Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Spółdzielnia na Lechię? I nie tylko...

strona 2/2

8 maja 2009, 20:29 / piątek
zielonykrzem co do ŁKS-u to zastanówmy się czy oni chcę za wszelką cenę się utrzymać... sądząc po ostatnich akcjach, kopacze chyba lepszą kasę zgarną od "boiskowych rywali" niż z klubu. A tak poza tym to narazie daleki jestem od osądzania czy są spółdzielnie czy nie bo nie oszukujmy się kilka punkcików poprostu przejebali nasi kopacze, i teraz nikt nie zastanawiałby się czy jest coś takiego czy nie. Z ostatnich spotkań mecze Lechia bytom i odra Lechia, gdyby kopacze wykopali 4 punkciki to w dupie byśmy mieli kogo chcę spuścić.

A ja i tak wierzę że Lechia się utrzyma!!!!!

Pozdro z Biało-Zielonej Islandii
8 maja 2009, 20:52 / piątek
Z jakiego powodu mój wpis został usunięty? :-)
Oglądałem zarówno mecz Jagiellonia - Odra i Lechia - Jagiellonia i bramki dla Odry i Lechii padały w podobnych okolicznościach, to wszystko. Wnioski każdy wyciągnie sam, tylko tak jak wcześniej pisałem czasami trzeba pomyśleć dwa razy zanim się coś napisze o spółdzielniach. :-)
9 maja 2009, 19:06 / sobota
ŁKS Łódź 2 - 0 Górnik Zabrze
Spółdzielnia opisywana w tym temacie okazała się być bzdurą.
10 maja 2009, 13:56 / niedziela
Tak uważasz?
Miejmy nadzieję, że masz rację :)
Ale dopiero teraz się okaże czy jest bzdurą.
10 maja 2009, 18:05 / niedziela
Pisałem o stanie faktycznym na 9 maja. :) Według teorii spiskowej ŁKS miał oddać punkty Górnikowi, a tego nie zrobił.
Czy na następną kolejkę się jakaś nowa spółdzielnia zawiąże - zobaczymy.

Ja uważam, że z tymi spółdzielniami trzeba zachować trochę dystansu. Określanie każdej niespodzianki sprzedanym meczem nie ma sensu. Niespodzianki są pięknem piłki, a gdyby każdy mecz kończył się przewidywanym wynikiem, nikt by tego nie chciał oglądać.
10 maja 2009, 18:09 / niedziela
poczekajcie do końca ligi ok?wtedy pogadamy..
10 maja 2009, 19:32 / niedziela
Pisaliśmy między innymi o tym, że w tej kolejce żadna spółdzielnia może się jeszcze nie ujawnić, bo drużyny zagrożone spadkiem grają ze sobą.

Natomiast nadal jest pole do kombinowania, o ile wierzę i mam nadzieję, że w dobie intensywnej pracy wrocławskiej prokuratury nad grzechami przeszłości, piłkarski poker jest mało prawdopodobny, o tyle coś w meczu ŁKS - Górnik musiało być na rzeczy, być może plany "pokrzyżowało" zwycięstwo Lechii, ŁKS miał też tylko 29 punktów.
10 maja 2009, 19:40 / niedziela
Aha, i jeszcze jedno. Zarówno Lechia jak i Arka grają w tej i następnej kolejce w piątki. Ich wyniki będą już znane. Ja wiem, że ktoś musi grać w piątek i może nie ma w tym nic dziwnego. Ale mecz Arka - Ruch miał być początkowo w sobotę o 19.15! :)
28 maja 2009, 20:52 / czwartek
odnośnik
Tego chyba komentować nie trzeba...
28 maja 2009, 21:33 / czwartek
a co to ma wspólnego ze spółdzielnią?
29 maja 2009, 15:15 / piątek
Dlaczego górnik dostaje kare w wysokości 1 000 zł, a Nasza kara jest czterokrotnie wyższa choć dotyczy tego samego incydentu. Coś tu chyba jest nie tak.
29 maja 2009, 15:31 / piątek
Cisse_NPC - wydaje mi sie, ze obserwator w raporcie podaje szacunkowa ilosc odpalonych rac stad te roznice.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.455