Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Rozwiążmy PZPN - potrzebne głosy!!!

strona 1/1

4 maja 2009, 10:50 / poniedziałek
Jestem nie tylko kibicem Lechii, ale też współpracuję z pewnym portalem. Naszą inicjatywą, która powinna być szybko poparta przez Was jest rozwiązanie tej skostniałej organizacji, jaką jest PZPN. Potrzebne jednak jest nam aż 500 tyś głosów. Jeśli się odpowiednio zgramy, to można je bardzo szybko zebrać. Całe info i formularze pod linkiem:

odnośnik

ps. można pomyśleć o zbieraniu głosów podczas meczu z Jagą, biało- zielone pozdrowienia.
4 maja 2009, 10:55 / poniedziałek
Jeszcze raz odnośnik:

odnośnik
4 maja 2009, 11:24 / poniedziałek
Fajna inicjatywa. Poczytam o tym i może się skuszę.

Mogliście się trochę bardziej przyłożyć do formularza. Chodzi mi konkretnie o zdanie na dole, a w nim słowa "prosze przesłac" zamiast "proszę przesłać". Jest to co prawda drobiazg, ale w moich oczach stwarza wrażenie niestarannej roboty.

To tyle narzekań. Mam nadzieję, że akcja przyniesie jakiś pozytywny skutek.
A jeśli się nie uda, to po Euro2012 weźmy PZPN siłą! To już za 3 lata. Drzewiecki się przestraszył konsekwencji walki z PZPN, ale po Euro2012 konsekwencje już nie będą takie duże.
4 maja 2009, 11:31 / poniedziałek
jestem za, bo PZPN to skupisko patologii, korupcji i wszystkiego co najgorsze, ale... rozwiążemy i co potem? trzeba wymyślić coś sensownego w zamian, a inicjatorzy tej rozpierduchy powinni być automatycznie zobligowani do zbudowania czegoś nowego
pozdrawiam
4 maja 2009, 11:55 / poniedziałek
a po co nam to uero. Zróbmy to teraz!!!!!
4 maja 2009, 15:07 / poniedziałek
odpowiedz pzpn
odnośnik

ale po co 500ooo głosów na referendum ? lepiej 100ooo i projekt obywatelski ustawy.
i tak wszystko zależy od sejmu
4 maja 2009, 15:25 / poniedziałek
w sumie, jak dla mnie to wystarczyłaby poprostu jedna sprawnie podłożona bomba, czy coś w tym rodzaju...

"Pan Piotr Misiło ostrze swojej zjadliwej, pożałowania godnej krytyki skierował Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej. Lekką ręką utożsamiając w niewybrednych słowach nadużycia niektórych działaczy piłkarskich z działalnością PZPN, 'Pełnomocnik ds. referendum' publicznie przekonuje (...)"
pytanie 'maturalne' z WOSu: na podstawie tekstu wskaż, z ramienia którego ugrupowania politycznego IIIRP senatorem był prezes PZPN, Grzegorz L.
dobrze tylko, że nie dodali, że mu tą lekką rękę odrąbią...
4 maja 2009, 15:26 / poniedziałek
Bardzo fajna inicjatywa, choć ciężko będzie zebrać te 500tys. podopisów.

Bardzo dużo ludzi by o tym musiało wiedzieć, a ten malutki portalik czyta no nie wiem, z 10tys. osób.
4 maja 2009, 16:24 / poniedziałek
lelo33, według mnie nie masz racji.
Kolega wyżej podał link z Onetu, a ten czyta już znacznie więcej osób. A poza tym, w czasach Internetu duża jest siła poczty pantoflowej. Kononowicz, Cygan, Jozin z Bazin itd. itp. to wszystko rozchodziło się błyskawicznie po ludziach, chociaż nie było żadnej reklamy.
4 maja 2009, 16:54 / poniedziałek
Gozdzikowa przypomina:
"Azeby jakiekolwiek referendum bylo wazne potrzebne jest pojscie na wybory conajmniej 50% ludzi uprawnionych do glosowania!!!" Jesli bedzie problem z zebraniem 500 000 podpisow to w referendum NIE MAMY SZANS. A jakie sa frekwencje w czasie przeroznych glosowan to raczej wszyscy wiemy. Warto tez zauwazyc ze wsrod osob uprawnionych do glosowania sa tez kobiety ktore maja gdzies PZPN i to czy sie rozwiaze. Jednym slowem inicjatywa szczytna, ciekawa ale niestety nie realna.
4 maja 2009, 16:59 / poniedziałek
michal: wszystko racja, ale referedum można przecież urządzić np. "przy okazji" innych wyborów, np. przyszłorocznych samorządowych. A wtedy każdy, kto wyraźnie nie zaznaczy przy stoliku, że nie chce głosować w referendum, a tylko i wyłącznie w wyborach, dostanie także kartę referendalną... :-)
4 maja 2009, 17:02 / poniedziałek
mysle kolego wyzej ze ta liczba glosow byla by relna a nawet wieksza o tylu lat sie slyszy co sie dzieje w polskiej pilce i nawet osoby niechodzace na mecze z checia by oddaly swoj glos
4 maja 2009, 17:05 / poniedziałek
Apropos pzpn-u...Słyszliście co za kabaret pzpn odstawił z prawami do transmisji? Umowa na 10 lat za 70 mln euro ze sportfive...Mimo, że umowa jest warta jakieś 5 razy więcej...A umowy tego typu podpisuje się na max 4-5 lat (kadencja pzpn-u)...
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.467