Gdańsk: piątek, 16 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 15.05, 20:00

strona 2/6

11 maja 2009, 20:43 / poniedziałek
Niestety tylko pierwsze połowy gramy dobrze, więc trzeba dać z siebie wtedy max. W drugiej natomiast mądrze się bronić ale ciężar gry musi wziąć ofensywa i będzie dobrze. W samej końcówce jak nie popełnimy błędu to można to spokojnie wygrać. Warto zwrócić uwagę na słabą dyspozycję bramkarzy Lecha i proste błędy obrony.
11 maja 2009, 20:45 / poniedziałek
Remis będzie milowym krokiem do utrzymania. Po trzech porażkach za koali zespół objął Kafar i od tego czasu gramy lepiej i zbieramy mozolnie, ale konsekwentnie punkty. Kluczowe z Arką i Jagiellonią. Zabierając punkty Lechowi możemy zdjąć ciężar presji w Wisły, która tydzień później przyjeżdża do Gdańska i przy odrobinie szczęścia może u nas 2 punkty zostawić a i tak zdobędzie tytuł. Wystraczyłoby, żeby Legia i Lech nie wygrały wszystkiego.

Nie wygrywając z Lechią, sAmica straci niemal na pewno szanse na tytuł mistrzowski. Będą robili od początku meczu wszystko by wygrać, więc ważne, żeby w 17 minucie nie przegrywać 0-2, przetrwać pierwszy napór, potem zacząć korzystać, że im się nie układa i próbować swoich sił z kontry. Myślę, że wariant z Zabłockim w 1 połowie i szybkim Kowalczykiem w drugiej nie jest zły. jesli będziemy przegrywali, to powinni zagrać obaj.
11 maja 2009, 21:12 / poniedziałek
w poznaniu takie obyczje są,
kolejorz pasom daje dupy wciąż,
a potem jest zmiana i w dupe jebana
największa w polsce kurwa, cracovia

oleoleoleoleoleole ole ole ole
11 maja 2009, 23:41 / poniedziałek
widze ze wsrod kibicow optymizm wzrosl:)ale nie oszukujmy sie.wygrana w poznaniu jest raczej malo realna.ale remis jest jak najbardziej w zasiegu Lechii.skoro zremisowaly tam sledzie,lks to Lechia tez moze.wprawdzie amica kryzys formy ma chyba za soba(gladka wygrana ze slaskiem)ale mysle ze Lechia moze wywiezc z poznania punkt.moim zdaniem powinnismy zagrac 4-5-1 albo 5-4-1. z jednym napastnikiem i wlaczajacymi sie w ewentualne akcje pomocnikami.nastawic sie na obrone i gre z kontry.w otwartej grze w poznaniu polegniemy.koniec ligi sie zbliza.kazdy punkt sie bedzie liczyl.lepiej zremisowac po brzydkiej grze niz przegrac po ladnej:)Tylko Lechia Gdansk!!
12 maja 2009, 00:34 / wtorek
Lechia w tym spodkaniu po prostu musi postawic wszystko na jedna karte a jesli sie nie uda chociarz watpie w to to nie bedzie tragedii jakas zaliczke jeszcze mamy .Hej Lechia Goollll !!!
12 maja 2009, 01:04 / wtorek
Śląsk ostatnio śpiewał:

Sprzedałeś się, sprzedałeś się, sprzedałeś się za kuchenke!
12 maja 2009, 08:14 / wtorek
bo w Poznaniu takie obyczaje sa
ze pilkarze mecze sprzedaja
wiec jesli tylko chcesz
zakupic jakis mecz
do Piotra Reissa musisz zglosic sie :)
12 maja 2009, 08:23 / wtorek
A ja zastanawiam się, czy skuteczna na ten mecz nie okazałaby się taktyka 5-3-2
I w obronie: z prawej Pęki, a z lewej Mysona, którzy jak wiadomo włączanie się w ofensywne, uskrzydlające akcje mają we krwi, środek obrony (kolejno od Pękiego odlicz) Bąk, Wołąkiewicz i Cvirik. Środek pola, od lewej oczywiście (Kaka, Surma, Piątek). A na ukłuciu Kowalczyk, Zabłocki (jest jeszcze sprawa z Buzim niepewna). I kuchenkorz by się spocił z lekka uważam, a i my byśmy szczęśliwymi się stali po 90 minucie meczu.

P.S. Nic nie paliłem, nie muszą gryźć trawy (wystarczy, że powalczą do upadłego).
12 maja 2009, 08:57 / wtorek
Jesliby Buzala mial anulowana kartke,wolalbym od poczatku jego,a Kowal z lawki.
Mam nadzieje,ze wiedza o tym,ze nie ma co wrzucac gornych pilek,bo wiadomo,czym to sie skonczy.
Dobrze,ze Rogal pauzuje,bo znowu zajechalby Mysone,a tak moze Arek bedzie mial sile,zeby skutecznie wyegzekwowac rzut wolny i pokazac koszulke (pod Lechijna) z Artykulami Gospodarstwa Domowego :)
12 maja 2009, 09:46 / wtorek
według mnie Rogal z jaga zagrał bardzo przyzwoity mecz. adruga bramka to 90 procentach jego barmka. Ale widze ze niektórzy sie go czepiaja juz za nazwisko bo tak sie przyjeło ze Rogal słaaby. Ludzie jezeli kogoś oceniacie róbcie to objektywnie.
W poznaniu typuje 1:1 i Wisła mistrzem :)

Ave Lechia
12 maja 2009, 10:33 / wtorek
dokładnie tak samo jak przed meczem z polonią warszawa jestem dziwnie spokojny, będa punkty w tym meczu..amica dawno nie grała o majstra, czy puchary więc ciśnienie z którym jej piłkarze sobie nie radzą powinno przybrać formę frustracji boiskowych..a nasze cwaniaczki..a mamy ich kilku kosztem wszelkiej maści kartek powinni nie dopuścić żeby ta ich frustracja opadła..po prostu prowokować oszukiwać kłamać i faulować i kontrować..będą z tego punkty/punkt..i na bułgarskiej kibole rozpieprza w końcu ten swój niedopracowany kurnik z jednym dachem..
12 maja 2009, 10:58 / wtorek
Tak remis bylby idealny w kontekscie walki o utrzymanie. A co tego ze Arka zremisowala w Poznaniu to byl to czysty fuks do kwadratu. Jak widzialem sytuacje z tego meczu to wprost niemozliwe ze Lech nie wykorzystal żadnej, bo w normalnych warunkach powinien wygrac co najmniej 3-0.
12 maja 2009, 15:52 / wtorek
w poznaniu smuda robi na treningach "pranie" mózgów, a podobno na ratuszu pomiędzy tymi koziołkami wjebali pralkę... a tak w ogóle to 3 - 1 dla Nas - Kowalczyk, Surma i Piątek. Mamy szanse, bo oba zespoły - I My i amica grają w poznaniu... czyli na wyjeździe.

lato!!! co?? zgadnij...
12 maja 2009, 18:34 / wtorek
Proponuje się zająć Lechia, a nie Amica/Kuchenkami/Lodowkami bo to staje sie nudne.
12 maja 2009, 19:16 / wtorek
12 maja 2009, 19:25 / wtorek
Po Lechu czeka was kolejny mecz z drużyną walczącą o mistrzostwo Polski - Wisłą Kraków. Ile punktów w tych dwóch spotkaniach was zadowoli?

- Nic sobie nie zakładamy. O Wiśle na razie w ogóle nie myślimy. Nie rozmawiamy o tym, bo to nie ma sensu. Trzeba skupić się wyłącznie na meczu z Lechem.

A CO BY POWIEDZIAŁ SURMA ZA KADENCJI KOALI LUB TEŻ SAM KOALA?

- Myślę, że zdobędziemy 6 pkt w tych dwóch meczach. Oczywiście w to nie wierzę, ale jakoś trzeba się zmotywować.

:))
12 maja 2009, 20:02 / wtorek
vid11
ja mam proźbe do Ciebie byś nie cytował już nigdy więcej tego szmatławca
12 maja 2009, 20:16 / wtorek
Mówisz o Surmie czy Koali? ;}
12 maja 2009, 21:40 / wtorek
ani o koali, ani o surmie,
o wyborczej...

nie da się pomijać wszystkich treści w wyborczej, bo to jedno z istotniejszych mediów, trzeba założyć, że niektóre mają charakter informacyjny i są w miarę obiektywne

Wiarę i nadzieję trzeba mieć, ale realnie rzecz biorąc, nawet w lepszej formie, nie mamy prawie żadnych szans na korzystny wynik w Poznaniu. Lech nie może oddać punktów, po prostu nie może, bo straci szanse na tytuł, nie zlekceważą nas też, bo ostatnio gramy trochę lepiej i wiedzą, że każdy punkt jest dla nas na wagę złota,
trzeba w szczególności: przetrzymać pierwsze 20-30 minut czyli nawałnicę lecha, będzie pewnie mnóstwo stałych fragmentów - rożnych, wolnych - trzeba to skutecznie wybronić i mieć nieco szczęścia, jeśli to przetrzymamy potem możemy kombinować walkę o punkty,
No i uważać w 89, 90, 91, 92, 93 i 94 minucie.... Lech nie wybacza rozluźnienia.
12 maja 2009, 22:37 / wtorek
Olo.gda masz rację

ale tylko w 2. wierzu

Deficyt testosteronowy?

Niewiara w Smerfy?

Foruna nie zdobył złota?
Małysz nie jest Wielki?
Lechia władcami północy? !!

Aboleda lepsza od Mysony?

Buzia wolniejszy od Lewandoskiego? nie
Wiara. ludzie czyni cuda!!!

Kompleksy???

Jak liczysz na remis to po idzesz na mecz????

TYLKO ZWYCIĘstwo LEChijko

Sursum .....
13 maja 2009, 00:02 / środa
Ogan,wiem,ze ''pijesz'' do mnie,wiec odpowiadam.
Jesli mam byc obiektywny i to do bolu,to obiektywnie stwierdzam,ze chuja sie znasz na pilce noznej !
Domyslam sie,ze obserwujesz mecz tylko w tym punkcie,gdzie jest pilka,a wiec Twoje pole widzenia zaweza sie do oko 3 (slownie :trzech )metrow kwadratowych wzgledem calego boiska-jestes ciut lepszy od Stewe Wondera,ale tylko odrobine !
Jesli juz mamy sie trzymac faktow,to kto pirdolnol babola,ze byl smrod przed polem karnym ?!
Kto faulowal przed polem bramkowym ?!
Raz podal,raz spierdolil i wychodzi na zero,tak jak to PRAWIE zawsze bywa w jego wypadku-udaje ze gra,a te jego faule,to nie sa w wyniku walki,a w wyniku lenistwa,tepoty i nieudolnosci gry,bo faulowal przewaznie od tylu !

P.S. Zawsze bede sie wypowiadal w sposob otwarty,bo w koncu mamy wolnosc slowa !
A jak go widze na boisku,to kurwa nie wiem co bym jemu zrobil,len pierdolony !
13 maja 2009, 00:34 / środa
Wy znowu o Rogalu:)
Moze nie lubi chodzic przepocony ,wiec co za pretensje?
Zostawta chlopaka bo pauzuje:)
13 maja 2009, 00:36 / środa
Ps.
Moze ma wstret przed wlasnym potem?
Goli sie pod pachami?
Trzeba ta sprawe wyjasnic.....
13 maja 2009, 00:38 / środa
Rogal cienki jest boji sie noga wejsc w przeciwnika...odbija sie od obrońców jak od sprezyn...Mysona pracuje cały mecz,biega w tą i spowrotem.Niech dadza grac Wiśni wiecej!! w Poznianiu gramy o 3 pkty!! LECHIJKO TYLKO ZWYCIESTWO!!
13 maja 2009, 00:46 / środa
powiem wiecej...oprócz Rogala...Kaczmarek mnie zadziwia swoimi dryblingami które zawsze koncza sie strata albo złym podaniem....w kazdym meczu wszyscy piłkarze którzy ubieraja koszulke Lechii maja dosłownie grysc trawe i niewazne czy jest to 1 kolejka ligi czy ostatnia. TYLKO LG
13 maja 2009, 01:42 / środa
hehe fakt Kaczmarek ma jeden drybing i malo kto da sie juz nabrac i wie ze wyprowadza dosrokowanie/strzal na lewa noga.
Gdyby potrafil strzelac obiema nogami to byl by Klinsmanem (ten to cala kariere zrobil na jednym zwodzie)...no ale tak jedynie do podpierania jak to w polskiej lidze.
Chyba obecnie najbardziej czym moze zaskoczyc rywali ,to nie robic ostatniego "mlynka" talko isc na brame po przedostanim:)))
13 maja 2009, 07:51 / środa
miki, trzech czwartych Twojego wpisu nie rozumiem, więc się nie ustosunkuję :)

wiem tylko, że potrafię rozgraniczyć swoją wiarę w zwycięstwo, czy nawet tylko remis, od chłodnej kalkulacji szans (nie twierdzę, że w pełni obiektywnej)
13 maja 2009, 13:33 / środa
Trzeba tak kalkulować, aż się uwierzy w zwycięstwo!

Do Pilsner i Jordanik: wasze dywagacje odnośnie ocen piłkarzy są tendencyjne i po każdym meczu piszecie to samo..
Powinniście raczej skupić się. Nad walorami estetycznymi prezentowanej gry.

Chodzi mi o statystyki i oceny piłkarzy.
A mianowicie ilościowe współczynniki, jak to sie robi na zachodzie i wschodzie ale nie u nas.

- przebieg piłkarza ( w metrach )
- dokładne i złe podania
- strzały celne i nie
- spalone
- dryblingi- minięcia z piłką
- straty
- itp
- ocena końcowa 1-10

Czy ktoś prowadzi i publikuje coś takiego o piłkarzach Lechii?
Czemu nigdzie nie mogę tego znaleść. Mam takie wrażenie, że brakuje profesjonalizmu w Lechii. Kto jest dyrektorem sportowym w Tym klubie!!!???!!!
Chyba nędza jakaś.

Jak klub nie publikuje tych danych, to niech ktoś z Kibiców, kto ogląda wrzystkie mecze w tv lub ma dostęp do nagrań, poświęci sie i to przeliczy, i założy nowy wątek: ,,Pomeczowe Statystyki Lechistów''.
13 maja 2009, 14:54 / środa
miki brzezno, popieram w 100%, dopiero wtedy mozna ocenic walory pilkarza a nie opierac sie na subiektywnych wrazeniach
13 maja 2009, 16:03 / środa
a C + robi szczegółowe statystyki tylko dla meczów transmitowanych na żywo u siebie, czy w Orange Sport też?
13 maja 2009, 18:46 / środa
A jak tam sprawa Buzały? Chyba dziś miało być odwołanie rozstrzygnięte?
i czy możemy już z Jagą zagrać przy pełnych trybunach?
13 maja 2009, 21:03 / środa
olo.gda
c- nie robi statystyk.
sprawa Buźki nie rozrtrzygnięta (wież co sie dziś działo).
Teraz w Bukareszcie trwa libacja.
z Jagą graliśmy w piątek- Lechia wygrała 3-1. (Cała Laśna pełna).
pozdrawiam
13 maja 2009, 21:24 / środa
" z Jagą graliśmy w piątek- Lechia wygrała 3-1. (Cała Laśna pełna). "

wypowiedź olo.gda była ironią. :P
13 maja 2009, 22:17 / środa
Dziś myślę, że faktycznie mamy szanse na jakieś punkty w Poznaniu. Brak imitującego gre Rogala faktycznie stawia nas w lepszym świetle. Szczerze, to bez niego mamy szanse na dobry wynik. Niezależnie w której lidze będziemy grali w przyszłym sezonie to mam nadzieję, że bez tego lesera...
13 maja 2009, 22:47 / środa
Właśnie odkryłem, że komisja ligi zbiera się w czwartki, wyniki są około g. 15, czyli jest może szansa, że Buzała pojedzie do Poznania. Myślę, że kto jak kto, ale on marzy tam o występie.

No chyba wszyscy liczymy, że odwołanie dot. meczu z Jagą będzie rozstrzygnięte pozytywnie?:) i zżera mnie ciekawość co oni wtedy zrobią:) (tyle, że tym zajmuje się trybunał związkowy a sprawą Buzały - komisja ligi)
13 maja 2009, 23:27 / środa
Oni wszyscy sa po jednych pieniadzach !
To jest jeden i ten sam klan,tylko pod innymi szyldami.
Chcialbym,zeby Buzi zagral z amica,ale moim zdaniem,odpowiedz bedzie brzmiala :NIE,bo NIE i juz !
Ot,taki juz nasz los :(
13 maja 2009, 23:54 / środa
A ja liczę na to, że sędzia znowu zostanie ukarany za tak denne sędziowanie!

Według mnie Buzała musi zagrać w Poznaniu bo ma coś do udowodnienia i na pewno się mocno zaangażuje.
14 maja 2009, 14:20 / czwartek
przetrzymamy pierwsza połówkę i co z tego jak w drugiej sędzia znowu nas pokrzywdzi, pzpn czuwa nie ma co...ja wierzę, że chłopaki wywiozą punkt a to będzie już co najmniej baraż więc niech graja ostro i do szczęśliwego końca.
14 maja 2009, 14:52 / czwartek
nastroje przed meczem naszych piłkarzy - materiał filmowy odnośnik
14 maja 2009, 15:26 / czwartek
W tym materiale nastroje wygladaja jakby juz spadli:)
14 maja 2009, 16:11 / czwartek
Cvirik mówi lepiej po Polsku niż niejeden piłkarz z pomarańcz ekstraklasy...
14 maja 2009, 16:15 / czwartek
żeby nie było nie jeden miało być oddzielnie
14 maja 2009, 17:22 / czwartek
14 maja 2009, 17:27 / czwartek
Jestem w szoku :O
14 maja 2009, 17:35 / czwartek
SZOK 8)
14 maja 2009, 19:54 / czwartek
To napewno jakieś nieporozumienie lub prowokacja !!!

pzpn pzpn jumać jebyć pzpn
lato co ? ty kuro

Lechia sianka nie dała. Skacowani byli po wczorajszej eurolibacji i podpisywali wszystko jak leci.
14 maja 2009, 19:57 / czwartek
moze wiec Buzi cos ustrzeli w Poznaniu :)

Tylko LECHIA!
14 maja 2009, 20:20 / czwartek
Buzała w meczu Warta-Lechia na Bułgarskiej strzelił 2 gole, myślę, że strzelenie choćby jednego w piątek byłoby progresem w porównaniu do osiągnięcia z zeszłego sezonu zważywszy, że liga nie ta, no i przeciwnik nieco mocniejszy... :)
14 maja 2009, 20:37 / czwartek
Czarny napisałem tylko ze Rogal wedlug mnie zagrał przyzwoity mecz nie pisze ze zawsze gra dobrze a Ty sie napiąłes jak gumka w gaciach! Twoje zdanie jest inne ok,. Ale zluzuj troche bo Ci Zyłka pierdząca pęknie!
14 maja 2009, 20:45 / czwartek
Przestan sciemniac,ze napisales TYLKO .
Zaraz po moim wpisie,napisales,ze juz niektorzy sie dopierdalaja do Rogala.
Nie zareagowlbym,gdybys WLASNIE napisal TYLKO,ze Rogal zagral przyzwoicie,ale Ty nie,musiales sie do mnie przyczepic.
Takie teksty o zylce i gumce,to mozesz sobie gosciu w domciu uskuteczniac,nie masz przed soba jakas cipe i z takimi tekstami lepiej uwazaj.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031