Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa - sezon 2009/10

strona 21/32

18 lutego 2010, 23:59 / czwartek
Z jego polecenia członkowie bojówki mieli zakaz "ćpania" i nakaz treningów.

- Przed walką potrafią wypić dwie buteleczki syropu, zjeść 7-8 tatarów by podnieść poziom agresji podczas ustawki, wspomagają się też środkami dopingującymi i odurzającymi

ogólnie beka ze szmaciarzy dziennikarzy
19 lutego 2010, 02:08 / piątek
odnośnik

Pewnie za to co teraz napisze posypią się zjeby w moją stronę ale zaryzykuje:
Uważam że obecnie zarządy zarówno Lechii jak i Arki dobrze robią starając się pokazywać że są ponad derbowymi podziałami (pisemna zgoda i wsparcie na rozgrywanie meczy na sztucznej trawie itp) dlatego bo w przeciwnym razie kluby z pomorza będą usuwane jeden za drugim.Większości klubów ze śląska nie kwapi się jeździć całą Polskę dwa czy więcej razy w sezonie bo to wkońcu większa wyprawa.
Piechniczek chciał uwalić teraz Arkę żeby Odra się uratowała.Jeśli to by się powiodło w przyszłym sezonie szukałby kolejnego kozła ofiarnego i do tego nadawałaby się Lechia (podczas głosowania o absolutorium Lechia była za zmianami w zarządzie wraz z kilkoma klubami z samej czołówki).Odra by potrzebowała kogoś kogo można przeskoczyć to mając wyjście np.Legia czy Lechia związek obrałby sobie na kurs właśnie Lechie (ewentualnie Pogoń jak ta awansuje)
To uważam zadecydowało-zawsze lepiej walczyć z kimś we dwóch niż samemu a obecnie celem wszystkich powinno być obalenie Odry żeby zniszczyć całą śląską spółdzielnie w której jest Odra razem z Piastem.Jeśli to się powiedzie będzie wiele klubów będzie mogło powiedzieć o sukcesie jakim było wygranie z klubem piechniczka i przynajmniej na jakiś okres zagości normalnośc.
Pewnie spora część z was się z tym nie zgodzi ja jednak wolę derby w ekstraklasie niż czytanie co tydzień czego to piechniczek swoim śląskim przyjaciołom (wpierw Górnik teraz Odra) nie próbuje zalatwić.
19 lutego 2010, 10:27 / piątek
POTWIERDZAM
19 lutego 2010, 10:48 / piątek
jak dla mnie spada Odra i smierdziele i jest git.
19 lutego 2010, 11:14 / piątek
O każdy pieniądz się z Tobą założę , że Ruch nie spadnie
19 lutego 2010, 11:38 / piątek
Biało Zielonemu to chodziło chyba o śledzi a nie o brudne paznokcie.A czy nie spadnie Ruch, to nie wiadomo.?? Leśne dziadki chcą chyba zastosować wariant z zeszłego roku, czyli sportowo spada tylko jedna drużyna. W tym związku jest wszystko możliwe!!! Zapowiada się ciekawa wiosna z licencjami:))) odnośnik
19 lutego 2010, 11:44 / piątek
jak bedzie taki klopot licencji w przyszlym sezonie, to moga nasi niechciani sasiedzi miec kolejny problem ;)
19 lutego 2010, 12:01 / piątek
Ruch zrobi w czerwcu wyprzedaż i będzie działał. 3 mln zł to nie są duże zobowiązania(mimo iż to 1/3 ich rocznego budżetu). Szkoda by było gdyby ten klub też przekręcili jak w zeszłym roku ŁKS.
Jeszcze odniosę się do wpisu Krolla wydaje mi się że źle nas zrozumiałeś bo nikt chyba nie życzy Arce by została przerobiona przez PZPN( ja osobiście szczerzę życzę im spadku ale sportowego) ale udostępnienie naszego stadionu dla tych gamoni to byłoby zbyt wiele jak na mój poziom tolerancji. Co zaś do Twojej obawy że nas przekręcą tak jak ŁKS, dopóki Donek jest tak potężnym człowiekiem jak teraz dopóty możesz się o to nie obawiać. Po za tym nie ma podstaw do nie przyznania nam licencji.

Z ligi poleci Odra i Jagiellonia... !
19 lutego 2010, 12:15 / piątek
Chodzilo mi o arke, zapomnialem ze sa jeszcze smieRdziele.
19 lutego 2010, 12:17 / piątek
Zostawcie w spokoju tą Jagę, chcę w końcu tam pojechać :)
19 lutego 2010, 12:30 / piątek
I tak nas nie wpuszczą ;]
19 lutego 2010, 12:35 / piątek
odnośnik

odnośnik

Jak nie wszyscy ogladali to wrzucam link.
19 lutego 2010, 15:16 / piątek
Wszyscy maja ciśnienie, żeby w końcu do babyjagi pojechać.
19 lutego 2010, 16:42 / piątek
na to przyjdzie nam poczekać jeszcze ok 1,5 roku...
19 lutego 2010, 17:42 / piątek
Tam to Łukaszenko ma wtyki i zabrania.
19 lutego 2010, 19:22 / piątek
Białoruś, to wiadomo ;-)
19 lutego 2010, 19:46 / piątek
Kompletnie nie wiem gdzie to napisać.
Piszę tutaj, bo to często odwiedzany wątek i może ktoś mi pomoże.
Poszukuję grafiki dwóch połączonych herbów Lechii i Śląska.
Posiada może ktoś coś takiego?
19 lutego 2010, 20:19 / piątek
Wątek związany z Lechem powinien być w temacie prawda ala wybiórcza. Admin - można by go przenieść.
te poskładane filmiki idealnie pasują do serwowanej prze gw i iti jedynie słusznej lini partii.
Co tam robi R? i rugby bez piłki sprzed prawie 10 lat ?
super, nie ma to jak wsadzić kolejnego farmazona, a naród łyka po same kule.
W 2 filmiku jest nawet pokazany fan niekoniecznie Lecha. -) a raczej Lecha nielubiący.

oby tylko nie zachciało się Lechowi strzelać z ucha bo wówczas mogą to być wyjątkowo nudne euro 2012 w wielu miastach.
19 lutego 2010, 20:50 / piątek
to co...euro się nie odbędzie po pare bulw poleciało na dołek? haha...huj nas to dotyczy i obchodzi więc po co to wogóle komentować, ich kartoflisko ich kartofle...
19 lutego 2010, 23:39 / piątek
Temu psowi w uwadze przeciez chodzilo o WKS, a ze nie obeznany to walnął literówke i powiedział GKS.

Co by nie było szkoda ich jako "ludzi", bo jako kuchenkorzy nie.

Swoja droga LPH może sie długo po czyms takim nie pozbierać.

Bedzie z nimi tak jak z nożownikiem ze stolicy, dla przykładu doj****ą im takie wyroki że dziekuje.
20 lutego 2010, 12:07 / sobota
Są jakieś promocje w galerii, Boldi?
20 lutego 2010, 12:31 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 lutego 2010, 12:51 / sobota
20 lutego 2010, 13:15 / sobota
Tylko, że Thomas13 to wchodząc do Galerii musi ochronie podać kod do Fify, bo inaczej to nie chcą go wpuścic :) Boldi jako stały klient ma już karte VIP pewnie i wchodzi za free
20 lutego 2010, 13:57 / sobota
Boldi zamień Galerie na Biedronke może zejdą z Ciebie.
20 lutego 2010, 16:09 / sobota
20 lutego 2010, 16:15 / sobota
20 lutego 2010, 17:12 / sobota
Wracajac do Ekstraklasy, zakladajac, ze hanysy zalozyli spoldzielnie nie do wyjebania wedlug mnie spadaja :

Oceania Gdynia i Biała Białystok lub
Oceania Gdynia i Powiśle Warszawa
20 lutego 2010, 17:15 / sobota
Chyba, że znajdzie się ktoś z pozwoleniem wyjazdu dla Grundola, wtedy może się podłożyć i Biała zostanie!
20 lutego 2010, 22:19 / sobota
Biała to nie jest zła drużyna. Musi wygraċ z Mutrą! ;-)
24 lutego 2010, 10:36 / środa
Czy kibice Groclinu Warszawa wybierają się na mecz do nas?
24 lutego 2010, 10:41 / środa
Jadą, cholernie tanio.. chyba wycieczkę rowerową sobie robią ;-)

odnośnik
24 lutego 2010, 10:48 / środa
mimo, że klub dopłac to i tam jedzie ich tam pewnie z max 50-ciu...życze im rychłego spadku, jak i zresztą odrze...
24 lutego 2010, 11:28 / środa
Dzieki!
Fakt, zajebiście tanio, jak będzie ich powyżej 150 głów to i tak sukces dla nich..
Trzeba na pierwszym meczu pokazać jakie pierdolnięcie ma Lechia i nie dać dyskopolo nawet szansy Nas przekrzyczeć.
24 lutego 2010, 12:16 / środa
A oni nie zawieszali wyjazdów jakoś w listopadzie ?
24 lutego 2010, 21:38 / środa
a tutaj artykuł o ekstraklasie i .. oczywiscie dali zdjecie Lechisty bo kogo ;) Krzysiek Bak bo strzelonej bramce Piastowi :) jeden z czesciej pokazywanych momentów z zeszlej rundy :)

odnośnik
27 lutego 2010, 21:15 / sobota
Pewno wszyscy wiedza- BOT z Wisleka wygral 1:0, polonia bytom ze Slaskiem remisuje 0:0, jaga ponownie bez wygranej na wyjezdzie, przejebali z korona 1:0 (z tym terminarzem to jagielloni moze byc ciezko sie utrzymac) a sledzie w ruchem w dupe 0-3 :)
27 lutego 2010, 22:34 / sobota
Mając na uwadze to że Ruch jest przed nami w tabeli to ich zwycięstwo nie jest chyba wielkim powodem do radości.
27 lutego 2010, 23:07 / sobota
A co, mierzysz w miejsce w pierwszej piatce czy czworce? :) Nie zebym nie chcial ale trzeba byc realista :)
27 lutego 2010, 23:13 / sobota
Patrząc na poziom ligi i zespoły za nami, to o spadnięcie poniżej 7 lokaty trzeba by się postarać (jedynie ewentualnie Śląsk mógłby nas wyprzedzić). Dlatego jak najbardziej realne jest zajęcie 6-7 lokaty na koniec sezonu, ja mam nadzieję, że w PP się nam powiedzie, to powinien być cel nr 1.

Bledzewski dziś zachowywał się jakby w "piłka parzy" :), za tydzień śledzie jadą do Krakowa, a Wisła musi wygrać, zwłaszcza że Legia zagra ze słabiuśką Odrą.
28 lutego 2010, 06:01 / niedziela
to co ligę Białej Gwieździe oddajemy, ale puchar zgarniamy? ;)
28 lutego 2010, 10:52 / niedziela
Arka i Odra spadna- ja bynajmniej nie widze w e-klasie slabszych druzyn.

sledziuchy za tydzien jada do podkurwionej wpadka w bełchatowie Wisły, wiec bedzie bolało;))

O dziwo druga kolejka i drugi raz sledzie beda kciuki trzymały za Nas, żebyśmy wygrali z groclinem, bo inaczej strata bedzie sie im powiekszala.

ale nie ma co.. arka ku 1 lidze;]
28 lutego 2010, 11:28 / niedziela
moim zdaniem arka nie spadnie, zaglebie lubin i odra poleca
28 lutego 2010, 12:55 / niedziela
A wedlug mnie spadnie Piast bo nie dostanie licencji albo Ruch bo jest praktycznie bankrutem. I tym oto sposobem po raz kolejny szparka uratuje sie przed spadkiem.
28 lutego 2010, 16:40 / niedziela
Jeszcze pierwsza kolejka tej rundy sie nie skonczyla, a juz sie zaczyna o poszerzeniu ekstraklasy.

odnośnik
28 lutego 2010, 16:48 / niedziela
Piast zremisował z Muminkami 1:1. Bravo Piast!!! robi się co raz ciekawiej na dole tabeli. fajnie ,ze nas to nie dotyczy:)
28 lutego 2010, 17:32 / niedziela
Groclin 0-1 Amica Lewandowski 25'
28 lutego 2010, 20:25 / niedziela
oglądałem z jakieś 20min jak grały kundle...i miałem wrażenie, że grają ze 2 razy gorzej niż na jesieni, tylko czarnuch dobrze ogarniał, widać że to dla niego za niskie progi, ale co on sam mógł zrobić...w sumie tak się spodziewałem, że ruch im dokopie ze 3-0...
2 marca 2010, 16:50 / wtorek
Mimo dobrej kadrze na papierze, nie wróżę Groclinowi wielkich sukcesów w tym sezonie. Miażdżąco o Bakero: odnośnik

Tylko się zastanawiam czy wkurw Wojciechowskiego na niego: odnośnik [cruz wkejał ten link w innym temacie] będzie w stanie pogorszyć sytuację :D

Tak czy siak sielanki w drużynie raczej nie będzie jak zawitają na T29.
2 marca 2010, 17:37 / wtorek
odnośnik

Pewnie o Craxę chodzi.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024