Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

NA GOŚCINĘ WISŁY BRAKUJE 10000 ZŁ. POMÓŻCIE, PILNE!!!!!!!!

strona 2/2

20 maja 2009, 10:11 / środa
- 40,00 zł

Zakładając że hubi coś wpłacił, powiedzmy że zostało jeszcze około 8900 zł.

MOBILIZACJA LECHIŚCI!!!!
20 maja 2009, 10:50 / środa
30 PLN popłyneło , 100 pewnie jeszcze dzisiaj popłynie co by wsytdu nie było :-/
20 maja 2009, 14:19 / środa
trampi, wez mnie nie rozsmieszaj ... poprostu watpliwa frajde sprawiloby mi dawanie kasy na czyjas impreze ale bawcie sie dobrze ... nawet co bardzo prawdopodobne gdy tego meczu nie wygramy ... ... a do zbiorki na mala gorke dla grajkow za utrzymanie chetnie bym sie dolozyl ... i tyle ... waza sie losy na formu :D nie no postawiles mi takie ultimatum ze faktycznie waze slowa : ) ! pan i wladca loginów na lechia.gda.pl : )) pozdrawiam
20 maja 2009, 14:41 / środa
głupi jestes jak a pierdole , a pewnie do Krakowa na mecz pierwszy zapierdalałes zeby se wypic za free i cos wpierdolic.niechcesz to nie dawaj tylko na jaka kurwe piszesz ze po huj dawac na zgode???!!jestes niedojebany baran i tyle.
20 maja 2009, 14:56 / środa
Slawek wez sie juz nie produkuj tutaj z ta swoja buracka bajera.
20 maja 2009, 15:06 / środa
Slawek,moze nie lubisz balowac,pic alko-nie wnikam w to,ale nie pisz kolego,ze to czyjas impreza !
To nie jest tam jakas zwykla popijawa pod drzewem-to jest goscina braci z Krakowa i nie wnikam,czy byles w Krakowie,czy nie,ale jesli nie pasuje Ci taka forma gosciny,to poprostu nie zabieraj w tym temacie glosu.Bez napinki.
Mnie niestety nie bedzie,ale sie dolozylem,bo braci sie nie traci-tyle.

P.S. Dla Twojej wiadomosci,pisze sie LECHIA GDANSK.
20 maja 2009, 15:11 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 maja 2009, 15:20 / środa
A dla mnie bez sensu jest jakiś wysyp inwalidów w tym temacie którzy pierdolą głupoty. Już Wam większość wyżej napisała że jak Was nie interesuje gościna to nie zabierać głosu. A dla Dawida pomoc jest zawsze !!
20 maja 2009, 15:34 / środa
Nie mieszajcie frajerzy pojęć. Ci innego gościna, co innego dzieci niepełnosprawne a jeszcze co innego premie dla kopaczy. Nie można tych spraw zestawiac, bo to jest manipulacja. Teraz gościmy Wisłę i na ten cel zbieramy. Kto nie chce nie daje i nie zabiera głosu. Ten kto dał dobrze wiedział na co daje i dzięki tym osobom będziemy się w sobotę wspólnie bawić.
20 maja 2009, 16:45 / środa
fajnie ze sie emocjonujecie... tylko czym ? napisalem ze wolalbym sie dolozyc na grajkow .... niepł. dzieci czy inne akcje dla potrzebujacych .... jak najbardziej ... i zdecydowanie bardziej niz dokladanie sie do takiej wizyty ... ale mam inny pkt widzenia, pewnie daltego ze mnie bardziej interesuje sama pilka ... 3pkt w sobote i uratowana liga niz ugoszczenie ludzi z Wisły ... a do krakowa jak mam ochote smigam za swoje ... piwo z wlasnej kieszeni tez mi bardziej smakuje niz postawione ... pozdro
20 maja 2009, 17:21 / środa
nawet jeśli masz takie podejście i pomijasz asoekt kibicowski, to mówiło się kiedyś z dumą o "staropolskiej gościonności" i fajnie, że są objawy kultywowania tego w czasach, gdy każdy patrzy na swoje
20 maja 2009, 17:29 / środa
slawek to na chuj sie wypowiadasz w tym temacie ?
20 maja 2009, 17:48 / środa
Slawek po co się odzywasz w takim razie ??? My się będziemy zajebiście bawić z Wisłą a Ty sie baw za swoje i przyglądaj z boku :):) !!
20 maja 2009, 18:47 / środa
Jaka pizda ! slawek, rozumiem, ze nie jestes Lechista tylko wpisujesz sie na naszym forum zeby sobie troche poplakac bo zona i sasiad Lechista cie bija.
Jak chodzisz na stadion Baltyku, pijesz z krakowja za swoje to na ki chuj wpisujesz sie i polowie miasta nerwy psujesz ?!
Te twoje drobniaki na kopaczy wsadz se gleboko w dupe, tylko nie dawaj na goscine Wisly, bo nie dorosles jeszcze do tego leszczu...moze za 100 lat...
20 maja 2009, 19:02 / środa
Sławek To Komunista he he "a na drzewach zamiast liści bedą wiśiec komuniści"
20 maja 2009, 19:36 / środa
A w parku zamiast lawki beda staly Slawki :)
20 maja 2009, 19:56 / środa
20 maja 2009, 20:05 / środa
wplacac a nie sie wyzywac ustawcie sie dajcie se po razie i po sprawie:))

jeszcze raz wpalcac !!!
21 maja 2009, 11:58 / czwartek
przekonała mnie wasza argumentacja, chyba wplace z 5 dyszek ... ale dalej pije za swoje. pozdr
21 maja 2009, 12:40 / czwartek
21 maja 2009, 14:11 / czwartek
poszło
21 maja 2009, 14:14 / czwartek
W temacie na goscine Wisly Slawek pisze ze dal by na premie dla kopaczy no kabaret kurwa. Jak juz wszyscy zobaczyli pod wzgledem kibicowskim masz chuja do powiedzenie. Twoj dzien to wyjscie z domu obejrzec (tragicznie slaba lige) i do domu szybko bo jeszcze w morde mozna dostac przypadkiem a dla innych ten mecz zaczyna sie duzo wczesniej a konczy sie jeszcze pozniej. Tak wiec nie rozpiepszaj tematu bo tylko ludzi wkurwiasz.

PS. Zastanow sie na co by wydali kopacze to twoja premie. To jest dopiero zagadka......
21 maja 2009, 17:32 / czwartek
No jak to na co... na prywatne dodatkowe treningi z dobrymi trenerami, aby być jeszcze lepiej wyszkolonym technicznie piłkarzem , który ma ambicje grac o najwyzsze cele, a nie tylko grac w przecietnym piłkarsko klubie i dostawac 15-25 tys na miesiac do zakonczenia kariery, a potem bedzie co bedzie.... :)
21 maja 2009, 17:52 / czwartek
zdecydowanie wole miec cos do powiedzenia w innej sferze zycia niz "kibicowska" jak zreszta pewnie wiecej niz z 3/4 bywalcow T29 ... ale co tam ... pozatym faktycznie jak sie skonczy mecz smigam na chate ! zawsze jest szansa zdazyc na wieczorny mecz Blaugrany czy czegos w tym stylu ehhh .... przynajmniej temat na pierwszym miejscu .... to sie nazywa darmowe pozycjonowanie : ) pozdro
21 maja 2009, 17:54 / czwartek
do tego kielbaska za 6zl i mecz zakonczony sukcesem

na chuj sie w ogole wypowiadasz w tym temacie skoro jestes pizda i ciebie on nie dotyczy?
21 maja 2009, 17:55 / czwartek
ale nie irytuj sie Cwaniak ... nie warto
21 maja 2009, 17:56 / czwartek
moze jest masochista i lubi przyjmować na klate kurwy chuje i inne takie?

wracajac do tematu... WPŁACAĆ NA GOŚCINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 maja 2009, 20:20 / czwartek
21 maja 2009, 23:29 / czwartek
Po dzisiejszej składce w pracy poszedł przelew na 40 PLN ;-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032