Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk-Jagiellonia Białystok

strona 4/5

8 maja 2009, 19:25 / piątek
i o to chodzi...jak ja tych kurewskich sledzikow nienawidze...a co dopingu to chwilami lepiej niz przy pelnych trybunach:)
8 maja 2009, 19:26 / piątek
Czerwona, bez kitu :/ Buzi dopiero co wszedł... i już jesteśmy bez napastnika.

A sędzia wyrabia cyrki.
8 maja 2009, 19:29 / piątek
dobrze ze spokojnie gramy prowadzimy :P
Bedzie zwyciestwo 12 minut do konca!@@@
8 maja 2009, 19:29 / piątek
Za co Buzała dostał ta czerwona kartke, co za szmata czarna!!
8 maja 2009, 19:32 / piątek
Buzała atakowany przez Bruno lekko uderza w plecy zawodnika gości i zostaje wyrzucony z boiska!

absolutnie nie na red. :/
8 maja 2009, 19:36 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 maja 2009, 19:47 / piątek
wiernylechii, podać słownik?
8 maja 2009, 20:15 / piątek
odnośnik Bramki z meczu jak ktoś nie oglądał...

dobra gra Lechii do ok. 60-65 min. czyli do czerwonej kartki (NIESŁUSZNEJ!) dla Buzały... potem za bardzo się cofnęliśmy !

teraz po 3 pkt do Poznania !
8 maja 2009, 20:19 / piątek
Ch....j z zakazami !!! Lechijko jesteśmy z Wami !!! Nasza Lechijka pokazała czerwonym gdzie ma zakazy i Jadze gdzie ich miejsce w szeregu ( I liga ) w meczu bez publiki ( z publiką : ) ). Czekamy na pozytywne wiesci z Bytomia !!
8 maja 2009, 20:20 / piątek
Obstawiłem 2-1 , było 3-1 :) . Brawo Piłkarze , brawo Kafar , brawo KIBICE !!

NIGDY NIE SPADNIE , LECHIJKA NIGDY NIE SPADNIE!
8 maja 2009, 20:28 / piątek
Takie mecze zapamiętuje sie na zawsze :) Poziom dopingu miażdżący :) efekt echa zajebisty! Tylko Lechia!
8 maja 2009, 20:40 / piątek
Rogal i Buzała nie zagrają w Poznaniu.

Atmosfera super, aż chciałoby się powiedzieć, żeby każdy mecz był przy zamkniętych trybunach ;)
8 maja 2009, 20:43 / piątek
W pierwszych paru minutach meczu myślałem, że sędzia jednak za wszelką cene bedzie chciałnam przeszkodzic w zwyciestwie ale brawo piłkarze brawo kibice dalismy rade dzisiaj wszyscy!! Doping był zajebisty ciekawe jak to bylo słychac w TV Echo na Smoluchowskiego coś pięknego!!
8 maja 2009, 20:48 / piątek
To będzie jeden z moich niezapomnianych meczów. Mam nadzieje że pokrzyżujemy plany spółdzielni!

A my swoje... Lechia Gdańsk!
8 maja 2009, 20:53 / piątek
Dobry mecz do okolo 70 minuty... Świetny Surma , Mysona , Wołąkiewicz, Piątek...
Nie wiem co ten sędzia bierze, ale albo musi zmienić dilera, albo zmniejszyc dawki.
Obiektywnie to obydwie czerwone kartki z kosmosu , chociaż w przypadku kartki dla baby jagi to raczej zasługa głupich przepisów PZPN.

Doping petarda

TYLKO LECHIA
8 maja 2009, 21:00 / piątek
Atmosfera znakomita, decyzja o zakmnięciu stadionu zdeterminowała jeszcze bardziej piłkarzy i nas, co było widoczne doskonale w dzisiejszym meczu. Ciekawie to musiało w tv wyglądać - puste trybuny i głośny doping :). Za tydzień wygrywamy w Poznaniu i zapewniamy sobie utrzymanie.

PS. Piotr Lech do kadry! :D
8 maja 2009, 21:03 / piątek
Czarny - brak połowy zębów, najebany jak świnia, próbuje wyrwać płot - duma trójmiasta,
chałer z remontowej, jak zwykle beton, chuj z tego, że na każdym meczu - duma trójmiasta!!! Pozdrowienia dla normalnych!
8 maja 2009, 21:06 / piątek
podobno w tv doping bylo slychac o wiele lepiej niz przy pelnych trybunach...
8 maja 2009, 21:07 / piątek
8 maja 2009, 21:08 / piątek
podobno masz downa
8 maja 2009, 21:09 / piątek
Gasior wypierdalaj
8 maja 2009, 21:12 / piątek
Gasior LG, ty z gdynii jesteś?? na szparce na meczu ze swoją kosą - Śląskiem nie było dopingu, bo śledzie wolały cyce opalac na słońcu niż dopingowac swoją drużynę w meczu o utrzymanie.
8 maja 2009, 21:23 / piątek
Czerwona kartka za radość!!! Jakoś zwycięstwo słabiej smakuje!
8 maja 2009, 21:25 / piątek
Na meczu Lechia - arka..... powtórke meczu oglądałem....
8 maja 2009, 21:25 / piątek
8 maja 2009, 21:27 / piątek
kartka była za nałożenie koszulki na głowę po strzeleniu bramki.. w przepisach jest coś takiego, że za podniesienie koszulki powyżej pewnego poziomu jest zółta kartka, a z racji tego, że Cionek miał wczesniej zółtą to wyleciał z boiska.. jak dla mnie najbardziej sluszna kartka.. A co do kartki dla Buziego to powiem krótko - tego symulanta (chyba Bruno) zawiesić za symulacje na 2-3 mecze.. skandal, dostac kartke i to czerwona za klepnięcie w ramię..
8 maja 2009, 21:43 / piątek
doping miazga
naprawde było zajebiście !!
szczególnie ostatnie minuty meczu kiedy to leśny aż huczał !
8 maja 2009, 21:51 / piątek
obie czerwone kartki były bez sensu. koleś przeciera sobie czoło z potu i dostaje drugą żółtą. Następny lekko popycha rywala i czerwień. Ten sędzia w 18 meczach (łącznie z dzisiejszym) pokazuje 9 czerwonych kartek. Może ma jakieś problemy osobiste. Może musi iśc do psychologa. Może jest sadystą. Może go żona bije, bo nie ma orgazmu. Może postanowił pobic jakiś rekord :)
8 maja 2009, 21:54 / piątek
Moja fotorelacja z meczu -> odnośnik
8 maja 2009, 22:19 / piątek
8 maja 2009, 22:34 / piątek
8 maja 2009, 22:46 / piątek
8 maja 2009, 23:14 / piątek
odnośnik - kilka zdjęć z meczu.
8 maja 2009, 23:19 / piątek
Fotoreportaż kibicowski --> odnośnik
8 maja 2009, 23:27 / piątek
Właśnie się zaczyna retransmisja na Orange Sport. Mocno i często podkreślany nasz transparent, w telewizji pokazany w bardzo dobrym świetle. Takie danie do zrozumienia, że w tej lidze wszystko jest możliwe i kibice wywieszający go pokazani w dobrym świetle. Może to coś znaczyc.

Transparent pokazany na zbliżeniu od pierwszej do ostatniej litery.
8 maja 2009, 23:39 / piątek
Zajebiście słyszalny doping.
8 maja 2009, 23:41 / piątek
Heh, obejrzałem dokładnie drugą bramkę dla nas - Lech chciał chyba pójść w ślady innego doświadczonego bramkarza, m.in. klubów śląskich - Jojki. Co prawda trochę mu do tego brakuje, ale koleś nieźle się zbłaźnił.

PS. Surma znakomity transfer, już 3 gole tego defensywnego pomocnika. Tworzy świetny duet z Piątkiem w środku pola.
9 maja 2009, 00:07 / sobota
-----------------------------------
Kilmister: "obie czerwone kartki były bez sensu. KOLEŚ PRZECIERA SOBIE CZOŁO Z POTU i dostaje drugą żółtą."
-----------------------------------

Jeśli przecierał sobie czoło, to musiał być baaardzo spocony. :)
odnośnik

Brawa dla piłkarzy za walkę. Bardzo cenne punkty!
9 maja 2009, 00:46 / sobota
Jeżeli tak ma być na każdym meczu to ja chce zakaz na cały sezon...W tv ponoć mega głosno słychać było doping. Moim zdaniem mecz pod każdym względem najlepszy w tym sezonie, może dla kogoś będzie to dziwne ale dla mnie było o wiele lepiej niż na derbach. Grajki grały dość dobrze. Zamiast atakować 1-2 graczami, atakowali w 5-6, Brawo. Gol na 2-1 dla Lechii to gol kolejki ;)

A my swoje...
9 maja 2009, 00:52 / sobota
tutaj fragment meczu jak było nas słychac w telewizji :
odnośnik

Co do meczu to można powiedziec ze mielismy troche szczescia. kartka Buzały to nieporozumienie, Dośrodkowania Rogalskiego to tragedia !! ale brawo za asyste przy bramce dla Piątka. Szkoda że tylko 3-1 mogło byc spokojnie więcej
9 maja 2009, 00:53 / sobota
Potwierdzam, bo oglądam. Doping lepiej niż mega, doping w chuj wyjebiście słyszalny.
9 maja 2009, 00:55 / sobota
To co piszę, to oczywiście z perspektywy tv.
9 maja 2009, 08:32 / sobota
czerwo dla Buzały niezasłużone. To nie ulęga wątpliwości. Ale mam pytanie czy od czerwonej kartki można się odwołać ? Bo z tego co się orientuje to tak. Więc jeśli można zarząd powinien się odwołać...
9 maja 2009, 08:34 / sobota
Cieszy mnie fakt że przy pustych trybunach frekwencja lepsza niż u śledzi na meczu ze Śląskiem!!!!! O dopingu nie wspomnę
9 maja 2009, 08:43 / sobota
Wilekie podziekowania dla tych kibicow ktorzy przyszli i dopingowali.Brawa dla naszych pilkarzy za 3pkt i za walke przeciwko spoldzielni!!!Ale prawdziwy szacunek dla Darka Gladysia ktory od kilku meczow po mobilizuje pilkarzy do manifestowania radosci na srodku boiska dzieku niemu wszyscy razem podchodza i dziekuja kibica.Darek to prawdziwy dobry duch zespolu!!!
9 maja 2009, 08:44 / sobota
Pierwszy krok planu czteromeczowego już wykonany. Miało być 2-0, jest 3-1. Miał strzelić Piotr (Wiśnia), strzelił Peter. 3 punkty, które praktycznie dają nam już utrzymanie. Ale walczymy o więcej.

Teraz na wyjeździe pierdolniemy Kuchenkorza i czekamy na Wisłę!!!!!!!!!!!!!!!
9 maja 2009, 08:58 / sobota
Ciumak można raczej . Tylko wiadomo ( spłodzielnia )
9 maja 2009, 09:27 / sobota
Zwycięstwo Lechii jak najbardziej zasłużone, chociaż najbardziej na tą wygraną napracował się Piotrek Lech. Dawno już tego nie było, żeby bramkarz miał swój udział przy wszystkich golach strzelonych przez Lechię. Widać "chorzowską" szkołę. ;-))

Lechia grała drużynowo, natomiast Jaga to zlepek przypadkowych piłkarzy. Białostoczczanie przypominali mi Lechię, za czasów Zielińskiego. Bez ładu, bez składu. Tyle tylko, że Probierz miał jaja i poddał się dyspozycji Zarządu, zaś Zieliński pewnie teraz opowiada, że to jego praca przynosi teraz w Lechii efekty.

Szkoda że ta łajza tak długo była trenerem Lechii. Straciliśmy z nim zbyt dużo punktów. Conajmnej 3pkt więcej dałyby nam już mecze i pietruszkę. A tak musimy dalej walczyć. Chociaż moim zdaniem, na 1945% się utrzymamy.
9 maja 2009, 09:30 / sobota
Bracia po szalu czy gdzies mozna zobaczyc caly mecz w necie? Chcialbym zobaczyc jak doping sie udał. BialoZielone pozdrowienia
9 maja 2009, 09:33 / sobota
Po wczorajszym meczu jeszcze bardziej chciałbym, aby jakimś cudem zabrali nam EURO i Baltic Arena nie została wybudowana :).
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.574