Gdańsk: czwartek, 9 lipca 2020
FORUM
Podstrony:


pzpn,pzpn...

strona 4/4

5 lutego 2010, 14:23 / piątek
Nie wstawiajcie linków do koszernej, bo:
1. Się dezaktualizują.
2. Po kiego im "nabijać" wejścia

A w temacie: j.. pzpn i ich czerwonego przydupasa rysia
8 lutego 2010, 09:43 / poniedziałek
2 marca 2010, 19:52 / wtorek
Widzieliście nowe koszulki kadry NARODOWEJ?!
odnośnik jeśli te koszulki mają szokować to niech pzpn ogłosi autonomie i niech zrobi swoją kadrę.
2 marca 2010, 19:53 / wtorek
toż to kuzwa Serbia jest...
2 marca 2010, 20:16 / wtorek
teraz był sport na tvp a te cipy dziennikarskie pitolą że Francja ma koszulki niebieskie(ciekawa jakie kolory na fladze) Holandię bo ma pomarańczowy(kolor królowej dlatego mają pomarańcz) i mnie to rozbawiło USA no kur*a taki sam kolor jak koszulka pzpn'u i mówią że to dziwne(chodź we fladze mają niebieski) Ciekawe za ile lato się sprzedał i teraz on i jego przydupasy będą paradowały w ciuchach nike(może to będą dresy:) )
"Na koniec zaprezentujmy oficjalne stanowisko PZPN-u. Rzeczniczka związku, Agnieszka Olejkowska zapytana o koszulki stwierdziła, że "Sponsor kadry przyjął strategię polegającą na szokowaniu". Strategia obrana doskonale - jesteśmy w szoku. W podobnym będą w środowy wieczór miliony kibiców reprezentacji Polski. Ale czy naprawdę o to chodziło?"
2 marca 2010, 20:21 / wtorek
marcin starówka-bo to jest autonomiczna kadra pzpn a nie reprezentacja Polski.
2 marca 2010, 20:32 / wtorek
ja to niestety wiem... mamy chyba polityków premier gra piłkę może by zareagował bo to przekracza jakieś normy. Bo najpierw koszulki a potem flaga, hymn, godło.
O tak najlepiej flaga pedałów UE i ZSSR i gwiazdy dawida hymn to międzynarodówka godło to logo gazety wyborczej&tvn ale piękny mix dla laty i spółki...
2 marca 2010, 21:05 / wtorek
Koszulki w tych kolorach sa takie poniewaz po uzgodnieniu ze stowazyszeniem nigdy wiecej stwierdzono, ze bialo-czerwone barwy nawiazuja do nacjonalizmu a z tego moze wynikac faszyzm i rasizm. W planach na nastepne mecze kadry jest takze wysmarowanie zawodnikow pasta do butow coby przypominali murzynow co jedneznacznie podkresli, ze nie maja zwiazkow z faszyzmem badz nacjonalizmem ani tez ze nie sa rasistami.
2 marca 2010, 21:42 / wtorek
A co z kibicami?
Rzecznik pzpn'u mówi z org. nigdy więcej że tylko mecze kadry mogą oglądać ci którzy:
1 mają rodziny w nigdy więcej, gazeta wyborcza i tvn
2 należeli do pzpr'u
3 sa gejami i les
4 byli chodż raz na paradzie tolerancji i chcą jej w Warszawie
5 ZA DARMO NA MECZ WEJDĄ ludzie o wyglądzie czarnego chińczyka który urodził w izraelu wychował sie w USA studiował w Polsce pół rodziny wygazowano wiadomo gdzie. jest gejem i ubiera się u jacykowa. i o piłce i stylu kibicowania.
Jeśli jestem obsceniczny to wybacz w KONSTYTUCJI POLSKIEJ mam zagwarantowane wolność słowa i wypowiedzi:)
2 marca 2010, 23:26 / wtorek
spokojnie...
to tylko aby nowy herb pasował do koszulek
odnośnik
5 marca 2010, 10:38 / piątek
Po pięć tysięcy złotych muszą zapłacić kluby Jagiellonia Białystok i Polonia Bytom w związku z zajściami do jakich doszło z udziałem ich fanów podczas meczów 18. kolejki. Komisja Ligi ukarała "Jagę" za wzniecenie pożaru w sektorze kibiców gości podczas spotkania z Koroną Kielce. Na Polonię karę nałożono zaś za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych
Kluby ukarane w sezonie 2009/10 za zachowanie kibiców:
1. Wisła Kraków - 72 000
2. Arka Gdynia - 68 000
3. Zagłębie Lubin - 45 000
4. Lechia Gdańsk - 29 000
5. GKS Bełchatów - 26 000
6. Korona Kielce - 20 000
7. Ruch Chorzów - 18 000
Polonia Bytom - 18 000
Jagiellonia Białystok - 18 000
10. Piast Gliwice - 11 000
11. Cracovia Kraków - 7 000
Odra Wodzisław - 7 000
13. Śląsk Wrocław - 2 000
23 kwietnia 2010, 15:12 / piątek
CBŚ sprawdza, czy prezes Grzegorz Lato nie złamał prawa przy zawieraniu umowy ze SportFive - dowiedziała się "Rzeczpospolita.

CBŚ chce przesłuchać cały zarząd z Grzegorzem Latą na czele. Bada, czy władze nie naraziły związku na szkodę przez nadużycie swoich uprawnień albo niedopełnienie obowiązków (art. 296 kodeksu karnego).

"Umów, o które pyta CBŚ, jest więcej, m.in. kontrakt związku z firmą Nike, z agencją ochrony Zubrzycki. Ale to umowa ze SportFive wywołuje największe kontrowersje. Nazwano ją po podpisaniu "kontraktem stulecia". Wejdzie w życie w połowie 2010 roku i przekaże pośrednikowi właściwie całość praw marketingowo-telewizyjnych PZPN, przede wszystkim do reprezentacji, ale też np. Pucharu Polski. W zamian związek będzie dostawał do 2020 roku 6 mln euro rocznie oraz 80 proc. sumy, którą uda się zarobić ponad ten pułap. Władze związku były z tej umowy tak zadowolone, że zarząd niedługo potem dał prezesowi Lacie dwukrotną podwyżkę pensji" - informuje "Rzeczpospolita".

- Wszyscy członkowie zarządu będą przesłuchani w charakterze świadków. Nikt nie jest oskrażony. Do prokuratury wpłynęło sześć doniesień w sprawie podpisanych przez PZPN umów - między innymi z firmami Sportfive i Nike, agencją ochrony, czy firmą przewozową - powiedziała PAP rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska.

Jak dodała, prokuratorzy wystąpili o przekazanie dokumentów i związek w pełni współpracuje z organami ścigania.

- Przesłuchani już byli Jacek Masiota oraz Marcin Animucki. Terminy kolejnych przesłuchań nie zostały jeszcze ustalone. Mamy nadzieję, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona i zakończy się pozytywnie, raz na zawsze - zaznaczyła.

PZPN zawarło umowę na sprzedaż praw marketingowych i telewizyjnych z firmą Sportfive na 10 lat. Wartość kontraktu waha się, zależnie od źródeł, między 60 a 100 milionów euro. Kwota, która wpłynie na konto związku może być wyższa jeśli Sportfive uzyska dodatkowe przychody z tytułu tych praw. Nie wszyscy członkowie zarządu związku poparli ten kontrakt - dwóch było przeciw, a jeden się wstrzymał.

Umowa została zawarta przed rokiem. W kwietniu 2009 roku prezes konkurencyjnej wobec Sportfive firmy UFA Nikolaus von Doetinchem wyjawił PAP, że jego spółka nie została dopuszczona do negocjacji, choć była gotowa przebić ofertę rywala na rynku praw medialnych. Może to być podstawą do badania tego kontraktu przez prokuraturę.

Kilka miesięcy wcześniej PZPN wybrał amerykański koncern Nike na nowego sponsora technicznego. Również przy podpisaniu tej umowy odzywały się krytyczne głosy działaczy związku.

Centrala piłkarska wzbudziła także zaskoczenie, gdy kwestię przewozów drużyn grających pod egidą związku powierzyła... Akademii Piłkarskiej Władysława Żmudy. Kontrowersje otaczały też kontrakt PZPN z agencją ochrony "Zubrzycki". Szef tej firmy oskarżony był o korupcję w Centralnym Ośrodku Sportu.

W związku podejrzewają, że skargę na PZPN złożył Kazimierz Greń, były członek zarządu, kierujący kampanią wyborczą Laty. Obecnie Greń jest w konflikcie z władzami związku, jednak w rozmowie z "Rzeczpospolitą" zaprzeczył, że CBŚ wkroczyło do PZPN za jego sprawą.
25 kwietnia 2010, 14:08 / niedziela
Nowa siedziba PZPN powstanie prawdopodobnie przy al. Wilanowskiej w Warszawie. Na razie zarząd zdecydował o kupnie działki na tym terenie. Termin transakcji zależy od uzyskania stosownych dokumentów.
Działka, na której zostanie zbudowana siedziba PZPN, kosztuje 7,8 mln złotych i liczy ok. 2,5 tys. metrów kwadratowych. Koszty budowy nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że część wydatków pokryje UEFA.
- Uzyskaliśmy opinię prawników i eksperta ds. nieruchomości. Obecnie czekamy na dostarczenie przez właściciela terenu niezbędnych dokumentów. To dość skomplikowane sprawy. Nie chodzi tylko o wypis z rejestru gruntów, ale różne aspekty techniczne, architektoniczne, itd. - powiedziała rzeczniczka prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska.
Związek brał pod uwagę kilka innych lokalizacji. Jeszcze niedawno wydawało się, że PZPN będzie miał siedzibę w części biurowej budowanego obecnie Stadionu Narodowego.
- Zrezygnowaliśmy z kilku powodów. Dwa najważniejsze to wysokie koszty oraz zbyt mały metraż - przyznała Olejkowska.
Na początku kwietnia prezes PZPN Grzegorz Lato powiedział, że chciałby, aby przeprowadzka z budynku przy ul. Bitwy Warszawskiej, gdzie obecnie rezydują władze związku, nastąpiła jeszcze przed mistrzostwami Europy w 2012 roku. Obecnie wydaje się to jednak niemożliwe.
- Bardzo trudno będzie zdążyć z oddaniem do użytku nowej siedziby w ciągu dwóch lat. Przecież nawet nie wiemy, kiedy zacznie się budowa. Wiele zależy m.in. od terminu otrzymania wymaganych dokumentów od właściciela działki - zakończyła Agnieszka Olejkowska.

No ładnie 3120 zł za m2 . Pogłupieli chyba . Siedzibą pzpnu powinien być Areszt Śledczy we Wrocławiu .
28 maja 2010, 17:14 / piątek
Mecz MKS-u Kluczbork z GKS-em Katowice odbędzie się bez udziału publiczności. To efekt kary nałożonej na kluczborski klub za dwukrotne wrzucenie przez kibiców serpentyn w czasie ostatniego meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
28 maja 2010, 21:08 / piątek
trzeba było rzucać papierem toaletowym
a tak poważnie
jebać pzpn
29 maja 2010, 06:33 / sobota
diakomo
25 kwietnia 2010, 14:08 / niedziela
"Nowa siedziba PZPN powstanie prawdopodobnie przy al. Wilanowskiej w Warszawie....No ładnie 3120 zł za m2 . Pogłupieli chyba . Siedzibą pzpnu powinien być Areszt Śledczy we Wrocławiu ."

Zawsze się przecież można dogadać. Ciężko na meczach obecnie zarobić, to legalnie na działeczce można przyciąć.
12 sierpnia 2010, 19:29 / czwartek
"Na Lechię Gdańsk nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za rzucanie serpentyn w pole gry z trybun zajmowanych przez kibiców gospodarzy podczas meczu 1. kolejki przeciwko Ruchowi Chorzów."

Co prawda to Ekstraklasa SA, ale pasuje do tematu. Jakikolwiek komentarz chyba zbędny.
12 sierpnia 2010, 19:35 / czwartek
hjenek kurwo płać i płacz! a na Jage zrób bilety 20 zł droższe!
12 sierpnia 2010, 22:46 / czwartek
Proponuje drozsze o 40zl, za ta kasiore bedzie mozna sie dobrze zabawic. No i z co 4-tego biletu odciagane 5zl na solidna wyzerke dla Turnosia, trzeba dbac o linie bo ludzie pomysla, ze zbiednial!
12 sierpnia 2010, 23:13 / czwartek
pierdolicie Hipolicie
12 sierpnia 2010, 23:15 / czwartek
Na Jagę bilety po 100 zet. Tylko wtedy starczy na szamkę dla grubego Maćka.
13 sierpnia 2010, 16:25 / piątek
A może zapłacą ci którzy rzucali ? :O już czekam na te bluzgi.
13 sierpnia 2010, 18:48 / piątek
Nie wiem,czy Antek coś bierze,ale gada takie bzdety ,że....sami poczytajcie odnośnik
13 sierpnia 2010, 21:07 / piątek
Tak i jak dodać do tego poprzednie teksty że ekipa pzpn zrobiła kiedyś tyle dobrego dla naszej piłki i należy im się szacunek to właściwie jesteśmy zajefajni.
Czytałem te jego mądrości w gw, cała Polska się z tego śmieje.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019