Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa - sezon 2009/10

strona 30/32

12 maja 2010, 08:15 / środa
odnośnik

Swietne CV, a kibice Piasta go uwielbiaja.
12 maja 2010, 09:06 / środa
Zarządzie Klubu czas przejrzeć na oczy: spadające frekwencja, frustracja wśród kibiców, odpusczenie szansy na sukces medialny, sportowy i finansowy (PP), postawa zespołu na wiosnę i kiepskie perspektywy na sezon 2010/2011 jeżeli nic się zmieni w sposobie myślenia i nie zostaną podjęte konretne działania. Tak fatalnej wiosny w wykonaniu Lechii nie pamiętam. Obrazem niech będzie nasze miejsce w tabeli wiosny z 8 pkt. i krótkie porówanie naszych strat/przewag pkt. po 17 kolejkach i po 29 kolejce: strata do lidera -14/-28, do Amici -6/-28, do Bełchatowa -2/-13... Jagiellonia +10/0, Korona +11/0, Lubin +12/-1, Arka +11/+6, Cracovia +6/+3, Groclin +11/+1, Polonia B. +2/0 itd. itd. Dno, dno i jeszcze raz dno.
12 maja 2010, 10:29 / środa
Można mówić co się chce o naszej lidze, ale takiej dawki emocji nie jest w stanie dostarczyć żadna inna na świecie.

Cholernie ciekawie będzie we Wrocławiu, Śląsk ma wielką szansę odegrać się za sławetne baraże i spuścić z ligi śledzi, którzy będą pewnie pełni optymizmu po ostatnich dwóch wygranych.
12 maja 2010, 11:25 / środa
Mam nadzieję, że Śląsk pamięta o przekręcie Arki w meczu barażowym w drugiej lidze i teraz nie odpuści im w meczu. Niestety po wczorajszych wynikach nie wszystko jest jedynie w nogach piłkarzy Śląska. Aby Arka zajęła miejsce spadkowe nie mogą wygrać oczywiście we Wrocławiu, ale przede wszystkim Piast musi wygrać z Cracovią u siebie. Czy stać ich na to patrząc, że nie potrafili zremisować z grającą w "10" Arkę? No i pamiętajmy, że jest jeszcze jeden warunek, nawet jak Arka zajmie 15 miejsce, to wszyscy przed nią muszą otzrymać licencję, a ta dla Piasta jest dość zagrożona. Krótko mówiąc Śledzie po raz kolejny mogą fuksem się uratować (który to już raz?), a potem ustawić się w kolejkę po kasę od Krauzego i Szczurka za wybitne osiągnięcia dla miasta i klubu...
12 maja 2010, 14:30 / środa
odnośnik

Buehehehehe. Z tego co kiedyś czytałem, to niegdysiejszy "ulubieniec" fanów Śląsk Benjamin I. także metrykę sobie zmienił.
12 maja 2010, 16:34 / środa
naprawdę niektórzy tu mają zrytą banię do kwadratu

mówicie o Jopie i o drukowanym mistrzu a gol Wisły z meczu z Polonią Warszawa to był niby efekt wspaniałej gry Wisły w tamtym meczu? a gol Wisły w meczu z Arką w Gdyni też Wisła strzeliła? mówiąc ogólnie suma szczęścia się wyrównała i tyle i to że wisła nie będzie mistrzem to tylko i wyłącznie wina samych piłkarzy ale debile którzy czytają wp.pl mają w głowie tylko jedno zdanie jebać wszystko co nie lechijne i nawet się nie zastanowią przez moment co piszą tylko chuj,drukarz,chuj,kuchenkorz,itd...a gdyby ruszył jeden z drugim łbem i pomyślał jak Wisła zdobywała punkty w Warszawie,Gdyni to może by coś zrozumiał ale to za trudne...

tak samo w derbach rugby...połowa dzieci napina się i pręży muskuły na necie a po meczu nawet wyniku nie podadzą (napiszą) na forum bo po co skoro się przegrało...ehh co za czasy,debilizm się szerszy i to strasznie i nie chodzi tu nawet o te czy inne forum chodzi ale o podejście do życia.

życie sukcesem i tyle a zamiast się mobilizować po porażkach,wyciągać wnioski to opluwać przeciwnika,kurwić na forum na lewo i prawo,tu nie chodzi o żadne kluby,zgody,kosy ale o podejście do życia...takie dziecko jak nie dostanie od mamy kieszonkowego to też będzie płakało,kurwiło a nie zastanowi się dlaczego tak się stało

moderatorzy powinni ogarnąć ten syf i dbać o formę wypowiedzi a szczególnie o stronę merytoryczną bo nie chodzi o jedno czy dwa słowa wulgarne ale o sens zdania,wypowiedzi a 80 % sprowadza się do głupiej agresji...
12 maja 2010, 16:51 / środa
to juz sa "szczyty" zeby swinia wchodzila na cudze podworko i pouczala jak sie zachowywac...
12 maja 2010, 17:17 / środa
Idąc za Kafarem proponuję minutę ciszy w chwilę rozpoczęcia meczu z Jagą za dorobek punktowy Lechii - wiosna 2010 . Co do wątku o nowych flagach lub dopingu też można zaproponować " nigdy więcej takiej wiosny ".
Od 2003 to mój najgorszy dorobek filmowy jaki mogłem z satysfakcją wrzucić na odnośnik
12 maja 2010, 18:18 / środa
a ciebie śledziku pogoniono z waszego forum i teraz swoje farmazony będziesz wypisywał tutaj,pewnie jesteś ten wielki Jey ze Starogardu albo jeden z jego piesków z których pośmiewisko robią sobie przy każdym wpisie na temat ekipy widmo co szczyci się rozklejeniem 200 vlepek przez noc na śmietnikach i drzwiach od przychodni dla dzieci chorych,spier...na swoją śmieszną stronke(futbolowo czy jakoś tak)i tam zakładaj sobie forum
12 maja 2010, 22:56 / środa
Jako ciekawostka opinie o meczach 29 kolejki i tabela wiosny trochę inaczej. Uwaga nie jesteśmy ostatni ;-)

Portal SportoweFakty.pl ocenił wszystkie osiem meczów 29. kolejki ekstraklasy. Zobacz w spotkaniach jakiej drużyny można spodziewać się najwięcej emocji, a w jakiej najmniej.Noty meczów 29. kolejki ekstraklasy (skala szkolna 1-6):

Arka Gdynia - Piast Gliwice 2:1 (1:0)

Ocena meczu: 5,0. Spotkanie twarde, szybkie, zacięte, obfitujące w wiele sytuacji podbramkowych. O zaciętości świadczyło choćby aż 6 żółtych kartek, w tym czerwona dla Budzińskiego, a także krew z rozbitej głowy Chylaszka. Więcej umiejętności i szczęścia było przy gospodarzach i nawet pomimo gry przez prawie godzinę w osłabieniu, odnieśli "bezcenne" zwycięstwo, być może na wagę pozostania w ekstraklasie.

PGE GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 2:1 (1:1)

Ocena meczu: 3,5. Dużą ozdobą tego meczu była bramka Bajicia oraz emocje do samego końca. Chwilę przed końcem rozstrzygnęły się losy spotkania.

Polonia Warszawa - Legia Warszawa 1:0 (1:0)

Ocena meczu: 3,5. Derby stolicy były dobrym widowiskiem. Obie drużyny pokazały kilka dynamicznych akcji, jednak zdecydowanie zabrakło bramek. Na pocieszenie- ta jedyna była pięknej urody. Zasłużone zwycięstwo Polonii.

Ruch Chorzów - Lech Poznań 1:2 (0:0)

Ocena meczu: 5,5. To był hit rundy! W trakcie dziewięćdziesięciu minut kibice oglądać mogli cios za cios. Mnóstwo akcji, strzałów, ostrych zagrań i kapitalna atmosfera. Dramaturgia jak z horroru z najwyższej półki. No i ta końcówka, która dla jednych była niebem...

KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:2 (1:0)

Ocena meczu: 4,0. Potwierdziło się to, co charakteryzuje dotychczasowe mecze Zagłębia i Korony - sporo emocji i wiele bramek. W Lubinie nie zabrakło ani jednego, ani drugiego.

Odra Wodzisław - Śląsk Wrocław 2:4 (0:0)

Ocena meczu: 4,5. Sześć goli i mecz o wielką stawkę, którą było utrzymanie. Piłkarze stworzyli dobre widowisko, które z pewnością długo pozostanie fanom obu drużyn w pamięci.

Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom 0:0

Ocena meczu: 1,0. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Widać było, że dla obu drużyn wynik wtorkowego meczu nie miał większego znaczenia. Z lepszej strony pokazali się gospodarze, którzy mieli choć trochę ochoty na grę.

Cracovia - Wisła Kraków 1:1 (0:0)

Ocena meczu: 4,5 Ogromna dramaturgia 181. Wielkich Derby Krakowa musiała wpłynąć na końcową ocenę spotkania. Ogromna walka i determinacja obu drużyn również sprawiła, że mecz mógł się podobać kibicom. Pełne trybuny też pomagają podnieść wrażenie estetyczne piłkarskiego widowiska.

Najatrakcyjniej grające drużyny rundy wiosennej
Lp Drużyna Średnia ocen
1 Lech Poznań 4,21
2 Legia Warszawa 3,79
3 Śląsk Wrocław 3,67
4 Ruch Chorzów 3,67
5 Wisła Kraków 3,67
6 Cracovia 3,54
7 GKS Bełchatów 3,5
8 Lechia Gdańsk 3,42
9 Korona Kielce 3,42
10 Arka Gdynia 3,33
11 KGHM Zagłębie Lubin 3,33
12 Polonia Bytom 3,21
13 Piast Gliwice 3,17
14 Odra Wodzisław 3,08
15 Jagiellonia Białystok 3,04
16 Polonia Warszawa 2,92

Jak powstaje ranking? Każdy mecz jest oceniany przez dziennikarza SportoweFakty.pl w skali 1-6 (skala szkolna). Każdej drużynie przypisywana jest ta sama nota z danego meczu. Nieważne czy wygrała 3:0, czy też przegrała 0:3. Następnie wszystkie oceny danej drużyny są dzielone przez liczbę meczów i powstaje średnia noty danej drużyny.
odnośnik
13 maja 2010, 01:09 / czwartek
Do placzkow:Pamietajcie ze Lechia Gdansk jest jedynym klubem na swiecie w ktorym zanotowano progres przez ostatnie 9 sezonow.Tzn. zaden klub przez te lata nie zajal przez kolejne 9 ostatnich sezonow lepszego miejsca niz sezon wczesniej .Niepierdolcie wiec prosze glupot{ na temat formy} tylko w spokoju czekajcie na nastepny sezon .Lechia nie ma jakis wybitnych pilkarzy na chwile obecna{ zmieni to sie juz w przyszlym sezonie} w swoim skladzie ,wiec bylo nas stac tylko na pochwaly za mecze przegrane i zremisowane a nie za wyniki .Pamietajcie ze w tamtym sezonie nie bylismy chwaleni za zaden mecz przez opinie publiczna i ekspertow wiec zamknax ryje i zapierdalac na mecze wyjazdowe za Lechia w przyszlym sezonie a nie madrzyc sie na forum prawiczki .POzdro dla normalnych TYLKO LG
13 maja 2010, 08:21 / czwartek
@luk

Dziękuję Ci z ten wpis.
Chciałem coś podobnego napisać, ale uznałem że nie będę się kopał z koniem.

Pozdrawiam normalnych.
13 maja 2010, 08:40 / czwartek
luk właśnie ze bylismy chwaleni i to calkiem niedawno, bo po meczu w poznaniu
13 maja 2010, 08:44 / czwartek
luk oby ci żyłka nie pękła od tego gadania!!
Szczęście ,ze zestala jedna kolejka do końca a nie trzy bo byś kolego zasuwał na pierwsza ligę wiec przestań pierdolić o progresie!!!
13 maja 2010, 08:45 / czwartek
A nie doczytałem z rana :) chodziło Ci o poprzedni sezon. Zresztą ważne żebyśmy my pani byli zadowoleni. reszta niech sobie gada co chce
13 maja 2010, 23:26 / czwartek
Do TBG :Jakbysmy w 2002 roku grali jeszcze 14 dodatkowych meczy to tez bysmy nie weszli moze do ligi okregowej no nie?Przestan pierdolic bzdury i mysl pozytywnie
14 maja 2010, 01:12 / piątek
Bo nasi kopacze grają tylko jak nie mają nic do stracenia, wtedy nie ma presji i walczą, biegają, grają i zostawiają krew na murawie ale jak MY KIBICE zaczynamy coś od nich wymagać, np zwycięstwo u siebie to już nie potrafią grać.
14 maja 2010, 08:02 / piątek
Spokojnie, zwycięstwo u siebie będzie w najbliższej kolejce nawet. Już oni nie puszczą pieniędzy bokiem...
14 maja 2010, 13:33 / piątek
Kolejny popis komisji ligi

Komisja Ligi nałożyła kary na kluby Ekstraklasy. Ukarane zostały GKS Bełchatów, Cracovia, Korona Kielce, Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, Arka Gdynia oraz Wisła Kraków.

odnośnik

Jajśmieszniej oberwali śledzie
14 maja 2010, 13:44 / piątek
Ja powiem tak. Trzeba wygrać z jagielonią i będzie powrót na 6te miejsce. Korona nie wygra z ruchem, zagłębie jak nawet zremisuje z lechem czego pyrom zycze tez Nas nie wyprzedzi. Zgadzam sie z LUK, najlepiej pier...lic, narzekać. Dorych i prawdziwych kiboli widac teraz w liczbie 6 tys a nie 12, bo z drużyną się jest na dobre i na złe. Słyszałem ostatnio takie opinie, że jak Lechia wejdzie do finału Pucharu Polski to każdy nagle chciał jechać do Bydgoszczy. Taaa. Jasne. Jak zaczynał się sezon z kumplami w kilkunastu chodziliśmy na piwo i na mecz, teraz było Nas trzech, reszta już nie widzi potrzeby bo Lechia przegrywa. Jak ktoś obejrzał powtórkę meczu z bełchatowem wie, że Wania miał sam na sam w pierwszej połowie, w drugiej Wiśnia walnął, że prawie było po meczu, Rogal jak by nie zrobił jednego zwodu za dużo tez mogło siedzieć, a gospodarze, którzy nie grali dla mnie nic dostali karnego - a czy był, hmm, może i tak. Ludzie. Najlepiej jest narzekać, ale nie oszukujmy się my nie mamy jakiegoś super składu. Gramy drużyną a nie indywidualnościami. Przypomne tylko tym wszystkim, że mieliśmy okazję w tym sezonie dwukrotnie roz....c sledzi, pociągnąć zaraze krakowa cracovię na ich boisku 6:2, zagrać dwa równorzedne mecze z lechem. A co było za czasów zielińskiego misia koali? Nic, hujnia, jak jechali na wyjazd kazdy sie zastanawiał ile dostaniemy w dupe. Poczekajmy na to co sie bedzie dzialo w przerwie miedzy sezonami. Niemniej juz widze ruch na rynku, polonia warszawa kupila tosika z belchatowa, sam ten klub chce odmlodzic zespol wiec nie ma na co czekac tylko zgarniac tamtejszych grajow do Lechii.
15 maja 2010, 12:15 / sobota
Na temat dzisiejszego meczu Śląska.

Na ten pojedynek w stolicy Dolnego Śląska obniżone zostały ceny biletów. - Ceny biletów obniżyliśmy przede wszystkim dlatego, gdyż chcieliśmy w ten sposób podziękować kibicom za wsparcie, jakiego udzielali Śląskowi w tym sezonie. W kończącej się właśnie rundzie nasi piłkarze zbytnio ich nie rozpieszczali, a oni mimo wszystko wspierali drużynę w każdym meczu. To naprawdę piękne i głównie stąd wziął się ten ruch
. Oczywiście nie zapominamy o posiadaczach karnetów, którzy mogą poczuć się pominięci tą obniżką. Dlatego każdy karnetowiec, który przedłuży abonament na kolejną rundę, dostanie od klubu atrakcyjny rabat - Michał Mazur, rzecznik prasowy WKS-u.

A u nas w dniu meczu trzeba płacić 10 zł więcej :))
15 maja 2010, 13:31 / sobota
do 1945.

Kolego, darzę Cę szacunkiem za Twoje wpisy ale chyba cos Ci się popierniczyło. Osttanio zamiast napisać coś normalnego to szukasz non stop dziury w całym! Tym razem padło na cenę biletów!! Ty tak masz tylko na forum czy na co dzień? Sam Napisałeś, że Śląsk dziękuję za cały sezon wsparcia (dopingu) dla drużyny! U nas tylko narzekanie, szukanie afery, obelgi, wywalanie trenera, zarządu (że piłakrze do wymiany też się zgadzam) ale Ty szukasz pklasku na forum? Chcesz koniecznie, żeby ktoś napisał: ale ten 1945 to ma łeb nie od parady, wychwytuje takie niuanse, któych nikt by sie nie dopatrzył!
Przystopuj i nie Pisz bzdur!

z BIAŁO - ZIELONYMI pozdrowieniami
15 maja 2010, 14:08 / sobota
tam potrafili się przyznać do błędu
tutaj dalej brną w bagno chciwe s...
15 maja 2010, 14:47 / sobota
Tu nie chodzi o to, że ja zawsze szukam czegoś złego, negatywnego w Lechii. Tylko smutno się robi w sercu gdy widzę jak się u nas traktuje kibiców. We Wrocławiu mogą, u nas nie, to boli, że zarząd ma nas w dupie.

Oczywiście nie jest najgorzej, np. do takiej Legii nam jeszcze sporo brakuje jeśli chodzi o kontakt z działaczami, ale porównując to co jest teraz, a co było w drugiej i trzeciej lidze to jest generalnie dramat.
15 maja 2010, 15:12 / sobota
do 1945 Polecam lekturę strony fanslask z mijającego sezonu. www.fanslask.pl w szczególności na temat promocji i cen biletów w Śląsku. Z tego co pamiętam tam nie mieli swego czasu nawet biletów rodzinnych. A frekwencja leciała na łeb na szyje więc w końcu obniżyli ceny biletów (zapewne obawiając się że mecz z Arką będzie meczem o wszystko i kibice mogą być bardzo potrzebni). Owszem mogli działacze Lechii obniżyć ceny i pewnie powinni ale nie zrobili, ale nasze ceny są jeszcze przystępne.
15 maja 2010, 15:43 / sobota
Ceny biletow sa nie ważne.Nie czas na eksperymenty.Najważniejszy mecz sezonu przecież.Przynajmniej dla grajków.
ps.antynettrol uważasz,ze ceny biletów sa adekwatne do jakości gry i wynikow naszych grajków w rundzie wiosennej?
15 maja 2010, 18:14 / sobota
Mimo, że p...... amicowcy nie grają nic, prowadzą po samobóju Zagłebia, które... ciśnie i nie daje im wyjść z połowy. Emocje więc do końca, mam nadzieję, że pyrlandia zapłacze.
15 maja 2010, 18:53 / sobota
i dupa szparka utrzymana.
15 maja 2010, 18:54 / sobota
Aufwiedersehen jebane hanysy :)))))
15 maja 2010, 18:55 / sobota
Śląsk-Arka 2:1
niestety Piast przegrywa z cracovią 0:1
śledzie kolejny raz utrzymują się fartem ;-(
15 maja 2010, 18:56 / sobota
Najpierw awansują z 4 miejsca 2 lata temu do ekstraklasy. Zeszły sezon cud, ten sezon cud...
15 maja 2010, 19:05 / sobota
Piast sie sam spuscil... to i drukarka sie jakos utrzymala...
15 maja 2010, 19:21 / sobota
No i bardzo dobrze, że Arka się utrzymała. 6 punktów w przyszłym sezonie piechotą nie chodzi!
15 maja 2010, 19:30 / sobota
Nie bedziemy caly czas wygrywac ze sledziami. Ten kutas tszibamba jest grozny. Trzeba zrobic odpowiednie transfery. Niby 6 pkt ale bedzie ciezko.
LECHIA GDANSK !!!! Mistrz Polski 2012 !
15 maja 2010, 19:44 / sobota
caroll: Piast przegrał ligę w Gdyni. Pokazał, że jest najsłabszą drużyną ligi. Grając 65 minut z przewagą jednego zawodnika nie potrafili nawet stworzyć sobie sytuacji do strzelenia gola, a co dopiero strzelić...
15 maja 2010, 19:51 / sobota
Spadły drużyny, które miały spaść i mnie to cieszy. Ekstraklasa zyska na tym chociażby kibicowsko. Teraz trasfery, transfery i jeszcze raz przemyślane kurwa transfery!

Siergiejs Kozans - najlepszy piłkarz Lechii w sezonie 2009/2010!

Najlepszym strzelcem Lechii w sezonie został Hubert - środkowy obrońca! NAPASTNIKOM POWINNO BYĆ WSTYD!
15 maja 2010, 20:02 / sobota
Przegrana Wisly u siebie (na SS) ze sledziami zabrala Wisle mistrza i utrzymala teczowych z gdyni.

A derby z nimi nie sa dla mnie argumentem.

Tak czy inaczej pierwszy raz od kilku sezonow maja utrzymanie/awans po sportowej rywalizacji, a nie przy zielonym stoliku.
15 maja 2010, 20:11 / sobota
abstrachując od dziwnych, dewiancko-kurewskich zagadnień i podsumowując:

TO BYŁO NAJWSPANIALSZE 8. MIEJSCE W MOIM ŻYCIU

szalom
15 maja 2010, 20:14 / sobota
do d.g.

A co ma mó wpis do ceny biletów, albo do tego, co ja na temat biletów myślę? Trzy razy przeczytałem na wszelki wypadek i nic takiego nie widzę:)
Ale skoro Pytasz... Kompletnie o tym nie myślałem, kupuję jeden bilet na całą rundę... jak cieńko grają to moje ryzyko ale to moja kasa i będę sobie ja wydawał na co mi isę chce:). W każdym razie mój wpis skierowany był do 1945 i tyczył zupełnie czegoś innego.

z BIAŁO - ZIELONYMI pozdrowieniami
15 maja 2010, 21:17 / sobota
Ciekawe czy Peszko dostanie kare za ta race :) Ja bym mu dal 5tys. zl ;]
15 maja 2010, 22:09 / sobota
Nie zla feta w Poznaniu, przy ogladaniu jej w TV wyobrazam sobie takie cos w Gdansku tyle, ze podejrzewam, ze bylo by jeszcze lepiej :) Wiadomo, pierwsze Mistrzostwo itp. Beczka z Zielinskiego ktory machal szalikiem amiki i spiewal razem z kuchenkami :)
15 maja 2010, 22:11 / sobota
też sobie wyobrażam 4 tys. kibiców i jechanie na Lechię pseudokibiców
15 maja 2010, 22:16 / sobota
Szkoda Wisły. Amica mistrzem...ale cóż przynajmniej znowu nie będą mistrzami przez następnych 18 lat póki nowego Lewandowskiego nie skombinują. Szkoda też że Arka nie spadła. Kiedys się mówiło że Odra nigdy nie spanie a teraz te okreslenie pasuję do Szparki...

Mam nadzieje że nowy sezon będzie dużo lepszy.

AVE LECHIA
15 maja 2010, 22:16 / sobota
MISTRZ, MISTRZ LECHIA GDANSK ! :) Jak ja bym chcial to zaspiewac :)
15 maja 2010, 22:18 / sobota
Zapewniam Cię że nadejdzie ta piękna chwila że razem zaśpiewamy tą pieśń pod Neptunem...

TYLKO LECHIA
15 maja 2010, 22:45 / sobota
DziuchniLG-tak,tak z twoim kolorowym 3bambą ze śledziowni tak jak napisałeś w transferach..brawo..będziesz się obejmował i śpiewał pod Neptunem tak jak sobie to wyśniłeś..
15 maja 2010, 23:03 / sobota
arka znowu fuksem się utrzymuje przez likwidacje baraży!
15 maja 2010, 23:04 / sobota
I tak 400k stracone

Tyle zarobiły drużyny Ekstraklasy, za miejsca wywalczone w sezonie 2009/2010:
1. Lech Poznań - 3,2 mln złotych
2. Wisła Kraków - 3 mln
3. Ruch Chorzów 2,8 mln
4. Legia Warszawa 2,6 mln
5. GKS Bełchatów 2,4 mln
6. Korona Kielce 2,2 mln
7. Polonia Bytom 2 mln
8. Lechia Gdańsk 1,8 mln
9. Śląsk Wrocław 1,6 mln
10. Zagłębie Lubin 1,4 mln
11. Jagiellonia Białystok 1,2 mln
12. Cracovia 1 mln
13. Polonia Warszawa 0,8 mln
14. Arka Gdynia 0,6 mln
15. Odra Wodzisław 0,4 mln
16. Piast Gliwice 0,2 mln
odnośnik
15 maja 2010, 23:15 / sobota
A ja sie ciesze, ze Arka zostala w lidze. Czy zwyciestwo z Legia czy Lechem tak pieknie by smakowalo jak to z Gdynia? Poza tym jak chcemy w nast sezonie wiecej ugrac to dobrze, ze takie slabe zespoly jak Arka sie utrzymaly... :)
15 maja 2010, 23:17 / sobota
Przypomnijcie sobie ile punktow zdobylismy z Piastem i Odra...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.160