Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa - sezon 2009/10

strona 20/32

16 lutego 2010, 00:16 / wtorek
chodziło mi oczywiscie o ten post "Dobry gospodarz ZŁODZIEJA do domu NIE WPUSZCZA"
16 lutego 2010, 08:55 / wtorek
odnośnik Wiadomosc ta co prawda pochodzi z Faktu, ale moze cos jest na rzeczy? Jak dla mnie tragedia :/ Wygladaloby na to, ze wraca stare? Poza tym derby 3miasta to sama slodycz. Zwlaszcza ostatnio :)
16 lutego 2010, 09:44 / wtorek
Panowie nie przesadzajcie z tymi komentarzami o domu gospodarza i świętości T29! Czy opinie te piszą też Ci co przychodzą na mecze na "miękkich" nogach i oodają swoje potrzeby na koronie stadionu? Tak się zachowuje gospodarz u siebie? Tak się dba o własny dom?
Jeżeli określamy się mianem klubu "prawicy", który walczy z komuną i wszelkimi układami to właśnie teraz mamy kolejną okazję potwierdzić to w czynach!
Jeżeli jakieś układy w PZPN będą chciały ingerować w sport to trzeba się temu przeciwstawić bezwzględnie!
Większość przedstawianych tu argumentów przeciwnym rozgrywaniu Arce meczów w Gdańsku jest nielogicznych. Pamiętajcie, że:
1) Arka rozgrywałaby tu mecze bez udziału publiczności,
2) Arka grała już kiedyś na Traugutta w roli gospodarza (bodajże w 1971, PP, z Ruchem Chorzów),
3) Trójmiasto ciągle pracuje na swój wizerunek piłkarski więc musimy go wzmacniać a nie osłabiać. Jeśli teraz udupią Arkę... to później będa próbować robić to z nami, po raz kolejny zresztą,
4) Zawsze na pierwszym miejscu ma być sport i rywalizacja na boisku. Wszelkie układy zasługują na potępienie. Mimo iż Arka sama babrała się w układach (np. w zeszłym roku pisząc wspólnie z Cracovią petycję do PZPN przeciwko ŁKS) to teraz sami wiedzą jak to smakuje i spotyka ich zasłużona kara strachu.
Panowie... nie bądźmy tacy święci... wielkość ludzi ocenia się po czynach... pokażmy łaskę słabym, a wtedy będą nas bardziej szanować.
16 lutego 2010, 09:53 / wtorek
jeśli naprawdę liczysz że będą nas przez to bardziej szanować to radzę Ci zmienić dilera...
16 lutego 2010, 09:57 / wtorek
Litość to zbrodnia. Wrogów się dobija. Pozdrowienia z Wrocławia, który nie ma konkurencji w swoim mieście, choć swego czasu powstały tu zalążki ruchu kibicowskiego na Ślęzie i na Polarze. Wyplenione to zostało z korzeniami w samym zarodku. Bezwzględnie. I teraz mamy spokój. W Krakowie pod koniec lat 80-tych ub. wieku myślano inaczej i zobaczcie jak jest!!!
Jak tylko jest okazja, to wroga się dobija i niszczy. Litość zawsze obraca się przeciwko litościwym. Tak uczy historia, a w niej rację mają tylko zwycięzcy.
Pozdrowienia dla całej biało - zielonej braci z Dolnego Śląska.
16 lutego 2010, 10:46 / wtorek
Czy Wy macie za malo dowodow na to, ze to sa kurwy bez honoru?

Im jak sie w morde pluje to mysla, ze deszcz pada.

Pewnie, pomozmy im, a za rok, jak beda mieli taka potrzebe i sytuacja bedzie korzystna to napisza na nas pismo do PZPN tak jak na LKS napisali w zeszlym sezonie. Teraz chca w sprotowej walce roztrzygac pozostanie w lidze. Jakos w zeszlym roku przepisy byly wazniejsze od sportowej walki. Widac maja twarde zasady i sie ich trzymaja. Warto takiemu czemus pomoc, nie ma co.
16 lutego 2010, 11:07 / wtorek
teraz mamy okazje im powiedzieć wypierdalajcie! robili problemy z biletami, oszukali nas niech teraz sami se radzą. Nie wiem co to za zjeby są w tym posranym klubie żeby nie zauważyć tego że inne kluby nie będą chciały grać na sztucznej, teraz jak zwykle budzą sie z ręką w nocniku i udają poszkodowanych.
16 lutego 2010, 11:13 / wtorek
kogoś tu popierdoliło...cruz, jak cie kurwa to obchodzi to zmień forum i barwy i wypierdalaj...
16 lutego 2010, 11:25 / wtorek
WB73 - przezylem komune ale arka jest gorsza niz komuna. To zlodziejskie nasienie, pomozesz im to zapierdola ci jupitery za stadionu.

Pierwsze 3 mecze maja grac bez publiki ale juz nastepne ze swoimi smiedzielami.

Pozwolic im grac na naszym stadionie ale po drodze wycinac ich w pien jak chwasty, tak zeby ani jeden nie doszedl nawet pod kasy. Wlasciwie juz w Maxie nie wyobrazam sobie zeby stala tam jakas kurwa z glupim usmiechem na mordzie i pila spokojnie nasze piwo. Nie wierze, ze te 1000 milicjantow na calej drodze zapobieglo by linczowi.

Jedyny plus tego calego zamieszania....na nastepne derby mielibysmy najdluzszy dywan w historii swiatowego futbolu.
16 lutego 2010, 11:27 / wtorek
"Jedyny plus tego calego zamieszania....na nastepne derby mielibysmy najdluzszy dywan w historii swiatowego futbolu."

Zajebiste :)
16 lutego 2010, 11:27 / wtorek
Stadion byście sprzedali za garść drobniaków, coś jak Judasz Jezusa.

Nasuwa mi się myśl, że ci co tak są bardzo na "tak" już kiedyś swój stadion oddali, prawda?
16 lutego 2010, 11:34 / wtorek
wielu się tu narażę, ale widzę że każdy kto się wypowiada ma rację...trudno odmówić racji tym którzy twierdzą, że arka posunęła się za daleko a teraz przychodzi koza do woza...za daleko dlatego, że rozumiem gdyby wojna dotyczyła kibiców, ale działacze? po co im było robić nam pod górę i to wtedy, kiedy losy naszego pozostania w lidze się ważyły?
racje maja też ci, którzy piszą, że serwotka i reszta chcą wypierdolić pomorze z e-klasy zwykłymi chamskimi czyli ich własnymi metodami..zobaczycie jeszcze, że w wodzisławiu przełożą kolejkę i kurwa sprawdzi się to! albo zaproszą nas do tanga na zawalonym nieprzygotowanym boisku. ślązoki to ślązoki! i na to nie ma rady trzymali sie zawsze, od zawsze też kręcili ligą, a jak nie kręcili to nikt im nie przeszkadzał bo mieli w lidze 2/3 drużyn. Teraz układ zmierza do nieuchronnej zmiany bo sie rozpierdala i rozpoczynają sie manewry obronne. Tyle, że są to manewry bijące ponownie w całą piłkę i całą ligę! tam się znowu coś ustawia według własnych interesów! Przecież My z tą komuna walczymy!
Ja widze to tak, jak Lechia zgodzi się użyczyć stadion to arka powinna wnioskować o nagrodę FAIR PLAY i to podwójnie. A moim zdaniem robiąc tak, ostatecznie pognębimy układowców, serwotków, "gremium pedalskiego pzpnu", pokręcimy im w układzie! Czy w imię walki o większą sprawę nie można wyrazić zgody na takie postępowanie? Mało, wykorzystać to propagandowo! Przeciwko komunie, układom i zmowom! Możecie się gniewać ale konflikt z arka to konflikt lokalny, natomiast walka z układami i komuną to cel nadrzędny.
16 lutego 2010, 11:35 / wtorek
WB73 twoja głupota mnie poraza masz do scierwa sentyment to zmien barwy a moze juz to zrobiłes i nie pierdol nam tu wiecej o pierdolonych sledziuchach to tyle w temacie pozdro dla normalnych
16 lutego 2010, 11:38 / wtorek
kosiarz pisałem wyzej pozdro dla normalnych ty nim nie jestes
16 lutego 2010, 11:46 / wtorek
Masz absolutną rację kosiarz. Lepiej użyczyć kurwom stadionu, by spróbować rozpierdolić inne kurwy, które mogą dużo więcej niż ten śmieszny klubik zza Sopotu. serwotki ,piechniczki i reszta betonowych łbów, żyjąca jeszcze starym ustrojem powinna jak najszybciej zostać zniszczona, bo już niejednokrotnie pokazali Nam, że zrobią wiele by upierdolić Lechię.
16 lutego 2010, 11:47 / wtorek
pamiętacie kto nam flagi ukradł ? a wy ich tam chcecie wpuścić ?
kosiarz co ty piszesz ? czyli ja ci zajebie zegarek, a później przyjdę i powiem "słuchaj stary nie mam gdzie spać. przenocujesz mnie ?
16 lutego 2010, 12:00 / wtorek
JA pierdole z jednej sprawy teraz taka dyskusja. Wyszło na to, że musimy wybrać pomiędzy kurwami z pzpnu a kurwami z Gdyni. Może już zamiast tak pierdolić to pomóżmy im w sportowym utrzymaniu i zmiećmy w pył Odre w pierwszym meczu żeby im sie grać nie chciało. Arka choć wróg to swój wróg a jeżeli miałbym pomóc ślązakom to już wolę swojemu wrogowi.
16 lutego 2010, 12:06 / wtorek
Ja nie rozumiem Arka ma zgody z Lechem/Amicą(dwa boiska do wyboru), Cracovią, Zagłębiem, Polonią Bytom i chuj wie z kim jeszcze. Skoro są tak lubiani i cały kraj ich kocha to jaki problem dogadać się z tamtymi klubami ? Mieliby prawdopodobnie również jakąś tam publikę.

Jakieś boisko znajdą na pewno i niech grają a to czy szprotki będą miały publikę czy nie to już chuj mnie obchodzi bo tutaj sprawa rozgrywa się tylko o to. Życzę im by grali sobie w tej wiosce rybackiej na północ od Sopotu bo na to wskazuje logika ale jeśli nie tam to niech szukają szczęścia gdzie indziej, a od T29 wara
16 lutego 2010, 12:17 / wtorek
jak to się mówi .. "Jak trwoga to do Boga" ; )
16 lutego 2010, 12:28 / wtorek
jak to się mówi .. "Jak trwoga to do Boga" ; )
16 lutego 2010, 12:50 / wtorek
WB73, zgadzam się z Twoją argumentacją co do walki z układami jest tylko jedno zajebiste ale:

ale czy Arka w ubiegłym sezonie grała fair, nie, nawet się kurwa nie kryli szmaciarze żeby udupić ŁKS wraz z Cracovia(oficjalne pisma w sprawie respektowania prawa, tzn. nie przyznania ŁKS-owi licencji) czy mieli wtedy racje?? w gruncie rzeczy tak, czy było to zgodne z duchem sportu, oczywiście, że nie. Jak to się mówi, przyszła kryska na matyska, sytuacja jest teraz analogicznie odwrotna, śląskie kluby chcą egzekwowania prawa, a prawo mówi, boisko za krótkie oraz sztuczna murawa, co jednak nie jest w zgodzie ze sportową etyką. W skrócie sami na siebie bicz ukręcili frajerzy, teraz mam nadzieję, że nikt w Polsce się nie zgodzi wynająć Arce obiektu, niech grają w Kazachstanie!

pozdrawiam
16 lutego 2010, 13:28 / wtorek
WB73, po pierwsze w 1971 nie było jeszcze Arki więc siłą rzeczy nie mogli grać na T29. Co do reszty to zgoda. Z jednym wyjątkiem, dzisiejszy Polnord Rysiu Krauze Rysiu Złodziejarka Gdynia !!! Wolcie sto razy jakaś Odre niż to dzisiejsze ścierwo. Ten twór to "wilk w owczej skórze", dziś liżący nam jaja, jutro wbijający nóż w plecy ! Ci psudokibice z kompleksów nienawidzą gdańszczan, Gdańska i wszystkiego co z nami związane. Przy pierwszej nadarzającej się okazji nam by się "odwdzięczyli"
Dlatego Fujarce 3 X NIE !!!
16 lutego 2010, 13:34 / wtorek
Rozgraniczmy dwie sprawy:
1) Nie ma w ogóle sensu debatować na temat bzdury pod tytułem: Arka na Traugutta, bo to niemożliwe.
2) Inna sprawa to próba wydymania śledzi - dobrze, że nasz zarząd ich poparł (choć trzeba wspomnieć o kurewskim piśmie gdynian pod koniec zeszłego sezonu, o którym tu pisaliście!!!) - bo rywalizacja powinna być rozstrzygnięta na boisku a nie w gabinetach dziadów z pzpn na Śląsku. Ktoś zarzuci, że my i tak z nimi nie gramy wiosną - owszem, ale jak się utrzymają to pewnie dziady z pzpn ułożą terminarz, byśmy grali u nich jesienią.

PS. odnośnik - dobrze, że takich panienek w Lechii nie mamy.
16 lutego 2010, 13:43 / wtorek
nie patrze pod swój pępek ale trochę dalej! czym arka może nam zagrozić? potencjałem sportowym? kibicowskim? organizacyjnym? niczym! ale jak możemy to wykorzystać przeciwko betonowi to może trzeba...wstyd mi proponować takie rzeczy albo się za nimi opowiadać, ale w tej grze można zyskać więcej! nikt im nie karze grać sezon w Gdańsku niech się pokajają i pójdą w pizdu!
te barachła siedzą teraz do północy w ekstraklasie sa i knują kto spada, kto wchodzi, kto obsadzi mecze 1 kolejki i następnych?kto da licencje na nową rundę albo i nie?kto to robi arka? oni są za mali, tu się liczą interesy ludzi, którzy właśnie mają w dupie wyjazdy na północ i niszczy ich to organizacyjnie bo liżą każdy grosz. Zobaczycie teraz soboty/niedziele cudów w wodzisławiu, bytomiu, kielcach itd. oby się to nie odbiło na Lechii. Niedługo dojdzie jeszcze pogoń do tego grona(oby) i dobrze by się stało, żeby kosztem wodzisławia. Jak oni polecą, będzie spokój a serwotka pójdzie w odstawkę.
16 lutego 2010, 14:34 / wtorek
problem gdzie bedzie grala arka nie jest problemem Lechii.niech graja w poznaniu,wawie,w koszalinie ,w pierdziszewie gornym,czy na łąkach za chylonia.nam nic do tego.natomiast nie wchodzi w ogole w gre,zebysmy wyciagali do nich pomocna dlon.na szacunek trzeba zasluzyc,a jak zachowywala sie arka,jej kibice i dzialacze nikomu przypominac nie trzeba.osobiscie mam w dupie czy za rok beda znow derby trojmiasta w ekstraklasie.dla mnie arka powinna w koncu zaliczyc zjazd na zasluzona pozycje.pisalem juz o "cudownych przypadkach",dzieki ktorym ten twor gra w ekstraklasie,wiec nie bede sie powtarzal.nawarzyli sobie piwa to niech sami je sobie pija.pzpn niech im da ta licencje-oni i tak zleca na leb,na szyje bo pilkarsko sa ciency-i tego im zycze z calego Bialo-Zielonego serca.TYLKO LECHIA GDANSK
16 lutego 2010, 14:36 / wtorek
No i kurwa nie wytrzymałem
Czytam to forum od lat, nigdy nie pisałem postów, ale to co coniktórzy wypisują to jakś paranoja. Co wy kurwa chcecie tej złodziejskiej dziwce grać na naszej Świątyni ?!
Was chyba jebie po dyniach !!!!!!!
Te zawszone mendy nie zasługują na to żeby robić im taką przysługę !!!!!
Jeżdżę na Lechijkę od 18 lat i kurwa nigdy przenigdy bym nie dopuścił do mysli że te mendy mają grać na T29 jako gospodarz ?!
Ktos powie że honor Trójmiasta itp blablabla, a gdzie te kurwy miały honor jak na parę dni przed derbami rozebrali chodnik ?!
Teraz niech jebią się na ryj no to zasługują !!!!!

Do tych którzy dopuszczają do czachy myśl o śledziach na T29 - Pamiętajcie mendy nie da się oswoić, mendę trzeba wytepić, a nie kurwa jeszcze gościć !!!!!!!!!!
16 lutego 2010, 14:38 / wtorek
"czym arka może nam zagrozić? potencjałem sportowym? kibicowskim? organizacyjnym?"
Dokładnie tak samo myślano 25 lat temu w Krakowie na Wiśle. Teraz mają problemy w swoim mieście. Nie dopilnowali z Cracovią, a Hutnik z fanklubu Wisły ewoluował w samodzielny byt.
30 lat temu identycznie było w Łodzi. Widzew nie istniał. Jak jest teraz?
Lepiej, Kosiarz, żebyś jednak patrzył na swój pępek.
16 lutego 2010, 14:55 / wtorek
niby maja zgode ale zarzad PZPNu ma przyklepac. kiedy i jak to juz chuj wie. tak wiec koniec tematu, za duzo gowna na forum
16 lutego 2010, 15:01 / wtorek
Mi przychodzi na mysl przysłowie
"jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"
i tyle w temacie.

1947 Gdańsk i Gdynia to dwa różne miasta
przedziela je kurort Sopot : )
mapka hehe
odnośnik

Kosiarz był przeciw tytułowi "Arka na kolanach"
przy wyniku 4:0 więc trudno żeby teraz się sprzeciwiał ich obecności tutaj ; )
16 lutego 2010, 15:13 / wtorek
kosiarz jest pewnie z pokolenia hipisów i wyznaje zasade peace and love :)
16 lutego 2010, 15:15 / wtorek
nonono, coraz ciekawiej tu się robi, widac 'złote myśli' Cycerona i tu zasiały swój ferment, aż ciężko orzec czy to od Marka Tuliusza czy od E. "Cycero" Bazny :)))

po pierwsze - domniemana spółdzielnia domniemaną spółdzielnią, układy układami, skurwysyństwo skurwysyństwem a życie życiem... krótko i prościej: faktyczne istnienie rzekomej śląskiej sp.z.o.o. (która, jak można było zauważyc po ostatniej kolejce zeszłego sezonu, działa niezbyt efektywnie) = kurestwo, arka = kurestwo, ale => zaszkodzenie tymdrugim przez pierwszych = SPRAWIEDLIWOŚC DZIEJOWA, tyle
po drugie - "honor trójmiasta", trójmiasto, truj-miasto... a co to kurwa jest? czyżby po modelu obywatela p.t. "Wspólny Europejczyk" czas na nowy - "TRÓJMIEJSZCZANIN"? :))))))
po trzecie - piękno sportu, tak tak... odnośnik :)))))) nie no, bez jaj...
wspominanie tego, że milion lat temu Arka grała na T29, a Noe zatrzymał się na browara w Maxie (jak to mawiali starożytni amerykanie - "dawno i nieprawda"), też jakoś do mnie nie trafia, a o porównywaniu do Sosnowca (kurwa, wstydu nie macie że takie porówniania robicie chyba...) czy najkomiczniejszym określeniu jakie padło w tym temacie, mianowicie "karze strachu" - nie wspomnę :)))
chociaż, szczerze mówiąc, bardziej to "straszno" niż "śmieszno"...

szalom

ps - a co do tematu, to od siebie mogę tyle dodac, że zgodziłbym się jedynie na te 3 mecze bez publiczności - wtedy wystarczy już tylko "nieustanny kulturalny głośny ANTYdoping" z leśnej, i następną prośbę mamy z głowy - przynajmniej na jakieś 40 lat... :)))))
16 lutego 2010, 15:19 / wtorek
beda ku... spiewac, jestesmy u siebie i fame puszcza ze odgryzli sie za "gorke" i przepedzili Lechie,a na koniec cos jeszcze zapierdolą
16 lutego 2010, 15:29 / wtorek
odnośnik

Piast sie nie zgodzil
16 lutego 2010, 16:00 / wtorek
Na rugby beda grali sledzie odnośnik
16 lutego 2010, 16:23 / wtorek
A skad ty to niby wiesz ze beda tam grac? czytaj ze zrozumieniem...
16 lutego 2010, 16:27 / wtorek
odnośnik

Decyzja o zmianie warunków zawartych w Licencji nr 4/2009 z dnia 28 maja 2009 wejdzie w życie w momencie uzyskania zgody zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

czytać wyraźnie !
16 lutego 2010, 16:49 / wtorek
Mówiłem, że tak będzie. I na chuj 7 stron zrzędzenie było?
16 lutego 2010, 17:43 / wtorek
"wejdzie w życie W MOMENCIE UZYSKANIA ZGODY zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej."

To zdanie jest kluczowe :) Jeszcze wszystko moze sie rozstrzygnac na niekorzysc sledzi.
16 lutego 2010, 18:59 / wtorek
larsen, LGFT, 1947 przekonaliście mnie, mimo, że próbowałem patrzeć obiektywnie, to sie tak po prostu nie da, rozum mówi co innego ale serce mówi won!...mam wątpliwości straszne, bo spadek arki oznaczał by jedno miejsce wolne do spadku mniej..w ogóle w moim przekonaiu 2 miejsca spadkowe w naszej e-klasie to za mało, szczególnie w tym roku..a może ktoś z Was ogladał niedzielny cafe futbol..pierwszy raz od nie wiem kiedy gadali mądrze rozsądnie i całą prawdę..tam serwotka, jego odra i śląska mafia wraz z całym papzn byli na świeczniku..dlatego tak pisałem bo odra to całe zło tej ligi, jej szef serwotka jest w r.nadzorczej ekstraklasy sa, ma więc posrednio wpływ na przyznawanie licencji, jak zechce może nawet kolejke przełożyć..tylko o to mi chodziło, zeby pokazać jakie to jest bagno!
Pinochet nie przesadzaj..tak samo bym zareagował, gdyby pisali młoda jaga na kolanach, lech, wisła czy błyskawica luzino:)
16 lutego 2010, 19:28 / wtorek
Moim zdaniem odpowiedź dla śledzi z pzpn w sprawie stadionu powinna być następująca :
"Mając na uwadze państwa ubiegłoroczny apel o poszanowanie prawa przy wydawaniu licencji, informujemy, iż w świetle obowiązujących przepisów nie ma obecnie możliwości rozgrywania spotkań na sztucznej murawie, zgadzamy się, iż przepis jest nieżyciowy, dlatego zostanie zmieniony zgodnie z procedurami od sezonu 2010/2011"
16 lutego 2010, 20:34 / wtorek
Szczerze, to strasznie mnie boli ta cała dyskusja. Śledzie to czytają i się tylko śmieją (no oprócz robienia w gacie z powodu siedzenia na pzpenowskiej szpilce). Komentarz powinien być jednogłośny. Nie i koniec. A nie tu rozkminy chodzą, że może, pod warunkiem, że dać szansę. Nie i koniec i w ogóle nie rozpoczynać tematu i nie kłocić się z ludźmi którzy tego nie rozumieją. Bo to forum Lechii, a nie onet.
16 lutego 2010, 21:15 / wtorek
A co takiego sledzi cieszy??? ze czytaja o sobie prawde,ze takim kurwom jak oni szacunek sie nie nalezy??
16 lutego 2010, 23:37 / wtorek
Może np to, że się kłócimy między sobą o to, czy powinno się wpuszczać śledzi na T29? Po co to rozważać? Nie ma opcji.

A, że szacunek im się nie należy to swoją drogą, to sama prawda jest i nie mam nic przeciwko pisaniu tego.

Tylko po co im dawać pretekst i uprzejmość. To jest teraz najgorętszy temat na forum, gotowi pomyśleć, że są ważni...
16 lutego 2010, 23:48 / wtorek
Dalsze wpisy na ten temat beda usuwane.
17 lutego 2010, 00:23 / środa
Ostatni rozdział. Wesołe. odnośnik
18 lutego 2010, 17:21 / czwartek
odnośnik Kibice z Poznania jedli surowe mięso, by wzbudzić większą agresję przed "ustawką".To teraz zacznie się nagonka na krwiożerczych kibiców!
18 lutego 2010, 17:56 / czwartek
Podobno funkcjonariusze będą sprawdzać jakie jedzenie przewozimy. Pierwszy raz będziemy mieli z tym do czynienia już podczas wyjazdu na Odrę. Jeśli masz tata, bądź nie do końca uwędzoną kiełbasę lądujesz na 48!
18 lutego 2010, 17:59 / czwartek
Tatar rzecz jasna ;)
18 lutego 2010, 20:35 / czwartek
No to Mari zadebiutował w uwadze. ;)

GKS... Wrocław ;)

Słaby materiał, tania sensacja.
18 lutego 2010, 20:39 / czwartek
To ITI teraz pokazal jaka Amica jest zla. Co najsmieszniejsze dali debila przed kamere ktory chyba jednak male pojecie ma o klubach i wymienil ze miedzy innymi ustawiali sie z Werderem Berlin, GKS Wroclaw :O
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.257