafar dobrze wie co robi i dobra gra Kowalczyka na podmeczonych sledzi napewno nie uszla mu na uwadze. Podejrzewam, ze wyjdziemy z defensywna taktyka z mysla zeby tylko nie stracic bramki...JAk tego meczu nie wygramy a zremisujemy to sie nic nie stanie. Remis bedzie bardzo dobrym wynikem pod uwage, ze pocisniemy Jage w nastepnym meczu co nam da prawie utrzymanie... To Gornik gra z nozem na gardle i jak nie wygra to leci z ligi. Piast juz prawie zapewnil sobie utrzymanie przez co moze ostatni mecz bedzie dla nich o pietruche...co jest plusem dla nas.
2 maja 2009, 16:23 / sobota
Podajcie link do meczu na SopCast. Z gory dzieki
2 maja 2009, 16:55 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
2 maja 2009, 17:03 / sobota
Adres do meczu w SopCast

sop://S0PCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/65059
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.219