Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Ekstraklasa - sezon 2009/10

strona 18/32

15 lutego 2010, 11:05 / poniedziałek
...Przygarnij Arke...

to juz jest całkowite poniżenie klubu z gorszej czesci trojmiasta :) Prosimy pozwolcie zagrac nam w Gdańsku !! :D:D !!!!!!!!!!PARODIA!!!!!! na kolana

hahahahahahaha
15 lutego 2010, 11:07 / poniedziałek
Nie ma takiej opcji, choćbym miał wzorem green pajaców przypiąć się do bram stadionu ;]
15 lutego 2010, 11:09 / poniedziałek
wybiórcza ma poczucie humoru buahahaha
15 lutego 2010, 11:16 / poniedziałek
chca rozpetac 3 wojne swiatowa to prosze bardzo...;-)
15 lutego 2010, 11:24 / poniedziałek
ale zwróćcie uwage na to jakby im frekwencja skoczyła...4tys arki i 15tys lechii pod stadionem...czasem sobie myśle, że arka już przekroczyła wszelkie normy debilizmu, żenady i bycia pośmiewiskiem...a tu prosze, zawsze potrafią coś jeszcze wyczarować hahahah
15 lutego 2010, 12:10 / poniedziałek
jest taka opcja stadion nie jest wasz tylko Gdanskiego mosir-u..takze nie macie za duzo do powiedzenia w tej sprawie
15 lutego 2010, 12:11 / poniedziałek
niech kurwy grają u Nas! uatrakcyjnimy im wiosnę!
15 lutego 2010, 12:14 / poniedziałek
Zostaje jeszcze jedna Opcja na kilka godzin przed meczem wszyscy na stadion i co tu duzo mowic nie wchodzicie ;(

Nie wierze w to co tam piszą osobiście bym im dojebał ( wszystkim) ;]
15 lutego 2010, 12:18 / poniedziałek
zapewne jakby mieli grać to raczej bez udziału publiczności. Ale ja nie wierze w to żeby właściciel mosir-u dopuścił piłkarzy szprotek na nasz stadion, wtedy na prawdę by była 3 wojna światowa na terenie 3miasta.
15 lutego 2010, 12:19 / poniedziałek
Slawek_ : hehe, ciekawe jak tu przyjedziecie :] buziaczki dla dziewczyn
15 lutego 2010, 12:20 / poniedziałek
vid11 raczej by im frekwencja nie skoczyła.. bo ilu by sledziuchów sie odwazylo zawitac u bram naszego stadionu :-)

jakby doszlo do takiej sytuacji że grali by jako gospodarze u Nas, to tylko żałowac ze Wisłe i Slask beda mieli na wyjeździe :)
15 lutego 2010, 12:23 / poniedziałek
Pierwsze co pomyslalem to ze wybiorcza pojebala walentynki z 1 kwietnia. Ale zaraz przyszla refleksja ze kurwy bez honoru graja 3 mecze bez publicznosci czyli kurwa po kosztach w Gdansku wyszlo by im najtaniej!!!! To jest jakas pomylka niech spierdalaja!!!!
15 lutego 2010, 12:24 / poniedziałek
Jak oni to chcą rozwiązać od strony technicznej? Jakie to są pieniądze, żeby zapewnić bezpieczeństwo, wiadomo przecież każdy mecz Arki w Gdańsku jest wzmożonego ryzyka, do tego koszty wynajęcia stadionu, treningi i inne takie...

to jest niemożliwe dla klubu z takim budżetem jak śledziowo.
15 lutego 2010, 12:25 / poniedziałek
Slawek.....wy za to mieliscie wiele do powiedzenia , jak oddawaliscie rysiowi swoj stadion
Wiec nie pierdol farmazonow tylko wypierdalaj....o ile masz gdzie
15 lutego 2010, 12:26 / poniedziałek
zapewne jakby mieli grać to raczej bez udziału publiczności. Ale ja nie wierze w to żeby właściciel mosir-u dopuścił piłkarzy szprotek na nasz stadion, wtedy na prawdę by była 3 wojna światowa na terenie 3miasta.
15 lutego 2010, 12:29 / poniedziałek
Pewnie liczą na to że ich nowy napastnik Tshambalamba (czy jak on miał) ściągnie tłumy kibiców chcących oglądać jego występy i zapewnią pełny stadion w Gdańsku i wyjdą na zero;D

leże
15 lutego 2010, 12:36 / poniedziałek
nasze płoty już drżą ze strachu... :((
15 lutego 2010, 12:39 / poniedziałek
Boldi jak tam w galerii? Są jakieś ciekawe ciuszki?
15 lutego 2010, 13:08 / poniedziałek
My się tutaj śmiejemy, ale prawda jest taka, że w MOSiRze pracuje kilku śledzi. Jeden z nich, dzięki "uprzejmości" zarządu Lechii SA w dniu meczu jest odpowiedzialnym za obiekt przy T29. Bo jakby to napisać, Lechista im nie odpowiadał.
Druga rzecz, że nasz el Presidento zapraszał śledzi na Bandit Arena. Więc sobie kurwy wzięły do bani, że można by spróbować.

Koniec świata. :-(
15 lutego 2010, 13:16 / poniedziałek
jednak to prawda ze Cyceron stracił rozum....

TYLKO LECHIA!
15 lutego 2010, 13:18 / poniedziałek
Niewiem Broendby ale widzialem tam Twoja stara z karteczka wrzuc monete.
Pozdrów jĄ net hoolsie.
--------------------------------

w radiu Gdansk mowili o niemożliwosci wynajecia T29 rybiogłowym, ze wzgledy na "utrudniajace taka współprace antysympatie kibiców Lechii do Arki".

To z góry jest nierealne.
15 lutego 2010, 13:23 / poniedziałek
doszły mnie słuchy ze Adamowicz wstępnie się zgodził...
15 lutego 2010, 13:27 / poniedziałek
chociaz te k.... bez honoru pewnie by zagraly na T29 to licze ze w Mosirze znajda sie ludzie,ktorzy im skutecznie wybija ten glupi pomysl z glowy:)np cena za wynajem na mecz:)powiedzmy milion zlotych:)a tak serio to wydaje mi sie,ze to przyspieszone Prima Aprilis....Adamowicz tez sie nie zgodzi na to bo w niedalekiej przyszlosci sa wybory samorzadowe.a swoja droga-jaka trzeba byc ku..a ,zeby skadac taka propozycje jak fujarka:) hahahaha
15 lutego 2010, 13:32 / poniedziałek
larsen70 - trzeba byc takim samym ja ci, ktorzy pisali do PZPN, ze ma licencji LKS-owi nie dac, bo takie jest prawo. Trzeba byc tez takim jak kibice tego smierdzielstwa, ktorzy prostestowali przeciwko kolorowi krzeselek n BA, "bo przeciez to tez z ich podatkow". To kurwy bez kszty honoru nie godne bycia nazywanym ludzmi. A niektorzy od nas wciaz pisza, zeby sie utrzymali w lidze, bo derby to derby. Derby to by z Baltykiem byly, z nimi to mecz Lechia kontra najgorsze scierwo tego swiata.
15 lutego 2010, 14:04 / poniedziałek
odnośnik - tyle mojego komentarza :)))

szalom

ps. kurwa, ale oni są naprawdę niesamowici, nie ma poprostu takich ludzi na świecie, Cyceroni kurwa jeden z drugim.... :)))))) "quousque tandem abutere, Catilina, patientia nostra?"
15 lutego 2010, 14:09 / poniedziałek
Skurwysyny, jak najdalej od T29.

To jest święte miejsce, a nie jakiś burdel.
15 lutego 2010, 14:15 / poniedziałek
Wiadomo że śledzie nie mają honoru już od dawna ale żeby tak debilny pomysł przyszedł im do łbów to przechodzi już wszelkie pojęcia.
15 lutego 2010, 14:29 / poniedziałek
Arka pierwsze trzy mecze gra bez udziału publicznosci wiec nic by sie nie stało jak by je rozegrała w Gdańsku a na reszte meczy niech sobie szuka stadionu to było by sprawiedliwe, we Włoszech kiedyś Juventus swoj mecz rozegrał na Stadionie Milanu pomimo nienawisci kibiców wiec takie przypadki nie są odosobnione! pozatym problem polega na PZPN który nie raczy zatwierdzić im stadion oby Zatwierdził Ludzie wy piszecie posty pod publiczke zeby koledzy wam bili brawo piszczie posty które są bardziej merytoryczne to wiecej ludzi zacznie zagladac na te forum!!!!
15 lutego 2010, 14:33 / poniedziałek
to ja ujme to merytorycznie. Kurwy z wioski nad sopotem wypierdalac na korty!
15 lutego 2010, 14:43 / poniedziałek
To tak jakby żydzi odprawili swoje obrządki w Katedrze.
15 lutego 2010, 14:53 / poniedziałek
Nie rozumiem kurwa tego, że wiedząc o przepisach nie mieli wyjścia awaryjnego. Co za tępe chuje !
15 lutego 2010, 14:55 / poniedziałek
boordoo -jeśli Ci chodzi o San Siro to Inter ma kose z Juve, choć ta kosa to jednak w innym znaczeniu niż u nas, tam jest po prostu inaczej!!

Co do wynajęcia i ceny, to jest cennik na odnośnik chyba kosztuje 12tys. zł, na moje jak ktoś chce wynająć to oni odmówić po prostu nie mogą bo to miejsca spółka... brak zgody może być ze strony policji, choć na mecz bez publiczności by się zgodzili... a moim zdaniem dostaną zgodę na granie na sztucznej trawie i tak się ta sprawa zakończy, a sam taki fakt grania w Gdańsku to jest żenujący z ich strony... Jaki klub takie obyczaje... ale to akurat wie każdy...
15 lutego 2010, 14:56 / poniedziałek
niech wypierdalaja do bydgoszczy albo jeszcze dalej ,zeby to kurestwo spadło z ligi.
15 lutego 2010, 15:23 / poniedziałek
Przede wszystkim jeśli komuś wydaje się, że Arce opłaca się grać w Gdańsku, bo to bliżej i taniej to jest w błędzie.

Co z tego, że MOSiR dostanie kasę za najem stadionu, jak nie wiadomo ile kasy będzie trzeba potem wydać na ewentualne naprawienie zniszczeń na stadionie, jeśli takie wystąpią, to będzie trzeba udawadniać, że takich zniszczeń wcześniej nie było, a teraz są, itd. Dużo babrania się.

Po drugie, przypuszczam, że niejeden kibic prędzej pojedzie do Bydgoszczy na mecz, niż do Gdańska.

Po trzecie, ile będzie kosztowała ochrona tych meczów w Gdańsku? Ile będzie trzeba dodatkowo zapłacić za dodatkowe jednostki policji pracujące w weekendy i dlaczego miałby płacić każdy podatnik po to aby Arka miała taniej?

Nie byłoby tych argumentów, gdyby nie było animozji kibiców, ale tak ryzyko dla tych kilku tysięcy złotych jest za duże.
15 lutego 2010, 15:34 / poniedziałek
tylko ze koszty ochrony meczow w Bydgoszczy bylyby podobne..jest tam przeciez Zawisza
15 lutego 2010, 15:34 / poniedziałek
Taaak, do Bydgdoszczy i niech kurwy jeszcze maja straty do konca rundy z tytulu mniejszej ilosci kibicow(bo ilu ich pojedzie do Bydgoszczy?).

boordoo- z czym do ludzi? Chcialbys by sledziki u nas graly? Po stycznosci z tym bydlem i ich zasadami (typu sytuacja 6x2 i odmawiaja solo 2 vs ich najsilniejszych dwoch czy krojenie z barw i zastraszanie dzieciakow) lepiej miec z nimi jak najmniej wspolnego. Znaam paru z uczelni, ktorych toleruje w jakis sposob ale ich ogol to bydlo. Moze jak spotkasz kiedys na miescie 3-4 takich cweli, ktorzy beda chcieli skroic ci szal bez uczciwej walki albo po prostu obic cie dla zabawy do nieprzytomnosci jak bedziesz sobie z dziewczyna na plazy siedzial wieczorem(mojego dobrego kumpla tak zalatwili w Jelitkowie bo mial tshirt Lechii) bo jestes za Lechia to zaczniesz patrzec na to inaczej.
15 lutego 2010, 15:41 / poniedziałek
Maja kare meczów bez publiczności jak już parę osób napisało
więc całkiem możliwe że niestety zagrają u nas.
15 lutego 2010, 15:50 / poniedziałek
Jeśli do tego dojdzie to na leśną i jazda z antydopingiem:)
15 lutego 2010, 15:53 / poniedziałek
niech wypierdalają jak najdalej aby nie naT29
15 lutego 2010, 15:53 / poniedziałek
jak nie Bydgoszcz, to Wronki

jedno i drugie jest absurdem
15 lutego 2010, 15:56 / poniedziałek
jak pisze Popcio89, cały mecz z leśnej antydoping i szydera z bezdomnych.
W tv wszystko by było pięknie słychać, a kurwy zza Sopotu by się zdziwiły słysząc cały mecz przy pustych trybunach wrzuty w swoją stronę.

2 tygodnie i Wodzisław, aeeejaaaooo!
15 lutego 2010, 16:00 / poniedziałek
Zaśpiewajmy bracia razem gdyńska arka kurwą jest!
skurwysyński klub rybaków czeka w Gdańsku pewna śmierć!
15 lutego 2010, 16:08 / poniedziałek
to byłby już szczyt gdyby włodarze miasta zgodzili się na takie mecze.
Widzę ze kryzys ma ktoś tu w dupie ,koszt zabezpieczenia meczu pokrywał by budżet naszego miasta wiec z jakiego powodu mamy dokładać się im do tego?
Wytłumaczenie bo bez publiczności mnie jebie ,tak czy inaczej koszt spada na nasze miasto ,Adamowicz strzeli sobie w stopy taka decyzja.
15 lutego 2010, 16:21 / poniedziałek
Ja myślę,że pomysł rybiogłowych rozpatrywać można w kategorii co najwyżej pobożnych życzeń lub kiepskiego żartu.
15 lutego 2010, 16:22 / poniedziałek
I tak nic z tego nie będzie, bo i tak dostaną zgodę na sztuczną. Szkoda klawiatury na rybogłowych...
15 lutego 2010, 16:55 / poniedziałek
"W dniu dzisiejszym do Arki wpłynęły listy poparcia dla rozsztrzygania rywalizacji w sportowy sposób od klubów: Legia Warszawa, Lech Poznań, Zagłębie Lubin i ...Lechii Gdańsk! "

Napewno dostana zgode na sztucznej grac, a jak nie to poleci gruba koperta i dostana.
15 lutego 2010, 17:06 / poniedziałek
Z Legia, Lechem i z nami juz nie graja u siebie. Nie zdziwie sie jak druzyny walczace o utrzymanie sie zgadaja miedzy soba i nie wydadza zgody na rozgrywanie meczow w gdyni. Z drugiej strony nie wiem czy murawa na tym stadionie rugby jest podgrzewana...bo jak nie to tylko glupi wyda zgode na rozgrywanie tam meczow. Szparka na zdobycie punktow na wyjazdach w rundzie rewanzowej nie ma praktycznie szans patrzac na ich terminarz dlatego beda lapami dziergac zeby grac na rugby.
15 lutego 2010, 17:11 / poniedziałek
Chyba za dużo filmów typu 2012 ktoś sie naogladał .
Temat ten nadaje sie na 1 kwietnia.
15 lutego 2010, 17:12 / poniedziałek
Lolas
Ma podgrzewana murawe.

A o zgadaniu sie druzyn zagrazonych spadkiem wklejałem na poprzedniej stronie odnośnik

O tworzeniu sie spoldzielni przeciwko szparce.

Szkoda ze jest n aślasku tyle druzyn, ktore zawsze moga sobie pojsc na reke i zaszkodzic innym ( chociaz w tym wypadku mi to nie przeszkadza ).
15 lutego 2010, 17:26 / poniedziałek
zauważyłem w tym artykule Bońka jedną nieścisłość:

"Arka chce zagrać kilka (chyba sześć) meczów w swoim mieście na sztucznej trawie, gdyż robi remont WŁASNEGO stadionu."

I mam pytanie: "Korty są w remoncie?"
1 ..... 16 17 18 19 20 ..... 32
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.439