Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Komisja Ligi ukarała Lechię.

strona 2/6

29 kwietnia 2009, 20:40 / środa
kurwunia, 20tys. oczywiście, mój błąd

co niezmienia faktu że kurwy z PZPNu w końcy trafią pod swoją wyymarzoną scianę kiedyś, oby
29 kwietnia 2009, 20:43 / środa
heh sie dziwicie?
lato ta kurwa już niedługo jej życia zostało więc wydaje swoim parobko takie a nie inne decyzje
heheheh a kto słyszał ze tej czerwonej mendzie maja zwiekszyć pensje miesieczną do 50 tys?
heh wiec potrzeba kar zeby sobie koryto ustawic
29 kwietnia 2009, 20:46 / środa
Nie 200 tylko 20. A co jeszcze ciekawe to jak to jest, że za korupcje jedni lecą z ligi, a inni (Jaga) dostaje -10pkt i 300tyś i jeszcze mają czelność coś tam sapać, że to za wysoka kara. Zarząd Lechii powinien teraz rozkręcić mega awanture z pzpn-em o to, bo do cholery jest o co. A co do tej butelki to:

po 1) Nikt butelką nie dostał
po 2) Owa butelka leżała poza boiskiem, nawet nie doleciała do murawy
29 kwietnia 2009, 20:53 / środa
Ludzie z nad morza pierdolą late grzegorza !!!
29 kwietnia 2009, 20:53 / środa
Lepiej kraść niż robić oprawy, sędzia będzie bardziej łaskawy!
Precz z komuną!
29 kwietnia 2009, 21:02 / środa
Jestesmy z wami jazda z kur..ami!!!
Tylko Lechia!!!
29 kwietnia 2009, 21:13 / środa
LATO ty jebany łysy alkocholiku.
29 kwietnia 2009, 21:47 / środa
odnośnik borski ten skurwysyn, na Lechii zobaczył butelkę, ba jego asystent nawet ją poczuł na głowie. Kiedy sędziował na paraolimpijskiej, nie zauważył chuja biegającego po boisku

odnośnik słowo "kurwa" jakże adekwatne do śledzi było niby obraźliwe. A świnia na paraolimpijskiej to co?? czy lato myśli że skoro on jest czerwoną świnią to my też???

odnośnik a to co było?? palnik elektryczny w kuchence z amici??

tak się składa, że mecz 4 listopada 2007 i mecz 26 kwietnia 2009 drukowała ta sama kurwa, marcin borski. Na paraolimpijskiej mu wyszoło. Na Traugutta potrzebował dogrywki i pomocy kolesi z miodowej.

Jednym słowem- skurwysyństwo!!!!
29 kwietnia 2009, 22:37 / środa
opisze to krotko !warszawka GDANSKA nie lubi!
29 kwietnia 2009, 22:43 / środa
Kurwa nie doś ze utrzymali Jagiellonie to jeszcze dają jej heandcup gry na niemal neutralnym terenie. Moze kurwa odrazu ją do Ligi mistrzów. Naprawde to jest kurwa skandal. Rozumiem gdyby ktos wtargnał na boisku. Za to ze ktos wywisił szamte ze Arka to kurwa i odpalił race?? A ten kto rzucił butla niech wypierdlaa ze stadionu przecież jest monitoring. Nie wierze w to ze ta z dupy Komisja bedzie sie przy tym upierac!
29 kwietnia 2009, 22:44 / środa
Typa co rzucil butla powinien ktos zdrowo wyklepac, tak konkretnie bo to trzeba byc ostatnim debilem. Zakaz stadionowy powinni mu dac sami kibice. Bez tej butelki nie mialy by lesnie dziadki z pzpr-u podstaw do takiej kary.
Wykopmy debili ze stadionu! :)
29 kwietnia 2009, 22:45 / środa
Filmiki korupcji warto wykorzystać w uzasadnieniu !
29 kwietnia 2009, 22:46 / środa
Oby to coś dało odnośnik ..... Bo jak nie to sektor Leśny wita ;[
29 kwietnia 2009, 22:50 / środa
panowie rzadna butelka nie padla na glowe sedzigo!
29 kwietnia 2009, 23:12 / środa
kurwa,o co tu chodzi-to są derby a nie zebranie w Licheniu
czy ostatnio w Anglii,Hiszpanii,Wloszech,Holandii zamknięto jakikolwiek stadion?
nie tylko że tam jest rzeczywiście piłka dla kibica,chuje z pzpn-u zapomnieli chyba o derbach jakie bywały lata temu i nikt nie marudził a teraz kiedy stadion Lechii jest jeden z najbezpieczniejszych szuka się dziury w całym-niebawem trzeba spodziewac się zamknięcia z powodu puszczenia bąka na koronie albo niedopieczonej kiełbasy
To jest paranoja,ale czego oczekiwać od pseudo działaczy którzy do klopa idą ze stołkiem przy dupie.
Ręce opadają!!!
Tylko Lechia FOREVER!!!
29 kwietnia 2009, 23:32 / środa
Po pierwsze:
nie PZPN, tylko Ekstraklasa S.A.
Co nie zmienia faktu, że:
1) j..ć PZPN
2) spółdzielnie wiecznie żywe (w organach Ekstraklasa S.A. siedzą przedstawiciele klubów!)

Po drugie:
uzasadnienie mocno naciągane, butelka była ale leżała na trawie, transparent niczym nie różnił się od obrażliwych okrzyków obecnych na wszystkich stadionach, ile rac spadło na płytę, jedna? dwie?

Po trzecie:
Super, że się odwołamy, czy ktoś pamięta czy takie odwołania coś dają? Jeśli odwołanie nic nie pomoże, to na miejscu Lechii wydałbym oświadczenie: do mediów, do Canal +, do klubów: że ze względu na naciągane argumenty Lechia będzie po każdej kolejce ligowej wysyłała do komisji ligi (oraz do mediów, Canal + itd) listę incydentów, jakie miały miejsce na wszystkich stadionach ligi z zapytaniem, czy komisja pozamyka na kolejną kolejkę połowę stadionów (oczywiście liczymy każdą zapaloną racę, każdą obraźliwą treść - również wykrzyczaną). Jeśli nie - zapraszamy do sądu, spółka akcyjna pozywa spółkę akcyjną. Ciekawe ile czasu pociągnie zarząd Ekstraklasa S.A. jeśli kluby zaczną tracić na zamkniętych stadionach (tracić np. za brak wpływów z biletów).

PS. k...a, szacowna komisja ligi toleruje nie wpuszczanie kibiców gości na 2/3 stadionów ligi a karze za 1 transparent? a skąd wiadomo ile tych transparentów by było w całej lidze gdyby kluby nie szły na tolerowaną łatwiznę??
29 kwietnia 2009, 23:48 / środa
to nie moze byc prawda rozumiem Polska u nas wszystko jest mozliwe !!!
ale jak mozna uzasadniac ze typ dostał w głowe butelka !! czy maja to nagrane ?? czy lekarze obejrzeli jego głowe ?? no chyba ze na srebrzysku !!
to jest skandal !!
czy my naprawde nic nie mozemy zrobic i godzic sie na taka lige !!!!
to przeciez nie ma sensu albo karac wszystkich za to samo albo nie
niewiem czy zarzad teraz cos robi czy liczy tylko na odwołanie
ale jak odwołanie nie zda egzaminu to rzeczywiscie do sadu z nimi !!!!
a ci sedziowe - powtarzam za kłamtwo powinny byc zwolnienie z pzpnu no chyba ze oni na to pozwalaja !!!
a pozar to powinnien byc w pzpnie - arka w czasie meczu paliła i było ok !! my by nie narazac klubu po meczu a ci i tak swoje - widzieli pozar !!!!
zarzad i kibice zrobmy cos z tym i nie chodzi tylko o odwołanie trzeba doprowadzic by to była głosna sprawa by te kłamstwa nie uszły im płazem - nie mozna nas straszyc zamknieciem stadionu bo my i tak bedziemy z Lechią zawsze

pzpn pzpn j..... j..... pzpn
30 kwietnia 2009, 00:04 / czwartek
30 kwietnia 2009, 00:06 / czwartek
Przecież ta butelka ledwo się kulała po bieżni. A jesli chodzi o szczegóły to było widać że to butelka plastikowa od nestea cytrynowej. Przecież ten je*any sędzina nie ma mózgu skoro w reku ją trzymał i nierozpoznał. To co sie dziwic że reki w polu karnym z 10 metrów nie widział. Ja pierdolę nie wytrzymam tego!!!
30 kwietnia 2009, 00:23 / czwartek
k...wy z pzpn itd BUTELKA SPADLA KILKA METROW OD SEDZIEGO, nie został trafiony uderzony NIC, choc za to jak sedziował to zasłuzyl, kolejny ze sie szmatypalily 10 minut po zakonczeiu meczu, ludzie to jakas paranoja nienawiedze k...ew z warszawy, LEchijko kochamy CIEBIE, dasz sobie rade
30 kwietnia 2009, 00:28 / czwartek
odnośnik Skandaliczne zachowanie ;(
30 kwietnia 2009, 00:34 / czwartek
Kurwa,cale zycie pod gorke.....:(

Ale co tam !
A niech nas nienawidza,BYLE NAS SIE BALI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 kwietnia 2009, 00:45 / czwartek
tym leśnym dziadkom z PZPN-u już do końca się po*********o we łbach .! na bank ten sędzia się kąpie z tatą .! i ma p***y na oczach.! miejmy nadzieje , że po tym odwołaniu jednak wpuszczą NAS na stadion .! STOP LEŚNYM DZIADKOM .!!! AVE LECHIA .!!!
30 kwietnia 2009, 01:27 / czwartek
pokochajmy ludziuw z miodowej
30 kwietnia 2009, 01:54 / czwartek
Komisja Ligi postanowiła zamknąć na jeden mecz stadion Lechii Gdańsk w związku z zajściami podczas meczu 25. kolejki Lecha Gdańsk - Arka Gdynia.

I tak przyjdziemy!!!!!!

LG!
30 kwietnia 2009, 07:14 / czwartek
Nie od dziś wiadomo, że pzpn nas nie trawi.
Ale my to pierdolimy i tak zapełnimy sektor leśny, że chuj im da to zamknięcie stadionu.
Lechia zaczeła grać nieźle, pojawiła się realna szansa na utrzymanie, kurwy z PZPN to wyczaiły.
Oby odwołanie poskutkowało.
30 kwietnia 2009, 08:02 / czwartek
jeżeli to jest kłamstwo "szklana butelka" (ja nie widziałem wogóle tej sytuacji) to może odpowiednie osoby powinny podać sprawe do sądu? Najlepiej ktoś kto ma jakieś pojęcie o prawie:)
30 kwietnia 2009, 08:28 / czwartek
Panowie nie PZPN (chociaż im zawsze nalężą się zjeby, to nie tym razem!) a Ekstraklasa S.A. nas ukarała. Z tego co mi wiadomo leśna gwardia tam nie ma nic do gadania. Nie zmienia to faku, że kara jest nieadekwatna do tego, co się faktycznie wydarzyło.
30 kwietnia 2009, 08:56 / czwartek
Coś mi to śmierdzi!!Ta kara nie jest podyktowana "skandalicznym zachowaniem" ale ma chyba podtekst ??
30 kwietnia 2009, 09:01 / czwartek
Ludzie ,spokojnie .Przecież każdy widział ,że :

- żaden liniowy nie dostał butelką .Spadła ona kilka metrów za linią boczną ,jedynie potoczyła się pod nogami tego typa - mamy przecież monitoring ,nie wierze ,że "się nie nagrało ".Na pewno nasz Zarząd to wykorzysta przy odwołaniu

- żadnego podpalenia stadionu podczas meczu nie było ,wszyscy widzieli w canal + .Jak coś się zajęło to dopiero po meczu .Za zajścia po zakończeniu meczu można karać ??? ( tu pytanie do kogoś mądrego z prawa )

- słowo "kurwy " na fladze chyba nie może być powodem do zamknięcia stadionu ...

Bzdury jakich mało ...

Biało - Zielone pozdrowienia .TYLKO LECHIA !!!
30 kwietnia 2009, 09:19 / czwartek
Czyżby wszystko zmierzało ku drugiej Legii???? Przesadnie surowa kara, czyżby selekcja przygotowująca grunt pod nowe zmiany- zatrudnienie listka????
30 kwietnia 2009, 09:26 / czwartek
zaraz pójdzie info że listkiewicz załatwił że zagramy z kibicami, kary nie będzie i się okaże że nie jest taki zły...

a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści
30 kwietnia 2009, 09:29 / czwartek
1 mecz bez kibiców i 20tyś zł za bluzgi i plastikową butelke na bieżni.

WTF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
30 kwietnia 2009, 10:16 / czwartek
Ja to załatwię.
30 kwietnia 2009, 10:54 / czwartek
Dla porównania:
- Komisja Ligi 24 kwietnia ukarała Górnik Zabrze za pirotechnikę kwotą 4 tys. zł, zaś za palenie szalików - 3 tys.
- Ruch za burdy podczas derbów Śląska został ukarany zamknięciem stadionu na jeden meczu i grzywną 50 tys zł. (kara bardzo podobna do tej gdańskiej, a przewinienie chyba nieco większe)
- Piast Gliwice (3 tys) za „rzucanie przez kibiców tego klubu w kierunku sędziego asystenta kul śnieżnych"

Lechia powinna teraz tłumaczyć się tak jak skorumpowane klubu, albo właścicielka Ruchu, którzy tłumaczą się wedle zasady: "co złego to nie my, nie może odpowiadać za czyny innych". Skoro Jaga i Widzew tłumacząc się w ten sposób uniknęli degradacji i odpowiedzialności za korupcję to, jeśli Trybunał traktuje wszystkich równo powinien zejść z kary dla Lechii, a jakoś mam przeczucie, że tego nie zrobi.
30 kwietnia 2009, 11:12 / czwartek
patrząc na skład trybunalu do którego należy się odwołać od decyzji komisji ligi można być w miarę spokjnym, że mecz z Jagą zostanie rozegrany z udziałem widzów.
30 kwietnia 2009, 11:16 / czwartek
Kurwa...dobrze, ze przed chwila wlazlem na forum, jestem juz w Warszawie na Miodowej i o maly wlos nie podlozylbym ognia pod pzpn-em. A okazuje sie, ze to nasi...he, he...

Na jakiej ulicy ma siedzibe ta jebana komisja ligi ? Prosze o szybkie info bo mi sie w siatce juz koktajle molotowa nagrzewaja.
30 kwietnia 2009, 11:19 / czwartek
Ta butelka to była płaska piersiówka i po opróżnieniu wypadła z kiszeni szortów liniowego. A oni robią taką aferę.
30 kwietnia 2009, 11:19 / czwartek
ul. Wybrzeże gdyńskie 6D
01-531 Warszawa
30 kwietnia 2009, 11:22 / czwartek
Akurat ja bym nie był tego taki pewien ze względu na panią Agnieszkę Syczewską: odnośnik

Na marginesie, przeciw zmniejszeniu kary Jagielloni było 4 członków Trybunału. Jakim prawem przy podejmowaniu tej decyzji udział brała osoba tak jawnie związana z głównym zainteresowanym?!
30 kwietnia 2009, 11:43 / czwartek
ważne że szef wszystkich szefow czyli Krzysiu Malina jest nasz...
30 kwietnia 2009, 11:47 / czwartek
Żaden Krzysiu, Nazywam się Michał Listkiewicz.
30 kwietnia 2009, 12:11 / czwartek
Możecie napisać treść transparentu o Arce, który w całości nie zawisnął na płocie? Stałem w takim miejscu, że później jak był trzymany przez kibiców nie miałem możliwości go przeczytać.

!! A na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści !!
WMG'78
30 kwietnia 2009, 13:09 / czwartek
Jeśli butelka leciała w stronę sędziego, tylko go nie trafiła, to mają w jakiejś mierze rację. Liczy się sam zamiar. Jakby ktoś strzelał do sędziego z kałasza, ale go nie trafił, to znaczy, że nie ma problemu?

Chyba, że nikt w niego wcale nie rzucał. Nie wiem, nie widziałem.
Tak czy siak, kara zdecydowanie zbyt surowa.
30 kwietnia 2009, 14:14 / czwartek
...a może tak zapytać o zdanie pana premiera D.Tuska i zeby było sprawiedliwie pana posła J.Kurskiego , przecież byli świadkami tych wydarzeń - myślę że po raz pierwszy w historii PO i PIS miałoby takie same zdanie .....na pewno na korzyść Lechii , .... słowo premiera - przeciw słowu jakiegos pożal się boże sędziny????
30 kwietnia 2009, 15:02 / czwartek
na zakończenie... odnośnik
30 kwietnia 2009, 15:24 / czwartek
Rusko!!! co?? wiesz co!!! to jest jakas paranoja!!! Arka po meczu w gdyni dostała "tylko" kare finansowa a tam mecz był 3 (słownie: trzy) razy przerywany plus jeden ze sledzi był na murawie (w ten "honorowy" sopsob sledzie zdobyły jeden z naszych szalikow) sedzia dostał butelka?? uwierze jak zobacze nagranie!!!
30 kwietnia 2009, 16:20 / czwartek
wkurwia mnie wasze gadanie że nie dacie rozegrać meczu bez kibiców, że pójdziecie dopingować Lechię w sektorze leśnym. Jacy wy oddani jesteście!! no zajebiście!! wierni kibice...!!
tylko jak teraz kiedy Lechia was potrzebuje w Zabrzu to macie wyjebane!! dupy nie chce się ruszyc bo daleko, bo na stojąco, bo mnie mama/zona nie póści....

Selekcja na sektor leśny - tylko dla tych którzy jadą do Zabrza!!!
30 kwietnia 2009, 16:40 / czwartek
No to będzie okazja do przetestowania sprawności naszej nowej zabawki - monitoringu.
I nie chodzi o znalezienie winowajcy tego zamieszania, ale wykazania, że rzut nie był wymierzony w sędziego, skurwiel nie zaliczył ciosu, a najzwyczajniej w świecie kłamał. Już za to - na miejscu klubu - pozwałbym go do sądu.
Może uda się zminimalizować karę.
Co nie zmienia faktu, że rzucanie czegokolwiek na boisko jest niedopuszczalne.
30 kwietnia 2009, 19:53 / czwartek
A ktoś pamięta jaką (lub czy wogóle) kare dostali bezdomni na derbach w Gdyni (bo tam leciały na MURAWE SZKLANE butelki, o bluzgach, transparentach, śledziu który wbiegł na boisko...). Ostatnio z Wisełką kiełbaski i 3/4 meczu bluzgi...

Jak już pisałem sprawa powinna się znaleśćw sądzie i w UEFA...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.451