Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Okres przygotowawczy Lechii 2009-2010

strona 1/1

1

30 maja 2009, 19:47 / sobota
Udalo sie a teraz trzeba sie zastanowic co zrobic przez najblizsze miesiace by przyszly sezon byl lepszy. Moim zdaniem przede wszystkim dzialacze do wymiany.
30 maja 2009, 19:52 / sobota
Smoku wez nie pierdol
30 maja 2009, 19:55 / sobota
Moim zdaniem smoku do wymiany.

W drugiej kolejności zakup piłkarzy, którzy odmienią(a w zasadzi wprowadzą) w Lechii styl gry, który pozowli podjąc rękawice na miejsca w tabeli z takimi drużynami jak Śląsk, Jagiellonia.
30 maja 2009, 20:02 / sobota
jesli takich panow jak michalski uwazacie za dobrych dzialaczy to tylko pogratulowac
30 maja 2009, 20:03 / sobota
wariat proponuję w takim dniu jak dziś zawieszenie broni i wulgaryzmów tylko rzeczową wymianę poglądów i zdrowe spojrzenie na sprawy dotyczące Lechii bo musisz przyznać ze wyjebanie koali uratowało nam ekstraklasaę i przyjemnie będzie oglądać najlepszych w przyszłym sezonie.
30 maja 2009, 20:16 / sobota
Muszę przyznac. Kafarowi należy sie duży szacun, podjął rękawice, utrzymał, tylko pogratulowac. Natomiast to, czy jest odpowiednim trenerem Lechii na przyszły sezon uważam za kwestię do dyskusji, ale... może nie na dzisiaj.

Natomiast co do Michalskiego, to wisi mi ten koleś. Faktem jest, że dał dupy z Caciciem, jak i faktem jest, że kilka transferów mu wypaliło.

Jednak od Turnowieckiego, czy Jenka proponowałbym się od...czepic, bo jeszcze za takimi ludźmi zapłaczemy.
30 maja 2009, 20:18 / sobota
ja nie twierdze ze nalezy wymienic wszystkich dzialaczy.twierdze tylko ze przydaloby sie pare zmian.nie tylko wsrod zawodnikow ale rowniez dzialaczy.
30 maja 2009, 21:09 / sobota
KAFAR musi zostać jestem ciekawy czy jakiś inny trener by zrobił to co zrobił w tym momencie dla nas Kafarski.Dlatego Kafarskiemu należy się posada trenera na przyszły sezon!!!
1 czerwca 2009, 11:24 / poniedziałek
tez mysle ze nalezy zostawic Kafara. kiedy zaczynaja sie przygotowania do sezonu?
1 czerwca 2009, 11:35 / poniedziałek
Ciężko będzie zostać Kafarowi, bo najpierw musiałby wyrobić licencję UEFA Pro.
Zarząd powinien mu te kursy zasponsorować.

Facet ma duży plus u mnie, bo przyjął zespół z sytuacją beznadziejną i najgorszym terminarzem w lidze.
A jednak się udało. I najlepsze jest to, że z nim zespoł gra ofensywnie. A to + dobry napastnik wystarczy by myśleć o 5-6 miejscu. Rly.
1 czerwca 2009, 11:44 / poniedziałek
mysle Lelo ze dobry napastnik to bedzie za malo na 5,6 lokate.wazne bedzie sprowadzenie kilku grajkow jak najszybciej by okres przygotowaczy spedzili z druzyna.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.334