Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

4 CZERWCA

strona 1/3

9 maja 2009, 19:57 / sobota
Witam. Mam takie zapytanie czy kibice Lechii maja jakies plany co do tej daty?? czy wychodzimy na ulice?? wydaje mi sie ze powinnismy wesprzec stoczniowcow. Polski Bastion Prawicy Lechia Gdańsk!! Precz z komuną!!! Pozdrawiam
9 maja 2009, 20:04 / sobota
Tylko bez napinki,bo beda BANY ! ! !
9 maja 2009, 20:23 / sobota
:)
9 maja 2009, 20:41 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 maja 2009, 20:45 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 maja 2009, 20:46 / sobota
Bolek... Ty jakiś inny chyba jesteś!
9 maja 2009, 20:53 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 maja 2009, 20:57 / sobota
primo -saliuszpruszcz rozwiń wątek bo ja nic nie rozumiem? nie oglądzm telewizji.
drugimo- sam wyjdź z inicjatywą w tej sprawie
trimo - Kibice Lechii nigdy nie zawiodą Stoczniowców
9 maja 2009, 20:58 / sobota
Jakim prawem zabieraja nam obchody z Gdańska?? i dlaczego poprzedni wpis zostal usuniety? nie bylo w nim nic obrazliwego ani wulgarnych slow!! A na drzewach zamiast lisci beda wisiec komuniści!!!!!!!!! LECHIA GDAŃSK!!!!!
uwazam ze powinnismy zademonstrowac nasze niezadowolenie jak wczoraj na meczu z jagiellonia!!!!!!! to bylo cos pieknego!!!!!!
9 maja 2009, 21:05 / sobota
Panowie!
Na poważnie proszę!
Miały być obchody rocznicy obalenia komuny w Gdańsku - mieście, które i w Polsce i na świecie jest symbolem walki i zwycięstwa nad czerwoną zarazą!
Donald i spółka wystraszyli się demonstracji Stoczniowców i obchody przeniesiono do warszawki - tam będzie feta- pewnie współorganizowana przez gadzinówkę a. michnika( i nie podkreślać mi błędu - specjalnie piszę z małej literki).
Uważam, że należało by wesprzeć Stoczniowców i wywalić taką demonstrację jakiej jeszcze Gdańsk nie widział...
WROCŁAW Z GDAŃSKIEM!!!
9 maja 2009, 21:07 / sobota
saliuszpruszcz
Nie rób tu reklamy stoczni, tylko napisz, że tam pracujesz. Jak chcesz sobie porobić zadymę, to znajdź sobie jakieś inne miejsce i czas.
9 maja 2009, 21:09 / sobota
A Ty specjalnie konto założyłes zeby reklame robić gówno prawdzie?
Jebać komunę!!!
9 maja 2009, 21:12 / sobota
saliuszpruszcz - doprecyzuj hasło - 4 CZERWCA.

1. Chodzi o historię?
2. Chodzi o planowaną uroczystość organizowaną przez rząd?
3. Chodzi o planowaną uroczystość organizowaną przez stoczniowców?
4. Chodzi o coś innego?

zegar - "Kibice Lechii nigdy nie zawiodą Stoczniowców" - masz rację. Kibice Lechii zawsze wspomagali hokeistów Stoczniowca.
9 maja 2009, 21:22 / sobota
saliuszpruszcz i mic75hal to ta sama osoba.
chcesz dobrze chłopie ale tak sie tego nie robi.
skontaktujcie sie ze stowarzyszeniem LP a coś wyjdzie napewno.

MarekM jesteś misrzem riposty
9 maja 2009, 21:23 / sobota
pracuje w pruszczu gdanskim i tam mieszkam, oczywiscie ze chodzi o historie i nienawidzenie milicji czy tam policji!!!! zastanawiaja mnie niektore wpisy, dla mnie jest to jednoznaczne!!! trzeba pomoc!! a ja jestem za maly zeby sam cos osiagnac!! zle sie dzieje!!!! musimy cos z tym zrobic, chociazby wyjsc na ulice!!!! tylko GDAŃSK!!!!
9 maja 2009, 21:25 / sobota
miki... rozpracowałeś mnie!
NAS!!!
jak zacznę występować w trzech osobach to dobrowolnie zgłoszę się do PZP;DDD

saliuszpruszcz - odezwij się na moje gg - 9159085
9 maja 2009, 21:57 / sobota
W jakim niby celu się łączyć ze stoczniowcami?? 80% z nich nie ma nic wspólnego z wydarzeniami sprzed ponad 20 lat. Te cale ich akcje to polityka i realizacja polecen wiadomo jakiej partii.

Lepiej wykorzystac swoją energię na meczu niż uczystniczyć w czymś takim.
9 maja 2009, 21:59 / sobota
saliuszpruszcz - "... trzeba pomóc!!"...

Pracownikom stoczni, czy związkom zawodowym?

O ile mnie pamięć nie myli, dwadzieścia lat temu już pomogliśmy.
Dokonaliśmy wyboru podczas głosowania do Sejmu (w prawdzie kontraktowego, ale zawsze) i Senatu. Pomogliśmy również w następnych, już wolnych wyborach.
Chcieliśmy, tak jak stoczniowcy, wolności i ją wywalczyliśmy (przynajmniej tak nam się wydawało).
Z wolnością przyszła wolność gospodarcza.
I tu pojawiły się schody.
Stocznie niestety nie potrafiły się znaleźć w grze wolnorynkowej. Nadal prowadziły politykę wyłudzania kasy, a nie przygotowały programów restrukturyzacyjnych. Odbija się to czkawką do dzisiaj.
Z 90% Polaków przeszło, w większym lub mniejszym stopniu restrukturyzację. Zmieniali pracę, zmieniali kwalifikacje, dopasowywali się do gry rynkowej.
Dlaczego oni mają obecnie ponosić koszty dwudziestoletniego bezruchu stoczni?

Za czasów Solidarności walczono o Polskę.
Teraz (stoczniowcy, związki zawodowe) walczą o Swoją dupę i z Polską nie ma to nic wspólnego.

Choć ludzi żal... ot tak, z serca...
9 maja 2009, 22:04 / sobota
Marek nie politykuj bo cie przekwalfikuja hyhy
9 maja 2009, 22:07 / sobota
Był czas, kiedy można było zrobić GRUBĄ KRESKĘ, teraz niestety mamy "wolną POLSKĘ"...... kurwa, RUMUNI to mieli JAJA, a MY tylko kogiel-mogiel.
9 maja 2009, 22:10 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 maja 2009, 22:12 / sobota
Oj trampi,jesli chodzi o Rumunow,to bym polemizowal.
Rozjebali szybko CZESIA,bo za duzo wiedzial,o tych.ktorzy przejeli wladze.
9 maja 2009, 22:15 / sobota
na jaki huj wy tu w polityke kurwa sie bawicie .jeden ma takie zdanie inny inne,
ogólnie to jebać polityków im zawsze chodzi o swoją dupe !!!!!
9 maja 2009, 22:16 / sobota
Tu nie tyle o politykę idzie co o symbolikę - takie mam wrażenie...
Wyobraźcie sobie Drodzy Gdańszczanie, że teren Stoczni miałby zostać zaorany a jeden z symboli Gdańska ( to co tak dumnie prezentujecie na fladze i szalikach - My Tworzymy Historię ) czyli stoczniowe żurawie - przerobiony na żyletki...
Wyobraźcie sobie, że 25 albo 30 rocznicę już obowiązkowo obchodzono by w warszawce - bo o tym, że zaczęło się w Stoczni już mało kto by pamiętał ( a nawet gdyby się taki znalazł to został by zakrzyczany przez postępowców )...
9 maja 2009, 22:18 / sobota
no to wyobraż sobie ze tak bedzie prędzej czy póżniej w końcu ta nasza kochana unia o tym decycuje:):):)
9 maja 2009, 22:21 / sobota
Jednak w tym przypadku wolę później od prędzej...
9 maja 2009, 22:22 / sobota
Sorki to taki mój głos z oddali, olejmy 4 czerwca to nie wtedy nasi (moi) rodzice obalali komunizm, dla mnie ta data to nie powód do świętowania, to wymysł rządzącej partii ustanowienie "Ich" święta, jeśli już to wyjdźmy na ulice i pokarzmy że nie o to walczyło tamto pokolenie, ja akurat będę w Polsce w tym czasie i wesprę stoczniowców i wszystkich "anonimowych" Wojowników o Wolność, to nie oni to Społeczeństwo (nie o sobie mówię bo gówniarz byłem, My to ludzie, tysiące, miliony którzy walczyli z systemem, nasi rodzice, znajomi bliscy) wywalczyli Wolność dla Nas młodych, a ja siedzę w pizdu za granicą, bo "oni" Nas olewają a dogadują się z ludźmi którzy prze 45 lat gnębili Nasz naród. Dla mnie świętem jest każdy dzień w którym ludzie wychodzili na ulicę ryzykując swoje zdrowie życie, 4 czerwiec to efekt tych wszystkich dni, a oni chcę z tego zrobić, dzień rządowy nieważne gdzie nieważne z kim byle sie pokazać. a to stoczniowcy, górnicy, hutnicy, ludzie pracy walczyli z komuną, a oni tera od tego uciekają. Więc 4 czerwca zostańmy w domu, lub walczmy z tymi którzy chcą nagiąć historię pod siebie i sondażowe słupki.

Emigracyjne pozdrowienia dla Biało-Zielonych Braci i Sióstr
9 maja 2009, 22:23 / sobota
Trampi - Rumunia, jak dla mnie, była irracjonalna.
W ich i naszym przypadku bardziej cywilizowana byłaby NORYMBERGA.
9 maja 2009, 22:27 / sobota
Czarny68
Czesiu, to tylko symbolika, OK powiem wprost, był czas i trzeba było rozpierdolic, tą czerwoną chołotę......... zobacz, kto był obswerwatorem na meczu Lechia- Arka, teraz płaczemy i płacimy za błędy młodości.

RAZ SIERPEM, RAZ MŁOTEM, W CZERWONĄ CHOŁOTĘ !!!
9 maja 2009, 22:35 / sobota
pseudoprotesty na polityczne zamowienie w trakcie kampanii wyborczej mnie nie interesuja. samo swieto warto uczcic ale moze w troche inny sposob...
9 maja 2009, 22:41 / sobota
grucha604"pseudoprotesty na polityczne zamowienie w trakcie kampanii wyborczej mnie nie interesuja. samo swieto warto uczcic ale moze w troche inny sposob..."

zgadzam sie z przedmówcą zwykła walka o stołki!!!!!!!!!!!!!!
9 maja 2009, 22:41 / sobota
isLG
Być może skojarzysz: był kiedyś taki film - mniejsza o reżysera...
Najpierw jedni wyszli na ulice protestować i dostali wpierdol od aktywu - przy czym drudzy zostali w domu "bo nie warto"...
Kiedy ci Drudzy uznali, że warto wyjść na ulice to ci pierwsi doszli do wniosku, że pierdolą takie akcje i generalnie to są obrażeni.
Dla tych Drugich skończyło się to znacznie gorzej bo po prostu strzelali do Nich jak do kaczek...
Polska i Polacy mają dużo dat do pamiętania - ale wydaje mi się - i powiem to po raz drugi, że tu chodzi o symbolikę.
Gdańsk był - i mam nadzieję, że pozostanie - Bastionem Prawicy i Miastem - Symbolem walki o Wolność i Godność!
Przecież 4 czerwca 1989 roku szło się głosować na Solidarność - ruch, którego rodowód jest nierozerwalnie związany z Gdańskiem...
9 maja 2009, 22:43 / sobota
ale jej (Solidarnosci) juz nie ma !
9 maja 2009, 22:45 / sobota
Co do formy obchodów - przecież po to pojawił się wątek żeby to obgadać...
Osobiście jestem zdania, że jeśli już coś organizować to demonstracyjnie nie wiązać tego z żadną opcją polityczną ( ŻADNYCH POLITYKÓW I POLITYKIERÓW! )
9 maja 2009, 22:53 / sobota
zasadniczo, to mnie się wydaje, że takich spraw się przez forum nie załatwia, ale mniejsza z tym
/zresztą, na czyje 'zamówienie polityczne'?/

a ja tam powiem, że mnie tam dziś ta data mówi głównie jedno:
4 czerwca 1992
'i tyle w temacie'

a na drzewach...
9 maja 2009, 22:56 / sobota
Ciekawe jest to dlaczego obecnie rządzącej ekipie tak zależy na ,,hucznym'' 4 czerwca, skąd taki medialne ciśnienie na ten dzień? Odpowiedzcie sobie sami, oprócz tej swoistej propagandy sukcesu a'la gierek, dla mnie 4 czerwca będzie kolejną rocznicą wydarzeń, ale tych z roku 1992 roku i to nie będzie radosny dzień..
9 maja 2009, 23:17 / sobota
a to nie jest rocznica ugadania sie komuny ze swoja agenturą i podzielenia się władzą?
9 maja 2009, 23:21 / sobota
mic75hal 4 czerwca Ludzie poszli głosować na "wybrańców" solidarności, "szara" masa dała wyraz swojemu niezadowoleniu i chęci zmian w "prawie" demokratycznych wyborach, a co było później wiemy wszyscy. nawet Teraz z ludźmi wybranymi tez w tamtych wyborach Trzeba walczyć o to jaka flaga może wisieć na stadionie i czy przypadkiem nie ranimy jako kibice tych którzy gnębili naród przed 45 lat, 4 czerwie to święto wybrańców, tych którzy na garbach robotników doszli do władzy, później dogadując się z "nomenklaturą", wybierając jaruzela na prezydenta..., sorry, ale właśnie dla tego że jako Polacy mamy dużo dat do świętowania, powinniśmy pokazać że to dzięki kilkudziesięciu milionom tych kilkudziesięciu ludzi wtedy zostało wybranych..., a oni o tym zapomnieli, to jest jak z klubem piłkarskim po derbach Buzała był legendą i teraz kopacze chcieliby datę pierwszych derby w ekstraklasie ogłosić najważniejszym dniem w historii klubu, wiem że to uproszczenie ale tak to mniej więcej wygląda, demokracja nie polega na tym że kilkaset ludzi decyduje co ma świętować naród, który dał im tą władzę, szczególnie że to oni kandydując biorą na siebie sprawy ogółu, zostajesz posłem senatorem służysz ludziom i powinieneś być wierny jak pies!! taka zasada, więc czemu mamy świętować coś w czasach gdy nie ma do tego powodu.
No i żeby nie było zadna partia polityczna nie ma prawa narzucić narodowi co, kiedy i jak powinien świętować, oni mają NAM służyć a nie pierdzieć w stołki i wymyślać co by tu jeszcze poświętować!!!!

To My tworzymy historię... i tego się trzymajmy
9 maja 2009, 23:30 / sobota
ad Pinochet - zresztą, jak widać, obywie te daty (zarówno '89 jak i '92) się 'zazębiają'
9 maja 2009, 23:32 / sobota
Stoczni szkoda,ale ci co dymią teraz to związkowcy z Sierpnia 80 czyli związku sympatyzującego z lewicą.Cos mi sie wydaje ze tak naprawdę liderzy tej organizacji w dupie maja stocznie,potrzeba jest aby było o nich głosno w obliczu wyborów do Europarlamentu.Duza częsć z nich startuje w wyborach z ramienia Polskiej Partii Pracy.Lans jest więc potrzebny
9 maja 2009, 23:34 / sobota
sierpień 80 ma sbeckie korzonki.
9 maja 2009, 23:38 / sobota
Mało tego,niby pozują na radykalna lewicę a swego czau kumali się z PISem.Zalecam więc daleko idącą ostrożość z wyrazami poarcia dla nich.
9 maja 2009, 23:51 / sobota
i jeszcze jedna ciekawostka odnośnie PPP/Sierpnia '80
"Bogusław Ziętek - Polityczna chorągiewka i karierowicz za wszelką cenę. Kilka lat temu współpracował z NOP, obecnie w sojuszu ze skrajnymi lewakami. Przewodniczący Polskiej Partii Pracy. Lat 43. (...)"
(za redłoczem, rzeczjasna)
10 maja 2009, 00:00 / niedziela
pasuje ta piosenka :)
odnośnik
10 maja 2009, 00:02 / niedziela
Przecież Sierpień 80 sam ostatnio przyznał że blokowanie biur PO w różnych miastach ma charakter czysto polityczny, ponieważ ich liderzy są na listach do Parlamentu Europejskiego, i to jest część ich kampanii. Była również wypowiedź związkowca który sam przyznał że wszystkie działania są uzgadniane z PiSem. Więc tak naprawdę to Stocznią Gdańską to oni sobie tylko za przeproszeniem mordę wycierają.
10 maja 2009, 00:06 / niedziela
No i wszystko w temacie.Ciesze się ze większosć z nas jest świadoma co tak naprawdę wokół nas się dzieje.A kto nie przyjął tego do wiadomości niech organizuje wiece poparcia.z Narodowo-Radykalnym pozdrowieniem.
10 maja 2009, 01:23 / niedziela
KKK 9 maja 2009, 22:15 / sobota napisał: " . . . .
na jaki huj wy tu w polityke kurwa sie bawicie .jeden ma takie zdanie inny inne,
ogólnie to jebać polityków im zawsze chodzi o nwoją dupe !!!!! .. . "

na taki chuj ze jak jestes tępy ponad to co zjesz to się nie odzywaj : ) ) )
to sobie zapamiętaj
niemoto,
Lechia to nie jest li tylko wynik sportowy, to jest zjawisko dalece wykraczające poza twoją wyobraźnię,
w tym jasno określo e jesli chodzi o jakiekolwiek mutacjepostkomuny

odezwanie się w ten deseń po co Wy się zajmujecie polityka sugeruje ze jestes zwykłą pałą,
wypierdalaj na pólnoc
tam znajdziesz sobie podobnych
10 maja 2009, 03:51 / niedziela
Jestem raczej mało pamietliwy TYCH czasów o których bedą wspomnienia i szczerze powiem ze los współczesnych stocznbiowców mi koło chuja lata!!! I moze sie narzaze na wrzuty ale nie udawajmy tego patosu ze nas to rusza bo wwiekszosci kazdy ma to w dupie i jak widzi strajkujących brudasów to co by ich ptępił! Ostatnio mnie totalnie denerwuje zeby nie powiedzieć ze wkurw.. Ze kazdy strajkue !!! Co to ma do chuja być? Jesli sie rzad ugnie raz to bedziemy mieli tysiac demostrował codziennie !!! A Stoczniowcy, jesli im zależy na robocie to spokojnie nie powidnni sie obawiac prywatyzacji , tylko ze te obszczymury sie boja bo teraz mają jak u Pana Boga za piecem i dlatego sie im nie chce robic i chcą zrobić obciach Polsce z podaczas tych obchodów dlatego uwarzam ze Rząd postapił dobrze przenosząc święto jak najdalej od tych brudasów (z całym szacunkiem )
10 maja 2009, 03:56 / niedziela
Teraz przeczytałem wpis verde i stwierdziłem ze jastem dalekowidzem (dosłownie mówie) Ogolnie domyslam sie ze kolega przechylił , co nie co, ale i tak jest w tym jakiś głębszy sens !

I oczywiscie mam zdanie na temat tego ze Jaro K przyjedzie na obchody do Gdańska tylko sie zastanawiam czy on jest naprawde taki tepmy zeby myslał ze ludzie sie na to złapią przed wyborami ? No cóż każdy punkt procentowy na wage złota !
10 maja 2009, 10:40 / niedziela
Stoczniowcy robią demonstracje za poleceniem najbardziej komunistycznej polskiej partii pod wodzą towarzysza Jara K. Jeśli już coś można wyrazić w tej sprawie to ewentualnie dezaprobate.

Swoją drogą stoczniowcy sami sobie strzelają w kolano. jedyną szansą na uratowanie ich miejsc pracy jest prywatyzacja. Wiązało by się to oczywiście z redukcją zatrudnienia w celu podniesienia efektywnosci, wiazaloby sie też z tym że w końcu trzeba by zacząc pracować. Panom stoczniowcom to sie nie podoba bo po co skoro lepiej sie opierdzielać za państwowe pieniądze.

ich działanie szczególnie powino byc potępiane bo sami skazują tą stocznię na likwidację. Żaden normalny inwestor widząc w telewizje bandę pijaków ze związku nie wyłoży na to złotówki, bo kto chce płacić za takie problemy skoro jest setka innych branż?? Stoczniowcy sami najbardziej niszczą stocznię... niesety...

Wyjątkowo w temacie nie poświęconym sprawom typowo kibicowskm...
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022