Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 30.05, 17:00

strona 9/10

31 maja 2009, 19:43 / niedziela
dawno dawno temu;-))... nie wielu to pamieta sądzac po wpisach... była zgoda z Piastem .Gościli nas w naprawde dobrym stylu... braliśmy udzial razem w różnych "spotkaniach" I jeden z nas w biało-zielonych barwach zaplacił za to życiem... do końca życia nie zapomne jak tydzień póżniej w Gliwicach go pożegnano Za to wielki szacun dla Piasta. Później Piast sie rozsypał... ale powstal z popiolów podobnie jak Lechia Zgode nadgryzł ząb czasu i zmiana pokoleń ale szacun pozostaje!!!!!
Pozdro dla Polaków z Gliwic
31 maja 2009, 21:07 / niedziela
Właśnie oglądałem "Wolną Piłkę" i był tam wywiad z niejakim Tomaszem Kafarskim, który powiedział mniej więcej tak "dziękuje kibicom Piasta za wspaniałe przyjęcie nas u siebie i zapraszam w przyszłym sezonie na mecz...na dwa mecze do trójmiasta" i krzyknął "bo arka też się utrzyma!". Hehe :D

Co do samego programu to lipa jak zawsze :) Szczęsny powiedział, że Lechia wygrała jak na loterii czy coś takiego.
31 maja 2009, 21:08 / niedziela
vid11
31 maja 2009, 17:55 / niedziela

(...)a o jakiejś zgodzie z Piastem ludzie nie piszcie bo się i nas ośmieszacie.(...)

Nas?? Kogo miałeś na myśli??
31 maja 2009, 21:21 / niedziela
Dokladnie tak jak pisze Zeto. Raczej zasczyconym sie czuje nie osmieszonym.
31 maja 2009, 21:30 / niedziela
A co to za obrażanie sie dobre stosunki z Piastem . Potwierdzam Biało Zielonego oraz Zeto
31 maja 2009, 21:38 / niedziela
Super wyjazd.Wczorajszy mecz w Gliwicach utwierdził mnie w przekonaniu, że Gliwice są dla nas miastem przyjaznym - dzięki dla znajomych z Piasta za przyjęcie! Do zobaczenia w Gdańsku w następnym sezonie.

Po meczu wypad do Krakowa zakończony małymi komplikacjami ale wszystko dobrze się skończyło :) dzięki dla chłopaków z GKSu Bełchatów, którzy pomogli nam na trasie.

Oby więcej wyjazdów zakończonych takim wynikiem jak wczoraj!

Lechijka nigdy nie spadnie!
31 maja 2009, 21:52 / niedziela
Galeria FOTO z meczu Piast - Lechia:
odnośnik
31 maja 2009, 21:56 / niedziela
a czemu zgoda z Piastem kiedyś tam padła?
i wydarzyło się to po finale PP w 1983, czy w latach 90-tych jak ktoś tu napisał?
31 maja 2009, 22:01 / niedziela
Na pewno nie po finale w PP. Na meczu reprezentacji przejechaliście się po resztce naszych w latach 90-tych. Bodajże razem z Legią.
31 maja 2009, 22:04 / niedziela
Jak już Sami pisaliście - nie ma edytuj - miało być - " Przejechaliście" i "Naszych"
31 maja 2009, 22:32 / niedziela
Szacun dla Lechii super bylo was gościć w Gliwicach mysle ze jadac do was tez bedzie ok z Waszej strony pozdro PIAST PIAST GKS
31 maja 2009, 22:41 / niedziela
Śpiący i Lechista nadal chodzą na Piasta :) Tylko Lechista u nas znany jest jako Nene :) Wczoraj miałem okazje poznać Milana :) pozdrawiam Hej Piast
1 czerwca 2009, 07:49 / poniedziałek
Jestem zazenowany tym co zobaczylem!!! 90% osob ktore staly za polotem najebana na autopilocie!!! Kurwa ogarnijcie sie!!! Jedziecie cala Polske zeby zobaczyc Lechie czy po to zeby sie najebac w pociagu czy aucie!!! Nie wygladaliscie jak kibice Lechii tylko jak banda najebanych patoli!!! Druga rzecz to kurwa wymiana barwami!!! Jaka jest przyczyna wymiany barw Lechii na barwy Piasta????
1 czerwca 2009, 08:28 / poniedziałek
DEADMAN
100% poparcia !!!
I w dodatku conajmniej 50% miała pogniecione spodnie, widziałem jednego co miał rozjebany zamek przy bluzie, i ile kiełbasek wpierdolili w czasie meczu i w przerwie, małysze jebane. A, o tych dwóch Indianach nasłuchujących wieści z Zabrza to już wogóle nie wspomnę, powinni dostać dożywotni zakaz pozastadionowy.

DEADMAN 100% poparcia

PS. A, w jakim stanie przyjechali do Gdańska, normalnie wstyd na całą Polskę
1 czerwca 2009, 08:37 / poniedziałek
Wstyd Kurwaaaaaaaaaa Wstyd
1 czerwca 2009, 08:39 / poniedziałek
Rozumiem ze te 10 % to kierowcy? Ja powod na wymiane widze np taki ze ktos chciał miec barwy Piasta ! Co w tym kurwa złego ?
1 czerwca 2009, 09:34 / poniedziałek
To moze warto kupic sobie jakis szalik a nie wymieniac sie!!!

Pan K. dosadnie podsumowal to o czym mowie: Co ta kurwa robi w szaliku Lechii?

Mysle ze te 10% to nie tylko kierowcy :)
1 czerwca 2009, 09:39 / poniedziałek
Hahaha..
DEADMAN - siejesz nienawisć ;P
1 czerwca 2009, 09:51 / poniedziałek
Deadman nie powiedział NIC, czego wszyscy by już nie wiedzieli (niestety). Jak dla mnie, to "po meczowa miłość" to troche żenada...
1 czerwca 2009, 09:57 / poniedziałek
Bo to co dzialo sie po meczu to smiech na sali!!! Krzyczymy do pilkarzy chodzcie do nas podchodzi Piast co to jest!!!

ZLO ZLO AGRESJA!!!!
1 czerwca 2009, 10:27 / poniedziałek
....no tak bo "pomeczowa miłość " jest żenująca - w końcu to przejaw słabości - a my kibice Lechii nie jesteśmy byle co ,jesteśmy znani z chuligaństwa - jak Piast do nas podszedł to trzeba było przyp.... jednemu z drugim ........no a ja ..jak podszedł do mnie młodzian i wyciągnął rękę podjąc swoje niewątpliwie ukochane barwy i patrząc w oczy cieszył sie ......nie zrobiłem nic , nawet go nie oplułem tyko również zdjąłem swoje i mu oddałem .......i jestem pewien że bedzie je szanował tak jak ja jego .......jestem słaby i nigdy już nigdy nie będę mogł spojrzeć w oczy prawdziwym Lechistom .......A TERAZ MOZECIE PO MNIE JEZDZIĆ !!!!!! - AŻ KLAWIATURA SIĘ ROZGRZEJE !!!!!!
1 czerwca 2009, 10:45 / poniedziałek
ciekawe jakby wygladala stacja Poznan Oliwa w przypadku pociagu zmierzajcego do Wroclawia ...
1 czerwca 2009, 11:05 / poniedziałek
a propos "triady" to najlepsi kumple bezdomnych to obecnie Zagłębie Lubin - wieść gminna niesie. sraksa jest na poziomie pastowania butów. A jeśli chodzi o mecz - 2 : 0 do przodu i to jest najważniejsze. Nie ma co się teraz licytować o zgodach czy układach Panowie. Najważniejsze, że się UTRZYMALIŚMY i jedziemy dalej!!!
1 czerwca 2009, 11:15 / poniedziałek
Irek69 calkowicie sie z toba zgadzam. Moim zdaniem szacunek mozna zdobyc wlasnie w ten sposob a nie w chamski i prymitywny sposob.
1 czerwca 2009, 11:22 / poniedziałek
Zgoda z Piastem nigdy nie była zerwana od co.
Z biegiem lat pozacierały się kontakty z kibicami Lechii i Piasta .
Jeśli ktoś nas pięknie przywitał u siebie to czemu nie można zrobić tego samego na Traugutta ???
Osobiście do Piasta nic nie mam i fajnie mieć wysepkę na Śląsku.
Ale nie Mi o tym decydować.
1 czerwca 2009, 11:33 / poniedziałek
To kolego przespałeś lata 90 te. Zgoda została zerwana i to wyżej opisał kolega z Gliwic. Z tym, że Legia nie pomagała nam w przejechaniu się.
Szacunek szacunkiem, zgoda zgodą. Mnie osobiście nie bolała wymiana barw (spontan), ale najebana patologia.

ALKOHOLICY was czas pomału się kończy tak jak się skończył w Krakowie.
1 czerwca 2009, 11:53 / poniedziałek
Kibic Piasta :
"Ze Śląskiem Wrocław na pewno sztama. I to przez kilka lat. Do dziś mam w oczach obraz kibiców Śląska, paradujących po koronie stadionu XX-Lecia i wspomagających nas w dopingu."

odnośnik ... Ruda Ślaska

z forum Piasta:
"Parę zdań ze strony Piasta!
Szacunek do Lechii był nam przekazywany od zawsze! Od zawsze też wspominało się Lechię jako naszą dawną zgodę! Śpiący czy Nynek uznawali nawet Lechię za jedną z najlepszych zgód! Więc dziwią mnie wypowiedzi niektórych tutaj że zgody nie było lub była "cicha" lub "mała" co to za pojęcia! Obecne ponowne ocieplenie stosunków myślę że cieszy "nas"
1 czerwca 2009, 12:14 / poniedziałek
100larz
1 czerwca 2009, 11:53 / poniedziałek
Kibic Piasta :
"Ze Śląskiem Wrocław na pewno sztama. I to przez kilka lat. Do dziś mam w oczach obraz kibiców Śląska, paradujących po koronie stadionu XX-Lecia i wspomagających nas w dopingu."

odnośnik ... Ruda Ślaska

z forum Piasta:
"Parę zdań ze strony Piasta!
Szacunek do Lechii był nam przekazywany od zawsze! Od zawsze też wspominało się Lechię jako naszą dawną zgodę! Śpiący czy Nynek uznawali nawet Lechię za jedną z najlepszych zgód! Więc dziwią mnie wypowiedzi niektórych tutaj że zgody nie było lub była "cicha" lub "mała" co to za pojęcia! Obecne ponowne ocieplenie stosunków myślę że cieszy "nas"

To Jest fana GKS Piast Nowa Ruda.
1 czerwca 2009, 13:39 / poniedziałek
ciekawe co myślą Ci, którzy pili w Gliwicach na temat wpisów Deadmana???

Nazywanie sytucji "jednomeczową miłością" jest gruuuuubym nieporozumieniem.
1 czerwca 2009, 13:47 / poniedziałek
Znow ktos krecie niepotrzebna afere. Co was niektorych obchodza relacje kolegow z Piastem. Co wam sie niepodoba ? Wymiana barw ? Ja tez sie wymienilem i co ? Bedziecie plakac? Szacunek do Piasta mialem od zawsze i zaden zasmarkaniec tego nie zmieni. A tak a propos to za co nie mam nie miec do nich miec szacunku ? Oni szanuja Slask, Wisle a nienawidza tego przydupasowego pomiotu bezdomnych Gornika wiec o co kaman ? Nie macie co robic? Cieszcie sie z pozostania w extraklasie zamist szukac dziury w calym.

Pozdrowienia do Gliwic
1 czerwca 2009, 13:52 / poniedziałek
Dokładnie.Nigdy nie spadnie Lechijka nigdy nie spadnie.Piast szacuneczek,wporzo ekipa
1 czerwca 2009, 14:34 / poniedziałek
Nie mowilem ze nie mam szacunku do Piasta. Pretensje mam tylko do bandy najebanych ktorzy pod wplywem % zachowuja sie patologicznie!!! To tak celem wyjasnienia gdyz czytam tu ze robie jakas afere!!!
1 czerwca 2009, 15:47 / poniedziałek
Nie wiem czy to bylo juz poruszane , ale dla mnie najwiekszym dyshonorem bylo jak niektorzy "kibice Lechii" spiewali nasz hymn z szalikiem piasta zamiast Lechii , ciekawe czy te osoby odwazyly by sie to samo na T29 zrobic :)
1 czerwca 2009, 16:01 / poniedziałek
DEADMAN co do tego masz racje. Alkohol jak najbardziej - patologia NIE. Smoke5555 czepiasz sie szczegolow. To bez sensu. Przechodziles kiedys na czerwonym swietle? Rzuciles papierosa na ulice ? Pociagnales kolezanke za warkocz? Wiesz ile jest znakow i przepisow drogowych ? A wiesz ile sie uzywa? Nie traktuj Piasta jak wroga. To sa naprawde spoko kolesie. Amen
1 czerwca 2009, 16:06 / poniedziałek
Ja wcale nie traktuje ich jak wroga , jezeli tak bym traktowal to nie jeden by w miche wylapal juz rok temu odemnie , tez uwazam ze przyjeli nas wporzadku chociaz moje zdanie jest takie ze nam dupe liza.Ale powiem szczerze NIGDY nie spiewalbym naszego hymnu z ich szalikiem.
1 czerwca 2009, 16:10 / poniedziałek
Zapomnialem. Jezscze jedno a propos patologii. Imprezowalem po meczu w klubie Revolution. Nie mowie, ze pozostalem trzezwy. Wypilem w miare by byc czujnym ( wiadomo nie jestem u siebie). Jeden z naszych (nieznany mi kibic) byl tak zalany, ze sie przewracal. Patologia? Byc moze , nie zastanawiajac sie jednak nad tym wpakowalem kolesia do taksowki (zaplacilem za nia, bo jego znajomi sie urwali) i kazalem odwiezc do hotelu ( belkotal, ze tam sie zatrzymal). Sprawdzilem mu dowod i portfel czy nie ma za duzo siana do "stracenia". Nie chcac by ktos go skubnal pewna sume mu zabralem do depozytu , w zamian zostawilem kartke z moim telefonem i namiarami, odebral dzisiaj i podziekowal. No i spoko. Jesli widzicie, ze kolega po szalu potrzebuje "pomocy" zaopiekujcie sie nim a nie krzyczycie PATOLOGIA . Niejednemu z was taka " wpadka" tez kiedys zdarzyc sie moze.

Z bialo-zielonymi pozdrowieniami

Antek Oszolom
1 czerwca 2009, 16:19 / poniedziałek
EE tam smoke .... w dupe wlaza. Bez sensu. Poprostu nas lubia,moze nie wszyscy ale czesc. Ten temat znow sie rozmyje ale nie podoba mi sie to w "dupe wlaza" ... a pomysl (tfu tfu tfu) (juz mialem o tym nie pisac) czy ktos postronny nie mogl by napisac tego samego o nas w stosunku do Wiselki po 23 maja ? Bez sensu mowie. Dajmy juz spokoj. Dla mnie Piast jest ok i napewno po ich meczu w Gdansku wypije z nimi niejednego browca. Skonczmy juz z tym.
1 czerwca 2009, 16:50 / poniedziałek
czytajac wasze wypowiedzi mam mieszane uczucie jedni by nas chetnie rozjechali a inni zabrali na browca,ale zawsze tak jest ze cos sie nie podoba lub jest ok Lechia w Gliwicach zawsze miala szacunek ja pamietam czasy Śpiącego ,Malika, Lechisty i wiem jak bylo ale teraz inni rzadza wiec sie nie wpierdalam szacun dla LECHII od starej ekipy PIASTA
1 czerwca 2009, 16:57 / poniedziałek
DEADMAN
1 czerwca 2009, 14:34 / poniedziałek
Nie mowilem ze nie mam szacunku do Piasta. Pretensje mam tylko do bandy najebanych ktorzy pod wplywem % zachowuja sie patologicznie!!! To tak celem wyjasnienia gdyz czytam tu ze robie jakas afere!!!

tak odebrałem Twoje poprzednie wpisy. Teraz widzę, że problem nie dotyczy Piasta a zachowania coniektórych biało-zielonych. Jeśli chodzi o mnie zawsze darzyłem Piasta sympatią.
1 czerwca 2009, 18:59 / poniedziałek
A mi kibice Piasta pokazali jak mam wejsc na ich sektor wszedłem w barwach Wisły i Lechii, w młynie Piasta siedzieliśmy krzyczelismy cała mordą Lechia Gdańsk i nikt nam uwagi nie zwrócił . . . a nawet z nami gadali jak swój ze swoim i nawet nam klaskali . . . Duży szacunek
1 czerwca 2009, 19:14 / poniedziałek
@xxlbks

Czy to Ty moze siedziales w mlynie na skrajnym sektorze "P"(najblizej Waszych kibicow?) Z tego co zauwazylem to byla tam grupka 4-5 Lechistow, ktorzy caly mecz krzyczeli Lechia Gdanska, ale z tego co widzialem byli bez barw.

Szacunek dla Lechii i skonczcie prosze juz te animozje o wymianie barw, czy tez wspolnym skandowaniu. Zachowanie jak najbardziej piknikowe, spontaniczne i mile. Mam nadzieje, ze w grodzie Neptuna zostaniemy przez Was co najmniej tak samo przyjeci jak Lechia przez nas.

Hej Piast
1 czerwca 2009, 19:59 / poniedziałek
Skonczmy z rozkminkami czy zgoda czy nie. Szanujemy sie i juz zaraz pol tematu rozkminy czas pokaze co bedzie dalej. A jak na razie jest milo-jest zabawa

Cieszmy sie z wyniku i z udanego konca sezonu. Chociaz twierdze ze mielismy wiekszy potencjal tylko za pozno ktos to poukladal wiec wierze ze za rok nie bedziemy walczyc o utrzymanie a o srodek tabeli.
1 czerwca 2009, 20:38 / poniedziałek
szacunek dla Piasta :)
1 czerwca 2009, 21:10 / poniedziałek
Ciekawe czy byliśmy tak samo szanowani w czasie Ich zgody z Odrą Opole i Polonią Bytom ?
1 czerwca 2009, 21:30 / poniedziałek
A wiesz jak była witana Arka Gdynia gdy mieliśmy zgode z Polonią i Odrą ?? :)
1 czerwca 2009, 23:01 / poniedziałek
co do "wielkiej triady" to wystarczy spojrzec w jakich liczbach te ekipy jezdza na mecze zgodowe....i wszystko jest juz jasne.Nawet wielki kuchenkorz "najechal" na gdynie w oszalamiajacej liczbie(ledwo 1200 osob)co jak na taka ekipe i ilosc kilometrow do przejechania jest wynikiem mizernym w porownaniu do naszych wyjazdow.musza sie raczej pogodzic z tym ze "trojca" idze juz w niepamiec......

TUCHOM Z LECHIA ooooooooooo!!!! :)
2 czerwca 2009, 01:21 / wtorek
oni niby nam w dupe wchodza ?? hmmmmmm smiał bym twierdzic ze było odwrotnie :P te przyspiewki o Gorniku i takie tam . Wyjazd moze i piknikowy ale to nie usprawiedliwia 75% ludzi ktora była tak pijana ze bełkotała cos pod nosem ! na szczescie nie spotkalismy innej ekipy po drodze bo zas bysmy płakali . Panowie i Panie tak sie nie jezdzi na wyjazdy na obce tereny !!
2 czerwca 2009, 03:14 / wtorek
do Hubert Wołąkiewicz

przyszły sezon może być dla Twojej kariery kluczowy
masz 2 miesiące czasu i dam Ci dobrą radę
wyjedź sobie na tydzień na Mazury
A po tem do siłowni i na bieżnię chłopie ciśnij ostro. masz szansę nie zmarnuj jej.
Jak się przyłożysz to mówię Ci że w Reprezentacji skończysz.
Albo w jakiejś Primjera Diwizjon.
Słuchaj Kafara i dalej mobilizuj chłopaków do roboty.
pozdrawiam
na dworcu w Krakowie i na gliwickiej płycie
2 czerwca 2009, 06:45 / wtorek
najmad
1 czerwca 2009, 19:14 / poniedziałek
@xxlbks

Czy to Ty moze siedziales w mlynie na skrajnym sektorze "P"(najblizej Waszych kibicow?) Z tego co zauwazylem to byla tam grupka 4-5 Lechistow, ktorzy caly mecz krzyczeli Lechia Gdanska, ale z tego co widzialem byli bez barw.

Szacunek dla Lechii i skonczcie prosze juz te animozje o wymianie barw, czy tez wspolnym skandowaniu. Zachowanie jak najbardziej piknikowe, spontaniczne i mile. Mam nadzieje, ze w grodzie Neptuna zostaniemy przez Was co najmniej tak samo przyjeci jak Lechia przez nas.

Hej Piast

Tak to ja byłem w barwach tam gdzie piszesz :)
2 czerwca 2009, 10:11 / wtorek
W 85. minucie meczu szalikowcy Piasta ruszyli w stronę płotu, za którym stali kibice Lechii. Ci szybciutko go przeskoczyli i wyszli im na spotkanie. Zagrożenia jakimikolwiek ekscesami jednak nie było, fani obu zespołów nie mieli zamiaru wyrównania rachunków na pięści, oni po prostu wpadli sobie w ramiona i wzajemnie gratulowali. Lechiści cieszyli się z utrzymania, gliwiczanie, którzy byt zapewnili sobie tydzień wcześniej, w sobotę radowali się ze spadku do I ligi swojego odwiecznego rywala - Górnika Zabrze
LINK odnośnik

Osobiście fajnie było by nawiązać zgodę z ta ekipą tym bardziej ze lubią WKS i TS ...... OSOBIŚCIE rzecz jasna
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.436