Gdańsk: środa, 20 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Championship Manager 2009

strona 1/1

1

19 maja 2009, 23:58 / wtorek
Witam serdecznie sympatyków Lechii Gdańsk!

Piszę tutaj w dosyć nietypowej sprawie.

Wielu z was może kiedykolwiek grała w symulację piłkarskiego trenera - Championship Managera.

Jeżeli tak, to wiecie więc, że od czasu problemów wewnętrznych seria ta podupadła. Grę

projektuje inna firma, inni ludzie również pracują nad bazą danych. Od około pół roku jestem

osobą współodpowiedzialną za naszą rodzimą bazę danych. Niestety w naszej grupie "ekspertów"

brakuje sympatyka Lechii Gdańsk, który/a współpracowałaby z nami na co dzień.

Dlatego też zgłaszam się tutaj ponieważ mam nadzieję znaleźć osobę, która pomoże nam utworzyć

realną bazę danych na temat waszego klubu. Oczywiście posiadamy pewne informacje na temat

zawodników, ich historię, niektóre umiejętności, ale ze względu na brak możliwości oglądania

Lechii Gdańsk w akcji na co dzień nie możemy odwzorować takiej jaką ona jest naprawdę.

Dlaczego powinieneś zostać researcherem Championship Managera?

- ponieważ Twoja drużyna może być maksymalnie realistyczna tylko dzięki Tobie,
- ponieważ chciałbyś pracować w dobrej, kreatywnej grupie ekspertów i fanów naszej piłki,
- bo zawsze zamiast płacenia 80zł za grę możesz ją dostać za darmo!

Jakie kryteria powinienem spełniać?

- chodzić na mecze swojej drużyny dosyć często,
- mieć ukończone 18 lat,
- rozumieć angielski w stopniu przynajmniej podstawowym(systemy baz danych są po angielsku,

aczkolwiek mamy sami polską instrukcję co do ich obsługi),
- mieć dostęp do internetu,
- być kreatywnym i dotrzymującym terminów

Jak zostać researcherem?

Jeżeli jesteś zainteresowany to po prostu napisz do mnie wiadomość prywatną na tym forum lub

zapostuj w tym temacie.Odpowiem w przeciągu kilku godzin, po czym skontaktuję się z tobą Head

Researcher od polskiej bazy danych BGS i Eidos (co raczej nie będzie trudne ponieważ mieszka

500m od biura) na temat dostępu do bazy danych.Jednak przed otrzymaniem dostępu trzeba przejść

test na znajomość obsługi systemu bazy danych,która jest banalnie prosta.

Zgłoś się! To jest Twoja szansa! Twój klub mógłby być o wiele bardziej realny w CMie - nie

mówiąc o naszej lidze! Im więcej researcherów tym lepsza liga! Dołącz do nas!

Dziękuję bardzo wszystkim, którym przyszłość CMa nie jest obojętna i którzy odezwą się właśnie

tutaj by pomóc starej firmie podnieść się z dołka - a wierzcie mi czy nie, ale pierwszy krok w

stronę FMa zostanie podjęty już w wersji 2009.

Do boju Lechia Gdańsk!

ps.proszę Administratora o nie kasowanie teamtu,z góry dziękuję.
20 maja 2009, 00:16 / środa
nie kasuje ale przenosze do luznych gadek :) czuj moja dobroc :D :P

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013