Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 15.05, 20:00

strona 5/6

15 maja 2009, 22:55 / piątek
Niestety,stare przyslowie sie sprawdzilo :Niewykorzystane sytuacje sie mszcza !
Zawiodl mnie troche Kafar,ze zmiany poczynil tak pozno,ale nie ma co plakac,bo Lechia nie spadnie !

LECHIA PONAD WSZYSTKO ! ! ! ! !
15 maja 2009, 23:02 / piątek
co wy z tymi zmianami? Kafar je zrobil tylko dlatego, ze padla bramka... do 84 minuty bylo wszystko zgodnie z planem i takich zmian nie trzeba bylo robic...

brawo za walke! Brawo Kapsa!

wierze, ze sie utrzymamy :)
15 maja 2009, 23:06 / piątek
w 70min wstawiłdrugiego napastnika Kowalczyka wiec prubował cos ugrac
15 maja 2009, 23:09 / piątek
Kafar-z głową
Kapsa--Fantastiko
Reszta-"walczyła"

Lechia nie spadnie,ni chu....Lechia nie spadnie.....
15 maja 2009, 23:10 / piątek
i za to szacunek dla Kafara! widzial, ze mozna pojechac amice... niestety, jeden jedyny blad i klapa...

ja i chyba Czarny tez, mowimy o podwojnej zmianie w koncowce meczu...
15 maja 2009, 23:24 / piątek
Ech co za fuksiarskie kurwy. Meczu nie oglądałem. Ale w Sportowym Wieczorze widziałem skrót. Widziałem walkę i drużynę która tworzy monolit. Piłkarze cieszyli się z Kapsą bo jego udanych interwencjach, widać było zaangażowanie. Teraz mecz z Wisłą...
15 maja 2009, 23:38 / piątek
szacun dla Kapsy . LECHIA zagrala zajebiscie ale niestety wynik do dupy?
15 maja 2009, 23:41 / piątek
Cóż niewykorzystane sytuacje i no nigdy nie mozemy dowieść tego 0 w tyle. Zawsze błąd i najczęściej w końcówce. Ale teraz widać jaki to był błąd wyjebanie Zielka tak późno. Kafar widać że prowadzisz ten zespół inaczej i na tle Amiki walczącej o mistrzostwo naprawdę nie było źle. Amica się męczyła na tle takiej drużyny jak Lechia walczącej o utrzymanie gdzie teoretycznie z 2-3 bramki powini nam wsadzić spokojnie. A tu Kapsa !! Oby tak dalej panowie do końca z determinacją i z Wisłą cóż ale trzeba walczyć o punkty !!
15 maja 2009, 23:42 / piątek
Gra była jak Sprait a wynik jak Pragnienie . Lechia gra dalej i swoje ugra.
15 maja 2009, 23:48 / piątek
wygrana z Agd była by sensacją, remis też, przegraliśmy, ale z honorem. Moim zdaniem nie ma co się wstydzić, chłopaki walczyli do ostatniej minuty, różnice w klasie było widać, ale nasi nadrabiali sercem do walki. Szacun bo przegrać 1:0 z Lechem to jest coś, patrząc na wynik 3:0. Mamy duże szanse zostać w Ekstraklasie, naszym zawodnikom dużo brakuje do poziomu, ale patrząc na poczynania trenera mamy szanse wykrzesać z nich potencjał. Czekamy na Wisłe i Piast. LECHIA SEKTOR ORUNIA
15 maja 2009, 23:56 / piątek
Acha mam prośbę do trenera, Rybskeigo wysłać na siłownię + białko + węglowodany, nie widzę innej możliwości, piłkarz w ekstraklasie musi mieć siłę, na drugą lige był super, ale teraz potrzeba mu powera. Nie widzę inne możliwości albo obrazu sprzedawać do zespołów klasę niższą.
16 maja 2009, 00:02 / sobota
Jak na mecz z Amicą to super wynik. Grali z charakterem i zaangażowaniem, myślę, że dużym wzmocnieniem był brak lesera Rogala. Myslę, że powinniśmy się utrzymać.
pozdrawiam
16 maja 2009, 00:52 / sobota
jechalem o 23.20 ze sledziowni głównej,caly peron w sukach i po drodze do Gdańska tez pelno zomo,wysiadam w Gdańsku Wrzeszczu i przed dworcem 4 zajebane smerfami busy w calym spolecznym rynsztunku.
ruch ruch chorzowskie psy!!!!
16 maja 2009, 01:00 / sobota
Jeśli w niedzielę Piast wygra ze Śląskiem, to 3 punkty tu w Gliwicach macie jak w banku.
16 maja 2009, 01:06 / sobota
Chuj tam w Gliwicach, dziś byłyby 3pkty. Ryba miał 2 super akcje i jakby pyknął jedną nich to pyrki były już zamiecione pod dywan...Na boisku nie wyglądało to na mecz drużyny broniącej się przed spadkiem i drużyny walczącej o mistrzostwo. Czemu Kafar tak późno przyszedł...I obiektywnie patrząc jak tak Lechia zagra z Wisłą to chłopaki z Krakowa będą mieli ciężko, ooooooj ciężko...

Brakuje skuteczności i wykończenia akcji, jak cholera brakuje...
16 maja 2009, 01:27 / sobota
Ku... przestancie narzekac. Stalo sie, bylo minelo. Przegralismy i czasu nie cofniecie. Mozna se gdybac i gdybac ,ze gdyby Fojut nie zajebal dwoch goli i gdybysmy frajersko nie przegrali dzisiaj badz z Belchatowem to juz bysmy mieli utrzymanie.
Nie jest zle, na 2 kolejk przed koncem mamy przewage na sledziami. Sledzie sa teraz 1 kandydatem do spotaku bo musza wybgrac swoje ostatnie 2 mecze w co watpie...
Jezeli Piast jutro wygra ze Slaskem badz zremisuje to juz ma na 99% utrzymanie...a to dla nas mega dobra wiadomosc :)
16 maja 2009, 02:18 / sobota
Mi najbardziej podobała się postawa Kapsy, Zabłockiego, Kaczmarka i Wiśniewskiego, chłopaki gryźli trawę, zresztą jak cały zespół, na nich jednak zwróciłem szczególnie uwagę. Agresja meczowa Kaczmarka - o to chodzi :) Brawa dla Lechii. Mówi się trudno i idzie się dalej!

Tylko Lechia!
16 maja 2009, 02:55 / sobota
Sytuacja Lechii jest tragiczna oby trojmiasto nie stracilo extraligii
16 maja 2009, 03:00 / sobota
Kapsa Zablocki Kaczmarek gryzli trawe? ich poziom pilkarski jest żalosny
16 maja 2009, 07:23 / sobota
Ty byś zagrał lepiej...

Jeśli ich jest żałosny to reszta w ogóle jest do rozstrzelania...
16 maja 2009, 07:34 / sobota
..ciekawe co szanowna komisja ligi zrobi z tą butelką ,w tv pięknie było wszystko widać i ta żałosna próba ukrycia ......
Z naszych grajków oprócz w/w pochwaliłbym jeszcze Bąka i Andruszczaka , generalnie cały "zespół zostawił dużo zdrowia na boisku"....
16 maja 2009, 07:42 / sobota
Osobiście uważam, że nie mamy się czego wstydzić ani trochę. Pozostaje tylko żal...
Pamiętajcie to był Lech a nie Cracovia czy ŁKS, a jednak w tym meczu nie było widać zbyt dużej różnicy poziomów, chociaż statystyki mówiły trochę co innego. Następny mecz MUSZĄ zagrać bez kibiców, i (chyba Murawski) powinien zostac ukarany za takie zachowanie. Ale co na to Leśne Kurwy (nie mylić z dziadkami) tego nie wie nikt.
16 maja 2009, 07:54 / sobota
mati żałosnie to twoja matka wygląda jak w rzece pierze.
16 maja 2009, 08:23 / sobota
mati6901: może Ci sie pomyliły dyscypliny, może ogladałeś żużel i nastapiła zbieżność nazwisk? w piłce nożnej po pierwsze nie ma EKXTRALIGI, a po drugie jeśli chodzi o trawę, to na żużlu również jej nie uświadczysz :))) wobec czego rozumiem Twoje rozgoryczenie postawą wyżej wymienionych zawodników. Pozdrawiam kibica :)

Tylko Lechia!
16 maja 2009, 09:11 / sobota
brawo chłopaki. Dzięki Kafar, to zupełnie inna drużyna. Rybski mógł w 1 połowie strzelic. Kapsa- mecz życia. Przez 85 minut trzymaliśmy agd w szachu (dla nich remis to porażka).
16 maja 2009, 09:21 / sobota
Brawa za walkę i ambicję, nie mniej jednak punktów na koncie brak. Chociaż Amica wyraźnie przeważała to remis spokojnie można było ugrać. Wiem, że takie gdybanie nie ma sensu, ale gdyby grał Arek Mysona bramka dla kuchenkorza by nie padła. Czas teraz na na Wisłę i jeśli nasi zawodnicy przez tydzień nauczą się trafiać pod bramką rywala w piłkę, to będzie dobrze.
16 maja 2009, 09:23 / sobota
Ogladalem na sopcascie, zagrali zajebiscie. Tak niewiele brakowalo- troche szczescia.

Wisnia szalał jak porazony wedlug mnie :) robił ich jak chcial, Ciezko mi wskazac slabe ogniwo dzisiaj naszej druzyny- nie bylo chyba takiego- wszyscy staneli na wysokosci zadania.

SZACUNEK ZA WALKE.
16 maja 2009, 09:37 / sobota
do mati6901 -Gościu sam jestes żałosny.Nasi piłkarze zagrali świetne spotkanie...biegali,walczyli,kondycyjnie na równi z lechem praktycznie!! lech jest nie oszukujmy sie duzo mocniejszy kadrowo od LECHII a na boisku nie było tego widac...nie pisał bys tak cieciu jakby zremisowali?czy wygrali??kur....takich ludzi nie trawie!!! Głąb jestes i tyle zacznij chodzic na Polonie Gdańsk albo Gedanie Cieciu malinowy
16 maja 2009, 09:40 / sobota
Bo dla takich ludzi jak ty nie mam miejsca w Lechii Gdańsk.Wypierdalaj stad ale juuuuuz,zebym Cie tu wiecej nie widział bo za kazdym razem masz pocisk ode mnie
16 maja 2009, 10:08 / sobota
Brawo za walkę!!!! Z Wisłą gramy o zycięstwo, bo Krakusy na wyjazdach żadnej rewelacji nie grają. I nie zróbmy tego co w Krakowie gdzie 3/4 naszego dopingu to dopingowanie Wisły. Tym razem niech bracia dostosują się do nas i cała pizda przez 90 min w dopingowaniu naszej DRUŻYNY!!!!!
3 pkt są w zasięgu!!!
Ciekawe czy zamkną stadion amici za butelkę???
Moim zdaniem nic im nie zrobią.
Lechia nie spadnie, ni chuja Lechia nie spadnie!!!!!
16 maja 2009, 10:17 / sobota
W Poznaniu zabrakło jednego, żeby Wiśnia zamknął oczy i pierdolnął tak jak w derbach.

Myślę że nasi za bardzo bali się strzelać na bramkę śmiesznej turinki. Było kilka sytuacji, w których było o jedno podanie za dużo.

W pierszej połowie, Amica nie miała żadnej klarownej sytuacji. W drugiej przycisneli i było już trochę gorzej. Jednak odrobina zimnej krwi i byłaby niespodzianka.

Szkoda wyniku, ale gramy dalej. W sobotę Wisła i zwycięstwo które da nam utrzymanie bez baraży.
16 maja 2009, 10:30 / sobota
Skonczcie z tym Piastem i zastanowcie sie troche co piszecie.Myslicie ze jak Piast dzis wygra ze Slaskiem to odpusci Lechii?? Piast zagra dla Zabrza i taka jest prawda.Bo kazdy wolalby jezdzic do roboty 30 km niz 500...A prawdopodobnie bedziemy walczyc z Gornikiem o to kto zagra w barazach bo Odra dzis odpusci Gornikowi, z kolei Cracovie z Belchatowem sedziuje Zabrze w dodatku bez Slusarskiego i po tym meczu prawdopodobnie Cracovia bedzie jedna noga w drugiej lidze,i lepiej zeby Polonia wygrala dzis z Jaga, zeby w ostatniej kolejce nie odpuscila Gornikowi.Po prostu musimy wygrac z Wisla i mamy pewne utrzymanie w co wierze.
16 maja 2009, 10:32 / sobota
Fajny mecz, wielka szkoda, że w 1 połowienie strzeliliśmy bramki, sytuacje miał Ryba (pozytywnie mnie zaskoczył tym meczem), w 2 połowie Kowalczyk. W 2 połowie nas przycisnęli, było tylko jedno pytanie - zdążą strzelić, czy nie zdążą. Lechia ma niestety znacznie więcej sił na 1 połowę. A za tydzień czeka nas znów 95 minut żarcia murawy... Punkt z Wisłą i punkt z Piastem dadzą nam utrzymanie bez baraży.
16 maja 2009, 10:37 / sobota
Zeto, jak sie ma trzy ,cztery okazje na Lechu trzeba cos strzelic bo oni beda mieli ich wiecej i napewno cos trafia,Tak jak myslalem najciezej bylo w pierwszym kwadransie i po przerwie do 60 minuty, ale chlopaki zagrali bardzo dobrze , zrealizowali taktyke w stu procentach, grali po ziemi , dobrze utrzymywali sie przy pilce w okolicach trzydziestego metra, dobrze grali klepą. Akcja w 85 minucie poszla od straty przez Rybskiego , ktory byl do zmiany juz w 70 minucie.I to jest dla mnie jedyny bląd Kafara w tym meczu
16 maja 2009, 11:19 / sobota
Druzyna pokazala ze potrafi walczyc do upadlego. Szkoda ze zabraklo precyzji w skierowaniu pilki do bramki ale strach moze sparalizowac kazdego. Szkoda tego jednego punktu ktory byl tak blisko.

Lechia nigdy nie spadnie.....
16 maja 2009, 11:30 / sobota
szczęśliwa wygrana pralkarzy

nie ma co gdybać co by, gdyby K-far....
Rybie brakuje masy i ogrania, może w młodej ekstraklasie lub w rezerwach nabrałby rytmu. Chłopak zatrzymał sie w rozwoju a szkoda bo talent ma.
nie widze go w podstawowym składze na następne 2 mecze.
Wygramy z Wisłą Kraków i z piastem

A My swoje.....
16 maja 2009, 11:31 / sobota
Zajebisty mecz tylko ten wynik boli. Ale jak maja przegrywac to tylko po takiej walce.
Spadnie crcovia i arka, górnik baraze!
16 maja 2009, 11:50 / sobota
Szkoda wyniku :( ale po wczorajszej grze jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że się utrzymamy! Lechijka NIGDY NIE SPADNIE!!! Myśle, że mecz z Wisełką wygramy :) Kopacze muszą tylko zacząc strzelac gole w takich sytuacjach jakie wczoraj mieli (bo jak oglądałem te akcje to myslelem, że zawału dostane :p). I wielki szacunek dla Pawła Kapsy. Bedzie dobrze :) AVE LECHIA!!
16 maja 2009, 11:59 / sobota
drużyna powoli gubi styl koali
ale taka gra nie wystarczy na Mistrza Polski
muszą potrenować stałe fragmenty i strzały z pola karnego i przed
Takiej oprawy to dawno w Polsce nie było.
Więc i gra musi być przednia, ale to chyba już kolejny wątek
16 maja 2009, 12:10 / sobota
o jaka oprawe ci chodzi? bo jak o pyr to niezle słonce ci bije na głowe.
16 maja 2009, 12:21 / sobota
nawet jak spadniemy...lecz nie dopuszczam do takiej myśli!! to odbudujemy sie w 1 lidze!! Taki mecz jak zagrali w Poznaniu maja grac kazdy i niewazne tu jest dyspozcyja dnia danego zawodnika,tylko.....maja biegac biegac biegac!! troszke taktyki dołozyc,troszke wiecej wiary we własnie umiejętnosci,panowie mamy naprawde ciekawy zespół.Co do Kaczmarka to stac Cie na duzo duzo wiecej.Głowa do góry chłopacy damy rade!!
16 maja 2009, 12:27 / sobota
miki - odnośnik ?? O tym mówisz ?
16 maja 2009, 12:37 / sobota
Ja w obronie RYBY, wiem widziałem nie trafił, ale ja już też wcześniej pisałem o tym że wszystkie takie sytuacje z ostatnich spotkań to wina Ziela a skoro go nie ma już więc wina przechodzi na tych co trzymali go tak długo, zarząd po sezonie powinien, niezależnie od wyniku powinien przeprosić kilku zawodników za zatrzymanie ich rozwoju "kopaczego", bo kiedy Ryba, Buzi, Wiśnia, czyli "starzy" Lechiści mieli pokazać swoje umiejętności, jak wchodzili na końcówki, a jeśli już grali to koala wciskał im w głowy "obrona zaczyna się w ataku, więc jesteś obrońcą, gramy w tył", a teraz niestety nie da się odbudować zawodników w kilka spotkań pod względem skuteczności, dokładności strzałów, ale z każdym meczem widać poprawę, większa ilość sytuacji, strzałów, to zasługa Kafara jak dla mnie, no i potencjał kopaczy.

a swoją drogą ciekawi mnie porównanie statystyczne, liczba strzałów, okazji, na mecz za koali i Kafara, no ale to chyba na inny wątek i po sezonie

Lechia Nie Spadnie...
16 maja 2009, 12:40 / sobota
do Konik007 i Tracer

nie nie nie

ja myśle już o Traugutta i o Wiśle Kraków
16 maja 2009, 12:41 / sobota
oprawa naprawdę spoko.
ponoć kosztowała 20k :P
16 maja 2009, 12:41 / sobota
Ale wśród tylu laurek z jednym się nie zgodzę. Ktoś napisał, że nie było widać która drużyna walczy o mistrzostwo a która o utrzymanie, to samo napisał gdański dziennikarz gazety. To bzdura, jeśli ktoś tak pisze, to widać, że niewiele widział. Organizacją gry i wyszkoleniem piłkarzy kuchenkorz nas przewyższał, tyle, że niewiele mu z tego wynikało i mogło się skończyć sensacją. Właśnie dlatego piłka jest piękna.
Lechia zagrała bardzo ambitnie, ale na pewno ma jeszcze duże rezerwy i nawet z tym składem mogłaby grać znacznie lepiej. Tak więc brawa dla Kafara, ale jeszcze dużo dobrego można zrobić.

Jeszcze bym zwrócił uwagę na niezły mecz Andruta, oraz w ogóle na aktywnych bocznych obrońców. Bąk jakimś super technikiem nie jest ale potrafi pod bramką przeciwnika tgez się niespodziewanie znaleźć
16 maja 2009, 12:45 / sobota
brawo Lechio aby tak do konca!
16 maja 2009, 13:06 / sobota
canal plus policzyl nam 0 celnych strzałów.... trochę dziwnie, ja bym np. strzł kowalczyka zablokowany przez obrońcę uznał za celny strzał
innych nie było?
16 maja 2009, 13:08 / sobota
wydaje mi sie, ze celny strzal to taki, po którym bramkarz łapie pilke w rece, ale moze sie myle
16 maja 2009, 13:28 / sobota
dla mnie to taki, który jest strzałem (a nie podaniem, czy wybiciem piłki do przodu itp) i leci w światło bramki. Teoretycznie nieważne, czy piłka jest zablokowana na pierwszym, trzecim, czy jedenastym metrze i nieważne przez kogo
to oczywiście mało istotna dyskusja, ale statystyki C+ też wyraźnie pokazywały kto w tym meczu grał o mistrzostwo, a kto o utrzymanie.

Wierzę natomiast w remis z WIsłą (bo u siebie) i nawet zwycięstwo z Piastem (bo jest słabszy niż wszyscy nasi ostatni przeciwnicy poza arką)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044