Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Panu Michalskiemu już podziękujemy

strona 1/3

30 maja 2009, 22:21 / sobota
Fajnie, że się utrzymaliśmy jednak myślę, że koniec sezonu jest najbardziej odpowiednim terminem na taką zmianę.
5 czerwca 2009, 21:06 / piątek
Michalski miej honor i odejdź!!!

Pozdrawiam, "jedna z kilku sfrustrowanych osób, które same nie mają żadnego pomysłu i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności w klubie."
5 czerwca 2009, 22:18 / piątek
Michalski Von !!
6 czerwca 2009, 13:02 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 czerwca 2009, 13:42 / sobota
radek twoj czas sie skonczyl,jestes najslabszym ogniwem.Jakbys miał jaja,to bys wiedzial co masz zrobic
6 czerwca 2009, 13:49 / sobota
Jakby mial jaja to od poczatku by nie pokazywal, ze jest miekka faja robiony. Kurwa jak sie mozna przyznac, ze objelo sie posade dyrektora sportowego i po lekcje dzwoni sie do kolegi?
6 czerwca 2009, 13:54 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 czerwca 2009, 14:31 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 czerwca 2009, 14:49 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 czerwca 2009, 19:55 / sobota
Kurwa moderatorzy wypierdolcie ta patologie z forum . Zacznijcie cos dzialac bo sie malolactwo rozszalalo na calego.88
6 czerwca 2009, 20:06 / sobota
Obiektywnie patrząc to Radek, przy Bednarzach, Trzeciakach, i innych Burlikowskich to nie jest zły chłop.
6 czerwca 2009, 20:17 / sobota
Oczywiscie.
Tylko kilu sfrustrowanych ludzi ma nie pokolei w glowie......:)
6 czerwca 2009, 20:26 / sobota
na to wychodzi, skoro obwiniaja Michalskiego za odpalenie Peczaka ;)
6 czerwca 2009, 20:56 / sobota
Proszę niech któryś z kolegów, przytoczy mi główne grzechy Michalskiego, bo możne nie ogarniam. Śmiem twierdzić, że na Michalskiego tak jak na Rogala jest "moda", którą "kumaci" rozpropagowali, a ci co byli w Gliwicach i Siwałce podchwycili.
6 czerwca 2009, 21:08 / sobota
dziwne kiko, kojarzę Cię na forum od dawna i takie ............ wypisujesz. Może ktoś podszywa się pod Twój nick????
6 czerwca 2009, 21:44 / sobota
kiko7,pewnie sie zachwycales,ze to on byl winny wyjebania Kubickiego,a zatrudnienie kolesia-Zielinskiego.
Wyslales kartke na Cypr z zyczeniami udanego urlopu,wtedy,kiedy Lechia byla bez trenera ?
W koncu,byles takiego samego zdania jak on,kiedy bronil do ostatnich chwil posade Zielinskiego ?
Lechia przeciez mogla przez koale spasc,a w konsekwencji i przez Radzia.

Takich przykladow nieudolnosci tego kmiota,moglbym przytaczac bez liku,ale Ty pewnie i tak bys tego nie ogarnal.
Oczywiscie bez napinki-licza sie tylko fakty
6 czerwca 2009, 22:35 / sobota
no i te bałkanskie wynalazki. Ciekawe kto je doradzał??? Krzysztof Krawczyk??? Przedłużenie kontraktu z "piłka parzy" (czy jakos tam). W końcu sprawa Pękiego.
6 czerwca 2009, 22:51 / sobota
wy sie kur...a znacie..... banda frustratow ...
6 czerwca 2009, 23:03 / sobota
"W sporcie liczy się wynik końcowy i dopiero teraz można ocenić, czy stanąłem na wysokości zadania, czy nie".

Jasne, ciekawe czy 2 tygodnie temu był taki mądry. Z tego co pamiętam to wszyscy srali że będzie spadek. W końcówce nerwówka i spoglądanie na zabrze. Rozumiem, że to też było zaplanowane w strategii pana M ?!.
Pewnie tak, siadł sobie chłopina w Roko i pomyślał jak tu trzymać wszystkich w napięciu do ostatniego gwizdka. Nie ma co udało mu się to w 100%. Może sobie wpisać w CV jako kolejne doświadczenie zawodowe bez dzwonienia do kolegów.
Trochę nie lubię jak się kibice mieszają do spraw sportowych (takie moje osobiste mua), ale traktowanie kibiców jak skończonych matołów to chyba coś tu jest nie halo.

Jak kibice nie mają odpowiedzialności za klub i jej nie czują ??? Chłopie, gdyby nie kibice to nie miałbyś dziś gdzie pracować. Mam nadzieję niedługo.
6 czerwca 2009, 23:13 / sobota
To było tak. Dzwoni Radek do Bednarza i mówi.
-Słuchaj przyjacielu, załatwiłem sobie posadkę i nie wiem co mam robić.

A Bednarz mu na to:
-Jak to co? Kogo kibice kochają najbardziej?
- no Franka Smudę
- a za co?
- no za horrory
- no to już wiesz co robić

Tak więc Radzio wyjebał Kubickiego. Zatrudnił kolesia Jacka. Opierdolił Trałkę i Kosznika. No i zrobił horror.

Oby tylko skończył tak jak Franek
6 czerwca 2009, 23:21 / sobota
Zaraz po przeczytaniu wywiadu z dyrektorem sportowym Lechii,nasunelo mi sie jedno skojarzenie.

Nie wazne,ze bylo tyle wielbladow,nie udolnie podejmowanych decyzji,wazne,ze Lechia sie utrzymala.
Fako mysli chyba,ze dzieki niemu ?

Kiedys byl taki kabaret-TEY
Laskowik,Smolen i Bolek prezentowali skecz o traktorze.
Bolek narzekal,ze kolo od traktoru jest zepsute i caly traktor jest do dupy.
Laskowik go opierniczyl i nakazal mu myslec prawidlowo-tak,jak w tamtych czasach myslec powinien kazdy obywatel PRL-u,czyli -nie jest tak zle z tym traktorem,bo trzy kola sa dobre !
Wazne jak brzmi ! Trzy dobre !
Podobne myslenie Radzia :Wazne ze Lechia sie utrzymala !
7 czerwca 2009, 05:24 / niedziela
ja chciałbym podziękowć
i mam nadzieję że
nigdy więcej nie będzie wpuszczona ta k.r.a
na T29
To szkodnik gdyński!!!
spierdalaj za Sopot darmozjadzie .
7 czerwca 2009, 10:13 / niedziela
"W sporcie liczy się wynik końcowy i dopiero teraz można ocenić, czy stanąłem na wysokości zadania, czy nie".

on chyba zapomina co by było gdyby górnik w ostatniej kolejce wygrał a Odra zremisowała. Wyniki baaaardzo prawdopodobne.
7 czerwca 2009, 13:47 / niedziela
Szlag człowieka trafia słuchając "przemysleń" największego nieudacznika noszącego Biało-Zielone barwy (mam nadzieję, że tylko do końca czerwca).

Zasłania się "wynikiem sportowym" zapominając, że o mały włos nie doprowadził do jego braku. Gdyby nie opamiętanie się zarządu i nacisk kibiców, w dalszym ciagu mielibyśmy koalę i ... najprawdopodobniej I ligę.

Facet swoimi poczynaniami naraził klub na zmarnotrawienie setek tysięcy złotych - kontrakty pseudokopaczy, koali i ich odprawy - a nas kibiców na zszarganie nerwów, o które po zakończeniu II-ligowej batalii nikt się z nas nie martwił.

Miało być utrzymanie w ekstraklasie i było, ale miało być spokojne utrzymanie, a nie horror do ostatniego meczu.

Każdy z nas pamięta fajnie grającą II-ligową Lechię - gryzącą trawę, walczącą do ostatniego gwizdka sędziego, nieprzyjmującą do świadomości porażki nawet w beznadziejnych sytuacjach (patrz: Odra Opole).
Co się z nią stało?
Została rozpierdolona niefortunnymi poczynaniami, zwłaszcza "dyrektora sportowego". I ten gościu jeszcze mi wciska kit, że jest wszystko OK, bo się utrzymaliśmy.

Każdy z nas popełnia błędy, nikt nie jest nieomylny, ale do k... nędzy mamy na tyle honoru, aby do nich się przyznać. Michalski - niestety - nie. I chociażby z tego powodu - przynajmniej dla mnie - nie jest godzien noszenia Biało-Zielonych barw.

A teraz jeszcze sprawa Pękiego - NAJWIĘKSZEGO WALCZAKA - w nowożytnej historii Lechii. Jeżeli faktem jest, że Kafar wyłapał plaskacza i zamiast mu oddać - "płakał" prosząc o przeprosiny - i z tego powodu nie przedłużono kontraktu, to Kafar trochę stracił w moich oczach, choć mam do niego szacunek za całokształt.

Wracając do tematu ... MICHALSKI - ja Tobie już "dziękuję"...
7 czerwca 2009, 14:39 / niedziela
na chuj plakac?

jutro o 18 w hotelu szydlowski zbieraja sie akcjonariusze Lechia Gdansk SA. ruszcie dupy i wybierzcie sie na spotkanie. na bank bendzie przedstawiciel inwestora. powiedzcie mu, co wszyscy myslicie o michalskim i problem z glowy.

a na forum, to kazdy moze pierdziec.
7 czerwca 2009, 14:57 / niedziela
"...nie przejmuję się kilkoma sfrustrowanymi osobami, które same nie mają żadnego pomysłu i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności w klubie. "

A czy pan, panie radku ponosi wieksza odpowiedzialność? Jak przez pana nieudolność i nieróbstwo spadlibyśmy z ligi to co? To radziu by spierdolił. A nas zostawił z II ligą i wysokomi kontraktami dla bałkańskiego zaciągu . I kto by to odczuł najwyraźniej? - My, kibice. Bo to mu tułalibyśmy się huj wie ile lat bo niższych ligach. W związku z tym śmiem twierdzić, że właśnie te "kilka sfrustrowanych osób" ponosi odpowiedzalność i płaci, również za pana błędy panie radku. I sądze, że nie byłoby wielkich pretensji gdyby chodziło "tylko" o nietrafione transfey, bo pomylić się może każdy. Ale już chociażby trzymanie na stołku koali, czy wakacje na cyprze w tak dramatycznym dla Lechii okresie to albo szczyt nieprofesjonalizmu, albo nieróbstwa i bezczelności. Tak czy inaczej i jedno i drugie obliguje do natychmiastowego podania się do dymisji.
7 czerwca 2009, 16:09 / niedziela
Ciekawe skad p.Radoslaw "Persona non grata" Michalski wie ze My kibice nie mamy zadnego pomyslu?? Przeciez odkad jest dyrektorem nie spotkal sie z kibicami.Chetnie zadalbym mu kilka pytan np. -Jak ocenia pan prace trenera Jacka Zielinskiego? -Dlaczego na na takim poziomie nie zadbal pan o szczegolowe zbadanie pilkarza Cacica Frane przed podpisaniem najwyzszego kontraktu jaki tez wczesniej nieznany zwodnik posiadal? -Czy bedzie pan dyrektorem w nastepnym sezonie,zdajac sobie sprawe ze nie jest pan "ulubiencem kibicow"? -Skad pomysl sciagniecia niejakiego Stevko, przeciez ten zawodnik byl na testach cztery lata temu w Legii i zostal odeslany po paru treningach do domu mimo ze wtedy kosztowal 200 tys euro co jak na "zdolnego 22 letniego napastnika bylo śmieszna sumą ,zwlaszcza dla Legii, potem nie zalapal sie w drugiej lidze niemieckiej , a ostatnio gral w trzeciej lidze slowackiej? Prawda jest taka ze Michalski wozi sie jakby byl przez pare lat dyrektorem ,a jest to jego debiut,i tylko ma szczescie ze Piastowi nie za bardzo sie chcialo , lub nie chcialo sie chciec grac.
7 czerwca 2009, 17:41 / niedziela
Nie mówię, że Mchalski zasłużył na pozostanie w zespole, ale słuchanie się kibiców jakie ma transfery przeprowadzać jest conajmniej nietrafionym pomysłem. Przypominam jaka wielka agitacja była na forum żeby kupić Miklosika kiedy Kujawiak/Zawisza był likwidowany.
7 czerwca 2009, 17:45 / niedziela
W tamtym okresie Miklosik był zawodnikiem na miarę Lechii. Swoim przyjście wydatnie wzmocnił skład. Więc nie wiem, w czym masz problem.
7 czerwca 2009, 17:52 / niedziela
Michalski i Turnowiecki Vonią razem . . . wypier . . .
8 czerwca 2009, 04:00 / poniedziałek
" . . . W sporcie liczy się wynik końcowy i dopiero teraz można ocenić, czy stanąłem na wysokości zadania, czy nie. Nie myślałem o rezygnacji, bo nie przejmuję się kilkoma sfrustrowanymi osobami, które same nie mają żadnego pomysłu i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności w klubie. . . . . . . A co do transferów z Bałkanów, to nie zamykamy się, bo NIE MOŻNA SIĘ PODDAWAĆ, JAK COŚ NIE WYCHODZI . . . "

właśnie,
jak coś nie wychodzi,
bardzo ładnie ujęte, elegancko, coś nie wyszło, a tylko ten nie robi błędów kto nic nie robi . . . . prawda ? ? ?

co by pan, Panie Michalski powiedział gdyby dentyście, który leczy panu zęby, powiedzmy od czasu do czasu coś nie wyszło ? ? ?
albo po kupieniu chlebka w piekarni, od czasu do czasu w bochenku znalazł szczura, bo coś im tam w piekarni nie wyszło ? ?

czy przypadkiem nie pomyślałby Pan o ZMIANIE stomatologa ? a może i piekarni ? ?
czy też w swej nieskończonej wyrozumiałości nie poddawał się i (nie że zawsze, ale choćby tylko od czasu do czasu) nadal narażał się na wyrywanie nie tych zębów co trzeba i odnajdywaniu różnych gryzonii w bułeczkach do śniadania ? ?
pół biedy jeśli jednak ale narażałby pan tylko SIĘ samego,

tyle tylko, taka róznica, że odpowiada pan nie tylko i wyłącznie sam sobie . . . . jak pan chcesz sobie strzelać w stopę to tylko pana brocha . . . w Lechii niestety, a właściwie to stety tak nie ma, w Lechii nie da się wyrzucić kasy w błoto i udawać greka

wydaje się Pan nie rozumieć jednej, dość elementarnej sprawy,
to kurwa nie są wakacje,
tutaj (jak i w przykładach wyżej, także we wszystkich odpowiedzialnych profesjach) otóż tutaj potrzeba . . uwaga, uwaga, niech się Pan skupi . . . . potrzeba, tak, tak fachowca

a to co Pan odpierdoliłeś w przypadku transferu Cacica, to NIE JEST ŻADNE tam "coś nie wyszło"
to są wymierne straty finansowe dla klubu,
i to obawiam się niestety nie w wyniku jakiegoś niechlujstwa czy jakiegoś rażącego niedbalstwa tylko w wyniku ŻADNEGO pojęcia o materii za którą Pan bierze odpowiedzialność
(co zresztą w swym nierozgarnięciu sam Pan przyznaje opowiadając o łapanych na biegu telefonicznych korepetycjach z elementarza w fachu za który pobiera Pan wynagrodzenie)

po to się zatrudnia Panie Michalski fachowca na stanowisku dyrektora sportowego żeby jakaś pipa nie wkurwiała publiki słowami "coś nie wyszło ale ja sie i tak tym nie przejmuję"

i dalej że niby kibice pyskują nie ponosząc żadnej odpowiedzialności ---> kurwa nie wiem czy napisac drukowanymi może dojdzie:
OTÓZ ONI/MY PYSKUJĄ/PYSKUJEMY O TO WŁASNIE BY ZA SWE NIEUDACZNICTWO PONIÓSŁ PAN KONSEKWENCJE WŁAŚNIE

kapiszi ? dotarło ? ?

tak jak ponosi każdy kto robi za eksperta na odpowiedzialnej działce, a chuja sie zna na rzeczy, nic ponad to co się dowiedział na biegu przez telefon od koleżki

udało się utrzymać, uff, każdy wie w jakich okolicznosciach
choć był moment . . .
niezbędne punkty uciekły,
drużyna bez wyrazu,
poleciał trener,
pożar na pokładzie
larum grają
a dyro grzeje dupę na cypryjskim słoneczku, tak zwany amerykański luz, jak coś pilnego to jestem na emalii
a teraz kurwa bezczelność galopująca . . . miała być 12 pozycja i była, o co kurwa tym frustratom chodzi ? ? ja się nie przejmuję

swoją szosą . . . skoro wtedy na Cyprze się nie przejmował (nie rzucił wszystkiego w diabły by wracać gasić pożar) to i co się dziwić że nie przejmuje się krytykami tymbardziej teraz kiedy . . . tylko powody do samozadowolenia, żelazna konsekwencja, żal że patologicznie pojmowana

krótko: idź Pan w pizdu, a póki nie wypierdolą przynajmniej nie podnoś ciśnienia swymi wypowiedziami

ps. warto nie tracić z pamięci przy znakomitym poczuciu po utrzymaniu, że niesłychanie fartownie się ułozyły wyniki na finiszu, niesłychanie, tacy bezdomni, robili wszystko żeby spaść, a im się nie udało, nie spadli,

ps2. tak trochę w formie listu do adresata mi się to popisało, jak ktoś ma dojscie może przekazać, nawet wskazane by było : )))))
8 czerwca 2009, 04:31 / poniedziałek
Po co przekazywac,przeciez on jest caly czas w kontakcie.................
8 czerwca 2009, 04:34 / poniedziałek
Tak sobie siedze i sie czaje,zeby tego listu nie wykasowali :)))
Dobra,teraz moze ktos inny mnie zastapi-zmiana warty !
8 czerwca 2009, 08:37 / poniedziałek
Czy tylko ja mam kłopot za zrozumieniem wpisów verde? ;-)
Ma to ktoś jeszcze? ;-)
8 czerwca 2009, 08:41 / poniedziałek
grał nie tak dawno w jednej drużynie z np. Bednarzem, jakie on ma układy i znajomości skoro nikogo do nas nie ściągnął, nawet kulawego Tomka..grał u Smudy, co u niego załatwił, jakiego grajka z polskimi papierami, tylko z rozlatującej się co pół roku bytomskiej polonii wyciągnął Zabłockiego, ja też mogę zamknąć oczy i klikać myszką po kompie może trafie, może nie...Michalski sie nie sprawdził..musi odejść..
8 czerwca 2009, 09:42 / poniedziałek
Tak dla wyjaśnienia

Ćvirić przyszedł do Lechii z polecenia jednego z dziennikarzy. Na pierwszą chwilę nikt nie brał go na poważnie, bo wzmocnieniem miał być grajek z Litwy lub Szufryn (Polonia Bytom już chce się go pozbyć). Na szczęście Ćvirić udowodnił swoją wartość.

Surma sam złożył Lechii propozycję. Nikt go specjalnie nie szukał. Alternatywą miał być Jurek Brzęczek- moim zdaniem dobry kandydat na Dyrektora Sportowego.
8 czerwca 2009, 10:38 / poniedziałek
Radzio nie odejdzie...jedna klika...poza tym nie ma podstaw do zwolnienia go. Skonczylismy na 11 pozycji:) Co do transferow to Pan Radoslaw sciagnal balkanski narybek:) reszte zalatwil koala...
8 czerwca 2009, 10:48 / poniedziałek
Sporo osób chyba zapomina jak kiedyś radziu wyruchał Lechię (czasy II-ligowe) - miał grać u nas, ale w ostatniej chwili wybrał ... Cypr. Więc niech tam wraca.
8 czerwca 2009, 10:54 / poniedziałek
Dla tych co nigdy nie kopali piłki zawodowo! Piłkarz to zawod, trwa do 33 roku zycia , wiekszco tych Panow nie ma wyksztalcenia i gdyby nie piłka to roznie by z nimi bylo. Wiec smiesza mnie teksty typu Zienczuk woli cypr niz Lechie, , ze Radzio tez taka droge wybral! A co oni maja na czole CARITAS, Konri zaplacisz Radziowi na utrzymanie rodziny? zabezpieczysz przyszlość? NIE wiec prosze was , postawcie sie na miejscu pilkarza masz do wyboru zarobic kieszonowe w Lechi albo gruba kase na cyprze...ostatnie lata kariery....ciekawe ilu z was by wybralo kieszokowe...zacznijcie myslec trzezwo
8 czerwca 2009, 11:26 / poniedziałek
spoko oko tylko po co Zieńczuk gada że w Lechii nawet za darmo będzie grał... rozumiem że jak na cyprze zarobi ale po co nam kolejni Lechiści co na emeryture sobie przyjeżdżają...
8 czerwca 2009, 12:25 / poniedziałek
Morze, plaża, lachony opalone, lans po sopocie, fury zaparkowane na chodnikach no i ksynko w zasiegu reki:D Piekna emeryturka:)
8 czerwca 2009, 12:34 / poniedziałek
@ cienio - czytaj baaarrrdddzzzooo poooowwwwooooolllllliiiiii, w niektórych przypadkach przekładaj na Swój język i bedzie OK. Po paru wpisach zajarzysz.

@ verde - pięknie i merytorycznie napisane - uwypuklona kwintesencja problemu.
8 czerwca 2009, 15:31 / poniedziałek
Normalnie przez te szczury w piekarni,nie moglem zasnac !
Verde,prosze Ciebie,na drugi raz,daj jakis inny przyklad :)

Co do tematu,to chce przypomniec pare slow kolegom,ktorzy nie za bardzo wiedza,kto,co i kiedy.
Ten list zostal napisany przez kibicow,ktorzy Lechie budowali od podstaw.
W dalszych latach,ogromnie wspomagali w tym,zeby Lechia byla tam,gdzie dzis jest,tzn w Ekstraklasie.
Nie sa to przypadkowi ludzie.
Dzis widza co sie dzieje i trudno im sie dziwic,ze reaguja na nie prawidlowosci w klubie.
8 czerwca 2009, 16:26 / poniedziałek
wierzę, że nowy dyrektor sportowy Lechii ssa będzie ambitnym managerem i poza wsparciem dla Kafara w letniej ofensywie transferowej, zajmie się profesjonalizacją organizacji w klubie bo to co jest obecnie to dziadostwo postPRLowskie.

Zarząd dupy dał kolejny raz bo michalski obraził większość
(99% bo 1% może nie wiedzieć że ich obraził)
Kibiców i nic z nim nie zrobił do tej pory. Tylko jaja publicznie se z Nas robi i srebrniki ukradzone liczy na cyprze. :(

Mam nadzieję że K-farowi uda się w przerwie zbudować Młody perspektywiczny tim, który to w obecnym sezonie zgra się idealne i z Godnością będzie reprezentował Polskę za 2 lata w lidze europejskiej.
Taki cel stawiamy trenerowi. Puchary 20010/11 .
Kafar powinien dostać kontrakt na 2 lata i się rozliczyć z wyników sportowych.
8 czerwca 2009, 16:27 / poniedziałek
No juz wiem co jest garane....
Dalej uwazam ze popelnono blad piszac to.
Wystarczyla odrobina zamordyzmu, a nie demokratyczne dzialania.
8 czerwca 2009, 17:42 / poniedziałek
odrobinka zamordyzmu nikomu jeszcze źle nie wyszła
10 czerwca 2009, 18:37 / środa
Michalski miej honor i wywalaj póki możesz z Lechii bo cierpliwośc kibiców jest na wyczerpaniu.Miej jaja i coś jak honor i odejdz sam bo widzisz transasparenty czytasz w necie i doskonale wiesz że nie dajesz rady.Plują na ciebie a ty myslisz że deszcz pada i dalej sie cieszysz.Za długo byłeś w widzewie i na cyprze i dlatego nie masz jaj ale może jeszcze masz trochę honoru!!
P.S
I przestać wchodzić w dupę ludziom Kuchara żeby Cię zostawili bo następnej nerwówki w sezonie nie będziemy tolerować!!!
15 czerwca 2009, 21:55 / poniedziałek
Kurwa ten michalski to kutas niepoważny!!!Kurwa jak on może mówić żę cel został osiągnięty,i że koala został w odpowiednim czasie zwolniony!!! Brakowało naprawdę niewiele abyśmy byli teraz w 1 lidze,i wtedy by powiedział że trzeba wyciągnąć wnioski z poprzedniego sezonu,i walczyć o awans! Trzeba go cisnąć na każdym meczu jak psa!! Taki kutas to może sobie być dyrektorem sportowym Unii Janikowo a nie Lechii! TYle mam do powiedzenia w temacie,pisałem tą wypowiedź na wielkim wkurwie po przeczytaniu wywiadu z nim:)
15 czerwca 2009, 22:22 / poniedziałek
To jednak nie Donald Tusk jest/był najwierniejszym fanem Lechii, a Radek Michalski. Może jakiś projekt flagi z podobizną Radka się szykuje?
15 czerwca 2009, 23:23 / poniedziałek
po prostu jestem załamany niech redakcja tego żenującego portalu Lechia.gda.pl zmieni ten tytuł z Wywiadu na monolog Michalskiego.Przecież ten Facet tylko się pogrążył tym po tym artykule.Michalski mam nadzieje ze na spotkaniu z kibicami będziesz swoje argumenty przytaczał również sprawnie jak z jakimś spedalonym burakiem z tego lechia.gda.pl.
gdybyś był Pinokio to od kłamstw nosem już byś mógł po plecach żonę drapać ,nie wiesz ile ludzie wiedza o tobie i twoich przekrętach Legionisto ...
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.453