Gdańsk: czwartek, 9 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa - sezon 2009/10

strona 13/32

10 września 2009, 15:08 / czwartek
11 września 2009, 18:36 / piątek
Kolejny fantastyczny mecz na poziomie esktraklasy. 600 (słownie sześćset) strat z obu ekip, niedokładność, granie górnej piły i heja do przodu, czekanie na faul. ŻAL po połówce 0-1 dla kielc.
11 września 2009, 18:43 / piątek
mówisz o naszynallewel?
12 września 2009, 16:50 / sobota
PGE GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 2:1 (0:0)
Bramki: Tosik 54, Ujek 89 - Brzyski 78
12 września 2009, 20:41 / sobota
Tekst kolejki ? Zobaczymy. Napewno tekst meczu, jak dla mnie.
Komentator Canal +, w relacji meczowej Śląsk - Legia.

Cytuję: "Chinyama wniósł dużo kolorytu do gry Legii w 2 połowie."
13 września 2009, 00:01 / niedziela
13 września 2009, 23:18 / niedziela
oto wypowiedz naszego trenera

T. Kafarski: Niedosyt jest spory
13 września 2009
- Sposób, w jaki uczestniczyliśmy w meczu z Wisłą napawa mnie nie optymizmem, a dumą - mówi szkoleniowiec Lechii, Tomasz Kafarski.
- Moi zawodnicy pokazali, że potrafią grać jak równy z równym z mistrzem Polski. Szkoda, że w momencie, gdy mieliśmy praktycznie mecz pod kontrolą, wpadła bramka. Przestrzegałem swoich zawodników, że jeżeli będziemy grali agresywnie w drugiej linii, to Wisła nie stworzy żadnej klarownej sytuacji.

- Nie możemy jednak pozwolić na to, aby swobodnie przechodziło 45-metrowe podanie po ziemi w wykonaniu Głowackiego, po którym straciliśmy bramkę. Wisła wygrała mecz tylko i wyłącznie dlatego, że potrafiła wykorzystać swoją praktycznie jedyną dogodną okazję. My z kolei mieliśmy dwie podobne sytuacje, ale nie wykorzystaliśmy żadnej i dlatego przegraliśmy.

- Wrażenie, jakie Lechia zostawiła po meczu daje odpowiedź na pytanie, w którym miejscu w ligowej hierarchii znajdujemy się w tej chwili. Nie ukrywam, że w pełni dumny byłbym, gdybyśmy strzelili bramkę, a sytuacje ku temu były. Pokazalibyśmy wówczas, że potrafimy z sytuacji 0-1 z mistrzem Polski doprowadzić do korzystniejszego dla nas rozstrzygnięcia. Niedosyt jest spory, ale ostatnie mecze pokazują, że lepiej punktujemy na wyjeździe, więc jestem dobrej myśli, choć Legia po ostatnich niepowodzeniach będzie chciała udowodnić, że potrafią u siebie wygrywać - zakończył "Kafar".

a ja mowie gramy jak u Benhakera 1 napastnikiem strasznie bojazliwie ,wisła zagrała słaby mecz a my jeszcze gorszy .Po grze Rogala myslałem nic gorszegoa tu Wiśnia już załamka nie dosc że nie wykrzystuje 3000% sytuacji to w grze noemalnie paraliż.Trenerze Kafarski odwagi zagrjmy jakiś mecz u siebie 2 napastników i dośc pieprzenia w bambus ze to Wisła,Legia etc. skoro takie Polnie Bytom moga grac a my co nie tylko obrona.

ps.wkurwiony jestem na naszych piłkarzy po meczu czekałem na tzw. przybicie piątki i co tylko dookoła stadionu pojawił się Baczek i na pytanie gdzie reszta zespołu !!!! niewiadoma .A przecież oni graja dla nas kibiców.
Przerpaszam wszystkich których uraziłem ale.....słabo jest
16 września 2009, 15:43 / środa
16 września 2009, 18:45 / środa
Z całym szacunkiem ale na jaką cholerę ten wpis. To jest forum LECHII GDAŃSK a nie jakiegoś złodziejskiego klubu. Co mnie kibica Lechii obchodzi co się u śledzi dzieje. Może niedługo ktoś doda wpis o wizycie piłkarzyka Wachowicza u fryzjera. Więcej szacunku dla siebie i tego forum!!!!!!!!!!!!!!
16 września 2009, 19:57 / środa
Owszem Szanowny Wojciechu forum jest Lechii, ale i nie tylko. Gdyby buziek wkleił to w temacie np. Lechia to mógłbyś się czepiać. To jest wątek o EKSTRAKLASIE, a tak się składa, że chcąc nie chcąc śledzie w niej grają.
16 września 2009, 20:00 / środa
a mi sie wydawalo ze jest to wątek EKSTRAKLASA 2009/2010 ... no tak ale skoro W ekstraklasie jest tylko Lechia to wielkie sorki
16 września 2009, 20:14 / środa
jaki by to wątek nie był,
za całokształt po tysiąckroć zasłużyli na to by tu nie być wymieniani w ŻADNYM kontekście, i tu bym się skłaniał ku "wykładni" Wojtka
J.A.S.K.
a skoro już padło . . . albo nominują do wyborów, które odbedą sie za ca 30 lat, albo biedni uwierzyli w coś, z czego każdy kto zachował choćby odrobinę zdrowych zmysłów śmieje się do rozpuku : ))))))))) biedni
17 września 2009, 17:42 / czwartek
może Wojtek_Wojtek2 mnie teraz zjebie za to co wkleję

,,Co najmniej dwa miesiące będzie musiał pauzować obrońca podstawowego składu Lecha Poznań - Kolumbijczyk Manuel" onet/ odnośnik
17 września 2009, 18:10 / czwartek
odnośnik

Marcelo wraca do gry ;] Boguski już trenować będzie ^^
17 września 2009, 19:08 / czwartek
zegar bądź spokojny. Wszyscy biało-zieloni są braćmi i nic Tobie nie grozi z mojej strony. Sens mojej wypowiedzi był mniej więcej taki, że jakiś mało istotny wątek o piłkarzyku ze złodziejskiego klubu nie jest wart tego forum. Owszem został umieszczony w wątku "ekstraklasa" zamiast raczej "korupcja" ale umówmy się to zbyt błahy temat. A to co Ty wkleiłeś mimo, że z klubu wrogiego dotyczy jakby nie było gracza znaczącego. Takie jest moje zdanie. Pomorze do Lechii należy!!!!!!!!!!
17 września 2009, 19:19 / czwartek
100% poparcia dla Wojtek_Wojtek2 i innych, którzy maja podobne zdanie. Śledzie nie są warci wzmianek o nich. Pomorze do Lechii należy!!!!!!!
17 września 2009, 19:22 / czwartek
Pierdolicie, jesli Nitek byl niewaznym graczem dla tego klubu na polnoc od
Gdańska to ja juz nie wiem kto nim jest.
17 września 2009, 19:28 / czwartek
Spoko może i był ale była też tam informacja o jakimś bzdurnym plebiscycie na śledzia "tysiąclecia". Sądzę (i mam do tego prawo), że watek "ekstraklasa" dotyczy raczej czegoś innego. I tyle!!!!!!!!!!! Bez urazy, bez mocnych słów!!!!!!
19 września 2009, 10:20 / sobota
Spojrzcie, ze po dobrym starcie nasi teraz maja tylko 2 punkty wiecej niz po tej samej kolejce rok temu. W dodatku poprzednio w 8. i 9. kolejce udalo im sie wygrac i mieli 14 punktow na koncie. Teraz po 7. mamy 10... Niby ostatnie cztery mecze gralismy z trudniejszymi rywalami. Mam nadzieje, ze nasi naprawde wezma sie w garsc i z Zaglebiem odniosa przekonujace zwyciestwo. Pozniej jest wyjazd do Bytomia - Polonia nadal jest w czolowce, zas z Legia w Warszawie zagrala o niebo lepiej niz nasi.
Boje sie troche o postawe Lechistow. Nie jestem trenerem ale nie jestem tez slepy. Graja gorsi, lepsi grzeja lawe... Czemu nie gra Rybski? Gdyby byl totalnie bez formy to by w MESIE gral. Przeciez chociaz na jedna polowe mozna mu dac szanse. A jesli nie to po co bylo go trzymac, przeciez niech by go puscili do tego Slaska, skoro go chciano. Trenerze, daleki jestem od udzielania Panu rad, prosze jednak chociaz o rozwazenie innych pilkarzy w pierwszym skladzie.
20 września 2009, 22:57 / niedziela
odnośnik przeczytajcie ostatni akapit, jesli rzeczywiscie tak bylo to sędzia moim zdaniem powinien zakonczyc przygode z piłką, a przyn ajmniej dostac kilka miesiecy na przemyslenie. Przez ten bląd ustawil mecz dla Amiki
21 września 2009, 18:19 / poniedziałek
tak jak nick mowi tyle ze nie jedna polowa a mecz po za tym Rybski potrafi podac wiec niech gra za iwanem . Powiedzmy sobie szczerze prawa strona Baka jest najslabszym elementem Lechii ,Wolakiewicz tez bez formy ,Mysona nie ma z kim grac na skrzydle ,Kaczmarek choc biega traci wiele pilek
21 września 2009, 18:25 / poniedziałek
Prawa strona Bąka jest najsłabsza? chyba coś Ci się popierdoliło.
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale groźne akcja rywala, a także bramki idą zazwyczaj ze strony po której akurat biega mistrz Rogalski. Jak biega po stronie Bąka to wtedy rywala sieją spustoszenie po naszej prawej stronie, a gdy mistrz zapierdalania i walki Rogalski biega po stronie Mysony, o wtedy Arek musi zapierdalać za dwóch bo rywale przenoszą ciężar gry na naszą lewą stronę. Więc odpierdol się od Krzyśka Bąka bo ma on więcej zapału, woli walki i umiejętności niż niejedna pseudogwiazdka Z Rogalem i Manu na czele.
21 września 2009, 18:35 / poniedziałek
to co napisales masz racje i tak jak ja wyzej. Pomyliles sie do jednego nie przenosza gry na inna strone gdy Rogal zmienia strony
21 września 2009, 19:21 / poniedziałek
22 września 2009, 14:33 / wtorek
odnośnik

pierdolnięci
26 września 2009, 20:04 / sobota
Też mogliśmy tego trenera zwolnić ,a dzięki nam utrzymał się na stanowisku kilka tygodni dłużej odnośnik
26 września 2009, 20:07 / sobota
Wisła z discopolo 2:1 Bravo!!!
27 września 2009, 16:53 / niedziela
Niesamowite ze Slask zagral jeszcze gorzej od Lechii.
Slask - Ruch 0:0
27 września 2009, 21:43 / niedziela
Śląsk Śląskiem, ale Lechia ma teraz:
Polonia B. na wyjeździe
Ruch na wyjeździe
Lech w Gdańsku
Z taką grą jak z Zagłębiem zdobędziemy w tych meczach 0 punktów więc obyśmy się w grze ofensywnej przełamali...

trzeba winszować geniuszu układaczom terminarza, miesiąc przerwy w meczach u siebie to jakaś paranoja
27 września 2009, 22:02 / niedziela
ja powiem tak, jesli do konca rundy jesiennej(17 kolejki) zdobędziemy minimum 12 pkt, a w zimie kupimy bocznego obrońce, pożądnego napastnika i skrzydłowego to ja jestem spokojny o miejsce 8 na koniec sezonu
27 września 2009, 22:09 / niedziela
znaczy się porządnego napastnika żądnego bramek?:)
27 września 2009, 22:15 / niedziela
znaczy sie doświadczonego grajka(27~30 lat) na jakies dwa sezony, tak by Wania miał sie z kim ogrywac bo potencjał Łotysz ma całkiem spory i najważniejsze nie jest leniem jakich wielu w naszej lidze.
A od tego napastnika ja raczej wymagałbym umiejętnosci dostawienia nogi, zatrzymania czy przyspieszenia akcji w odpowiedniej chwili czy tez posymulowania gdy tego wymaga okolicznośc.
27 września 2009, 22:20 / niedziela
jeszcze patrząc na nasze dwa najbliższe wyjazdy:
Gdyby dodać w tym sezonie wyniki Polonii Bytom i Ruchu u siebie to mamy: 8 meczów, w tym 8 zwycięstw, bilans bramek 16-1, chyba im przerwiemy tę passę, co?:)
28 września 2009, 01:05 / poniedziałek
O dwóch takich, co nie zmieniają klubów. Jarosław Kaszowski i Mateusz Bąk
Są piłkarze, których gorączka transferów nie dotyczy. Jarosław Kaszowski z Piasta Gliwice i Mateusz Bąk z Lechii Gdańsk przebyli ze swoimi zespołami drogę z dna do ekstraklasy (...)
odnośnik
4 października 2009, 22:31 / niedziela
Ciekawe jak tam Trałka i jego europejskie puchary
4 października 2009, 22:52 / niedziela
Taa. Jak Drzymala zarzadzal Groclinem to byla to naprawde dobra druzyna. Teraz to to jest ligowa szarzyzna. Wyraznie Drzymala potrafi, Wojciechowski zas nie ;p Mnie cieszy za to remis szparki ze slowikami.
5 października 2009, 00:36 / poniedziałek
tralka chyba stracil zaufanie kibicow dyskopolo ;D odnośnik
5 października 2009, 00:57 / poniedziałek
z tego linku to Trałke chce zwolnic 4 na 10 wypowiadających się osób. A co do samego zainteresowanego to ja nie wiem czemu tak na niego cisniecie, chłopak ani razu nie wypowiadał się zle o Lechii(przynajmniej ja nic takiego nie zauważyłem), a wręcz mówił wielokrotnie ze ma duzy sentyment do klubu, który dał mu wszystko co ma. Przed ostatnią kolejką zeszłego sezonu pytany przed meczem powiedział ze ma podwójną motywacje do wygranej nad Górnikiem po pierwsze europejskie puchary, po drugie pomoc w utrzymaniu Lechii. Może by tak z niego zejsc ?
5 października 2009, 01:14 / poniedziałek
4 na 10 to sporo jak na reprezentanta ;) taka ciekawostka, akurat sprawdzalem czy jecza po przegranej z Piastem. do tralki nic nie mam, kaska chociaz byla i Bak, ladnie wczoraj pileczke wyrzucil :D co do jego opowiesci to "talk is cheap" wiec jakos bym go nie wychwalal za to, ze sie pucuje bo chcial ladnie zwinac od nas szpule do ziemi obiecanej w stolycy ;]
5 października 2009, 09:59 / poniedziałek
Materiał VIDEO - odnośnik
5 października 2009, 10:31 / poniedziałek
dobra fota odnośnik
6 października 2009, 09:41 / wtorek
W skrócie mały przegląd tego co sie działo na trybunach w zeszłej kolejce.odnośnik .Uwagę zwraca duża liczba osób w Bytomiu.Zresztą na sektorze gości , im coś w tym stylu zaśpiewaliśmy " przyszliście chamy, bo u was gramy "
6 października 2009, 12:31 / wtorek
Hasło kolejki dla Radzia wymiata ''Chuj z wynikami, wygramy taniec z gwiazdami".
6 października 2009, 13:29 / wtorek
apropo Trałki odnośnik :)
7 października 2009, 22:28 / środa
Z dobrze poinformowanych źródeł dowiedziałem się ,że Cvirik prawdopodobnie odejdzie od nas zima do jakiegoś z Niemieckich klubów bo nie dogaduje sie z Kafarem...

A szkoda bo dobry z niego obrońca
7 października 2009, 23:03 / środa
CYTAT: " . . . Lechia Gdańsk - "Lewa, prawa, lewa, prawa, słoma, siano"

"Nie ma dwóch podobnych nocy / Dwóch tych samych pocałunków / Dwóch tych samych spojrzeń w oczy". Ani dwóch podobnych spotkań Lechii. Jeśli jest piątek, to wygrywa, a jeśli sobota - przegrywa. Albo odwrotnie. Gdańszczanie są kompletnie nieprzewidywalni - potrafią zagrać taki koncert jak z Cracovią, a chwilę potem taką żelatynę jak z Odrą Wodzisław czy Zagłębiem Lubin. W jednej kolejce marnują szanse na wygraną z Wisła Kraków, a drugiej fuksem remisują z Polonią Bytom, lepszy bramkarz siedzi na ławie, a napastnik nie strzela goli, tylko je wrzuca. Środek tabeli raczej pewny, ale nic więcej, bo przez tę jazdę po obu bandach równocześnie, trudno się skupić. . . " KONIEC CTATU

o całej reszcie tutaj odnośnik
8 października 2009, 07:43 / czwartek
Dobrze będzie jak Cvirik odejdzie bo to słaby obrońca a na dodatek za bardzo lubi %
Niepotrzebnie Pękiego puścili bo drewniany Krzysiu Bąk chyba bardziej na środek obrony pasuje aniżeli na bok.

Aejaejao!!!
8 października 2009, 13:12 / czwartek
Cvirik lubi sobie wypić podobnie jak reszta naszego zespołu czego dowodem jest ich tradycja bawienia sie po wygranym meczu w tropikalnej ;]
8 października 2009, 17:42 / czwartek
Ekstraklasa: Komisja Ligi ukarała trzy kluby
MM /17:08
Komisja Ligi ukarała kluby Ruch Chorzów, Polonia Bytom i Jagiellonia Białystok w związku z zajściami podczas meczów 8. i 9. kolejki Ekstraklasy - informuje oficjalna strona Ekstraklasy SA.
Klub Ruch Chorzów został ukarany zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców w jednym meczu wyjazdowym Ekstraklasy - w zawieszeniu na sześć miesięcy, oraz karą finansowa w wysokości pięciu tysięcy złotych za naganne zachowanie kibiców tego klubu podczas meczu 8. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów (próba wdarcia się na stadion bez biletów, bójka z ochroną).

Na klub Jagiellonia Białystok nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych podczas meczu 8. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Cracovia.

Na klub Polonia Bytom nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych podczas meczu 8. kolejki Ekstraklasy Polonia Bytom - Arka Gdynia.

Na klub Jagiellonia Białystok nałożono karę finansową w wysokości dwóch tysięcy złotych za złe zabezpieczenie meczu 9. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (niedrożność części bram ewakuacyjnych).

Źródło: ekstraklasa.org
9 października 2009, 16:21 / piątek
może średnio na temat chociaż w sumie też:

zwykle dobrze poinformowany portal 90minut podaje liczbę widzów na naszym meczu z Zagłębiem Lubin jako 10.023. skąd taka liczba ktoś wie? czy to zasłua kołowrotków? czy klub takie rzeczy zaczął podawać do publicznej wiadomości?

z góry dzięki za pomoc.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.433