Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Komisja Ligi ukarała Lechię.

strona 1/6

29 kwietnia 2009, 16:40 / środa
Komisja Ligi postanowiła zamknąć na jeden mecz stadion Lechii Gdańsk w związku z zajściami podczas meczu 25. kolejki Lechia Gdańsk - Arka Gdynia.

W trakcie zawodów sędzia asystent został trafiony szklaną butelką, sędzia główny zmuszony był do przerwania meczu w związku z wywieszeniem transparentu o treściach wulgarnych obrażających klub gości, ponadto kibice gospodarzy wnieśli i odpalili kilkadziesiąt środków pirotechnicznych z których cześć została wrzucona na płytę boiska, a po zakończeniu meczu na ogrodzeniu podpalili transparent wzniecając pożar.

Kara ma rygor natychmiastowej wykonalności.

PZPN PZPN Jebac Jebac PZPN !
29 kwietnia 2009, 16:41 / środa
Kur........wa!!!!
29 kwietnia 2009, 16:45 / środa
Teraz poprostu widac ze za ich czasow nie bylo czegos takiego i teraz im zal dupe sciska a pozaru to oni chyba na oczy nie widzieli jebac ich wszystkich i cala wioske rybacka TYLKO LECHIA i nic wiecej pozdrawiam wszystkich
29 kwietnia 2009, 16:46 / środa
sektor leśny:))))
29 kwietnia 2009, 16:48 / środa
Na Zielonej Trybunie mozna chociaz wypic legalnie jeden pozytyw , nie ma co sie odwoływac bo jeszcze przełoza i na Wisłe nam stadion zamkna ;/
29 kwietnia 2009, 16:50 / środa
Kur..... :/

Czyli to mecz z Jagielonia bedzie :/

Trudno sektro Lesny czeka :)

Pzpn Pzpn jebac jebac Pzpn!
29 kwietnia 2009, 16:52 / środa
Poprostu na kazdym froncie chca nas udupic ale damy rade Bialo - Zielone pozdrowienia
29 kwietnia 2009, 16:53 / środa
Jak zwykle Jaga....

Trudno powtórka z Piasta byndzie.
29 kwietnia 2009, 16:58 / środa
No kurwa to jest chyba jakiś żart, co z pierdolone komuchy!!! Wejdziemy na stadion siłą! Piłka nożna dla kibiców!!!
29 kwietnia 2009, 17:02 / środa
Moim zdaniem powinni pokazac zdjecia te ku.wy co rzucila, niech zaplaci za to co zrobil - po co jest ten monitoring? Wtedy niech sie odwolaja i powiedza, ze maja pajaca, a jak komisja ligi sie nie zgodzi, niech jeszcze mu dopie.dola zeby oddal za straty wynikle z braku kibicow na stadionie.
29 kwietnia 2009, 17:04 / środa
Precz z komuną!

odnośnik

Powtórka z rozrywki się szykuje, tylko nazwisko inne.
29 kwietnia 2009, 17:04 / środa
Dawaj twoje zdjecie pokażemy
29 kwietnia 2009, 17:06 / środa
prawda jest taka, ze gdyby nie patol z butelka to stadionu by nie zmkneli...
29 kwietnia 2009, 17:10 / środa
Przecież to są jaja. Leśnym dziadkom zależy żeby Lechia poleciała z ligi bo inaczej nie robili by takiej szopki. A ten baran jakby dostał szklaną butelka to raczej by się nie podniósł... jebać pzpn...
29 kwietnia 2009, 17:10 / środa
Leśna czeka a frajer który rzucił butelczynę niech tam przyjdzie i krzyknie "to ja" ciekawe czy wyjdzie o własnych siłach...
29 kwietnia 2009, 17:19 / środa
ja pierdziele przez jednego idiote wszyscy muszą cierpiec...
no nic Leśna czeka TYLKO ZWYCIĘSTWO

JEBAĆ PZPN !
29 kwietnia 2009, 17:25 / środa
jozin-nie spinaj sie tak.okon-super pies.stalo sie rzucil i chuj.
29 kwietnia 2009, 17:26 / środa
wogóle ktokolwiek widział że 'było rzucane', czy mnie coś ominęło?

caroll - pierdolenie, jeśli już to szukali byle pretekstu by było 'za co'
29 kwietnia 2009, 17:27 / środa
A tak a propo ...to PZPN KŁAMIE....stałem na łuku koło prostej jak poleciała butelczyna i SPADŁA ONA OBOK sędziny.....

Jebać pzpn
29 kwietnia 2009, 17:28 / środa
kurwy, suki kłamliwe.. byłem i widziałem moment w którym buteleczka upadala na murawe... i ni chuja zaden przydupas sedziego nie dostal zadna butelka... i tyle w temacie...
a szmaty płonęły pare minut po zakonczonym spotkaniu, wiec niech wypierdalaja, a transparent bardzo dobry i chuj im do tego
29 kwietnia 2009, 17:28 / środa
łotewer
29 kwietnia 2009, 17:26 / środa
wogóle ktokolwiek widział że 'było rzucane', czy mnie coś ominęło?

caroll - pierdolenie, jeśli już to szukali byle pretekstu by było 'za co'

W obu kwestiach się zgadzam, nie widziałem by ktoś rzucał w arbitra; a karę tak czy siak by nam przybili. Myślę, że nasi gracze będą teraz mieli jeszcze większą motywację, na przekór dziadom z pzpn pozostaniemy w lidze.
29 kwietnia 2009, 17:43 / środa
ja wiem, ze szukaja pretekstu... uwazam jednak, ze bez butelki zakonczylo by sie tylko na karze finansowej...

faktem jest, ze butelka poleciala... a do tego juz dziadki sobie bajke moga spokojnie dopisac...
29 kwietnia 2009, 17:45 / środa
nie ma co płakać tylko wszyscy na leśny :>
pzpn po raz kolejny podkreśla, że komuna ciągle panuje...
Precz z komuną!
29 kwietnia 2009, 17:53 / środa
i bez tego dorobiliby sobie historię, choćby do tranasparentu /zarówno tego, jak i "w świecie baranów wolimy być wilkami" - bo agresywne, i na fladze z tym nazistą było, poprosiliby kornaka czy innego fiuta by ustalił że było to jedno z zawołań ss czy powiedzonek firera i wsio/ czy piro, kłamliwe kurwiszcza

ot, choćby:
"wnieśli i odpalili kilkadziesiąt środków pirotechnicznych z których cześć została WRZUCONA NA PŁYTĘ BOISKA, a po zakończeniu meczu na ogrodzeniu podpalili transparent wzniecając pożar."
bez komentarza...

/zwłaszcza spodobało mi się to o "wznieceniu pożaru" - no kurwa :)))) coś nam z tego stadionu jeszcze zostało, bo słyszałem, że Grunwaldzka jeszcze dogasa, a 90% zabudowy na Starym Mieście poszło, 1945 to przy tym 'małe piwo'/
29 kwietnia 2009, 18:01 / środa
Co do butelki to on nie został nią trafiony, ona spadła na murawę po czym "poturlała" się w jego stronę a stwierdzenie trafiony jest dalekie od ideału. Pozatym według mnie bez sensu jest stwierdzenie, że pirotechnika została rzucona na murawę bo przez to gry nie przerwali! Jak dla mnie kara na wyrost bo pirotechniki niektórzy wnosili więcej i stadionu nikt nie zamykał.
29 kwietnia 2009, 18:04 / środa
Tak czy siak stadion mogą zamykać a my i tak pojawimy się na leśnej!
29 kwietnia 2009, 18:05 / środa
myślę że to najwyższy czas, aby pojechać pod ten jebany pzpn!!!!!!

kurwa co te pindole wyprawiają????? wywiesić te wszystkie kurwy na drzewach, a a jak już skonają, to spalić cały las!!!!! żeby to ścierwo nie wróciło na ziemię!!!!
29 kwietnia 2009, 18:06 / środa
Jedyny pozytyw jest taki, ze ludzie się zmobilizują i na leśnej naprawdę zaczną śpiewać od serca.

Baba jaga też ma pecha. Dostali za swoje. Sami nie wpuszczają, a do nas na krzywizne by chcieli.
29 kwietnia 2009, 18:09 / środa
Zresztą ja nie rozumiem stwierdzenia "wzniecili pożar". Skoro to było po meczu, to ŁKS też ukarają, że im się kasy spaliły ?
29 kwietnia 2009, 18:12 / środa
A ile się do ku*** n**** ludzi zmieści na leśnym? 100? 200? Ja chcę k**** być na tym meczu! Ale sie wkur****em!! Odwołanie pisać i to zaraz!
29 kwietnia 2009, 18:22 / środa
Hamiltona za kłamstwa ukarano i to F1
wiec mam nadzieje ze ten sedzie liniowy zostanie rowniez ukarany !!
jak wszyscy tak i ja widziałem jak uf gość co chodził po linii po około 5-8 minutach od jej upadku podniusł butelke ( pewnie był zły ze była pusta bo był upał ) i zaniusł ja do głównego - on nawet nie widział kiedy sie ona znalazła w jego otoczeniu o co dopiero tekst ze dostał nią w głowe ( pustą ) jak by dostał taka butelka ( niby szklana ) to by juz raczej do konca meczu nie wstał z tej murawy !!!
pozatym wzdłuz lini na prostej było kilka butelek z woda zarowno chłopaki od podawanie piłek z nich pili jak i zawodnicy !!
jesli jakas kara bedzie na LG to wiadomo ze chodzi im wszystkim by nam utrudnic walke o utrzymanie !! ale sam fakt ze takie cos wogóle biora pod uwage - chyba juz nawet wydali oswiadczenie to kpina !!

a pozatym to ten sedzia powinnien byc ukarany za to ze omały włos by nie wypaczył wyniku meczu !! bo jezeli zawodnik zmienia kierunek piłki w polu karnum to jest karny - ale widac nie dla niego !!

a teks z pozarem to juz naprawde mega osmiaszanie sie pzpnu

trzeba ukarac tego sedziego - degradacją !!!!

pzpn pzpn j..... j..... pzpn !!!!!
29 kwietnia 2009, 18:22 / środa
*%@*@#(&#!)(_#!)(#_(#!&#^$%%#(!))#(!#*&*#&&!!!)_#( !
29 kwietnia 2009, 18:23 / środa
To gości nie będzie? haha

Do zobaczenia na leśnej...
29 kwietnia 2009, 18:54 / środa
Ja mam jeszcze takie drobne pytanie do tej "szanownej Komisji Ligi"...Skoro Lechia dostaje TAKĄ kare za coś takiego, to z łaski swojej jaką kare powinien dostać Ruch za ostatni dym na derbach Śląśka? 20mln i 50 meczów bez kibiców?

PARANOJA!!!!!
29 kwietnia 2009, 18:55 / środa
Ten liniowy to chyba ma łeb gumowy, że dostał z butelki i dalej sędziował mecz

przecież to nierealne, żeby dostać w łeb z butli i sędziować dalej mecz bez chwili przerwy nawet...
29 kwietnia 2009, 19:02 / środa
Nie wiem czy ktoś pamięta jaki to był mecz,gdy nasz stadion był zamknięty i część kibiców była na górce od strony cerkwi,a część od Smoluchowskiego i na przemian leciały hasła Listkiewicz! co? Ty kurwo! i w końcu ktoś dla urozmaicenia przy pytaniu Listkiewicz! co?? odkrzyknął : ch.j Ci w dupe!!
Niektórzy co siedzieli na drzewach mało z nich nie spadli:)

Ch.j z zakazami Lechijko jesteśmy z wami!!! Wszyscy na Leśną:)
29 kwietnia 2009, 19:07 / środa
Zacytuje slowa "prezia" G.Lato wypowiedziane po wyborczym pzpn-u
" wy glosowaliscie prezeciwko mnie "
29 kwietnia 2009, 19:16 / środa
co sie dziwic skoro w pzpn siedza esbecy i partyjniacy.boli ich to ze Lechia zawsze byla przeciw komunie.jak nie uda sie na boisku to trzeba zwalic ja do drugiej ligi innymi sposobami.stalem na luku.ale nie widzialem zeby ten dziad co nie widzial ewidentnej reki dostal butelka.butelka spadla obok niego.Lechia i tak sie utrzyma na przekor "lesnym dziadkom".pzpn,pzpn j..... j..... pzpn
29 kwietnia 2009, 19:23 / środa
wątpie aby ktoś , kto dostał szklaną butelką biegał dalej bez problemu ale ok ROBOCOP!

Listkiewicz czy Lato co to zmienia kurwy kurwami pozostaną jebać pzpn jebanych pedałów
29 kwietnia 2009, 19:25 / środa
może i ROBOCOP bo miał taki kabelek przy uchu ;)
29 kwietnia 2009, 19:34 / środa
Związkowy Trybunał Piłkarski Polskiego Związku Piłki Nożnej uchylił karę degradacji nałożoną przez Wydział Dyscypliny na Jagiellonię Białystok. Klub został natomiast ukarany 10 punktami karnymi i grzywną w wysokości 300 tys. zł.

za SportoweFakty i wszystko jasne
29 kwietnia 2009, 19:39 / środa
Same kłmstawa!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Sędzia nie dostał butelką!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. Skąd oni niby wiedzą, że transparent był przeciwko śledziom. Na transparencie nie padlo ani razu słowo arla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Był wyraz kurwy i nic po za tym. Ja tylko moge przyklasnac PZPNowi skoro trafnie kurwe kojarza z arką:))))))))))) Tu dla was panowie brawa , wielkie brawa. Jesteście czerwonymi kurwami, którzy nie mogą pogoidzic się z tym, że wasz system runął. Wypierdalac do Chin,kube lub korei opierdalac pęta.
3. Wznieciliśmy pożar????????? O ile dobrze wiem, jakby był pożar musiałaby przyjechac straż pożarna. Należy wziąsc ekspertyze straży pożarnej, że nie było żadnego wezwania, a więc i pożaru byc nie mogło. Bo niby kto go kurwa gasił??? Jańcio Wodnik????
4. Palenie transparentu arki:)))))))) No to już kurwa przeginka. Transparent arki:))))))))))))))))))

I na koniec. Jak wam się słowo kurwa kojarzy tylko z rką to wasze matki są arką i wasze żony też
29 kwietnia 2009, 19:40 / środa
no i można kupować kraśc w żywe oczy i nic nie zrobią a jak se brzydko zaśpiewasz lub race odpalisz to ci stadion zamkną
banda skorumpowanych dziadów kurwa i tyle
ale każdemu się noga powinie i bedzie tak że bedą dziady prosić o pomoc i ratunek
a i na nasze podwórko zaświeci słońce!
88
29 kwietnia 2009, 19:43 / środa
co by się nie stało nie można tej sprawy, od tak zostawić!
29 kwietnia 2009, 19:43 / środa
Ciekawe czy znajdą tego co rzucił ?? jak zamkną stadion to niech klub odda nam za bilety albo niech za te pieniądze wynajmie specjala na pierwszy jesienny wyjazdowy mecz :))) wtedy nas pojedzie i nikt niebedzie pierdolił że niema pieniędzy :)
29 kwietnia 2009, 20:07 / środa
odnośnik << Polecam

Wiedziałem, że PZPN nie zdegraduje Jagi, no bo przeciez wtedy Lechii szanse na urzymanie znacznie by wzrosły... Ale dobrze z drugiej strony Wszystko roztrzygniemy na boisku i nie będzie żadnych wątpliwości!
29 kwietnia 2009, 20:19 / środa
...to bardzo dziwny zbieg okoliczności ....takie decyzje ....Lechia bez 12-go zawodnika , a Jaga uskrzydlona jak po red bulu bo nagle ma o co walczyć ....no i te 10 pkt do odjęcia nie teraz tylko od nastepnego sezonu ....bardzo dziwne .....ALE DAMY RADĘ ...LECHIA GDAŃSK!!!!
29 kwietnia 2009, 20:32 / środa
Tez to zauważyłem mamy mecz z Jagą która wie ze nie spadnie jeżeli nie zakończą sezonu na jednym z dwóch osatnich miejsc i wlasnie na ten mecz mają nam zamknąc stadion! To są ewidentne jaja na dzielnicy!
Jak tu nie kierowac obrazliwych tekstów na meczach w kierunku komunistów z PZPNu!?
Panowie trzeba cos z tym zrobic za dużo tych przypadków !!
29 kwietnia 2009, 20:34 / środa
xxlbks!!!!!!!!!! Ty chcesz jeszcze od klubu kase?????????? Za bilety????????????Won z Lechii!!!!!!!!!!!!!!
29 kwietnia 2009, 20:37 / środa
zresztą, co tu dużo pisać:

300tys. kary za korupcję (a miała być degradacja)
200tys. kary za trafienie butelką, którego nie było, 'wzniecenie pożaru' (przez jakiś "transparent", którego nie było), przerwanie (na 2-3 minuty?) meczu z powodu słowa "kurwy" na innym transparencie (bez komentarza) i środki pirotechniczne rzekomo 'rzucone na płytę boiska' (których na tej 'płycie boiska'... nie było?)

nie wierzę, że 'lody nie były kręcone'
ZRZUĆCIE NAS Z LIGI, WY KURWY ZRZUĆCIE NAS Z LIGI
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024