Gdańsk: czwartek, 1 października 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa - sezon 2009/10

strona 5/32

6 lipca 2009, 23:24 / poniedziałek
A to tez fakt :) a poza tym najwyraźniej spece od przyznawania licencji uznali, że członkowie szanownej komisji antydopingowej muszą pić sprite'a odpowiednio schłodzonego i nijak według podręcznika licencja się nie należy (pomijam co tam jeszcze w tej lodówce trzymają).
Co za czasy :)

A tak bardziej w temacie - kiedy decyzja Trybunału PKOl w sprawie Widzewa? Pewnie akta jeszcze nie dojechały... albo jedna trzecia składu sędziowskiego na urlopie...
6 lipca 2009, 23:59 / poniedziałek
jesli sie nie myle to maja ostateczny termin do 15 lipca, ale moglo cos mi sie w glowie pojebac wiec reki nie daje
7 lipca 2009, 00:07 / wtorek
buziek masz racje
7 lipca 2009, 09:49 / wtorek
O ktorej dzisiaj te treningi ?
7 lipca 2009, 11:38 / wtorek
Sorry, ale ja tego nie rozumiem: Sąd Najwyższy dostarczy Trybunałowi PKOl kwity w sprawie Widzewa między 11 a 13 lipca więc jest szansa, że Trybunał do 15 lipca się wypowie. Moim zdaniem dla zainteresowanych klubów każda godzina się liczy, a oni będą orzeczenie przesyłali ponad miesiąc od podjęcia decyzji. Jak tu nie narzekać na opieszałość sądów?
7 lipca 2009, 12:13 / wtorek
Normalne kluby są spuszczane, równi i równiejsi...a w "ekstraklasie" grają gówna typu arka (pomijam fakt że ich nie darze sympatią ale mówie szczerze i obiektywnie, i zero we mnie nienawiści "Lechia-Arka", poprostu stwierdzam suche fakty)...smutna ta nasza liga...Będą jeszcz większe jaja jak za 3-4 lata będzie o naszej lidze głośno w europie, bo napewno będzie (może nie piłkarsko ale nazwijmy to infrastrukturalnie) to się najemy wstydu jak ludzie zobaczą jakie jaja się odstawia w tej naszej EKSTRA klasie..
7 lipca 2009, 14:04 / wtorek
ja osbiscie zyje nadzieja ze za 3-4 lata w Polskiej lidze bedzie normalnie... chyba jestem naiwny
9 lipca 2009, 14:43 / czwartek
Czy ktoś ma znajomości w Canal- lub Extraklasasa ??? Jak tak to proszę je wykożystać i ustawić 1. mecz o jakiejchś normalnej godzinie czyli 20:45 !!!!
Chodzą pogłoski, że to DERBY mają być ???
10 lipca 2009, 23:27 / piątek
odnośnik
No to szykuje się nie zły wałek:), te słowa"mamy pewien plan", coś czuję ,że szpArka zawyje z bólu 15 lipca:) ,ciekawe jak im ciśnienie skoczy w ten dzień,he,he
11 lipca 2009, 09:38 / sobota
Totalna kpina!!!!Lige mamy za 3 tygodnie a tu nic nie wiadomo!!Ręce opadają,wczoraj ludki z pzpn-u miały coś ustalić (to jest żenada,nie wyniki a organ pzpn ma ustalić skład ligi)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wszyscy o tym wiedzą i temat jest znany ale czasami trzeba coś wykrzyczeć by k....ca mnie nie zalała!!!
11 lipca 2009, 10:07 / sobota
jeśli coś "wymyślą" - to .... ci co planowali urlopy pod kątem startu ligi na początku sierpnia się ... srogo zawiodą - rozegranie baraży to minimum miesięczne opóźnienie, a co moim zdanie bardziej prawdopodobne( "nie chcemy skrzywdzić żadnego klubu") rozszeżenie ligi do 18 zespołów - przynajmniej 2-3 tygodnie - Ekstraklasa S.A napewno zleci ekspertyzy prawne tych nielegaslnych dxiałań do tego nowe terminarze nie tylko e-klasy ale także lig niższych!
Wy też tęsknicie( momentami) aby mieć tak zdecydowany rząd jak ten na Ukrainie? Rozjebać to całe tajatajstwo. Lato z kumplami na odwyk!
12 lipca 2009, 13:48 / niedziela
odnośnik

Kamil Wereszczyński urodził się 17 stycznia 1990 roku w Słupsku. Jako junior reprezentował barwy Stali Jezierzyce i Gryfa 95 Słupsk. [*]
13 lipca 2009, 22:07 / poniedziałek
odnośnik
To po tej wypowiedzi min.Drzewieckiego chyba juz wiadomo, jaka decyzja zapadnie w najbliższą środę :) . Tow.Lato ma już "pewien plan", to go teraz uskuteczni.Baraży nie będzie, ŁKS zostaje,Żydzew bez awansu:) ,a i Sraxa w II lidze, czyli tam gdzie miała od razu trafić.Oj będzie się działo za 48 godzin:))))
13 lipca 2009, 22:15 / poniedziałek
Ta wypowiedź ministra świadczy tylko o tym, że facet nie wie o czym mówi. Jak się na niego patrzy, to tym bardziej ma się wrażenie, że nie wie o czym mówi i jeszcze wrażenie, że gość coś sobie zapalił w ciągu dnia.
13 lipca 2009, 22:19 / poniedziałek
żeby nie być gołosłownym:

Minister: "Tu nie ma co spekulować. Los Widzewa zależy od tego, jakie będzie uzasadnienie SN do wydanego wyroku. Jeśli będzie bardzo ostry zapis, że klub trzeba ukarać, to nie będzie żadnej dyskusji. Jeżeli czegoś takiego nie będzie, to jest możliwość, by Widzew był ukarany nie degradacją, a np. punktami ujemnymi - wyjaśnił Drzewiecki."

Minister nie wie, że PZPN już ukarał Widzew i Trybunał co najwyżej może uznać rację SN? A więc PZPN już nie będzie karał Widzewa, kara będzie taka jaką utrzyma Trybunał. To skąd pomysł o ujemnych punktach??
14 lipca 2009, 13:16 / wtorek
prawda, te licencje i degradacje wszystkim juz zrobily wode z mogu i pierdola takie farmazony, ze nie wiem. no ta, licencje z dupy, na boisku sie utrzymali... moze i niech kupuja byle punkty byly...

btw oj kuba kuba, co z toba bedzie

Wygląda na to, że trener Marek Chojnacki uruchomił swoje znajomości w ŁKS-ie Łódź, ponieważ na liście życzeń znaleźli się Jakub Biskup, a także Mladen Kašćelan, który jeszcze pare dni temu miał podpisać kontrakt z Legią Warszawa. Ponadto Arka przyglądać się będzie pomocnikowi Wisły Kraków, Norbertowi Vardze, do tej pory był tylko rezerwowym Mistrza Polski.
15 lipca 2009, 22:12 / środa
15 lipca 2009, 22:37 / środa
chyba żart jakiś..
15 lipca 2009, 22:41 / środa
i na wp tez :

odnośnik
15 lipca 2009, 22:48 / środa
dlaczego zart? jak najbardziej prawidlowo. ŁKS sie utrzymal w lidze wiec powinien w niej grac. Patrzac pod katem takich klubow jak Ruch, Polonia Bytom, to degradacja ŁKSu za nie otrzymanie licencji bylaby conajmniej smieszna skoro sytuacja tych 2 klubow jest kilkakrotnie razy gorsza niz sytuacja ŁKSu, a otrzymali licencje bez problemow, wiec predzej smieszne jest ze oni otrzymali licencje na gre w Ekstraklasie, a nie to ze ŁKS doczekal sie sprawiedliwosci w polskiej pilce.
15 lipca 2009, 22:50 / środa
ale co jak co śmieszna była z tym sytuacja

mają licencję żeby jej zaraz nie mieć istny cyrk ;p
15 lipca 2009, 22:53 / środa
przypuszczam ze z Widzewem nie chcieli dzisiaj wydawac jakichkolwiek decyzji bo 20 lipca bedzie decyzja Trybunalu. Jakby dzisiaj orzekli ze Widzew zostaje w 1 lidze, a Trybunal by orzekl ze ma grac w ekstraklasie to znowu bysmy mieli cyrk i znowu nie wiadomo ile trzeba byloby czekac znowu... a tak liga ma szanse ruszyc zgodnie z planem...
15 lipca 2009, 23:00 / środa
JAk nie chcieli wydawac decyzji z Widzewem jak Widzew gra na 100% w 1 lidze a LKS zostaje w ekstraklasie.
Zrodlo PZPN
15 lipca 2009, 23:03 / środa
i na dodatek Korona zagra w extraklasie bez baraży ;p
15 lipca 2009, 23:03 / środa
odnośnik
Dokładnie,Żydzew out!!! ,zdaje sie ,ze tylko ŁKS musi miec przyklepana decyzje z tej Komisji od licencji, ale to tylko pro forma!!! tak czy inaczej szpArce znowu się upiekło,kolejny raz zielony stolik, co za szmaty kurewskie!!!
15 lipca 2009, 23:07 / środa
no to jak Widzew uzyje swoich papug i wygraja z PZPNem, to moze sie Widzew przysluzyc jako glowny grabarz PZPNu :D bo Cacek sie zarzeka ze maja niezbite dowody na swoje racje, takze poczekajmy co sie stanie 20 lipca :)
15 lipca 2009, 23:17 / środa
Simek napisal:
"dlaczego zart? jak najbardziej prawidlowo. ŁKS sie utrzymal w lidze wiec powinien w niej grac. Patrzac pod katem takich klubow jak Ruch, Polonia Bytom, to degradacja ŁKSu za nie otrzymanie licencji bylaby conajmniej smieszna skoro sytuacja tych 2 klubow jest kilkakrotnie "

ja nie przypominam sobie by pilkarze Ruchu czy Polonii Bytom odmawiali trenowania w polowie sezonu ze wzgledu na zaleglosci finansowe, a LKS zaliczyl taka wpadke.

Zeby nie bylo tak ze za pol roku wszyscy beda pomstowac na PZPN bo LKS wycofa sie z rozgrywek, obym byl zlym prorokiem
15 lipca 2009, 23:27 / środa
Pamiętacie jak sie nazywał ten młody frajer co Lechia i Widzew byli nim zainteresowani i przeszedł do Widzewa wtedy powiedział: "Przechodze do Widzewa bo będzie grał w e-klasie a Lechia niewiadomo czy sie w ogóle utrzymają" I widzisz chłopaczku role się odwróciły
15 lipca 2009, 23:28 / środa
Ruch byl bliski tej sytuacji jednak do tego nie doszlo, bo caly czas kopaczom obiecywano wyplaty ze juz niedlugo, a Polonia "zazegnala" ta sytuacje odsylajac najbardziej krzyczacych albo do ME/rezerw albo na TL, wiec tam nikt nawet o tym nie myslal. A w ŁKSie nikt nie mial poprostu jaj zeby temu zapobiec...
15 lipca 2009, 23:43 / środa
A czy przypadkiem w P. Bytom nie było strajku piłkarzy? Bo mi się coś kojarzy, że J. Zabłocki został wystawiony na listę transferową właśnie przez taki strajk i dzięki temu Lechia mogła go kupić, ale mogę się mylić.
16 lipca 2009, 00:00 / czwartek
Sprytne. Czyli Arka się utrzymuje, chociaż gdyby Podbeskidzie miało trochę większe plecy, to by grali z nimi baraż.
16 lipca 2009, 00:34 / czwartek
Śledziom jak zwykle się upiekło.
Mam nadzieję że jak wyłapią w pizdeczkę w pierwszej kolejce to czerwoną latarnią zostaną do końca rozgrywek.Tylko żeby za rok znowu pzpn nie robił jakiś cyrków.
16 lipca 2009, 07:24 / czwartek
Dobrze ze przynajmniej srakovia spada. Na arke przyjdzie czas.
16 lipca 2009, 07:46 / czwartek
W całym tym burdelu jest to chyba najlepsze rozwiązanie.

Widzew ma to na co zasłużył. Niech się cieszą że nie musieli grać w 3 lidze (po nowemu 2) bo wtedy na pewno drużyna by sie rozsypała, a tak mogli zatrzymać najlepszych kopaczy.

Dobrze że weszła Korona a jude spadło.
Chociaż będzie wyjazd gdzie się kibiców przyjmuje,
bo takich meczy w sezonie przy remontach lub pseudo remontach będzie niewiele.

No i te podkieleckie lasy i polany.
16 lipca 2009, 10:56 / czwartek
Śledzie drugi raz z rzędu się śliznęły, to paradoks, że jeden z symboli korupcji w polskim futbolu ... korzysta z degradacji innych za podobne przewinienia. Dobrze, że ŁKS dostał licencję, a Widzew faktycznie powinien się cieszyć, bo dziś byłby na miejscu Zagłębia Sosnowiec, a tak - ma szansę za rok na powrót do elity.
16 lipca 2009, 11:58 / czwartek
Co do sledzi,to bardzo dobrze,ze zostaja w lidze.
W derbach w pizde i do wora !!!
Wcale nie chodzi o to,ze mamy w ten sposob podnosic swoje morale i udowadniac swoja wyzszosc,ale takie co pol roczne upokarzanie bardzo mi poprawia humor :-)

Co do LKS-u,to dobrze by bylo,zeby tez zostali,a lesne niech sie zdecyduja,za co maja nie przyznawac licencji.
Musza to zrobic teraz,klarowne przepisy-bez wyjatkow !
Bo jesli sie okaze,ze znowu ktos bedzie remontowal chodnik przez pol roku (co dwa tygodnie)to o kant chu..a to wszystko rozbic !
Lysy komuch powinien zrobic konferencje i oglosic calej Polsce,ze w przyszlym sezonie nie bedzie zmiluj sie.
Wiem,to jest niemozliwe,bo przeciez kasa.........:-)
16 lipca 2009, 13:17 / czwartek
Czarny68 napisał dobrze, że śledzie zostają w lidze. Nie tylko On wyraża takie zdanie. Ja uważam, że na derby z Lechią to trzeba sobie zasłużyć. Szparka w żadnym względzie na to nie zasługuje i sportowo i kibicowsko. Sportowo bo to klub złodzieji, korupcji, oszustw. Lista pod tym względem może być tylko długa więc nie ma po co wyliczać. Kibicowsko wiadomo bez honoru, bez stadionu. Miejsce śledzi jest co najmniej o klasę niżej. Powtarzam na derby z Lechią trzeba sobie zasłużyć!!!! To nie zmienia faktu, że zwycięstwa, punkty i upokorzenie nie sprawi mi radości. Pomorze do Lechii należy!!!!
16 lipca 2009, 13:31 / czwartek
Poza tym fajnie jest mieć pod reką "chłopców do bicia"...
Co pół roku upokorzenie, hihi... ale to ich sprawa, mogli spokojnie spuścić się do I ligi i ominęły by ich kolejne baty (przynajmniej te na murawie). Pozostałoby 2-0 dla Lechii w ekstraklasie, a tak sami się proszą, aby cyferka po stronie Lechii się zmieniała. Dlatego nie mam nic przeciwko ich pozostaniu w lidze.
16 lipca 2009, 14:04 / czwartek
Wydaje mi sie ze co niektorzy tutaj za bardzo sie napinaja na tych sledzi,przypomnijcie sobie derby rok temu w gdyni wygrane przez nas 1:0,wtedy tez sledzie byli pewni 3 punktow dla swojej druzyny,to bylo swiezo po tym jak przegralismy tam 0:2 w PE.Dlatego troche pokory panowie,bez napinki,wszystko sie rostrzygnie na boisku,i nie dopisujcie Lechii 3 punktow jeszcze przed meczem.Pozdro
16 lipca 2009, 14:37 / czwartek
Pamiętajcie, derby rządzą się swoimi prawami.

Zawsze nas wami.... :)
16 lipca 2009, 15:51 / czwartek
1 Wisła
2 Śląsk
3 Lechia
4 Gks
5 Legia
6 Piast
7 Legia
8 Jagielonia
9 Widzew
10 Zagłębie
11 Polonia.W
12 Polonia B
13 Odra
14 Łks
15 Lech
16 Arka
17 lipca 2009, 07:51 / piątek
hmmm, o co tu chodzi?

odnośnik
odnośnik

Rozumiem, że ktoś może chcieć stawiać sobioe sieć centrów handlowych, ale chyba podmioty powiązane kapitałowo nie mogą być współwłaścicielami różnych klubów w tej samej lidze?
17 lipca 2009, 11:20 / piątek
Tylko z tego co kojarzę nie można być właścicielem więcej jak jednego klubu
19 lipca 2009, 19:38 / niedziela
odnośnik
Jako,że pod koniec października gramy z Piastem w Gliwicach, to jest mozliwość obejrzenia tym razem tego meczu w normalnych warunkach. Co prawda ilość gości jaką mają wpuszczać nie jest oszałamiająca:) ,ale w tym mieście raczej nie ma problemu obejrzeć mecz z innego miejsca niż " sławna klatka" :)))
19 lipca 2009, 23:22 / niedziela
Za ,, Płotem Piast Arena''
nie mam nic przeciwko
ciepłe wspomnienia
żaboli nie żal
20 lipca 2009, 08:59 / poniedziałek
Z Piastem chyba w Wodzisławiu, nie w Gliwicach. U siebie grają chyba do końca września.
20 lipca 2009, 17:59 / poniedziałek
terminarz rozgrywek odnośnik
20 lipca 2009, 19:14 / poniedziałek
Żółwias23
czytaj z zrozumieniem!kliknij sobie w odnośnik i przeczytaj jeszcze raz.Zresztą na stronie Piasta ,też jest napisane ,że grają u siebie do końca października!!!
20 lipca 2009, 19:48 / poniedziałek
Ten sezon wogóle się kiedyś zacznie??Będzie wiadomo kto gra kto nie??? Bo narazie to zostało 11 dni a tu wiadomo że nic nie wiadomo.
21 lipca 2009, 13:47 / wtorek
odnośnik
No to ostro kurwa się tam dzieje:)),żeby jeszcze tak tow.Lato sie poddał do dymisji, i ten całe towarzystwo z nim razem wzięte,to by sie może zrobiło w tym związku normalnie!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.347