Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Piast- Lechia sędzia szulc

strona 1/1

28 maja 2009, 20:37 / czwartek
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik

przypadek? czy celowe działanie leśnych dziadków?
28 maja 2009, 20:55 / czwartek
to zbieg okoliczności, w tych meczach Lechia nie miała takiej stawki i motywacji jaka będzie miała w sobotę. Jestem pewien, że wygramy z Piastem, szkoda tylko, że nie mogę pojechać do Gliwic.
28 maja 2009, 20:59 / czwartek
Te dwa ost. mecze (z górnikiem i polonią b.) to chyba niezbyt dobry przykład...Bo przegraliśmy na WŁASNE życzenie...Szczególnie z polonią b., pamiętam ten mecz, odrazu po meczu stałem chyba z 5 minut i się kurwa zastanawiałem...JAK oni kurwa to zrobili, że przegrali ten mecz...Pamiętam, że polonia była wtedy taka cienka, że 3-ligowce by se z nimi spokojnie poradzili. No ale wtedy winny takiej gry był pan Z. (dzięki Bogu już go nie ma). A tak poza tym to wątek do skasowanie...
28 maja 2009, 21:17 / czwartek
Nie ma praktycznie w Polsce dobrych sędziów, co kolejkę wypaczają swoimi decyzjami wyniki meczów, więc to raczej bez znaczenia kto nam posędziuje.

PS. Zobaczcie, gdyby na przykład nie błąd arbitra w Warszawie, to Polonia i Amika nie grałyby o nic (ci pierwsi zaklepane 4 miejsce, a drudzy brak szans na majstra) i mogliby zupełnie odpuścić Górnikowi i Craxie.
28 maja 2009, 21:19 / czwartek
Kurczę, znów błąd - grałyby o nic :).

PS. Moglibyście wprowadzić możliwość edycji wpisów.
28 maja 2009, 21:22 / czwartek
Obawiam się, że większość tych wyników jest taka a nie inna z naszej winy a nie winy sędziego.
Z jednej strony nie możemy oceniać doboru sędziego po tym, że większość meczów, które nam gwizdał były dla nas nieudane, z drugiej - nie kojarzę w tych meczach większych baboli Szulca co nie znaczy, że jakieś nie pojawią się w sobotę....

No i umówmy się, że tym razem statystyka rządzi - skoro jeszcze nie wygraliśmy przy nim, to czas najwyższy to uczynić :)

A tak poza tym to ślunzakom i góralom z makowa podhalańskiego też nie pobłaża odnośnik
28 maja 2009, 21:25 / czwartek
Kurczę, znów błąd - była dla nas nieudana:)

PS. Moglibyście wprowadzić możliwość edycji wpisów, bo nie każdemu chce się czytać swój wpis przed zatwierdzeniem....
28 maja 2009, 21:34 / czwartek
Lubię sok pomarańczowy i jak mi nogi śmierdzą.
28 maja 2009, 21:36 / czwartek
Kurczę, znów błąd - Wydaje mi się, że to przypadek. Gdybyśmy grali swoje to byśmy na sędziów patrzeć nie musieli. Szulc, Cwalina czy Siejewicz - nie ważne! W Gliwicach 3 pkt.!

PS. Moglibyście wprowadzić możliwość edycji wpisów.
28 maja 2009, 21:40 / czwartek
ja tesz lubie sok pomarańczowy ale nie lubie jak ci nogi śmierdzą
28 maja 2009, 22:39 / czwartek
ten sedzia to "ZY.. CENZURA" spisek...

Tez lubie sok pomaranczowy !
28 maja 2009, 22:45 / czwartek
A ja lubie wodke z sokiem pomaranczowym...buhahahahahahahaha... a nogi myje co wieczor, bo mi strasznie smierdza.......
29 maja 2009, 09:17 / piątek
myślę, że sedzia gdyby próbował kręcic po meczu zostałby rozszarpany a jego "kariera" skończy się jak jego spalony dom..
29 maja 2009, 10:18 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.569