Gdańsk: piątek, 16 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Spółdzielnia na Lechię? I nie tylko...

strona 1/2

6 maja 2009, 21:50 / środa
Witam Wszystkich!
To co napiszę, to tylko informacje, które usłyszałem nie wiem od KOGO i NAWET NIE JESTEM PEWNY KIEDIy I CZY WOGÓLE...
UWAŻAM JEDNAK, Ż NAWET TAK "SUBIEKTYWNE" informacje dotyczące ekstraklasy są należne Kibicom Lechii...
Otóż:
Otrzymałem informację, że jest "spółdzielnia" w której uczestniczą następujące kluby:
Górnik Zabrze
Odra Wodzisław
Polonia Bytom
Jagiellonia Białystok
ŁKS
Piast Gliwice szkoda :(

Wg. tego układu z ligi mają spaść przede wszystkim: Lechia, Arka, Cracovia, Ruch... Do ewentualnego wyboru
Moje źródło - z kosmosu - sugeruje, że pewne KNOWANIA MOGĄ NIE WYJŚĆ W PRANIU...
KOSMITA SUGERUJE MI TAKŻE, że Biała Białystok tak będzie w piątek żreć trawę, że kosiarki zardzewieją!

Nie chcę nic więcej pisać, bo żaden psychiatra w to nie uwierzy, ale sądząc po decyzji PZPN dotyczącej najbliższego meczu, nie tylko ja mam problem z sobą?
pozdro dla nienormalnych
eljot
6 maja 2009, 21:52 / środa
Co się dzieje z Polska Piłka :( .
6 maja 2009, 22:05 / środa
Sytuacja na 2 kolejki przed końcem wygląda tak:

Mótra Lublin
Oceania Gdynia
Koks Wałbrzych
Odlew Poznań

Spadają Stalówka i Biała Biełystok

A poważnie to chuj ze spółdzielniami, jeszcze wszystko w naszych rękach, a właściwie w nogach naszych piłkarzy. Jak wygrają z Białą Białystok, mamy szanse się utrzymać.
6 maja 2009, 22:50 / środa
To że jest spółdzielnia widać gołym okiem. Na pocieszenie napiszę tylko, że Czarni Zabrze nie osiągną celu. Jak zwykle dupy da Biała Białystok.
7 maja 2009, 00:10 / czwartek
Przymierzałem się powoli do ewentualnego topicu "scenariusze spółdzielni". Nadal nie do końca w nią wierzę, ale... trzeba się przyglądać. Bo po wyniku i okolicznościach meczu Arki ze Śląskiem nie do końca wiem jaka jest rola Arki, ale to jest częściowo już wyjaśnione w innym topicu.

Spółdzielnia prawdopodobnie byłaby non-profit, tak? Nikt nikomu nie płaci, po prostu umawiają się, że grupą się utrzymają, tak?

Na razie fakty są takie:
25 kolejka:
W tygodniu przed meczem Ekstraklasa S.A. zamyka stadion Lechii na bardzo ważny mecz z Jagiellonią
Jagiellonia cudownie przegrywa z Odrą Wodzisław, po akcji, w której obrońcy niekoniecznie chcieli zająć się piłką. Zajęli się biegiem. Należy uważnie sprawdzić wyniki Jagi z Odrą w następnym sezonie

26 kolejka:
ŁKS zagroził, że odda punkty Górnikowi. Wystarczyłaby koleżeńska przysługa jednego z doświadczonych piłkarzy ŁKS, który kiedyś gral w Górniku...
7 maja 2009, 00:31 / czwartek
odnośnik

czuję się jakby mi Śląsk nóż w plecy wbił
7 maja 2009, 00:33 / czwartek
Eljot - brakuje mi w tym coś zapodał roli Amiki i jej oddania pktów Ruchowi - patrz dokładnie ostatnią powtórkę z tego linku odnośnik

oraz tego co w wątku obok,
jakże inaczej wyglądają okoliczności ostatniego remisu w Gdynii w świetle tego artykułu odnośnik

powtórzę, Babajaga i Amika muszą liczyć na prrzychylność przyszłej uchwały abolicyjnej, gruby hak na nich,
reszta z tego towarzystwa . . chuj z tym, jak nasi przepierdolili u siebie mecze do wygrania to niech teraz wygrają przeciw wszystkim 2 mecze z czterech albo . . . niech giną
7 maja 2009, 00:53 / czwartek
To co,wychodzi na to,ze teraz w meczu Slask-amica bedzie pewniak 2 ?!
Nie no kurwa,jak tak dalej pojdzie moje myslenie,to chyba oszaleje !

Odra z ŁKS-em tez w tej chwili nie sa pewni swego,to chyba powinni pocisnac cracovie i Gornika ?!
Nie !!!!!!!!!!!
To nie na moje nerwy !!!!!!!!!
7 maja 2009, 01:06 / czwartek
nie stety ? taka prawda ta liga jest sprzedana ? nie lubial LECHII
7 maja 2009, 01:09 / czwartek
Kurwa... nie wierzę, po prostu nie wierzę... Amica by się nie podłożyła, tracąc punkty o mistrza??? Chociaż ... po tym co piszecie to chuj to wie!!!

Jedno co się ciśnie, nieważne, w której lidze, ważne że CZYSTA JAK ŁZA!!!

Czemu???

BO CECHUJE NAS POJĘCIE KTÓREGO WY ŚMIECIE NIE ROZUMIECIE - HONOR!!!!!

Ale ja i tak wierzę! Bo jedna rzecz nie pasuje do tej układanki - śmiecie z białegostoku przepierdalają w piątek!

Ale jest jeden warunek...

TERMOPILE -> WIZNA -> TRAUGUTTA !!!!

Z jedną różnicą... SIŁY BĘDĄ WYRÓWNANE!!!!!
7 maja 2009, 01:11 / czwartek
blokuja moj wpis
7 maja 2009, 01:21 / czwartek
wariat to nie jest pilkarski pokier
7 maja 2009, 01:25 / czwartek
warszawka tak robi jak robi ?nie lubia LECHII i tyle?
7 maja 2009, 02:08 / czwartek
skasować wpis Wariata,
pod Termopilami i Wizna były porażki, choć bohaterskie.
7 maja 2009, 03:02 / czwartek
juz to chyba kiedys przerabialismy.Marian Dziurowicz najwieksza ............ z Katowic
7 maja 2009, 03:09 / czwartek
Pinochet... Przeanalizuj to co napisałem... Walka i poświęcenie, takie jak pod Termopilami i Wizną, czyli bohaterskie... Ale tym razem wynik zupełnie inny... A czemu?

BO TYM RAZEM SIŁY BĘDĄ WYRÓWNANE!!!!!!

Więc gnoje spod znaku bimbru nie mają szans... O ile Lechia zagra na miarę naszych oczekiwań.
7 maja 2009, 07:18 / czwartek
Spółdzielnia na Lechię, trwa od zawsze. Nie za darmo jesteśmy liderami wszechczsów zaplecza ekstraklasy.

Dla tych co chcieli skarżyć się do UEFA, zapraszam na powtórkę wczorajszego meczu Chelsea - Barsa. Do finau wszedł kto miał wejść, i niech nikt mi nie powie, że było wszystko OK. Jeszcze, że nie widział 2 razy ręki w polu karnym, zrozumię, ale za faul w polu, podyktował wolnego przed polem, to już w przypadek nie uwierzę. PZPN + UEFA = Piłkarska MAFIA
7 maja 2009, 07:44 / czwartek
Fakt... wczorajszy mecz to kpina!

A w związku ze spódzielnią... jakieś pare dni temu oglądałem "Piłkarski poker".
Powiązania widać gołym okiem... ale zapomnieliście o jednym... Laguna i tak wszystkich zerżnął w d...!

Jutro wszyscy na leśny!!! Tylko Lechia!!!
7 maja 2009, 07:48 / czwartek
To ze spółdzielnia jest i chcą na chama spuscić Nas i srake to widać gołym okiem.Z drugiej jednak strony dajemy ku temu możliwość.Nie zdobywamy punktów na wyjeżdzie,przegrywamy ważne mecze u siebie,dajemy oręż tym z pzpn (podstawy śmieszne bo śmieszne ale zawsze a oni to wykorzystują!),nasz zarząd podejmuje głupie ruchy itd.To wszystko sprawia ,ze inni w białych rekawiczkach robią swoje.Te wszystkie układy i zależności były znane od zawsze i przykro ,ze po tylu latach mamy Ekstraklase i już po roku .....zaprzepaszcza się to! To wszystko można jeszcze odwrócić i tylko sami piłkarze wygrywając zachowają dla Nas to co jest NAJWAŻNIEJSZE!!!!!
7 maja 2009, 08:05 / czwartek
27 kolejka przed nami i zaraz dowiemy się czy rzeczywiście możliwe aby była spółdzielnia

Jest oczywiste, że Lechia i Jaga będą żarły trawę, podobnie pewnie jak Polonia i Arka. Tu nie ma kto się układać. Ale zapewne Odra będzie chciała za wszelką cenę pokonać Cracovię żeby potem móc zagrać trochę lajtowo z Górnikiem czy Piastem - w miarę potrzeb.
7 maja 2009, 08:10 / czwartek
Dla jakiegoś tam uzdrowienia sytuacji (ale komu na tym zależy??!!) powinno wprowadzić sie system który w piłce panuje np.w Szkocji gdzie jedni grają o mistrzostwo inni o spadek!Tak jest w hokeju i innych dyscyplinach.Ale powtarzam MUSI KOMUS NA TYM ZALEZEĆ !!!!a tu jest towarzystwo wzajemnej adoracji!!Tu jest kasa i to ogromna i jeszcze Lato czy Zima dają sobie wyższe pensje!!To jest paranoja!!
7 maja 2009, 09:42 / czwartek
Najpierw przyjeżdżaja w gościnę a potem okradaja z pieniędzy i kibiców- jesli chcecie wyrazic im swoje podziękowanie proszę:
www.ekstraklasa.org
7 maja 2009, 09:44 / czwartek
Przyznam sie,ze jestem troche zawiedziony,po tym,jak czytam rozne fora,roznych klubow,w tym i nasze.
Wszedzie ludzie pisza,placza,klna,a nic nie chca dzialac !
Olo,mysle,ze te wszystkie paragrafy nic nie dadza-tylko jedno wyjscie jest,zeby swiat-europa zobaczyli,protest kibicow:
Na Miodowa !!!
Mam nadzieje,ze kibice wszystkich klubow,zmowia sie w odpowiednim czasie i wszyscy stawimy sie w Warszawie,bo tylko wyjscie ludu na ulice jest zauwazalne,ze jest jakis problem,a nie biadolenie przed kompem.
7 maja 2009, 09:56 / czwartek
jeszcze co do tego filmu co zapodał Verde...
odnośnik
ewidentnie widać jak Kotorowski cofa rękę.
7 maja 2009, 10:15 / czwartek
Kotorowski? graliście kiedyś w piłkę? nawet na bramce? nie zdarzyło się nigdy cofnąć ręki albo nogi myśląc, że będzie aut? Nie mam pewności co do tej sytuacji. Bodajże Słabik też kiedyś krzyknął "moja!". No a jego nie była.

Nie wiem czy Stlić, Rengifo, Arboleda to ludzie, których można ot tak "ustawić" na remis z Ruchem. Fakt, że sam Wilk miał w tym meczu 6 okazji do strzelenia gola. Nie udało się. Czasem tak wychodzi.
7 maja 2009, 10:42 / czwartek
Zgadzam się z "olo"a po drugie i najważniejsze!!!!Np.na Barcelone,Liverpool czy inne drużyny -nawet z naszej podłej ligi nie ma "spółdzielni" bo oni grają i jest bez różnicy czy przy pełnych czy pustych trybunach -WYGRYWAJĄ!!!
Z drugiej tez strony nie wyobrażam sobie (obserwując lige niemiecką i holenderską) by tam tak szafowano zamykaniem stadionów!!!wiadomo jak "krewcy" są i jedni i drudzy ale takich rzeczy się nie robi!!!!!

troszke bliżej nam do Włochów!!!ale tam za to walczy się z korupcją!!!!
7 maja 2009, 10:49 / czwartek
może i macie rację ale faktem jest, że rękę cofnął :))
7 maja 2009, 12:23 / czwartek
Według mnie to co pisze eljot to są jakieś bzdury. Przyjrzyjmy się opisanej sytuacji.

Do "spółdzielni" należą: Górnik Zabrze, Odra Wodzisław, Polonia Bytom, Jagiellonia Białystok, ŁKS Łódź i Piast Gliwice.
Spisek ma udupić następujące zespoły: Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Ruch Chorzów, Cracovia.

Popatrzmy na drużyny ze "spółdzielni":

1) ŁKS ŁÓDŹ (obecnie 29 punktów)
Grają z:
- Górnikiem Zabrze
- Wisłą Kraków
- Ruchem Chorzów
- Polonią Bytom

I co? Najpierw oddają potrzebującemu Górnikowi 3 punkty, potem prawdopodobna porażka z Wisłą i na 2 kolejki przed końcem mają 29 punktów. Ruch jest spoza "spółdzielni", więc mogą spokojnie przegrać lub zremisować (tym bardziej, że grają w Chorzowie). I co? Mając 29,30 punktów w ostatniej kolejce oddadzą w razie potrzeby punkty Polonii Bytom?

2) JAGIELLONIA BIAŁYSTOK (obecnie 29 punktów)
Grają z:
- Lechią Gdańsk
- Polonią Warszawa
- Polonią Bytom
- GKS Bełchatów

I co? 3 na 4 mecze mają z zespołami spoza "spółdzielni". Dostaną w dupę od nas i Polonii, to na 2 kolejki przed końcem z 29 punktami oddadzą punkty (jeśli byłaby potrzeba) Polonii Bytom?

3) POLONIA BYTOM (obecnie 29 punktów)
Grają z:
- Arką Gdynia
- Legią Warszawa
- Jagiellonią Białystok
- ŁKS Łódź

Jeśli przegrają dwa pierwsze mecze, to na 2 kolejki przed końcem będą mieć 29 punktów. Będą oddawać punkty Jadze i ŁKSowi?

4) PIAST GLIWICE (obecnie 29 punktów)
Gra mecze z:
- Ruchem Chorzów
- Śląskiem Wrocław
- Odrą Wodzisław
- Lechią Gdańsk

Z tej "spółdzielni" grają tylko z Odrą Wodzisław. I co, np. dostaną w dupę z Ruchem i Śląskiem, i z 29 punktami na dwie kolejki przed końcem będą się zastanawiać nad oddaniem punktów Odrze?

5) ODRA WODZISŁAW (obecnie 29 punktów)
Grają mecze z:
- Cracovią
- Górnikiem Zabrze
- Piastem Gliwice
- Arką Gdynia

I co? Np. przegrają z Cracovią i na 3 kolejki przed końcem będą mieć 29 punktów. Oddadzą punkty Górnikowi (jeśli będzie trzeba), jeśli wiedzą, że Piast może im nie oddać punktów (jeśli przegra z Ruchem i Śląskiem), a Arka nie odda im tym bardziej?

6) GÓRNIK ZABRZE (obecnie 25 punktów)
Grają z:
- ŁKS Łódź
- Odrą Wodzisław
- Cracovią
- Polonią Warszawa

I co? Mając 25 punktów będą oddawać mecze ŁKSowi lub Odrze, skoro mogą dostać w dupę na koniec od Cracovii i Polonii Warszawa?
-------------------------------------------------- ------

Podsumowując: te wasze teorie spiskowe są, jak dla mnie, mocno przesadzone. Jeśli jakaś "spółdzielnia" miałaby się zawiązać, to raczej za np. 2 kolejki, gdy sytuacja będzie jaśniejsza i łatwiejsza do prognozowania.
A według mnie prawda jest taka, że my sami na siebie zawiązaliśmy "spółdzielnię". W rundzie wiosennej na 9 meczów zdobyliśmy 8 punktów i jeśli spadniemy (tfu!), to nie przez "spółdzielnię", ale przez słabą grę.
7 maja 2009, 13:10 / czwartek
Zgadzam się z BOLKIEM, a tak swoją drogą mam nadzieje, że piękna bramka Fojuta ze Śląska w doliczonym czasie gry dająca Arce cenny 1 punkt to przypadek, chociaż pewny nie jestem..
7 maja 2009, 13:49 / czwartek
Zapomniałem wspomniec, że asysta Fojuta w 75 minucie tego samego który w doliczonym czasie ratował Arke palce lizac. Widział, że biegnie za nim gracz Arki zamiast podac mocno do bramkarza leciutko wyłożył piłkę śledziowi
P.S dobry okres na granie u bukmacherów, juz zacieram ręce

JEBAC PZPN, JEBAC EKSTRAKLASE !!!!
Chuj z układami Lechijko jeseśmy z WAMI!!!!
7 maja 2009, 13:57 / czwartek
Tu po poście "Grzenio" wychodzi inny ,wiele razy maglowany temat,a mianowicie co mnie osobiście bardzo denerwuje ślepe patrzenie na Wisłe i Śląsk!.Jestem kibicem starszej daty mam wielu wspaniałych kolegów tak we Wrocławiu jak i Krakowie ale i ja i oni patrzą na piłke przez swój pryzmat.Dla nich przyjażń przyjażnia ale najważniejszy jest Śląsk czy Wisła.Oczywiście lubią nas,wspierają ale jak jest zagrożenie dla ich klubów bądz też ich interes to ...........!!!Jesteśmy SAMOTNYM BIAŁO-ZIELONYM OKRĘTEM!!!!!!
Wierze w Naszych grajków!!I wierze TYLKO W LECHIE!!!!!!
7 maja 2009, 14:20 / czwartek
a mi tu pasuje tylko piosenka Pana Wojtka Młynarskiego "Jeszcze w zielone gramy"

"Przez kolejne grudnie maje
Każdy goni jak szalony
A za nami pozostaje
Sto okazji przegapionych
Ktoś wytyka nam, co chwila
W mróz czy upał
W zimę w lecie
Szans niedostrzeżonych tyle
I ktoś rację ma, lecz przecież

Jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy
Jeszcze któregoś rana odbijemy się od ściany
Jeszcze wiosenne deszcze obudzą ruń zieloną
Jeszcze zimowe śmieci na ogniskach wiosny spłoną
Jeszcze w zielone gramy jeszcze wzrok nam się pali
Jeszcze się nam pokłonią ci, co palcem wygrażali
My możemy być w kłopocie, ale na rozpaczy dnie
Jeszcze nie
Długo nie

Więc nie martwmy się, bo w końcu
Nie nam jednym się nie klei
Ważne by, choć raz w miesiącu
Mieć dyktando u nadziei
Żeby w serca kajeciku
Po literkach zanotować
I powtarzać sobie cicho
Takie prościuteńkie słowa

Jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy
Jeszcze się spełnią nasze piękne sny marzenia plany
Tylko nie ulegajmy
Przedwczesnym niepokojom
Bądźmy jak stare wróble, które stracha się nie boją
Jeszcze w zielone gramy chęć skroń niejedna siwa
Jeszcze sól będzie mądra a oliwa sprawiedliwa
Różne drogi nas prowadzą, lecz ta, która w przepaść rwie
Jeszcze nie
Długo nie

Jeszcze w zielone gramy chęć życia nam nie zbrzydła
Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła
I myśli sobie Ikar, co nieraz już w dół runął
Jakby powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął
Jeszcze w zielone gramy, choć życie nam doskwiera
Gramy w nim swoje role naturszczycy bez suflera
W najróżniejszych sztukach gramy
Lecz w tej, co się skończy źle
Jeszcze nie
Długo nie "

a więc, dopóki piłka w grze, przed nami 4 kolejki i jeśli jest układ to piłkarze Lechii mogą to zmienić. Nawet kupowane mecze, sędzia czy też obserwator musieli zwracać kasę bo pomimo rzucanych kłód pod nogi przeciwnikowi, meczu nie udało się wygrać.
7 maja 2009, 15:40 / czwartek
Według mnie tak bedą wygladały nastepujace kolejki "CUDÓW"

1) ŁKS ŁÓDŹ (obecnie 29 punktów)
Grają z:
- Górnikiem Zabrze 1pkt
- Wisłą Kraków 0 pkt
- Ruchem Chorzów 1 pkt
- Polonią Bytom 1 pkt
na koniec 32 pkt.

2) JAGIELLONIA BIAŁYSTOK (obecnie 29 punktów)
Grają z:
- Lechią Gdańsk 0 pkt
- Polonią Warszawa 1 pkt
- Polonią Bytom 1 pkt
- GKS Bełchatów 1 pkt

na koniec 32 pkt.

3) POLONIA BYTOM (obecnie 29 punktów)
Grają z:
- Arką Gdynia 1 pkt
- Legią Warszawa 0 pkt
- Jagiellonią Białystok 1pkt
- ŁKS Łódź 1 pkt

na koniec 32 pkt.

4) PIAST GLIWICE (obecnie 29 punktów)
Gra mecze z:
- Ruchem Chorzów 1 pkt
- Śląskiem Wrocław 1 pkt
- Odrą Wodzisław 1 pkt
- Lechią Gdańsk 1 pkt

na koniec 33 pkt

5) ODRA WODZISŁAW (obecnie 29 punktów)
Grają mecze z:
- Cracovią 1 pkt
- Górnikiem Zabrze 0 pkt
- Piastem Gliwice 1 pkt
- Arką Gdynia 1 pkt

na koniec 32 pkt.

6) GÓRNIK ZABRZE (obecnie 25 punktów)
Grają z:
- ŁKS Łódź 1 pkt
- Odrą Wodzisław 3 pkt
- Cracovią 1 pkt
- Polonią Warszawa 1 pkt

na koniec 31 pkt

7) LECHIA GDAŃSK (obecnie 26 punktów)

Grają z:
- Jagiellonią Białystok 3 pkt
- LECH POZNAŃ O pkt
- WISŁA KRAKÓW O pkt
- PIAST GLIWICE 1 pkt

na koniec 30 pkt

8) ARKA GDYNIA (obecnie 26 punktów)
Grają z:
- Polonia Bytom 1 pkt
- Ruch Chorzów 3 pkt
- GKS Bełchatów 0 pkt
- Odra Wodzisław 1 pkt

na koniec 31 pkt

9) RUCH CHORZÓW (obecnie 27 punktów)
Grają z:
- Piast Gliwice 1 pkt
- Arka Gdynia 0 pkt
- ŁKS Łódź 1 pkt
- Legia Warszawa 0 pkt

na koniec 29 pkt

10) CRACOVIA KRAKÓW (obecnie 25 punktów)
Grają z:
- Odra Wodzisław 1 pkt
- GKS Bełchatów 1 pkt
- Górnik Zabrze 1 pkt
- Lech Poznań 0 pkt

na koniec 28 pkt

SPADAJĄ CRACOVIA I RUCH , LECHIA gra w barażach.

Dozobaczenia na leśnej.
7 maja 2009, 19:45 / czwartek
Analiza terminarze każe stwierdzić, że nawet jeśli jest spółdzielnia, to w skrajnym przypadku, przy wygranej Lechii, Arki, Ruchu i Cracovii w tej kolejce (mało realne, ale nie niemożliwe), spółdzielnia straci rację bytu.

Może będzie taka możliwość aby w ostatniej czy przedostatniej kolejce ktoś komuś odpuścił, ale prawie nie ma takiej opcji, aby zrobić to już teraz. Teraz spodziewałbym się dziwnych rzeczy co najwyżej w meczu ŁKS - Górnik.
7 maja 2009, 19:48 / czwartek
i tak przy okazji: właśnie sprawdziłem w bet-at-home.com meczu ŁKS - Górnik nie można typować. Ciekawe dlaczego :)
7 maja 2009, 20:12 / czwartek
W betsson kursy na mecz Łks-Górnik:
3,15 3,25 2,10
Że niby Górnik taki mocny:) ???
P.S. Nie za bardzo chce mi się wierzyć w teorię spółdzielni, ale te kursy są nieco dziwne...(jak dla mnie)
TYLKO ZWYCIĘSTWO!!! LECHIJKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!
7 maja 2009, 20:15 / czwartek
powyższe założenia trzeba zweryfikować też o wczorajsze i dzisiejsze wyniki w PP
Wczoraj karny z kapelusza dla amiki na 1-1 i 3 przestrzelone karne discopolo
Dzis kolejne zwyciestwo 1-0 ruchu nad ległą
może kolejna teoria spisku albo układanka zaczyna powoli układać sie w całosc...
7 maja 2009, 20:20 / czwartek
Nie wierzę. Cała liga nie kręci się wokół tego kto spadnie. Legii, Wisły, Lecha i Bełchatowa, czy nawet również Polonii nie powinno jakoś szczególnie interesować kto opuści ligę. Lech wygra PP? I co z tego, to ma oznacza, że nie walczą o mistrza?
Nie dajmy się zwariować :)
7 maja 2009, 20:54 / czwartek
ale jaja sie robia czyli czeka nas kolejna kolejka cudow .Aby nasi kopacze podolali wbrew wszystkim
7 maja 2009, 21:32 / czwartek
Ja mam - Panowie - naprawdę wielką nadzieję, że nie ma żadnej spółdzielni, że jutro Jadźka dostanie w dupkę i pozostaniemy w grze. I tylko tego chcę!
Ale zlitujcie się nad biednym eljotem... Nie piszę tego tylko z gwiazd...
Proszę przeczytać pierwszy wpis: wymieniłem tam 5 ekip do odpalenia, a wiadomo, że spadają 2-3.
Wpis zrobiłem, bo wydmy krzywo rosną na Przymorzu i żeby Was poinformować. By to ujawnić.
"Teoria spiskowa" (dziejów) została ukuta na przełomie lat 80-90 przez środowisko "Gazety wyb" przez pana Adam Michnika. Jak widać weszła w krew społeczeństwu, które nie da się już nabrać na intrygi :)
Nie mogąc się - oczywiście - porównywać z Michnikiem, który, podobnie jak ja jest z wykształcenia historykiem, mogę stwierdzić, że cała historia naszej cywilizacji jest spiskowa, spółdzielniowa ect.
W kwestii polskiej piłki teoria spiskowa mnie interesuje, co chciałem zasygnalizować na tym forum.
I tyle.
ps. Naprawdę nie mam śmiałości pisać tu o intrygach (spółdzielniach) na przestrzeni dziejów...
7 maja 2009, 21:32 / czwartek
witam

powiem wam dlaczego kursy są takie w meczu łks-górnik
w pon zaczęły lecieć w dół na górnika jak łks ogłosił strajk i trener podał się do dymisji aż w BAH zablokowali ten mecz

JESTEŚMY Z WAMI LECHIJKO JESTEŚMY Z WAMI
7 maja 2009, 21:41 / czwartek
Spółdzielnia byłaby możliwa, gdyby kilka klubów mogło meczami miedzy sobą podzielić się punktami na tyle, aby każdy skończył na poziomie 32-33 - zależnie od tego ile dałoby utrzymanie.
Ale gryzienie jutro trawy przez Jagę nie będzie żadnym efektem spółdzielni, oni też bronią się przed spadkiem i być może mają za mało punktów!
To samo dotyczy Odry z Cracovią, Ruchu z Piastem i Bytomia z Arką, żaden wynik nie będzie sensacją bo każda z tych drużyn walczy o życie.
Jedynie Górnik mnie zastanawia :) Taki dodatkowy smaczek po jutrzejszym zwycięstwie Lechiijki :)
7 maja 2009, 23:27 / czwartek
Wiadomo że ta liga czysta nigdy nie była i jeszcze długo nie będzie.
Zawieszenie degradacji Jagi, zaraz potem zamknięcie Nam za nic stadionu na mecz z nimi... Takie rzeczy to nie przypadek... Potem absurdalna decyzja o nierozpatrywaniu odwołania przed meczem... Jedna wielka kpina...
Faktem jest że napewno są teraz kluby które wzajemnie sobie kalkulują...

Ale gdyby wcześniej dokonano zmiany trenera, bylibyśmy teraz prawdopodobnie w środku tabeli i moglibyśmy wbijać w te wszystkie kalkulacje innych klubów... Teraz można zwalać winę na cały świat, ale były mecze które trzeba było po prostu wygrać, a nam sie to z różnych powodów nie udało. Jeśli spadniemy (tfu) główną tego przyczyną będzie właśnie brak jakiejkolwiek walki i gry w meczach na początku sezonu. Różne gierki i i wzajemne ustalenia innych klubów moga tylko przetasować dół tabeli nic pozatym.

Najważneisjze to patrzeć na siebie i wygrać to co jest do wygrania , a dopiero potem przejmować się innymi

TYLKO LECHIA!!!
8 maja 2009, 08:22 / piątek
No dobrze, ale teraz grozby walkowera w ŁKS - Górnik nie ma, a jednak u buków wygrywa Górnik :)

Expekt.com:
17:00 LKS Lodz - Gornik Zabrze Pol. Ekstraklasa 2.95 3.35 2.20
8 maja 2009, 10:08 / piątek
Szczerze powiedziawszy ja w spółdzielnię klubów nie wierzę, każdy martwi się o własny tyłek, najwyżej może w ostatniej kolejce coś się wydarzyć. Nie ma za to wątpliwości, że władzom piłkarskim nie w smak jest nasza obecność w Ekstraklasie.

Szkoda, że w Chorzowie zmienili trenera, bo z Pietrzakiem Ruch byłby pierwszym kandydatem do spadku, a tak - Fornalik poukładał zespół i grają naprawdę dobrze.
8 maja 2009, 10:11 / piątek
dlaczego w rozpisce druzyn ze spółdzielni przy Jagiellonii podajecie liczbę 29pkt ??? ja w tabeli na różnych stronach internetowych widzę 31 pkt. więc jeśli dziś Jagiellonia wygra to pozamiatane.
8 maja 2009, 10:43 / piątek
Masz rację, pomyliłem się - mają 31 punktów. Ale to w sumie niewiele zmienia, bo oni i tak grają mecze głównie z zespołami spoza "spółdzielni".

Co do ŁKS vs Górnik.
Jeśli ŁKS podłoży się Górnikowi, to moim zdaniem zrobi duży błąd. Na 3 kolejki przed końcem będą mieć 29 punktów. Następny mecz będzie z grającą o mistrzostwo Wisłą, która zapewne nie ustąpi. Porażka ŁKSu w tym meczu jest bardzo prawdopodobna. Kolejny mecz to wyjazd do Chorzowa. Ruch po zmianie trenera wyraźnie się odrodził (2 zwycięstwa z Legią w PP, remis w Poznaniu z Lechem) i nie sądzę, żeby w tym meczu ŁKS był faworytem. Może więc dojść do sytuacji, w której ŁKS, po podłożeniu się Górnikowi, przed ostatnim meczem w sezonie z Polonią Bytom miałby zaledwie 29/30 punktów. Ja bym na ich miejscu nie ryzykował i starał się pokonać Górnika.
8 maja 2009, 11:09 / piątek
"motywatorzy" czuwają nad jagą i to jest spółdzielnia, trzeba jej to w pierwszych 10min wybić ze łba...nie zdziwiłbym się gdyby odłozona kara degradacji miała związek z końcówka obecnej rundy...
8 maja 2009, 19:43 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 maja 2009, 19:48 / piątek
Tyk
A Ty chyba awansowałeś do grupy nie-naiwnych ;)
Lechio, Lechio!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030