Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 30.05, 17:00

strona 1/10

23 maja 2009, 20:29 / sobota
Wszystko o meczu.
23 maja 2009, 20:38 / sobota
TYLKO ZWYCIESTWO!!!
23 maja 2009, 20:41 / sobota
Piast ma już wakacje, więc nie widzę innej opcji niż nasza wygrana, w ostatnim czasie gramy naprawdę dobrze, i jeśli zagramy podobnie jak dziś z Wisłą czy w Poznaniu (z lepszą skutecznością), to 3 punkty przyjadą nad morze.
23 maja 2009, 20:44 / sobota
Nie do konca, Gornik pewnie grajkom z Piasta zafunduje ladne premie za wygrana z nami. Bedzia ladna kopanina obysmy jakos wygrali.
23 maja 2009, 21:29 / sobota
Dokładnie pewnie Piast zagra dla Kurnika a arka ma mecz u siebie z Odra wiec przy takiej grze jak z Belchatowem ich powiezie
23 maja 2009, 21:32 / sobota
Szkoda że nie będzie wyjazdu, bo chętnie bym pojechał:)
23 maja 2009, 21:38 / sobota
No szkoda szkoda pewnie jakby byl wyjazd to z tych 300 zrobilo by się 150 :) ale i tak warto by bylo jechac bo nastepny wyjazd moze byc do Ząbek :P
23 maja 2009, 22:02 / sobota
Z tego co mi wiadomo Piast nie darzy Górnika sympatia

Nie ma co patrzec na inne wyniki , MUSIMY wygrac to napewno uchroni nas od spadku bezposredniego.
23 maja 2009, 22:04 / sobota
Hehehe albo Inwazja na Pruszkow!.
A tak naprawde, to przeciez Piast nie robi problemow z przyjazdem do Gliwic. Kibice przyjezdni maja specjalna ''siedzibe'' pod stadionem! Cos sie zmienilo?
23 maja 2009, 22:30 / sobota
Proponowalbym isc na najblizszych trenieng Biało Zielonych i pokazac im ze maja gryzsc trawe w Gliwicach zeby wygrac niewazne jak wazne 3 ptk...Bo naprawde zachowanie naszych grajkow po meczu bylo co nie miara zenujace szczegolnie Pawla Buzaly i jego tetru na srodku boiska jeszcze daleko mu do gwiazdowania i mysle ze nawet jakby Wisla zremisowala badz przegrala to by wszyscy tez podziekowali kibicom na trybunach.... 3 PTK W GLIWICACH !!
24 maja 2009, 00:19 / niedziela
Ja czegos nie kumam! Wszyscy kibice piasta chca zeby kurnik spadl a tu czytam takie rzeczy. Pozatym przypominam ze takie premie to przestepstwo a niewiem czy allianzowi sie oplaca taka anty reklama.
24 maja 2009, 09:15 / niedziela
Nienawidzą się kibice Piasta i Górnika . Nie wiem jak jest z działaczami . A premie motywacyjne za zwycięstwo to nie przestępstwo .
24 maja 2009, 09:53 / niedziela
ostatni mecz w Gliwicach (w niższej lidze) raczej pokazał że ich kibice raczej nas uwielbiają. Sam fakt że do Gliwic wybiera się spora grupa naszych też o czymś świadczy
24 maja 2009, 10:08 / niedziela
Pytanie do stowarzyszenia organizujecie cos ? jakis wyjazd autokary ,auta ..POZDRAWIAM
24 maja 2009, 10:21 / niedziela
w gliwicach WALKA NA CAŁEGO!!!

właśnie patrze na tabele na 90minut i craxa jest przed Lechią.Przy tej samej liczbie pk. w pierwszej kolejności liczy się dwumecz czy bramki z ogólnej tabeli?
24 maja 2009, 10:27 / niedziela
Mała tabela miedzy Lechią Craxa i Górnikiem.
24 maja 2009, 11:12 / niedziela
anty ZETO

w takim układzie powtórka z meczu Lechia - Wisła, stawiam 4:2 dla Lechii w Gliwicach (o ile nasi wytrzymają kondycyjnie)
24 maja 2009, 11:23 / niedziela
odnośnik buhaha...
24 maja 2009, 11:43 / niedziela
diakomo - Reiss siedzi miedzy innymi za to ze przyjal od KSZO premie za zwyciestwo ;)
24 maja 2009, 11:45 / niedziela
Nie spamuj bałwanie...

Co do meczu, to nic nie zmieniać bo mecz z Wisłą do stanu 2-2 to było naprawde przednie widowisko. Akcja za akcją, mnóstwo sytuacji i walka o każdą piłkę. Piast o nic nie gra więc wątpie, że będzie walczeł jak lew....bo po co. Chcociaż dwa naprawde dobre mecze i dwie porażki mogą podciąć skrzydła no ale licze że w meczu z Piastem dadzą z siebie 110% !

AVE Lechia
24 maja 2009, 11:54 / niedziela
Dariusz Fornalak (Piast Gliwice): [...] Po zejściu do szatni powiedziałem zawodnikom, że nie mają za dużo pieniędzy, ja też nie, a dziś w ekstraklasie dobrze płacą, dlatego każde miejsce wyżej to są wymierne korzyści i nie wierzę, że ktoś się rozpręży. My w sobotę gramy o pełną pule.
24 maja 2009, 12:01 / niedziela
U Piastunek pewne 3 pkt/z takich lub innych wzgledow/ bezdomni wygraja z odra,amika pojedzie z pejsami a żabole ograją brudne koszule i mamy co????Prosta odpowiedz!!!!!BARAŻE!!Wiecie jak sie skończą??Prosta odpowiedz!!!Jak z hanysami/polubilem wtedy Jojkę/ bo nie wierze ze skonczy sie jak z olimpia!!!Tfu tfu!!!!
24 maja 2009, 12:18 / niedziela
ebeszek jak będzie tak jak napisałes to ani Górnik ani Lechia nie będzie na barażach. Popatrz czasem w tabele. Co do meczu mam nadzije że Piast nie wystawi paru zawodników podstawowego składu :/
24 maja 2009, 12:48 / niedziela
Jestem z Krakowa niestety nie mogłem być wczoraj w Gdańsku.
Mam pytanie odnośnie przyszłości Lechii w razie (niedajboże) spadku...
Czy Kuchar dalej będzie sponsorem klubu czy jest może taka opcja że się wycofa?
Wiem że wykupił akcje na minimum 5 lat, ale czy ewentualny spadek, nie zniechęci go.... i dojdzie do wyprzedaży zawodników zamiast budowania Wielkiej Lechii?
24 maja 2009, 12:54 / niedziela
W przyszła sobotę czeka nas jeden z najważniejszych meczów dla Lechii w tej rundzie.Innej opcji niż zwycięstwo nie ma i Lechia ten mecz wygra!!!!Każdy kibic Lechii ,który może jechać do Gliwic powinien tam się udać i dopingować naszą Lechię.
Były tu pytania w tym wątku czy jest jakiś organizowany wyjazd?Odpowiadam.Oficjalnie nie ma,bo nie ma też takiej możliwości.Stadion Piasta jest remontowany i kibice gości nie są tam wpuszczani.Ale te ograniczenie w naszym wypadku,trochę nas jakby nie dotyczy, i nie będę się rozpisywał dlaczego i jak.
Kto chce i może, a pojedzie do Gliwic,to mecz zobaczy!!!!
Najlepsi kibice w Polsce są w Gdańsku.Nasza Lechia was potrzebuje w Gliwicach.
Pokażmy się tam w godnej liczbie i dopingujmy naszą Lechię.Miejscowi kibice Piasta też nam w tym dopingu dopomogą,ale liczmy na siebie.
Tylko BKS Lechia!!!
24 maja 2009, 13:45 / niedziela
Czy wie ktoś jak będzie z transmisją z tego meczu w tv? Czy ten mecz wogóle będzie pokazany? Może zrobią transmisję łączoną? Na stronach c+ i orange sport nie ma żadnego info
24 maja 2009, 14:22 / niedziela
bedzie Multiliga - wszystkie mecze o 17 i na jednym ekranie - jak gdzies padnie GOL to pokazują
24 maja 2009, 14:43 / niedziela
Ponawiam pytanie tracer'a

Czy stowarzyszenie coś organizuje ?
24 maja 2009, 14:50 / niedziela
ja tam wole pojechac do Krakowa poświetowac z ziomkami. WISŁA I LECHIA OOOOOOO
24 maja 2009, 14:52 / niedziela
Abin BKS jedziesz z Nami na Mecz ?????????????????????????????
24 maja 2009, 14:56 / niedziela
zgłaszam pełną gotowość do Wyjazdu
(i 100 moich zaufanych kolegów z Wrocławia)
(i 67 moich zaufanych kolegów z Krakowa)

do zobaczenia w Oliwie
24 maja 2009, 15:00 / niedziela
a bendom śledzie w oliwie?
24 maja 2009, 15:23 / niedziela
domino33
największy smakosz śledzi
w oliwie
i w occie
we Wrzeszczu???

na wyjazd nie pozwala Ci Mama???
24 maja 2009, 15:45 / niedziela
czytaj co pisze tempaku - przecież pisałem że jade do Krakowa świętować z Wisełką. jak jeszcze okaże sie że nasi wygrali w Gliwicach to bendzie superowo
24 maja 2009, 15:52 / niedziela
M
nic nie będzie organizowane. Każdy z nas ma wyjęte po dwa tygodnie z życiorysu. Nasze rodziny są tolerancyjne ale jest gdzieś pewna granica, która pomału zostaje przekraczana. Przez ostatni tydzień wielu z nas spało po 3 gdsziny na dobe, a z piątku na sobote wcale. Tak więc Lwy odpoczywają i nie robią żadnego zorganizowanego wyjazdu.
24 maja 2009, 15:54 / niedziela
fajnie by bylo jakby zarzad postawil na stadionie wielki televim zeby mozna bylo zobaczyc mecz na zywo z Gliwic
24 maja 2009, 15:59 / niedziela
ty domino
zamiast wesprzeć -tempaku- w najważniejszym meczu ligi
Móją Lechię
se będziesz popijał bombelki w Krakowie???
ty nie jesteś Kibicem zapraszam Cię do luźnych gadek / napinacze 2009
24 maja 2009, 17:28 / niedziela
Bo to są właśnie tacy kibice, dla których wszystko jest ważne tylko nie to co dzieje się na meczu. Oprawa, piwo i śpiew jest ważniejsze niż drużyna. LECHIA może spaść do I Ligi, byle być na rynku w Krakowie i cieszyć się z mistrzostwa WISŁY.
BRAWO JASIU !!!!
24 maja 2009, 17:44 / niedziela
Pojedzmy jak za dawnych czasow rejsowym i bez biletow
24 maja 2009, 17:50 / niedziela
Ja jade do Gliwic napewno, jesli okaze sie ze dostane bilet tam na miejscu,.Jutro bede dzownil do Gliwic zapytam jakie sa szanse dostania biletu w sobote. WSZYSCY DO GLIWIC!!
24 maja 2009, 18:02 / niedziela
mam pytanie jak to jest jechac bez biletu? wiadomo zlewka na kanara ale czy on może wezwac policje ?? i jake są sposoby na pojechanie za free :)
24 maja 2009, 18:08 / niedziela
No to jedziemy do Gliwic!!!
Wrocław z Lechią!!!
24 maja 2009, 18:13 / niedziela
domino33
Ciebie to ja jednak nie rozumiem - choć z drugiej strony wcale nie muszę...
W Krakowie będzie 1000 Naszych i reszta Wisełki - życzę im wszystkim fantastycznej zabawy i megafety ale uważam, że tego dnia moje ( i nie tylko moje ) miejsce będzie w Gliwicach przy Lechii, która walczy o utrzymanie!!!
24 maja 2009, 18:20 / niedziela
mialkus daj znać jak dodzwonisz się do Gliwic i dowiesz się co z biletami....Ja tam jadę autem....
24 maja 2009, 18:22 / niedziela
Przed rokiem, na meczu w którym Lechia tak naprawdę zapewniła sobie awans do ekstraklasy, było raptem 27 osób. Dużo więcej osób, tego dnia było w Krk i świętowało Mistrza Polski zdobytego przez Wisełkę. Tak więc nie dziwcie się Domino33, że jest w większości.

Dla przypomnienia, był to mecz z GKS-em Katowice, który Lechia wygrała. Ja po meczu pojechałem sobie na Gliwicki rynek, do kolegów z Piasta, z którymi przy piwku świętowałem nasz awans. Widać historia lubi się powtarzać. Feta w Krakowie, radość w Gliwicach.

Między Górnikiem i Piastem są podobne klimaty, jak między nami i śledziami. Również rok temu, praktycznie każdy z nas w meczu Śląsk- Lechia dopingował wrocławian. Dlaczego?? Bo dla nas był to mecz towarzyski, a Śląsk walczył ze śledziami o 2 miejsce. Co dzięki zwycięstwu nad Lechią mu się udało. Teraz Piast może tak naprawdę pogrążyć swoją największą kosę. Mogą wyjść z cienie Wielkiego Górnika i po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat grać w wyższej lidze niż żabole.
24 maja 2009, 18:24 / niedziela
dla To maszLG

jak jedziesz bez biletu to kradniesz
Jak kradniesz to jesteś z gdyni

bilet podróżnika (60 zlotych) ważny cały łikient na pociągi pośpieszne
jak tyle nie masz (to w kasie poproś o rozłożenie płatności na raty) to zciągnij od kolesi co nie jadą - widzimy się w piątek na dworcu głównym
24 maja 2009, 18:26 / niedziela
Znakiem tego,ja jestem megazlodziejem ?!
3/4 moich wyjazdow bylo na gape :-)
24 maja 2009, 18:30 / niedziela
Czarny69

mylisz się
jak nie masz pieniędzy na bilet to nie jesteś Megazłodziejem
tylko jedziesz na Gapę!!
a to już jest różnica
24 maja 2009, 18:44 / niedziela
Do Zeto :

Bardzo trafna uwaga w ostatnim wątku wypowiedzi
24 maja 2009, 19:12 / niedziela
Zeto chyba wiecej nas w Katowicach było chyba ze częsc nie byla z Gdańska a po wygranej z GKS pociagiem do Krk i było swietowanie.
Teraz jest inna sytuacja kazdy kibic Lechii w takiej sytuacji nie moze wyzej stawiac Krakowa od Gliwic , po meczu owszem jazda do Krakowa ale o 17:00 wszyscy w GLIWICACH !
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.470