Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 15.05, 20:00

strona 1/6

9 maja 2009, 20:45 / sobota
Trzeba załatwić telebim na Traugutta
9 maja 2009, 20:48 / sobota
moda proszę o zmianę tytułu wątku na:

Amica Poznań- Lechia Gdańsk 15.05, 20:00

Lech Poznań już niestety nie istnieje.
9 maja 2009, 21:04 / sobota
Korupcja ja się długo zastanawiałem właśnie w tej kwestii.
Ale jak kupujesz kokakole to nie mówisz przecież : ,,poproszę pepsikole''
pozdrawiam

Lato!!! Co?!!!
9 maja 2009, 21:04 / sobota
No właśnie, co to za nazwa tematu???? Moderatorze - masz okazję się wykazać.

Liczę, że przywieziemy z Wielkopolski punkt bądź punkty.
9 maja 2009, 21:09 / sobota
najbardziej się obawiam tej zajebistej atmosfery na bułgarskiej. Tysiace trabek i piszczałek, konfieti, kartoników. Kurde, czy nasi wytrzymają ten zmasowany doping januszy??????
9 maja 2009, 21:19 / sobota
Wytrzymają.

Buzzi będzie miał okazję, zabrać Rogala na watę cukrową, która zawsze jest na wiejskich festynach.

Reszta to zawodowcy, powiozą Kuchenkorza.

Mój typ Amica 1-2 Lechia
9 maja 2009, 21:20 / sobota
A jak usłyszą My Wierzymy w ich wykonaniu, to przez 90 mintut będą zwijać się ze śmiechu i nie skoncentrują się na grze...
9 maja 2009, 21:22 / sobota
... i wygrają tylko 1-0.
Sorki, ale zapomniałem dopisać swojego typu...
9 maja 2009, 21:26 / sobota
Panie Trenerze Tomaszu Kafarski,

Mam osobistą prośbę, abyś w Poznaniu utarł nochala tej kurwie smudzie!!!! Pokazałeś że masz jaja kiedy objąłeś Lechię, kiedy trenerzy z tzw "nazwiskiem" się obsrali. Odmieniłeś naszą Lechię, która znów potrafi konstruować akcje ofensywne, strzela bramki po stałych fragmentach i co najważniejsze wygrywa. Dlatego w Poznaniu, na stadionie nieistniejącego już Lecha, rozpierdol w proch i pył Amicę.

Proszę o to, w imieniu wszystkich kibiców Lechii Gdańsk!!!!
9 maja 2009, 21:29 / sobota
Ja marzę o tym, żeby od pierwszej sekundy wbić Lecha w ziemię - tylko atak, atak i jeszcze raz atak.
9 maja 2009, 21:50 / sobota
Lwy Północy ani klub nie załatwią teleblimu ja zapraszam Kibiców do Brzeźna na plażę przyniosę moją 32 calową plazmówke

Korupcja Kafarski jest lepszym szkoleniowcem niż ten jak mu tam Smudo.
podobno jak utrzyma Lechijke a tak nie wątpliwie się stanie wyślą Go do Barcelony na staż.
A Smudo Selekcjonerem nie zosta nie.

dziś amika pokazała ze jest przeciętnym zespołem - Szkoda WKS dał dupy
nasi piłkarze mają do zapłacenia dług wdzięczności i w końcu pierwszy raz wygrać poza Trójmiastem.
jak nie to sprzedamy ich do Żydzewa lub Sraczkowa.
10 maja 2009, 04:23 / niedziela
Ktoś zajebiście wymyslił wczesniej: Atak Atak i tylko atak! Tylko tach mozna objechać LECHA ! Obrona na remis skonczy sie katastrofą ! ALbo trzy punkty albo zero nie ma chuj we wsi! (ktoś wczesniej wrzucł Smudzie ale trzeba docenic jegoby klase i ja bym chciał po ustopieniu Leo Franz był trenerem kady ! )
10 maja 2009, 08:06 / niedziela
Piłkarze powinni wyjsc na mecz w koszulkach z napisanem "My wierzymy tylko w BKS...". Śmiesznie by to wyglądało przy śpiewającej to amice, no i przekaz myślę też by był jasny.
10 maja 2009, 10:27 / niedziela
zajebisty pomysł z koszulkami "My wierzymy tylko w BKS"

Panie trenerze może przez cały tydzień puszczać odgłosy trąbek i piszczałek z głośników podczas treningu by piłkarzy w atmosferę niemieckiego festynu wkręcić:)))
10 maja 2009, 11:08 / niedziela
Jak ktoś powiedział... albo 3 punkty albo nic.

Nie ma czego bronić.

A, jeszcze jedno: nie jezdzcie tak po Smudzie bo pewnie większość z was kibicowała Lechowi w PUEFA.
10 maja 2009, 11:13 / niedziela
pilkarzyki amici zostali zajechani przez Smude;) i dobrze
10 maja 2009, 11:27 / niedziela
Buzała nie zagra na lechu za czerwona kartke.....

ale Zabłocki cos strzeli - moj typ Lech 1 :3 Lechia :))
10 maja 2009, 12:18 / niedziela
super pomysł z tymi koszulkami :)

z każdej zdobyczy punktowej będę zadowolony... ale 3 pkt są realne bo amica ostatnio gra słabooooo....

amica - LECHIA 0:2 (Zabłocki, Surma).... !

My wierzymy tylko w BKS !!!!!!!!!!!!!!!
10 maja 2009, 12:24 / niedziela
no widze tutaj spory optymizm przed meczem z Amica,chociaz my na wyjazdach to niestety nie zdobywamy zbyt wielu punktow,a Amica wygrala wczoraj na trudnym terenie Slaska Wroclaw,jedyna szansa jest to ze nas zlekcewaza a my bysmy zagrali tak jak zagral ŁKS,no ale oni mieli w bramce Wyparle,ktory lapał takie pilki ze mozg sie lasował...ale mimo wszystko wierze w remis..
10 maja 2009, 13:12 / niedziela
co wlasciwie dzieje sie z Mateuszem Bakiem ? mial wracac juz na Polonie Warszawa a tym czasem ... jest juz mecz z amica i dalej go nie ma.....
10 maja 2009, 14:18 / niedziela
Wysłuchajcie prawdę tą
że jesteście Amicą
Sprzedaliście klubik swój
teraz macie wielki chuj.

la la la la la ...

sprzedali sie !sprzedali sie !sprzedali sie za AGD !
sprzedali sie !sprzedali sie !sprzedali sie za LODÓWKE !
10 maja 2009, 14:36 / niedziela
Realnie patrzac mamy bardzo małe szanse na korzystny wynik,jakim bylby dla nas napewno 1 punkt.Wierze jednak ze w koncu nasi pilkarze sprawia nam jakas miłą niespodzianke i wróca z Poznania z tarcza:).Duza szkoda ze pyry nie wpuszczaja gosci,bo bylby napewno najazd kibicow z Gdańska:(
NAWET BIEDRONKI PIERDOLĄ AMICE WRONKI
10 maja 2009, 14:53 / niedziela
lelo33 - mów za siebie

co do meczu:
odnośnik
jak wyjdą w takim ustawieniu, to już pozamiatane...

przy okazji, na meczu we Wrocławiu debiutowała nowa flaga:
odnośnik
10 maja 2009, 19:13 / niedziela
Wisełka dała nam przykład !!!
z polonią nam nie wyszło
z leszkiem polecimy ostro
arboleda zblednie smuda zmieni clup
nie uda się odwołanie w sprawi Buzi (nie zapłacimy)

Lato !!!! co !!!! ty XXXXo
10 maja 2009, 21:00 / niedziela
Urwanie kompletow punktow z Amica czy tez nawet remis przyblizy nas do utrzymania niemal pewnie a co trzeba jeszcze dodac Pomoze Wisle w zdobyciu tytulu mistrza takze czas utrzec nosa Lodówkarzom z Poznania
10 maja 2009, 21:18 / niedziela
Jeśli przetrzymamy amicę w I połowie to potem mogą im pójść zwieracze (takie bedą miec ciśnienie na 3 pkt), wtedy Zabłocki z Surmą zrobią akcję życia....i kuchenka sie zjara...

TYLKO LECHIA !
10 maja 2009, 21:31 / niedziela
Lech Poznań [*] 9 maja 2006.

Wczoraj trzy lata minęły

Szkoda, że nie ma wyjazdu, byłoby ciekawie. Bardzo dobrze zaprezentował się Śląsk, który kompletnie zlał kibiców Amici i nie bluzgał ich (No może parę razy), mimo że to kosa nr 2. Coś dużo ich jeździ na wyjazdy jak na 10tys. miasto.
11 maja 2009, 14:09 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 maja 2009, 14:18 / poniedziałek
Szkoda, ze nie wygralismy z Groclinem Warszawa...byloby pewne utrzymanie.
11 maja 2009, 14:26 / poniedziałek
1.Szkoda, że zatrudniliśmy Zielińskiego. Byłoby pewne utrzymanie.
2.Szkoda, że nie gramy jak Barcelona. Byłoby pewne utrzymanie.
3.Szkoda, że nie mamy budżetu jak Chelsea. Byłoby pewne utrzymanie.
4.Szkoda, że nie gramy w lidze Uzbekistanu. Byłoby pewne utrzymanie.
11 maja 2009, 14:43 / poniedziałek
szkoda że wygramy z amicą tylko 1:0.
11 maja 2009, 14:46 / poniedziałek
@ Dzikidingo. Z tym Uzbekistanem to bym nie był taki pewny. Tam mają nowatorskie metody treningowe... odnośnik
11 maja 2009, 14:53 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 maja 2009, 15:58 / poniedziałek
Zgadzam sie tu z niektorymi wpisami że szanse Lechii na korzystny rezultat w Poznaniu są nikłe. Nastepna kolejka zapowiada sie bardzo ciekawie gdy druzyny walczace o utrzymanie grają miedzy soba. Lech po wygranej ze Slaskiem bedzie chcial sie pokazac na swoim stadionie. A Lechii na pewno nie zlekcewazy. Osobiscie stawiam na wygrana Lecha ale dopóki pilka w grze....(nie obstawie kasy bo są za niskie kursy na wygraną Lecha:)
11 maja 2009, 16:01 / poniedziałek
A poza tym wszystkie moje typy wynikow w poprzedniej kolejce sie sprawdzily za wyjatkiem meczu Lechii z Jagiellonia (obstawialem remis). Obym i tym razem sie mylil:)
11 maja 2009, 16:06 / poniedziałek
asas
11 maja 2009, 16:01 / poniedziałek
A poza tym wszystkie moje typy wynikow w poprzedniej kolejce sie sprawdzily za wyjatkiem meczu Lechii z Jagiellonia (obstawialem remis).

To ty nie jesteś asas, tylko 2 asy :)
Lechia to był pewniak, nasi się położyli w Białym, oni u nas.
11 maja 2009, 16:30 / poniedziałek
Mlody22
11 maja 2009, 14:09 / poniedziałek
Wam się mecze popierdilił* ?? Gramy z Lechem Poznań nie ma amici jest TYLKO jej licencja tradycje herb i barwy maja te same więc nie wiem o co wam chodzi!!

Młody, po porodzie matka podrzuca Ciebie np. do kościoła. Adoptują Ciebie Państwo Amica.

Jakie otrzymujesz nazwisko?
11 maja 2009, 16:54 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 maja 2009, 17:01 / poniedziałek
Młody22! Co? Wypierdalaj!
11 maja 2009, 17:05 / poniedziałek
ban dla tego "młody22" ledwo wychowawczyni wypuściła go ze szkoły już sie dorwał do internetu. Co do meczu z Amicą to remis całkeim możliwy
11 maja 2009, 17:17 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 maja 2009, 17:19 / poniedziałek
Mlody22
11 maja 2009, 14:09 / poniedziałek
Wam się mecze popierdilił* ?? Gramy z Lechem Poznań nie ma amici jest TYLKO jej licencja tradycje herb i barwy maja te same więc nie wiem o co wam chodzi!! Marze o remisie ale patrzmy obiektywnie i realnie będzie ciężko mam nadzieje ze nie dostaniemy więcej niż 2:0 pozdro TYLKO BKS!!

he he już wtedy wyczółem śledzia tylko to "TYLKO BKS" mnie trochę zmyliło:)) Brawo sledziu brawo, TYLKO BKS!!!!!
a teraz won szczurze, zakradłes się jak szczur. Tylko na to frajerzy was stac, jak szczury pod osłoną nocy.......
11 maja 2009, 17:22 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 maja 2009, 17:24 / poniedziałek
Jakieś specjalne atrakcje na 3-lecie postania klubu szykują w Poznaniu?

Co do samego meczu, to postawiłbym na gre z kontry. Dobrze to wchoziło z Jagą. I co najważniejsze widać jak atak sunął na bramke przeciwnika a nie jak zielu ustawił atak i kontra szła jednym zawodnikiem. Otwarta gra raczej nie wchodzi w rachube. Jeszcze jedna śmieszna rzecz. Lech (Amica?) jeden pies, pierwszy sezon są w pierwszej trójce a ich gadki da się wywnioskować jakby grali w finale LM... A po sezonie sprzedadzą 3-4-ech piłkarzy i cześć.
11 maja 2009, 17:26 / poniedziałek
hahahahahaha........ ja ci się wpieralam na forum pod przykrywką kibica twego obsranego klubu?????? Ja ci się wpierdalam w nocy do magazynu i kradnę flagi????? jesteście bandą cykorów, szczurów i żadne obelgi z twej strony tego faktu nie zmienią.
11 maja 2009, 17:46 / poniedziałek
ja wyczułem od razu ze to skrzywdzony przez kolegę ojca smark ze śledziowa. Nikt z nas nie kwestionuje ze amica to amica nie ważne czy gra w poznaniu czy we Wronkach.
daruj swoje wywody młody22 i zmien login na głupi22
11 maja 2009, 17:50 / poniedziałek
Szmato z gdynii WON Z TEGO FORUM!
Jak zwykle tylko napinka w necie...
lECH ZDECHŁ KOLEJARZ!!!!
sorrki aMICA
11 maja 2009, 18:02 / poniedziałek
ja nie rozumiem po co w ogóle dyskutujecie z takimi wykrętami... przeciez wystarczy go ignorować, nie komentować jego górnolotnych wypowiedzi i nie marnować klawiatury
11 maja 2009, 20:06 / poniedziałek
Kolego, ktory chcesz wystawic naszych na kontry :) Chyba innej taktyki nie ma niestety do wyboru dla naszej Lechijki :( Bedziemy sie bronic przez 3/4 meczu, chodzi o to zebysmy wyszli wysoko z obrona, a nie obrona czestochowy bo wtedy to pozamiatane. Ja osobiscie wierze w niespodzianke i wywieziemy pkt, ale mam rowniez nadzieje na cud i 3 pkt wroca do Gdanska co daloby nam utrzymanie, a na pewno baraz. Ogolnie to 30 pkt moze dac miejsce barazowe i to wcale nie tak na farcie. Jezeli Arka przegra w tej kolejce z Ruchem, a Craxa tez sie zesra to 30 pkt na 90 % wystarczy.
11 maja 2009, 20:38 / poniedziałek
Witam!!!
Bardzo bym prosil panow "modow" o nie wykasowywanie wpisow mlodego22 ze <sledziowni> pospisujacego sie "pozdro TYLKO BKS!!"
Jest to dowod jakim trzeba byc DEBILEM i ZDRAJACA, ABY prawdopodobnie SZANUJAC SWOJ KLUB PODPISYWAC SIE NAZWA WROGIEGO KLUBU Z ZA MIEDZY!!!
ja osobiscie NIGDY W ZYCIU nie uzylbym bym i nie uzyje pozytywnego brzmienia w nazwie arka gdynia, bo to korwa i zlodziejska swinia...
wszystko w temacie!!!
Zolw z Lechiistanu
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.424