Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk-Jagiellonia Białystok

strona 5/5

9 maja 2009, 09:51 / sobota
Ja tylko chcialem zauwazyc jedna zasadnicza sprawe. Jak ten mecz bylby za zielisnkiego byloby 2-1 to bysmy sie bronili a Jaga by nas atakowała. A Kafarski bardzo slusznie zdjal slabego Bajicia wstawił Kowala przeszlismy na 4-4-2 i odrazu 3 bramka. Widac roznice
9 maja 2009, 10:00 / sobota
Kowalczyk? żadnego celnego podania i co chwile pozycja spalona.
9 maja 2009, 10:19 / sobota
Chodziło o ofensywne nastawienie Kafarskiego do końca meczu, a nie o to jak grał Kowalczyk :)

Swoją drogą , Kowalczyk na początku sezonu był jednym z lepszych , teraz ciężko go sie ogląda. Mistrz statystyk w kategori liczby spalonych i upadków. Jeśli sie nie ogarnie , napewno do odstrzału po sezonie...
9 maja 2009, 10:34 / sobota
Juz tak nie pierdolcie, potrafi czasem pociagnac. Jak juz pada to czesto jest faulowany i nigdy nie traci w srodku pola pilki. Nie jestem jego fanem ale lepszego nie mamy... no bo kto Rybski? A moze Hirsz? Dla mnie nie zrozumiala jest forma Kaczmarka...pamietam goscia z Korony jeszcze a u nas to jakby nie ten zawodnik
9 maja 2009, 11:00 / sobota
PANOWIE BYŁO ZAJEBIŚ..E!!! :D
9 maja 2009, 11:05 / sobota
Przebojem wczorajszego meczu było słynne: "Hej, Lechia Gooool!!!! Cały czas melodia szła. Z nami komuchy nigdy nie wygrają!
9 maja 2009, 11:26 / sobota
Piłkarze dali rade w końcu do przerwy 2-1 to się bałem co zrobią bo juz nie raz potrafili taki wynik utopić..... Ale chyba Kafarski ma moc :) Chłopaki wygrali tak ważny mecz, że teraz to ich powinni uskrzydlić. Mimo to nie jest zły sezon wg. mnie. Piłkarze nie dają się nam nudzić, bo walczymy o utrzymanie ale również dają też nam sporo radości na derbach teraz znowu. Są chwile takie i takie wiele się działo tu zza płotu, tu derby tu wyjazdy niestety nie zawsze udane. Cóż jeszcze zostały 3 mecze !!

Co do dopingu było wczoraj pięknie wszyscy starzy i młodzi ramię w ramię za płotem." Heeeej Lechia goool...." hicior jak zawsze przypomniał mi się Chorzów gdzie też ciągnęliśmy to i się rozbujaliśmy :) Cieszę się tez że powróciła w końcu pioseneczka sprzed lat, bo jak wie każdy !!!

"BKS BKS BKS, każdy kibic wieeeeeee co to jest" !!!
9 maja 2009, 11:28 / sobota
A i zapomniałem dodać jaki doping ?? Nas przecież tam wczoraj nie było :)
9 maja 2009, 12:14 / sobota
na kolejną tego typu okazję radziłbym rozebrac betonowy murek ze powodu bezpieczeństwa (powaga). Po co on jeszcze stoi????
9 maja 2009, 12:16 / sobota
Ten mur to cząstką tego stadionu :) W pewnym sensie zabytek historyczny... :)
9 maja 2009, 12:46 / sobota
Na wyjazdy powinni jeździć Ci, którzy wczoraj byli na leśnym :) Doping miazga!

"na trybunach siedzi jebany obserwator" :D
9 maja 2009, 12:53 / sobota
no dobra Sin niech zostanie, ale trochę rozebrany:)
9 maja 2009, 14:00 / sobota
mecz na wielki +, cala druzyna walczyla az milo, gra ofensywna trafalskiego widoczna jak nic!!!
Trybuna leśna zajebista, klimacik i doping godny Lechi, tak powinno być na kazdym meczu. Widać ze zakaz stadionowy zdopingowal wszystkich bardzo mocno.
Dla takich chwil warto zyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z Lechia juz 16 lat
9 maja 2009, 16:36 / sobota
Dzikidingo szczególnie ta patologia, te grube najebane malolaty robiace zdjecia i krecace filmiki dookola, te dzieciaki co sie poodrywaly jak bylo wyzywanie, i ci napierdoleni kolesie co darli jape nigdy nie trafiajac z przyspiewka ... zajebisty doping
zabral bym tez brygade od zbierania puszek/butelek mozna by tymi zbiorami po czesci zasponsorowac specjala :) moze jeden wagon chociaz .. np 6 albo wagon fajek
9 maja 2009, 17:16 / sobota
No tekst Limaka o obserwatorze dobry był...

Ogólnie MŁYNARZE kawał dobrej roboty odwalili...
Była atmosfera zajebis.a, super efekt echa ogólnie zajebioza...
MŁYN na leśną przenieść!!!
Jak już ktoś napisał taka ekipa powinna na wyjazdy jeździć...

Cała kryta śpiewa z nami...
PZPN, PZPN...
9 maja 2009, 17:54 / sobota
Mlynarze sa za mlodzi zeby jezdzic na wyjazdy :)
9 maja 2009, 18:22 / sobota
Ogladalem mecz w TV i momentami doping byl lepszy niz przy pelnych trybunach :)
9 maja 2009, 18:34 / sobota
Tak w sumie to powinniśmy (choć mogę się strasznie narazić) podziękować psiarni. Bo przy odrobinie złej woli mogliby to potraktować jako nielegalne zgromadzenie czy manifestacja. A tak potraktowali to jako próbę Chóru Przycerkiewnego Archidiecezji Gdańskiej. Przy okazji kurwy z PZP napisały, że było kilkaset kibiców, a nie 2-3 tysiące (jak czytam z odległości tysiąca mil od Gdańska).

Może ktoś mi odpowie (bo może nie jestem na bieżąco) jak to jest z tym zdejmowaniem koszulek? Czy to ma jakieś uzasadnienie, czy tylko NIE BO NIE? Bo przecież w Swiecie, gdzie pedały mogą się żenić ze sobą, to chyba jak ktoś pokaże kawałek muskularnego brzucha, nie powinno to obrażać niczyich uczuć, albo coś takiego!!!

Uzden
9 maja 2009, 19:24 / sobota
Piłkarz strzelający bramkę skupia na sobie wszystkie kamery i wzrok wszystkich ludzi na stadionie, więc:

a) może chodzi o poprawność polityczną? Zawodnik mógłby np. mieć podkoszulkę z jakimś niechcianym i niepoprawnym politycznie hasłem (np. "Lato, ty geju!").

b) może chodzi o reklamę? Piłkarz ma różne reklamy na koszulce, więc podnosząc ją w górę, widzowie i potencjalni klienci nie ujrzeliby marek sponsorów.

Nie wiem, nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Cionek według przepisów słusznie dostał kartkę, ale trzeba przyznać, że takie przepisy są z dupy wyjęte.
9 maja 2009, 19:47 / sobota
wg mnie dostał żółtą kartkę za założenie koszulki na głowę i odsłonięcie zbyt dużej części klatki piersiowej (nagiej) a jest to zakazane. Gdyby miał pod trykotem jakąś inną koszulkę to by nie dostał kartki.
9 maja 2009, 19:49 / sobota
Doping był bo był alkohol ,każdy mogł spojnie wypic te 8 piw:):):)
9 maja 2009, 20:11 / sobota
co do zdejmowania koszulek itp.
odnośnik
zresztą, powody mogą być podbne do tych co podał zielonykrzem - nawet u nas był w lidze jakiś 'incydent' z tym związany, jeśli mnie pamięć nie myli
9 maja 2009, 20:19 / sobota
Marecki GD- Ja jeszcze nie widzialem ofensywnej gry trafarskiego w naszym zespole ale moze dlatego ze go czesto nie wpuszczaja. Ale zapewne chodzilo Ci o gre ofensywna trenera Kafarskiego, to tu sie zgodze tez mi sie podoba.

2. Nigdy nie sugerujcie sie dopingiem z tv bo tam raz wycisza ze ch*** slychac a za drugim razem podglosnia na maxa ze jak kopacz pilke dotknie to huk jak by ta pilke 5kg wazyla.

TYLKO LECHIA!!!
9 maja 2009, 20:22 / sobota
kielas86 - Iniesta nie odsłonił klaty ( odnośnik ), a i tak dostał kartkę ( odnośnik ).

Z tekstu przytoczonego przez łotewera, zastanawia mnie jedno zdanie:
"Tego typu gesty będą traktowane jako niesportowe zachowanie - poinformowali przedstawiciele FIFA na stronie internetowej federacji."

Pytam wszem i wobec: na czym polega niesportowość takiego zachowania? Czy zawodnicy, którzy po meczu wymieniają się koszulkami, również zachowują się niesportowo? Może należałoby im wszystkim wlepić po żółtku? Absurd...
9 maja 2009, 20:33 / sobota
zielonykrzem - ja mówiłem o zakładaniu koszulki na głowę i odsłanianiu klaty, a Iniesta dostał żółtą za ściągniecie całej koszulki. Trochę to różnica , ale i tak jestem przeciwny karania za takie zachowanie. Zawodnik ma prawo okazywać radość ze zdobytej bramki.
9 maja 2009, 22:04 / sobota
Czułem się jak Camp Now,widok jak ja pierdolę,a co do dopingu to pamiętam że naewt na Łksie Łomży nie było takiego powera,a też na leśnym się dopingowaliśmy:)
9 maja 2009, 22:28 / sobota
Właśnie mnie zastanawia jeden fakt. Po meczu sędzia może ukarać zawodnika kartką np. za dyskusje ale dlaczego nie karają jeżeli wszyscy zdejmują koszulki po końcowym gwizdku lub dlaczego ukarano nas za zachowanie kibiców po meczu ?
9 maja 2009, 22:34 / sobota
Właśnie mnie zastanawia jeden fakt. Po meczu sędzia może ukarać zawodnika kartką np. za dyskusje ale dlaczego nie karają jeżeli wszyscy zdejmują koszulki po końcowym gwizdku lub dlaczego ukarano nas za zachowanie kibiców po meczu ?
9 maja 2009, 22:37 / sobota
Dla Tych co pytają dla czego ? czerwonka

zasugeruję Wam coś i poruszę nadwątloną wyobrażnię.

FIFA promuje swój drugi produkt. Ale obrała złą politykę.
strzeliła sobie w nogę z szotgana.

Kobiety lansowane ostro ostanio też chcą podnosić koszulki!!!!

Te geje PZPNowskie miały odprysk jak koleś ściągnął koszulkę.

i wszystko jasne.
10 maja 2009, 02:17 / niedziela
yyy... (tak w nawiązaniu do poprzedniego postu)

zresztą:
odnośnik
"i wszystko jasne"...
10 maja 2009, 07:47 / niedziela
Z tego co pamietam komisja Ligi anulowała zołta kartke Iwanskiemu z Legii moim zdaniem Lechia powinna wystapic o anulowanie czerwonej kartki dla Buzały , komentatorzy z studia C+ dali wyraznie do zrozumienia ze ten sedzia nie ogarnia a kartka jest conajmniej smieszna i nie adekwatna do czynów , chyba ze Buzala ma magiczna pieść co ma az takie jebniecie ze powaliła Bruno na ziemie ;)
10 maja 2009, 17:36 / niedziela
Przede wszystkim - wielkie brawa dla drużyny za to zwycięstwo. Fakt też, że wreszcie mieliśmy trochę szczęścia, takiego szczęścia, którego zabrakło nam np. w meczu z Bełchatowem, przecież tamten mecz mógł się zakończyć takim samym wynikiem. Przy odrobiie szczęścia :) Analogicznie Grosicki nie trafił w piłkę sam na sam, Franek też skiksował w naszym polu karnym....

Często narzeka się tu na Rogala i Surmę ale prawda jest taka, że drugi gol, to genialne zagranie Rogala (nie umniejszając zasługi Piątka i nawet Bajicia), trzeci - Surmy.

Martwi mnie trochę fakt, że wydaje się, że na ostatnie 20 minut zabrakło nam sił (4:1 dawało lepszy bilans z Jagą), podczas gdy przez około 35 minut graliśmy w przewadze!
Na minus - gra Bajicia, słuszna zmiana w przerwie

Doping w TV: raz, że pusty stadion ma świetną akustykę, bo dźwięk odbija się od pustych trybun, dwa, że zapewne operatorzy Canal + dobrze ustawlili mikrofony, żeby dobrze nie było słychać wszystkich k***w krzyczanych na boisku :)

Transparent wzdłuż boiska -super pomysł
10 maja 2009, 21:54 / niedziela
Fajnie Probierz powiedział! Że zamykanie stadionu dla 12000 tyś ludzi ( przez jedną osobę) jest bzdurą .Potem dodał! Czy jak ktoś zgwałci kobiete na dyskotece, to wszystkich uczestniczących na niej powinno się pozamykać?
10 maja 2009, 22:01 / niedziela
Bajić grał słabo, ale apsorbował stoperów Jagiellonii, dzięki czemu nasi napastnicy mieli więcej miejsca. W drugiej połowie, brakowało takiego zawodnika na boisku.
11 maja 2009, 09:06 / poniedziałek
Bajić zagrał przyzwoicie, tylko moim zdaniem on ma siłe na jedną połówkę. W meczu z Bełchatowem grał od początku i po przerwie słaniał się już na nogach
11 maja 2009, 16:55 / poniedziałek
Czerwona kartka Buzały

odnośnik

No i teraz zobaczymy ile normalności do polskiej ligi wprowadza Ekstraklasa S.A.

Bruno mikrosekundy po tym jak oddaje piłkę do tyłu odpycha Buzałę łokciem. Bez piłki. Jeśli bawimy się w takie kartki, to należała mu się za to czerwona kartka.
Buzała odwraca się z pretensjami i macha ręką dotykając (moim zdaniem delikatnie) pleców Bruno, ten odwraca się do sędziego i w tym momencie wpada na pomysł, że warto się przewrócić. Przewraca się, jest czerwona kartka.

Jeśli Buzała dostanie jeden mecz
to Bruno powinien dostać dwa mecze - za odepchniecie Buzały łokciem bez piłki :) i za wprowadzanie sędziego w błąd
a sędzia trzy mecze!
11 maja 2009, 16:58 / poniedziałek
1 2 3 4 5
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.416