Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kadra Lechii

strona 1/1

14 maja 2009, 19:06 / czwartek
Proponuje założyć jeden zbiorczy temat o kadrze aby nie zakładać kolejnych osobnych dla każdego piłkarza. A także aby w jednym miejscu były informacje o naszych piłkarzach a nie w różnych tematach.

Jak wiemy Buzała zagra z Lechem i szczerze powiedzawszy jestem w wielkim szoku czy dziś nie jest prima aprilis?
14 maja 2009, 20:06 / czwartek
A ja się zastanawiam dlaczego Zabłocki nie gra zbyt dobrze.
Miał dobry mecz z Polonią W., i już wszyscy myśleli, że się przełamał a tu zonk.. w każdym meczu ma jakieś 2-3 akcje i to wszystko. :(
14 maja 2009, 20:18 / czwartek
Napastnik musi miec z czego strzelic, a jak nie dostaje dobrych podań to z czego ma strzelać? Głową muru nie przebije.
14 maja 2009, 20:28 / czwartek
Z Jagą był ciągle na spalonym :P
14 maja 2009, 20:30 / czwartek
Ja mam przeczucie, że w nowym sezonie będzie czołowym strzelcem oczywiście Ekstraklasy nie ma innej opcji
15 maja 2009, 13:23 / piątek
Ja bym Baijca do rezerw zostawił (tam sie przyda ktos ko uspokoi gre) a Zabłockiego czym predzej porzegnał. Dla mnie to zaden zawodnik (poza ta bramką co widac wyraznie jak mu nawet zeszła ta piłka)

Mamy w ME duzo lepszego od niego i szbszego Szyprytowskiego. Dla mnie Kubuś moze wracac tam skad przyszedł.
Pozdro
15 maja 2009, 13:35 / piątek
Szuprytowski, moze dzis zagra jest w ''18'', jest szansa, ze Kafarski go pusci...
15 maja 2009, 13:40 / piątek
To prawda, że Zabłocki wiele nie zawojował u nas w Lechii, ale trzeba przyznać, że należy do tej części drużyny, która walczy do upadłego, powinniśmy dać mu szansę. Nie skreślajcie go tak szybko...
15 maja 2009, 13:49 / piątek
A który zawodnik a tym bardziej napastnik u nas zawojował cokolwiek ? Zabłocki zagrał najmniej meczy a strzelił 1 gola.
15 maja 2009, 13:55 / piątek
ogolnie ocenianie Zabłockiego mija sie z celem, gdyz nie jest mozliwoscia spelnienie oczekiwan niektorych tutaj aby w 3 meczach strzelic 30 bramek....

Poza tym Zabłocki dopiero wchodzi do drużyny, a skoro mało gral ze względu na kontuzje to nie ma o czym gadac w ogole. Zgranie i zrozumienie na boisku to nie jest cos co nadrabia sie podczas 1 treningu. Jak zdobył dla nas brame z discopolo to mu w dupe ludzie wchodzili piejac z zachwytu a teraz juz be, bo pare razy na spalonym byl? Taki pech napastnikow, zreszta my nie mamy dobrego napastnika a Zabłocki przynajmniej cos potrafi strzelic, a nie tak jak Kowalczyk w Zabrzu z 5 metrow wali prosto w bramkarza a mial do dyspozycji cala bramke praktycznie... Najwiekszy plus mimo wszystko Kuby i Kowala jest to ze cos graja na boisku, a nie insynuuja gre jak Rogal czy Bajic...
15 maja 2009, 13:57 / piątek
yy pardon, nie insynuować tylko udawać :) co innego myslalem a co innego napisalem ;)
15 maja 2009, 14:04 / piątek
KURAK ja bym się modlił, żeby każdemu naszemu napastnikowi piłka schodziła w tak ważnym meczu!
16 maja 2009, 18:00 / sobota
Nie rozliczam Zabłockiego po ilosci bramek ale bo stylu gry jaki prezentuje. A te jest mizerny.
Pozdro
31 maja 2009, 16:50 / niedziela
Zabłocki po wczorajszej bramie widać, że ma instynkt typowego łowcy bramek i od nowego sezonu go uaktywni. A co powiecie o Surmie? tak jak mnie na początku nie przekonywał tak teraz myślę, że od niego należy naszą jedenastkę budować
31 maja 2009, 16:57 / niedziela
co by nie mowic to za Surme nalezy sie jednak plus dla Michalskiego,bo naprawde pomogl w utrzymaniu,szanuje Łukasza za to.Przydalby sie niechciany w Wiselce Zienczuk,ktory pod koniec sezonu złapał znowu znakomita forme.Szkoda ze za pozno juz na ten transfer:(
31 maja 2009, 17:44 / niedziela
Cvirik, Surma, Zabłocki ew. Bąk - można zrobić dobre transfery? Aaa można!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.528