Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

WYJAZD DO GLIWIC!!!!!

strona 4/6

28 maja 2009, 20:29 / czwartek
Kasta Pianistów, Pianistów Kasta. Ja boję się Kasty, ja uciekam z miasta ;)
28 maja 2009, 20:55 / czwartek
ja mysle zebys wymienił kolo to z prawej strony bo cos ci przynim klekocze,
28 maja 2009, 21:02 / czwartek
Nic nie klekocze,auta ci się pomyliły:)
28 maja 2009, 21:11 / czwartek
nie pomyliły co ty DOMINIK!!wez zobacz bo jak ostatnio byłes przy sklepie w Leznie to cos słyszałem przy kole>POWAGA
28 maja 2009, 21:21 / czwartek
Heheheh o KURWA kto ma klucz 19stkę,bo muszę koło dokręcić?:)Tracer kim ty jesteś?
28 maja 2009, 21:21 / czwartek
Szukam miejsca na wyjazd do Gliwic ,gg -7051136
28 maja 2009, 21:33 / czwartek
> grucha604
> 28 maja 2009, 20:29 / czwartek
> Kasta Pianistów, Pianistów Kasta. Ja boję się Kasty, ja uciekam z miasta ;)

Czwarty ulubiony zespół Kazika? Lechia Gdańsk ;)

Kasta w Gliwicach!
28 maja 2009, 21:33 / czwartek
Mati - najlepszym miejscem som kawiarenki - tu masz namiary odnośnik prawdziwa atmosfera piłkarska
28 maja 2009, 21:33 / czwartek
Bilet turystyczny jest ważny również na TLK (Tanie Linie Kolejowe)?
28 maja 2009, 21:34 / czwartek
Tak czytam tą ostatnią stronę waszych wpisów i uważam że straszenie kogokolwiek jakimiś polowaniami na kierowców z gdańska którzy jadą na mecz jest bezcelowe i takie wpisy prowokują naszych przeciwników do działania.Bo oni czytając te forum stwierdzają że ich się nie boimy jadąc po nie swoich drogach.Czy pojedziemy razem czy osobno to i tak trzeba uważac.Gadka że jeszcze dostaniemy po mordzie za pojedyńcze wypady na ten mecz (który jest tak ważny dla nas)jest szantażem na innych kibicach.Albo gosc który to napisał się boi jechac sam albo chce wystawic wiekszą grupę jadących w jednym miejscu co narazi nas na niedojechanie do celu. Więc nasuwa sie pytanie czy lepiej podzielic się na małe grupy i pojechac różnymi drogami i o różnych czasach i dojedziemy na mecz,czy grac chojraków i dac się zaskoczyc wszyscy gdzie polecą kamienie w kolumnę samochodów,może kolega nie wyhamuje i powstanie karambol,ale to jest tylko najczarniejszy scenariusz.Co będzie wtedy kibicował naszej Lechii? Grupka ocalałych,to będzie dopiero doping.Więc decyzja należy do was.Tylko dobrze się zastanówcie.I tak naprawdę nie powinienem tego tu pisac.Duża grupa aut to jak pociąg zatrzymany ostatnio z kibicami jadącymi na mecz i kto wtedy kibicował,nikt.A czym jadę na mecz i jak, jest to indywidualna sprawa każdego z nas.Najważniejsze jest to by byc i dopigowac naszym w tym trudnym meczu i zgadzam sie z kolegą który stwierdził żeby NIE spiewac ''grac na całego...''
POZDRAWIAM WSZYSTKICH JADĄCYCH,decyzja nalęży do was.Mam nadzieję że rozjaśniło to wasze umysły.LECHIA GOLLLLLLLLLLLLLL. EKSTRA KLASA JEST NASZA.
28 maja 2009, 21:39 / czwartek
Jaka kolumna?:) Jechałeś kiedyś w trasie więcej niż 2 samochodami? Nie da się jechać kolumną, każdy ma swoje tempo, styl wyprzedzania (innych, lub przez innych:).
28 maja 2009, 21:42 / czwartek
zgadzam się z kolegą poniżej ale ktoś powyżej ktoś chce jechac w kolumnie.
28 maja 2009, 21:43 / czwartek
są jeszcze bilety na wyjazd?
28 maja 2009, 21:46 / czwartek
a jakże, jest bilet w szóstej kolumnie - piętnasty pojazd. Za wyprzedzenie TIRa i nie poczekanie na szesnastego cała załoga pije karniaka
28 maja 2009, 21:47 / czwartek
Gestapu juz ty nie rozkminiaj rzeczy dla ciebie nie istotnych.Powtorze jeszcze raz jezeli ktos dostanie w czambo po drodze , niech liczy sie z konsekwencjami.
28 maja 2009, 21:49 / czwartek
Gestapo_13 według mnie bzdure wpisałeś.Każdy niech jedzie jak chce,KURWA czego Ty się boisz że cię jakaś ekpa pierdolnie,heheheh.
28 maja 2009, 21:50 / czwartek
Gestapo - ty lepiej chlopie zmien ksywke na jasnowidz jak ty sie zgadzasz z kolega ponizej.

Jedz sobie chlopaku jak chcesz... a jak dostaniesz w pizde na trasie to nie placz na miejscu, ze dostales bo dostaniesz raz jeszcze.
28 maja 2009, 21:50 / czwartek
Panie Penczek zgadzam się z panem w 100%
28 maja 2009, 21:50 / czwartek
Gestapo skąd ty sie urwałeś? Jakie kurwa "boi sie" "mniejszymi grupami".. ??? Weź nie ośmieszaj nas wszystkich w internecie. Staram się ugryźć w język jak was czytam ale czasem nie wytrzymuje. Kto sie kurwa ma niby bać? Kolega co chce bić gamoniów z berlingo ma 100% racji - lać bez skrupułów, za głupotę trzeba czasem płacić.
28 maja 2009, 21:50 / czwartek
to grubo ma ktos 2 miejsca?
28 maja 2009, 21:52 / czwartek
Peczek Drutu jeśli mogę zapytać to o co Tobie chodzi z tymi konsekwencjami?
28 maja 2009, 21:53 / czwartek
Ja się nie boje i jade sam,chcę uświadomic innych żeby nie jechali w kolumnach.
28 maja 2009, 21:54 / czwartek
zasadniczo trzeba się liczyć z konsekwencjami ZANIM dostanie się w czambo po drodze :)
28 maja 2009, 21:55 / czwartek
kurwa, w tym momencie prośba do "szalonej UBcji" sama się nasuwa - pójdźcie za myślą gedanii i wyjebcie to forum w piździec, bo to już przestało być zabawne

"jest szantażem na innych kibicach" - kurwa, no nie mogę...
28 maja 2009, 21:55 / czwartek
Sory za słabą prowokację. Nie ma co w sobotę wszyscy widzimy się w Gliwicach. A my swoje....!!!!
28 maja 2009, 21:57 / czwartek
Berlingo... no dobrze. Gamonie? Dlaczego? Ludzie pisali o swoich autach ale dlaczego wlasnie Berlingo?
28 maja 2009, 21:59 / czwartek
JA też się wyłączam z tematu,mam nadzieję że w Gliwicach będziemy świętować awans naszej LECHIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!! Gestapo13 życzę pełnej atrakcji trasy:)
28 maja 2009, 22:00 / czwartek
berlingo to berlin go czyli na berlin
28 maja 2009, 22:01 / czwartek
CO ja pierdole heheh,sory chłopaki pojebało mi się z tym awansem:) miałem oczywiście na myśli utrzymanie.Bez odbioru.
28 maja 2009, 22:03 / czwartek
Leźno, wyluzuj, awans na 13 miejsce :)
28 maja 2009, 22:13 / czwartek
daj ktos jakies gg zeby pogadac normalnie co i jak z wyjazdem
28 maja 2009, 22:20 / czwartek
:) to było najlepsze hahahahhahahahaha
28 maja 2009, 22:22 / czwartek
Login: klichabks
Aktywacja konta: 28 maja 2009
28 maja 2009, 22:30 / czwartek
Tak najlepiej lać gamoni z berlingo bo na wrogie ekipy za cienki jeden z drugim lepiej swojego a może jeszcze lepiej dziewczyny? Pewnie pierwsi do bicia braci będą ci co ostatnio nie zdążyli wysiąść z pociągu Może lepiej wytłumacz gamoniowi jak ma szukać chętnych A tak poza tym to oni dobrze wiedzą że pojadą samochody i podejrzewam że wiedzą jakie tablice ma Gdańsk Całe szczęście że mam auto w leasingu Wa...... no chyba że za ległą nas wezmą A po moim poście będą napier.. wszystkich przedstawicieli handlowych?
28 maja 2009, 22:32 / czwartek
No to teraz Wam mordy poopadaja (CHYBA)!!!
Jadę za nasza LECHIJKA swym ulubionym motocyklem Yamaha! (srednia predkosc 120-230 km/h)
I ze by nie bylo pozniej mlaskania jezykiem w stylu Naszego Preziego vel Kaczora, to bedac w czarnych skorach, na szyi bede mial cala droge szal w Naszych barwach, czyli bialo-zielonych!!!
I nie ma pierdolenia to tamto, mam wyjebane, za stary jestem na jakies tam gnioty i inne frazesy, albo ma sie jaja albo jest sie sledziem (tym z za miedzy)...
Pierdolic nagonki, podjazdy i bog wie co jeszcze.... robmy swoje... a arka to gnoje, o wot co!!!
Do zobaczenia na szlaku (a ci co dygaja, niech pampersy kupuja, je zakladaja i dalej jada)!!!
Pzdr i do zobaczyska
Zolw z LechiiStanu, czyli Danziger 88
28 maja 2009, 22:34 / czwartek
dzisiaj zalozylem konto ladnie rozkminiacie pytalem tylko czy mozna dostac bilety jeszcze
28 maja 2009, 22:37 / czwartek
Zolw pokazał że ma jaja:))))
Podsumowanie na dziś: Masz Berlingo masz wpierd... jutro sprzedaje cale szczescie takie auto...ufff już mi ulżyło....Normalnie strach się bać
28 maja 2009, 22:37 / czwartek
nie
28 maja 2009, 22:37 / czwartek
KURWA co niektórzy z was to naprawdę są mało poważni!!! CO MA BYĆ TO BĘDZIE,ZA LECHIĘ ZA BKS PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!! Ja mam rejstracje GKA i się wstydzę na niej jeździć,ale tak to już jest że czasami trzeba się wyprowadzić z kochanego Gdańska!!,a co za tym idzie założenie na furę takiej właśnie blachy:)
28 maja 2009, 22:38 / czwartek
kicha to zero=to rowna sie nicosci, a BKS to wiara to wszystko co mam, wiec gamoniu zmien nicka, bo wielu tu co najmniej obrazasz!!!
28 maja 2009, 22:38 / czwartek
klichabks jakie ty bilety chcesz dostac?
28 maja 2009, 22:41 / czwartek
Kicha owszem ale Klicha to nazwisko może być ale i tak nagana za zepsuty capslock
28 maja 2009, 22:41 / czwartek
klicha a nie kicha kurwa na mecz bilety
28 maja 2009, 22:44 / czwartek
Prościej by było poczytać wątek niż nowe konta zakładać
28 maja 2009, 22:44 / czwartek
NIE MA BILETÓW NA MECZ,BĘDZIEMY ZA PŁOTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 maja 2009, 22:46 / czwartek
kurwa ale zamulilem hehe do zobaczenia w gliwicach:)
28 maja 2009, 22:52 / czwartek
Na sektor "grilowy" wejście za okazaniem biletów gliwickiego mpk :D
Panowie ! !
Cała 4 str. bieżącego wątku do przeniesienia na"luźne gadki" - wątek uśmiechnijmy się.
Gratulacje
28 maja 2009, 22:56 / czwartek
Zegar
Jadę do Gliwic.Moge jechac to jadę,a ci co zostają to niech żałują i tyle.bez wyzwisk i napinki.
Bardzo mi sie podobała lista aut ,zrobiona przez Oszołoma. to ja sie dopisuje i mówię,że jade moim rumakiem 126 P na niemieckich blachach ,numerow nie podaje,wiadomo przecież ,że germańskie,jazda tym autkiem to pełen odlot, tym bardziej że pod macha ma doskonały silnik ,rodem z DDR z niejakiego Kartona.
Mysle,że mogę w takim wypadku jechac na czele każdej kolumny podążającej w stronę Gliwic, nawet przed tymi busikami 8 osobowymi.Styl i komfort jazdy bezcenny!!
Do zobaczenia w trasie!!!
Tylko BKS Lechia!!!
28 maja 2009, 23:00 / czwartek
W Gliwicach dopingujcie Wisłe:-) -to do funclubu (jak na ostatnim meczu) :-)

A MY SWOJEEE...
28 maja 2009, 23:02 / czwartek
mam 3 miejsca w meleksie
odjazd dziś o 1:00 z pod MAXA

he he
w sektorze płotowym nieźle prezentowałaby się ta flaga na wędce
Nasz taki proporzec - wkurwiał by cały czas piastaczy
-weście go koniecznie-proszę
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.420