Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Komisja Ligi ukarała Lechię.

strona 3/6

30 kwietnia 2009, 20:06 / czwartek
ale wy mądrzy jesteście. to nie pzpn nas ukarał, a Komisja Ligi Ekstraklasy S.A
30 kwietnia 2009, 20:32 / czwartek
Paradoksalnie to PZPN może nam uratować dupę i złagodzić ta decyzje...
30 kwietnia 2009, 20:37 / czwartek
liściu z drzewa pomóż
30 kwietnia 2009, 20:50 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 kwietnia 2009, 22:25 / czwartek
Pilkarski Poker-ciag dalszy.......
30 kwietnia 2009, 22:59 / czwartek
Piłkarski poker wiecznie żywy, innymi słowy . . . jak wiele musi się zmienić po to aby się nic nie zmieniło

dla tych co lubią układanki

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

informaacje z dwu ostatnich dni, co za kur.wa zbieg okoliczności,
30 kwietnia 2009, 23:20 / czwartek
lelo33 - dziękujemy za uświadomienie nas, cóżbyśmy bez tej informacji zrobili

a ja powiem tak: jednym chujem szyci

no cóż, a zestawienie powyższych linków chyba każdemu dobitnie pokazuje, że lody były, są i będą kręcone, niezależnie od szyldu
1 maja 2009, 00:03 / piątek
Fajnie byłoby po Euro 2012 rozpirzyć to całe towarzystwo. Narodowa impreza się skończy, kolejne (potencjalne) mistrzostwa za 2 lata, więc byłby to idealny czas do działania. Ewentualne wykluczenia z międzynarodowych rozgrywek nie zrobiłyby wielkiego wrażenia.
1 maja 2009, 00:20 / piątek
A co ma do tego Euro, bo już się pogubiłem? Co do tego newsa o Krakowie, to można skwitowac tylko śmiechem. Na rzecz Krakowa tracił już euro Wrocław, Poznań, wczoraj Gdańsk, a dziś znowu Poznań: odnośnik Te wszystkie "tajne informacje do kórych dotarły..." pismaki są po porostu jednym wielkim sianiem fermentu na poziomie faktu i nie bierzcie tego na poważnie. Euro odbędzie się w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie i dopóki nie zdarzy się w którymś z tych miast katastrofa nic się w tej materii nie zmieni. Nie na darmo podpisuje się umowy z miastami i hotelami. Ewentualnie można liczyc na podział 5+3, lub 6+2 dla Polski, jak Uefa da sobie spokój polityczną poprawnościa i wybierze po prostu miasta lepiej przygotowane.
1 maja 2009, 01:36 / piątek
niom, pogubiłes się,

zbitka, przypadek,

w dwa dni kilka informacji nie tyle pokazujących w których miastach będą kopane mistrzostwa europy,

ale . . . kto jest równy a kto równiejszy, kogo lubimy a kogo nie lubimy,
otóż wzmianka o tym ze w kontekście euro nie lubimy Gdańska akurat niechcacy przypadkiem zbiła się z pobłażaniem wobec Jagielonii w kontekscie ich korupcji i utrzymania w lidze oraz ze zdupy wyjętą karą w trybie natychmiastowej wykonalnosci pozbawienia Lechii publiki w meczu decydującym o utrzymaniu w lidze,
w ten sam dzień, może i przypadek,

nie gub sie
nie to czy w Gdańsku będa ME,
ale jakie sa nasze notowania przy końcówce ligi u tych którzy szachrowac kartami się nie oduczyli (swoją szosą, kto się kurwą urodził księżniczką nie umrze)
ten przeciek w PN, ta zbitka czasowa się w te notowania dzwinie wpasowuje, accz może i faktycznie, przypadek
1 maja 2009, 01:48 / piątek
Zalecałbym trochę pokory w kontekście organizacji ME - UEFA sama mówiła, że głównie zależy jej na stadionach, a przecież budowa ich na Ukrainie postępuje znacznie szybciej niż w naszym kraju. Ja bym nie płakał jakby w Gdańsku nie było ME, bo wolałbym, by te pieniądze zostały inaczej zainwestowane.
1 maja 2009, 02:05 / piątek
heh, powtórzę się, to nie jest o tym gdzie i czy wogóle bedzie jakies tam ME,

rzecz w tym że nastapiła zbitka,
nielubienie Gdańska w tym kołowrotku,
przypadło akurat na nielubienie Lechii w kontekscie jej gier decydujących o utrzymaniu - takie wicie rozumicie, my tu puszczamy Lechię nizej (i żaden z rywali o utrzymanie raczej zmartwiony nie będzie) ale z tymi przygotowaniami do ME to tam u nich podobno też nietęgo,
1 maja 2009, 02:54 / piątek
verde... :) Uwierz - Gdańskowi w porówaniu do Wrocławia i Poznania, EURO zabierano mało ray. Jednak to nie o to chodzi. Jebane spekulacje dziennikarzy nie mają na nic wpływu.

Ja trochę najebawszy jestem dziś z okazji długiego weekendu, więc proszę o wzięcie poprawki na stylistykę i ortografię, ale jednak jest trochę inaczej. Gdańsk do wczoraj był wymieniany jako oczywisty pewniak, a wcześniej Wrocław i Poznań jako pierwsi do stracenia Euro. Jednak teksty w stylu "dowiedzieliśmy się od jednego posła" lub "członek UEFA, który anonimowo przekazał nam informację..." No podejrzani jak ch**! Jednak to są typowe medialne bzdury na poziomie pani Heleny odnośnik , która internet przegląda biosem i pisze przy linijce na klawiaturze zakrytej celofanem... ;) A wieści płynące wprost z Krakowa, który medialną, propagandową nagonką próbują wymusic presje - to największa beka w tym temacie. Kraków niestety dał dupy już na starcie i może zapomniec o EURO2012 przy normalnych proporcjahc rozłożenia mistrzostw.
1 maja 2009, 07:26 / piątek
odwołanie zapewne nic nie da bo te kurwy,nie mylić z arkałem :)chcą nas wywalić z ligi za wszelką cene. Powiem krótko: ch.j z zakazami Lechijko jesteśmy z wami i wszyscy do Zabrza!!!
1 maja 2009, 08:31 / piątek
wszędzie znajdzie się jakaś czarna owca

przerabialiśmy już w sprawie euro 2012

- a po co staramy się o organizację ME? nie ma żadnej szansy jej przyznanie
- Gdańsk!? przecież nie mamy żadnych szans
- to jest tylko hucpa polityczna Adamowicza przed wyborami
- lepiej aby nasza kandydatura odpadła w pierwszym etapie
- a po co nam nowoczesny stadion???

teraz nie byłoby problemu gdyby w Gdańsku nie było ME, a wystarczy spojrzeć jak pieni się Kraków, jak podskakuje Chorzów ...

beke mam też jak komuś nie pasuje kolor BA, bo to ktoś widział inny kolor bursztynu loool
1 maja 2009, 09:23 / piątek
Ten motyw z butelką jest zajebisty, no i sędzia kalosz również.ja powiem tak, a ja widziałem,że butelkami rzucali ludzie którzy siedzieli na ławce rezerwowych szpArki, do swoich zawodników, i może jakaś przypadkowa spadła obok tego debila sędziego.Jednym słowem ,to jest Prowokacja sztabu szkoleniowego szpArki!!! i niech ta jebana Komisja ukarze szpArkę a nie nas.
Tylko BKS Lechia!!!
1 maja 2009, 09:40 / piątek
verde, szkoda słów

czy nikt tu nie widzi, że pzpn (ekstraklasa to jeden chuj) chce spuścić Lechię o klasę niżej??

kutas lato chce ogłosić amnestię dla klubów, które przez ostatnie lata nagminnie handlowały meczami. Powód- nowi właściciele, którzy niby nie mają nic wspólnego z tym procederem.

jaga niby dostała karę, ale kiedy zostanie ona wprowadzona??? degradacja miała nastąpić w tym sezonie, ale punkty odbiorą w następnym!! czy jest tu jakaś logika???

a Lechii od tak zamyka się stadion (chyba z przyzwyczajenia), nie odkładając kary w czasie, nie bacząc że też mamy nowego właściciela, który jakby nie patrzeć, z meczem derbowym nie miał jeszcze nic wspólnego
1 maja 2009, 10:37 / piątek
" . . . czy nikt tu nie widzi, że pzpn (ekstraklasa to jeden chuj) chce spuścić Lechię o klasę niżej?? . . . "

na to wygląda, niestety
1 maja 2009, 10:52 / piątek
nie mają na Nas haka- może dlatego????
1 maja 2009, 11:25 / piątek
Ale mają środki - np. sędziowie.
Jakiś karny, czerwona kartka... z kapelusza.
1 maja 2009, 11:28 / piątek
mecz o utrzymanie w Gdańsku bez publiki
1 maja 2009, 11:53 / piątek
Kiedy nadejdzie odpowiedz na odwolanie?

Pytam bo gdyby byla negatywna to mozna rozegrac ten mecz z publicznoscia,tyle ze nie moze to byc Gdansk.
Na stronie odnośnik w temacie "regulamin dyscyplinarny" Rozdzial 2- odnosnik2)

"Zakaz rozgrywania w okreslonym czasie lub okreslonej ilosci meczow z udzialem publicznosci na czesci lub calym obiekcie sportowym miejscowosci bedacej siedziba klubu"

Nic nie stoi na przeszkodzie aby rozegrac w razie W na innym obiekcie majcym licencje czyli Bydgoszcz,Wroclaw,Krakow... a nawet Gdynia:)
Mysle ze dzialacze mogli by to zalatwic z kims na zasadzie wzajemnosci, kiedy to komus innemu zamkna stadion.
Ile czasu przed meczem trzeba powiadomic Jage nie wiem ,ale jesli wyraza zgode to i nawet 24h,sedziowie,C+...?
Chyba wiec lepiej rozegrac ten mecz we Wrocku z publika anizeli w Gd bez.

Panowie dzialacze rozpalcie telefony do czerwonosci i dzialajcie,rezerwujcie itd.....dla was w te komunistyczne swieto to zwykly dzien roboczy.
2 maja 2009, 02:40 / sobota
Pilsner, a czy to pewne? Jeżeli tak, to można naprawdę elegancko tą karę obejśc, tylko gdzie? Najlepsza opcja - Bydgoszcz (przynajmniej 3 000 Lechistów z palcem w d..... na meczu). 2 opcja - dla braci z Kraka byłaby to z pewnością nie lada gratka.. Jednak jeśli ta kara mówi tak dosłownie o "zamknięciu stadionu w Gdańsku na jeden mecz", To nawet robiąc takie obejścia... Samą karę tylko odłożyło by się na później. A pamiętac trzeba, że grając na każdym innym stadionie niż T29, gra się "na wyjeździe", więc w moim odczuciu pojawia się poważna zagwozdka - czy lepszy nasz własny (chociaż pusty) stadion, który piłkarze znają od linii do linii i który rozdźwięczałby dopingiem z sektorów leśnych, czy jednak zupełnie obcy stadion... Lecz z garstką kibiców, którzy w mniejszej niż zawsze liczbie... Ale jednak by przyjechali i prowadzili doping...

Jednak pomijając te rozkminki - to jedno jest pewne i nepodważalne- Lechia nigdy nie spadnie!!!
2 maja 2009, 08:05 / sobota
odpowiedz na odwolanie ma przyjsc najpozniej w polowie lipca STOP
info telegramowe STOP
3 maja 2009, 20:03 / niedziela
Błażej Jenek mówił w czwartek po południu, że nie ma jeszcze uzasadnienia decyzji. Jeśli nadejdzie w poniedziałek jest szansa złożyć odwołanie od decyzji tak, aby w środę było rozpatrzone. Mam nadzieję, że odwołanie będzie miało mocne argumnety.

Nie lubię snuć insynuacji pozaboiskowych i bardzo bym chciał, aby Lechia spokojnie utrzymała się własnymi siłami na boisku. Ale decyzja komisji ligi to żenada, a mam wrażenie, że wraz z odwilżą rygrystycznych kar jakiej należy się spodzieważ za kadencji pseudoszefa polskiej piłki, zaczynają się dziać dziwne rzeczy. I o ile co prawda nie mieszałbym Euro w Gdańsku z decyzją o degradacji Jagi, to już na pewno brak ekstraklasy w Gdańsku może być jakimś tam argumentem za tym, aby Euro w Gdańsku nie organizować.
3 maja 2009, 20:07 / niedziela
Jestem tego samego zdania co przedmówca wyżej...odsuniecie kibicow od meczu !!!TOTALNA bzdura,rozumiem wysoka kare pieniężną ale nie nie "mecz bez publicznosci"
4 maja 2009, 10:47 / poniedziałek
Bezsens w meczu Irlandia - Polska naprawde sędzia dostał moneta (?), byla nawet spora przerwa w grze i jakos im stadionu UEFA/FIFA nie zamknela.
4 maja 2009, 14:48 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
5 maja 2009, 10:57 / wtorek
Z początku myślałem że z tymi palonymi szmatami, bluzgami i transparentem to był żart...ALE NIE!!!! Oni poważnie chcą nałożyć kare za bluzganie....

O matko, nawet nie wiem jak to skomentować.
5 maja 2009, 21:49 / wtorek
Nie bedziemy tego komentowac..CZEKAMY DO JUTRA NA DECYZJE tych meneli z Ekstraklasy
5 maja 2009, 23:45 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 maja 2009, 15:17 / środa
Jednak bez kibiców kurwa mać!!!

WSZYSCY ZA PŁOT DOPINGOWAĆ I JAZDA ZE SZMACIARZAMI!!!

Aejaejao!!!
6 maja 2009, 15:18 / środa
Info z ostatniej chwili. Odwołanie nic nie dało. Gramy z Jagą bez kibiców.
6 maja 2009, 15:24 / środa
takie juz pewne , pewne na 100 % ;/;/ ??
6 maja 2009, 15:25 / środa
Oczywiście jestem przeciwny takim praktykom, ale jestem bardzo ciekaw czy bezdomni też nie dostaną zakazu za uderzenie Tarasiewicza...
6 maja 2009, 15:31 / środa
skąd źródło?!
6 maja 2009, 15:33 / środa
Właśnie podali w Radiu Gdańsk.
Poza tym LP to na pewno dobre źródło ;-)

Do zobaczenia na leśnej......
6 maja 2009, 15:33 / środa
Bezdomnym ujdzie to na sucho.nic im nie zroba a u nas niedluga nawet beknac nie bedzie mozna bo stadion zamkna
6 maja 2009, 15:35 / środa
W Chorzowie tlukli sie na murawie. Paru ochroniarzy w szpitalu i co???? i gówno. Napierdalac sie mozna,krasc mozna, lamac szczeki ochronie mozna..............
6 maja 2009, 15:38 / środa
CHUJ Z ZAKAZAMI LECHIJKO JESTEŚMY Z WAMI!!
6 maja 2009, 15:38 / środa
Marsz marsz marsz do boju marsz! Zwycięstwo czeka nas, do boju Lechia Gdańsk!!!
6 maja 2009, 15:39 / środa
przecież to spisek wymierzony przeciw Lechii i jej kibicom, oraz przeciw organizacji euro w Gdańsku (bo wbrew pozorom te 2 rzeczy są ze sobą połączone - spadek Lechii to decyzja o odebraniu euro)
6 maja 2009, 15:42 / środa
Stara dobra przyśpiewka o pzpn-ie powinna być przez całe 90 minut. Szkoda, że ja w zarządzie Lechii nie jestem. Taką bym afere rozkręcił, że by się pzpn nie pozbierał...Sąd, uefa itd...Niech wszyscy wiedzą co za lody kręci zasrny pzpn...
6 maja 2009, 15:43 / środa
Nawet w lesie przy stadionie rozjebiemy jagielonie!!!!! OOOOOOOOOOOO NASZ!!!
6 maja 2009, 15:43 / środa
Na uklady nie ma rady..jak widac nic sie nie zmienilo..dozobaczenia na lesnym..
6 maja 2009, 15:44 / środa
Trzeba zrobic przecinke na sektorze leśnym żeby zwiekrzyć pojemnoć do 12 400 miejsc
6 maja 2009, 15:45 / środa
to jest kurwa jakaś paranoja. rozpierdolić pzpn oraz tą pojebaną komisję ligi.
6 maja 2009, 15:51 / środa
Jebać euro. Lechia ważniejsza, na przekór kurwom
6 maja 2009, 15:56 / środa
trudno tylko zastanawia mnie ten ich smieszny regulamin ze niemozna wnioskow dowodowych dolaczac piszac odwolanie , wszsytko jest oparte o zapis kartki sedziego takze wydaje mi sie ze mogl wpisac co chcial dlatego nas ukarali wiec jak tu niemowic ze Korupcji w polskiej pilce juz niema haha ? "palenie flagi" panie sedzio badz arbitrze techniczny mowiac w Europejskim jezyku dla pana palenie szalikow jest takie samo jak palenie flagi ? proponuje dobrze zapisywac uwagi w swoim notesie

Jestem pewien iz trubuna lesna pomiesci wiecej kibicow niz sie wszystkim wydaje
6 maja 2009, 15:57 / środa
To jest ewidentna próba i chęć spuszczenia Nas z ligi!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.605