Gdańsk: czwartek, 9 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa - sezon 2009/10

strona 26/32

14 kwietnia 2010, 15:34 / środa
30.04 mecz z Piastem. Jeżeli kolejki 27-30 bez zmian to Lechia nie może grać 30 kwietnia. W takiej samej sytuacji jest Jagiellonia. Zarówno przy Lechii jak i Jagiellonii była gwizdka, że wchodzi też w grę 2 maja, ale skoro mamy grać 4 maja w PP to ten termin też nie wchodzi w grę.
14 kwietnia 2010, 15:40 / środa
chyba zostało to juz zmienione bo z Piastem gramy 1 maja :-)
14 kwietnia 2010, 16:20 / środa
Typ dla sztabu planistow z pzpn.

Mędrcy....finall PP zaplanujcie najlepiej na ten sam dzien co polfinaly tylko wieczorem zeby Sledzie zdążyly po swoim meczu do Bdg przyjechac, bo my juz bysmy tam czekali. I problem z terminami z grzywki.

Sledzie - Chorzowskie Psy 4.5.10 godz. 14:45
Baba jaga - Lechia 4.5.10 godz. 14:45

Lechia - Sledzie 4.5.10 godz. 20:30

Odbior Pucharu przez bialo-zielonych i runda honorowa Lechii - okolo godz. 22:20
15 kwietnia 2010, 18:41 / czwartek
''Godzina rozpoczęcia poniedziałkowego meczu ekstraklasy piłkarskiej Korona Kielce - GKS Bełchatów została zmieniona w związku z uroczystościami żałobnymi tragicznie zmarłego posła Przemysława Gosiewskiego. Początek spotkania o 15.30, a nie jak planowano o 20.00.
Z prośbą o wcześniejsze rozpoczęcie meczu władze Korony Kielce zwróciły się do spółki odpowiedzialnej za rozgrywki - Ekstraklasy SA. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o 18.00 i potrwają do późnego wieczora. Ze względów bezpieczeństwa ruch w centrum miasta zostanie zamknięty.

Poseł Gosiewski zginął w sobotę w katastrofie samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem.''
17 kwietnia 2010, 11:18 / sobota
Czytaliście to? odnośnik

Na stadionie nie będzie również muzyki przed spotkaniem ani w jego przerwie, a Ekstraklasa S.A. zaleca, aby kluby przynajmniej w pierwszej kolejce zrezygnowały z występów artystycznych, pokazów tanecznych i innych imprez o charakterze rozrywkowym.

Ekstraklasa zaapelowała także do zawodników, aby wstrzemięźliwie okazywali radość po strzeleniu gola oraz do organizatorów spotkania, by zwrócili szczególną uwagę na charakter opraw meczowych przygotowywanych przez grupy i stowarzyszenia kibiców.

Ponadto Ekstraklasa S.A zasugerowała ograniczenie komentarza meczowego i dostosowanie go do zaistniałej sytuacji.

Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie.
Tragedia tragedią, ale kto miał uczcić ich pamięć już to na pewno zrobił. Przypominam, że od poniedziałku żałoby już NIE MA! I nie rozumiem dlaczego zawodnicy mają okazywać "mniejszą" radość po golu. A co z nami - kibicami ? Mamy śpiewać przez cały mecz hymn czy pieśni pochwalne pod adresem Lecha K. ?
Tym z PZPN i Ekstraklasy już się w głowach popierdoliło. Najlepiej cały rok niech trwa ta żałoba. Po śmierci Papieża nie było takich akcji jak teraz. To przechodzi ludzkie pojęcie. Rozumiem minuta ciszy przed meczem i czarne opaski, ale bez przesady !! Paranoja.
17 kwietnia 2010, 11:32 / sobota
1945: popieram Cię całkowicie. To już nie jest dobrowolna i szczera żałoba, tylko zmuszanie ludzi do zachowania się w określony sposób - podobnie sprawa się ma z rzekomą prohibicją ... jak ktoś nie chce kupić piwa ze względu na żałobę - to nie kupi, jak ktoś chce - to na pewno zapasy już sobie zrobił.
17 kwietnia 2010, 12:20 / sobota
Mam nadzieje, że mohery nie zdąrzą wrócić z Wawelu do wtorku i nie będzie jakiś pieśni pochawalnych na cześć "wielkiego" wodza podczas meczu...Jak już ktoś napisał wcześniej: żałoba się skończyła, kto chciał złożyć kwiaty i znicza już to zrobił...teraz warto bardziej przykładać uwage tym co żyją i poprostu żyć normlanie...
17 kwietnia 2010, 12:30 / sobota
vid ścierwo zamilcz.
17 kwietnia 2010, 13:58 / sobota
mirekgd100: do starej możesz tak mówić, ale nie do mnie...
17 kwietnia 2010, 14:04 / sobota
Zwracam się do ciebie twoim językiem.
17 kwietnia 2010, 14:13 / sobota
gówno mnie obchodzisz a ścierwa masz tylko u siebie w domu...tyle.
17 kwietnia 2010, 14:16 / sobota
Moim zdaniem oni juz naprawde przesadzaja ! Rozumiem, zginelo tyle ludzi w tym nasz prezydent SZKODA, choc przyznaje, ze nie przepadalem za Lechem Kaczynskim ale to czlowiek i zawsze go szkoda po smierci, no ale Ci ludzie przesadzaja. Gdzie wszyscy byli jak on byl za zycia ? Wiekszosc ludzi robila sobie z niego jaja. Nawet programy TV np. Kuba Wojewodzki czy Szymon Majewski Show. Teraz ludzie sie jednocza, mowia, ze zawsze popierali Pana Prezydenta. Dlaczego zawsze tragedia nas jednoczy? Po co te flagi Lechii i Arki obok siebie? za 2 tygodnie i tak wszystko wroci do normy. Zwykla Polska szara rzeczywistosc.
17 kwietnia 2010, 14:48 / sobota
1945 popieram Cię ! Wszystko ma jakieś granice i kiedy się przegnie to dobry smak niestety sie kończy. Teraz powinni zamknąć kina , ZOO , baseny, zakazać organizowania wesel , dyskotek , festynów. I to najlepiej na cały rok. Sorry ale szczerze napiszę , że pomału i ja mam juz dość. A kto mnie za to zbluzga , temu cegła w ryj !
17 kwietnia 2010, 15:02 / sobota
"Nawet programy TV np. Kuba Wojewodzki czy Szymon Majewski Show. Teraz ludzie sie jednocza, mowia, ze zawsze popierali Pana Prezydenta. " Gratuluję Tobie idoli...A jeśli nie chcesz już tego słuchać to wyłącz telewizor lub radio i najlepiej idź do sklepu kup pare bronxów i zrób imprezę. Dla naszego kraju to tragedia i nie po to oddaliśmy hołd na T29, pamiętamy i pamiętać będziemy....
17 kwietnia 2010, 15:19 / sobota
Do misiuf1: a czy on napisal, ze to jego idiole? Ja nie ogladajac tego gowna wiem co tam pokazywali, tez powiesz, ze wojewodzki to moj idol? Kurwa, bracia po szalu a kazdy tylko czyha na opkazje, zeby drugiemu do oczu skoczyc.
17 kwietnia 2010, 18:11 / sobota
Przecież tam nie jest napisane że coś nakazują no może oprócz tej muzyki tylko zaleca,zaapelowała,zasugerowała.Spokojnie bez nerw.
19 kwietnia 2010, 20:10 / poniedziałek
Dla posiadających UPC w tej chwili na C+ Sport leci odkodowany mecz Legia-Jagielonia
19 kwietnia 2010, 20:55 / poniedziałek
Odwroc tabele- arka na czele!
19 kwietnia 2010, 21:16 / poniedziałek
W sumie dzisiejsze wyniki (zakładam ze Legia dowiezie zwycięstwo) są dla nas korzystne.
1. Jaga przegrywajac, dalej jest zagrożona spadkiem i musi przyłożyć sie bardziej do meczów ligowych niz w PP
2. Nasza sąsiadka szpareczka nareszcie zawitała na należne jej pozycje 15-16. Jesli wygra Odra sytuacja zrobi sie bardzo ciekawa. Szkoda tylko Piasta, no ale może sie jeszcze uratuje.

TYLKO LECHIA!
20 kwietnia 2010, 11:34 / wtorek
Na onecie zrobili artykuł odnośnie najsłabszego pilkarza w kazdej drużynie :)

zgadnijcie kogo "wyróżnili" w Lechii :)

odnośnik
20 kwietnia 2010, 11:37 / wtorek
Sorry, ale na tle Rafała K. to Bajić jest gwiazdą.
20 kwietnia 2010, 12:03 / wtorek
Po prostu oni jedni poznali sie na grze kosznika i wiedza jaki to rewelacyjny zawodnik.
20 kwietnia 2010, 12:17 / wtorek
plebiscyt ustawiony... przy zielonym stoliku odebrano tytuł Kosznikowi, a nikt tak jak on na niego nie zasłużył. Żądam demokratycznego głosowania, w którym na pewno by zwyciężył!
20 kwietnia 2010, 13:01 / wtorek
Po drobnej analizie, zakladajac, ze Odra jakos da sobie rade/utrzyma sie przy zielonym stoliku za pomoca spoldzielni, to najblizej spadku w tej chwili, patrzac na to jaka graja pilke zespoly szprotek i Piasta. Mam wielka nadzieje (i zycze Piastolom tego z calego serca), ze Piast sie utrzyma.
Byloby fanstastycznie gdyby z ligi polecial groclin i rybie lby badz zydy razem z ich ziomkami z Gdyni.
20 kwietnia 2010, 15:07 / wtorek
Wydaje mi sie że Piast spadnie :/ same ciężkie mecze przed nimi. Korona też ma nieciekawy terminarz, ale jak wywiozą jakiś punkt z Gdyni to śledzie spadek już prawie pewny.
20 kwietnia 2010, 15:11 / wtorek
Mistrzem niestety zostanie kuchenkorz, a polecą śledzie i niestety Piastunki.
20 kwietnia 2010, 15:17 / wtorek
Nigdy w zyciu amica nie bedzie mistrzem! Wypluj to.
21 kwietnia 2010, 16:21 / środa
do spadku na 6 kolejek przed końcem sezonu nominowani są:

1)Odra Wodzisław 20 punktów +3+0+1+0+1+0=25
2)arka Gdynia 22 +1+0+1+0+3+0=27
3)groklin Warszawa 23 +0+0+1+3+0+0=27
4)Piast Gliwice 23 +0+0+1+1+0+3=28
5)Korona Kielce 24 +1+0+0+3+0+0=28
6)Cracovia Kraków 24 +0+3+0+0+0+0=27
:))))))))))))))))))
23 kwietnia 2010, 19:51 / piątek
Coraz blizej spadku z ekstraklasy Anki z Gdyni ...

Pierwsza Liga Pierwsza Liga Arka Gdynia !!!
23 kwietnia 2010, 19:53 / piątek
No to scyzoryki ucieły śledziom łby i wbiły gwóżdz do trumny.śledzie-scyzoryki 1-2
23 kwietnia 2010, 20:40 / piątek
Nie ukrywam ze duzo satysfakcji sprawił mi widok dzisiejszego wyniku meczu Polnordu z Koroną Kielce. Hehe!!!! Śledziuchy coraz bliżej spuszczenia, zeby jeszcze Piast dzis urwał punkty Legii, póki co przegrywają 0:1.
A w niedzielę jazda z Chorzowskimi...

TYLKO LECHIA!
23 kwietnia 2010, 23:13 / piątek
Obrabiarka płynie ligę niżej, drukarka im jebnęła.
23 kwietnia 2010, 23:35 / piątek
Niestety Piast dzis tez w dupe. Ale licze, ze jeszcze sie wygrzebia. Spadek ktos z tej trojki arka/Odra/groclin i bedzie git. Najlepiej sledzie i groclin.
24 kwietnia 2010, 09:21 / sobota
Nawiązując do Legii to jeśli od przyszłego sezonu będą wpuszczać kibiców gości cena biletu wyniesie 35 zł - jako mecz II kategorii. Trochę drogo... Nie jestem natomiast pewien jaka jest pojemność tego sektora.
24 kwietnia 2010, 10:52 / sobota
Odra i Piast lecą z ligi - byłoby optymalnie
24 kwietnia 2010, 11:41 / sobota
Mogę się z Wami założyć, że Fujarka znowu się w lidze utrzyma. A szkoda, bo nikt tak jak oni nie zasługują na tułaczkę po niższych ligach.
24 kwietnia 2010, 12:58 / sobota
Z drugiej strony trochę szkoda bo derby to derby.Atmosfera niepowtarzalna.No i 4 zwycięstwa nad tym ścierwem.Wróg bo wróg ale po co nam nowego szukac jak tu za miedzą jest Nasz sprawdzony?!Tak dzisiaj oglądałem urywki tej ich wczorajszej porażki i te śmierdziele żeby się wydawało że mają więcej kibiców na stadionie namalowali wkoło stadionu zamiast reklam to że niby kibice siedzą.Nawet z ich żółto tfu niebiskimi barwami.
24 kwietnia 2010, 13:24 / sobota
Bo im tym gownem przystroili stadion. Derby to derby, mowisz, ale powinni spasc. Nikt nam nie kaze szukac nowego wroga, a za to co te kurwy wyrabialy nalezy sie to im jak malo komu.
24 kwietnia 2010, 21:24 / sobota
DERBÓW nie będzie !

odwróć tabelę śledzie na czele

żółto-niebiscy, z plastikowej murawy rugby zadowoleni nie mogą być, hehhh wracają na zaplecze gdzie ich miejsce :))))))
24 kwietnia 2010, 21:44 / sobota
Jak śledzie spadną, to i tak się utrzymają. Bo albo powiększą ligę do 18 drużyn, albo ujebią Piastowi lub Polonii Bytom licencję.

Rysiu już nie ma wrogów "u góry", to spokojnie będzie mógł kręcić nowe lody. A wróbelki ćwierkają, że do rysia ma dołączyć lotos.
25 kwietnia 2010, 00:11 / niedziela
1.Lotos strzeliłby sobie samobója, kumając sie ze nienawidzona w Gdańsku kurwiArką.
2. Wszyscy co wykazują żal nad tym ścierwem niech przypomną sobie jak zachowywali sie w/w gnoje kiedy my graliśmy w III, IV, V lidze.
3. Pozycja LECHII jest raczej niezagrożona (poz. 6-8) więc jedyne emocje w lidze są zwiazanie z walką Wisełki o mistrza i czy te kurwiszony zza miedzy spadną.
Osobiscie sądze ze mają jeszcze duże szanse na utrzymanie (wieksze niż Piast), ale ich wyniki wzbudzają optymizm :)

TYLKO LECHIA W TRÓJMIESCIE!!!
25 kwietnia 2010, 00:18 / niedziela
Ale szkoda byloby stracic tego, co jest ostatnio po meczach z Gdynia :) Czy jakies inne zwyciestwo bardziej cieszy? Ja z wielka checia zobacze kolejne dwie victorie w nast sezonie :)
25 kwietnia 2010, 00:23 / niedziela
A ja chetnie zobacze arke w 1 lidze w drodze w dol do 2-giej.
25 kwietnia 2010, 00:25 / niedziela
Ja chętnie zobacze derby Lechia II - arka Dynia w IV lidze. Zwycięstwo bedzie mnie bardzo cieszyło!

TYLKO LECHIA!
26 kwietnia 2010, 12:50 / poniedziałek
jak dla mnie to z ligi leci Arka i Polonia Wa-wa. Śledzie grają taką padake że racze nie utrzymają się w lidze. Mają bardzo ciężki terminarz. Piast może jeszcze się utrzyma mają grają u siebie oprócz z Wisłą to jeszcze z Śląskiem i Craxą. Dużo będzie zależeć od pojedynku Odra - Arka po tym spotkaniu powinniśmy już poznać pierwszego spadkowicza.
26 kwietnia 2010, 13:56 / poniedziałek
nawet niech i Arka będzie ostatnia, to utrzyma się przy zielonym stoliku... Patrzmy na to realnie.
26 kwietnia 2010, 14:08 / poniedziałek
Mozliwe ze znow ktoras z druzyn bedzie miala farta jak zydy w poprzednim roku.

Teraz po waznym wygranym meczu z ŁKS to Sandencja Nowy Sacz jest na drugim miejscu w I lidze, a licencji do ekstraklasy pewnie nie dostania.
26 kwietnia 2010, 15:00 / poniedziałek
W Nowym Sączu budują nowy stadion, tak więc z tą licencją dla Sandecji bym nie przesadzał.
Prędzej oni ją dostaną, niż ŁKS.
26 kwietnia 2010, 16:35 / poniedziałek
W wydaje Wam się że Piast zostanie? Patrząc na rozkład jazdy stawiałbym na nich jako drugich koło Arki do spadku.
26 kwietnia 2010, 22:04 / poniedziałek
Rysiu swojej drukareczki nie zostawi :)

"Ryszard Krauze nie zostawi Arki. Jeśli gdyński klub utrzyma się w ekstraklasie, właściciel klubu przeleje na jego konto 1 mln zł premii. "

jak to bez kupowania ciezko sie utrzymac :D
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.143