Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Pęczak odchodzi z Lechii

strona 1/4

5 czerwca 2009, 14:16 / piątek
Myślę, że ten gracz zasłużył na osobny temat. W mojej ocenie pozbycie się Pękiego to wielki błąd działaczy, na pewno nie jest graczem słabszym od Bąka, a przecież to, że nie grał w tym sezonie było spowodowane urazami. Nie można też zapominać o tym, jak wielkim wojownikiem jest Pęczak na murawie, takich ludzi nam potrzeba.

Dzięki za te cztery lata Pęki!
5 czerwca 2009, 14:24 / piątek
konri,oni wiedza,co robia.
Niestety,moje slowa sie sprawdzaja :(
Szkoda mi Go,bo jest to facet z charakterem,jesli wychodzi na boisko,to zostawia na nim 100 % zdrowia.
Wlasnie ta ambicja Go ''zabila''.
Teraz jest pilkarzem kontuzjogennym i co chwile bedzie mial klopoty ze zdrowiem.
Oczywiscie wielki SZACUNEK dla niego sie nalezy.
Dzieki za wszystko Peki !
5 czerwca 2009, 14:29 / piątek
Wielki szacun i dzięki za wszystko Paweł!!!!!!!!!
5 czerwca 2009, 14:44 / piątek
Pęki dziękujemy.
Tylko tyle i aż tyle.
5 czerwca 2009, 14:44 / piątek
Peki wielkie dzieki za gre w Lechii!!! A swoja droga 4 z 9 nominalnych obroncow do odstrzalu to juz mala rewolucja, ciekawi mnie niezmiernie polityka kadrowa michalskiego...
5 czerwca 2009, 14:56 / piątek
Prawdziwy piłkarz odchodzi;( Dzięki Pęki!!!
5 czerwca 2009, 15:30 / piątek
o kuźwa ? ? ?
jeśli ktoś w tej drużynie zasługiwał na miano piłkarza, to Paweł najbardziej,
liczyłem na to że jeszcze będzie sprawiał nam radość swoją postawą na boisku,
i . . . . mimo tej przykrej informacji . . . . nadal na to liczę
5 czerwca 2009, 16:12 / piątek
Wieść gminna niesie, że Kafarowi nie było po drodze z Pęczakiem. Panowie nie darzyli się sympatią, delikatnie mówiąc.

Szkoda, że prywatne relacje mają wpływ na kształt kadry Lechii...

Pęki - dziękujemy!
5 czerwca 2009, 16:53 / piątek
A MOZE NIE KTOS NAPISZE PRAWDE DLACZEGO PĘKI OPSZCZA TRAUGUTTA!!!
MIAL PRZEPROSIC LECZ CHYBA TEGO NIE ZROBIL WIEC KAFAR SIE GO POZBYL!!!
NA KONTUZJE NIE ZWALAJCIE BO NIE O TO CHODZI OD WIELU TYGODNI!!
5 czerwca 2009, 17:25 / piątek
Odejście Pawła to wielka strata dla Lechii.

Był moim ulubionym piłkarzem kadry Lechijki odkąd przyszedł do nas w 2005 roku. Już w pierwszym w II lidze meczu z Jagą byłem pod wrażeniem jego gry. "Łysy meteor" szalał na prawej stronie zakładając siatki zawodnikom Jagi, którzy (może poza Wizirem) do ułomków nie należeli. Bez wątpienia piłkarz, na którego grę patrzyło się z przyjemnością, zostawiający masę zdrowia na boisku. Zapierdalający od pierwszej do ostatniej minuty. Szkoda, że Człowiek, który wprowadzał nasz klub do Ekstraklasy jako kapitan (mecz ze Zniczem) w takich okolicznościach żegna się z Lechią.

Paweł, trzymaj się!
5 czerwca 2009, 17:59 / piątek
Ja dodam od siebie, ze dla mnie Peki jest wiekszym Lechista niz nie jeden nasz wychowanek. Pokazal charakter, ktorego wielu innym brakuje i brakowalo.
Szacun Pawel.
5 czerwca 2009, 18:02 / piątek
Paweł, wielkie dzięki za serce zostawione w Lechii !!!

Nie mniej jednak Pęki jest piłkarzem co najwyżej przeciętnym. O ile w niższych ligach jego "surowość" w grze dało się jeszcze tuszować walką, ambicją i zaangażowaniem, tak w ekstraklasie taki numer już raczej nie przejdzie. Mimo niewątpliwych zasług, więcej chyba było jednak porażek. Ileż to razy w niższych ligach zdarzało mu się osłabiać zespół poprzez brutalne faule czy też głupie kartki. Dodając do tego liczne kontuzje i urazy obiektywnie patrząc należy krok zarządu uznać jako właściwy.
Trzy maj się Paweł i powodzenia !!!
P.S. Skoro Pęki to tym bardziej Andrut, bo na wiecznym kacu już nie daje rady !
5 czerwca 2009, 18:12 / piątek
Pęczak przeciętnym piłkarzem!? ty chyba nie wiesz co mówisz marys, chciałbym mieć więcej takich piłkarzy jak Pęki, ok zgoda kontuzje, niepotrzebne faule ale to dlatego że Pęki nienawidzi przegrywać zarząd robi błąd pozbywając się takiego piłkarza , można przecież podpisać umowę na rok, mam nadzieje że to nie jest ostateczna decyzja.
5 czerwca 2009, 18:22 / piątek
porozmawiajmy o konkretach...

Sezon 2008/09

rozgrywki gospodarze wynik goście nr grał k
Ekstraklasa, Lechia Gdańsk 1-1 Śląsk Wrocław 4 1-90
Ekstraklasa, Lechia Gdańsk 2-0 Ruch Chorzów 4 1-47
Ekstraklasa, Odra Wodzisław 1-0 Lechia Gdańsk 4 1-90

i tyle w temacie przydatnosci...
5 czerwca 2009, 18:44 / piątek
Dzięki Paweł

Wydaje mi się że Pęki i tak by nie zagrał w najbliższym sezonie.
Chyba Jemu nie było po drodze z Tomkiem Kafarskim.

Jeszcze raz Paweł dzięki
5 czerwca 2009, 18:48 / piątek
Szacunek Paweł za to wszystko co zrobiłeś dla Lechii.Mimo,że jesteś hanysem traktowałem Cie niemal jak wychowanka naszego klubu.Za serce,ambicje,za postawe na boisku....
Dla mnie jestes piłkarskim wzorem!

Cóz taka piłka...Powodzenia Pęki!!
5 czerwca 2009, 18:54 / piątek
Kibice Lechii odbudowali klub i kibice Lechii powinni miec prawo chodzby jednego w roku VETA dotyczacego skladu.
W przeszlosci czesciej bywalo ze kibice potrafili zwalniac...pora moze aby potrafili wymusic zatrzymanie zawodnika, nawet gdyby mial sie leczyc kolejne pare miesiecy..... jak Szulik.
Samo to, ze sama jego obecnosc poprawia nam humory jest wystarczajacym powodem.
Pamietam ze jako kapitan (chyba?) po meczu ze Zniczem sie poplakal ze szczescia ....a po roku na bruk bo mu zdrowie niedopisalo?
Mam nadziej ze Ci co moga wchodzic do naszych dzialaczy bez pukania cos zrobia w tym temacie.
5 czerwca 2009, 19:18 / piątek
Szkoda wielka, gdyby nie kontuzje (bo wierze ze to tylko ten powód ze nie grał) to by pokazał swoje atuty!

Wielkie dzięki Pęki !!! Na pewno pozsotaniesz w naszej pamięci.

Powiem szczerze ze ja bym był za miekki na działacza: takich zawodników jak Peki czy Kalka nie mozan sie pozbyć od tak sobie!!!
5 czerwca 2009, 19:22 / piątek
z tego co mowi sie po cichu , kafar dostal w ryj i peki mial go przeprosic. nie uczynil tego i nie ma miejca w klubie tyle w temacie !!
PĘKI DZIEKUJEMY!!!!!
5 czerwca 2009, 20:25 / piątek
Brawo Michalski tępaku ...

PĘKI DZIĘKUJEMY !!!
5 czerwca 2009, 20:31 / piątek
O KÓRWA PĘKI ODCHODYI!!!!!!!!!!!!!!PAWEŁ SZACUN DLA CIEBIE!NIE RAZ PODRYWAŁEŚ TĄ DRUŻYNĘ DO WALKI I TAKIEGO CIĘ BĘDE PAMIĘTAŁ,A I MAM NADZIEJĘ ŻE JEDNAK ZOSTANIESZ W BIAŁO+ZIELONYCH BARWACH,A JAK TO JEST PRAWDA Z KAFAREM TO POPIERAM!
5 czerwca 2009, 20:33 / piątek
a to już postanowione ? kurwa nie... Pęki. (a rogal zostaje ?)
5 czerwca 2009, 20:34 / piątek
BRAWOOOO!!!!! Dla zarzadu!!

Świetne posuniecie!!

Tak ludzi nam brakuje,a wy dziekujecie im

Jestem bardzo Ciekaw Co kłusownik Michalski upoluje z piłkarzy na jesień!
5 czerwca 2009, 20:41 / piątek
A tymczasem najlepszy skrzydłowy Ekstraklasy, Maciej Rogalski - przedłużył umowę do 2011 roku. Warto wspomnieć, że będzie problem z kolejnym wynalazkiem z Bałkanów, Radovanoviciem, który ma jeszcze przez dwa lata ważny kontrakt (michalski ... ty wiesz co!). Pęczak, Bąk i Mysona to moi (i podejrzewam, że nie tylko moi) ulubieni gracze, więc tym bardziej szkoda mi, że Pęki odchodzi.
5 czerwca 2009, 20:42 / piątek
KU...... POJE..... ich!!!!!!!!!!!! kogo jak kogo!!!! Ale PĘKI????????????? michalski WOOOOOOOOONNNNNNNNNN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!. PĘKI wielkie dzięki!!! Dla mnie zawsze będziesz wielki!!! powodzenia !!!
5 czerwca 2009, 20:50 / piątek
Pęki, to jaką wartość wnosi do drużyny (przynajmniej obserwowane z zewnątrz) - BEZCENNE

piardu piardu tu wszędzie obok o wzmocnieniach a tu taki klops, lepszego nie będzie bo . . . lepszego nie ma : )))))))
5 czerwca 2009, 20:58 / piątek
konri z tym rogalskim to prawda ? ? ?
5 czerwca 2009, 21:04 / piątek
"Spokojny o przyszłość jest Maciej Rogalski. Skrzydłowemu poprzednia umowa wygasała także 31 grudnia. Jednak to już jest nieaktualne. "Rogal" związał się z Lechią do końca 2011 roku. Gra tutaj od początku 2006 roku. "
5 czerwca 2009, 21:07 / piątek
Michalski szmato - chyba nadchodzi czas na twoje bliskie spotkanie z "kilkoma sfrustrowanymi osobami, które same nie mają żadnego pomysłu i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności w klubie."
5 czerwca 2009, 21:22 / piątek
Jak to jest, niech ktoś mi to wyjaśni, że taki piłkarzyna Rogalski u każdego trenera ma pewne miejsce w składzie , fakt Kafar go usadził na ławe, i co nie było tragedii, a tu się dowiaduje że przedłużono mu kontrakt do 2011!! ja się pytam za co!!!??? Leń na boisku i tyle. Paweł; Dzięki za wszystko, hanys ale swój hanys!!!!!!!
5 czerwca 2009, 21:54 / piątek
Kurde ta informacja spadła na mnie jak grom.... Powiem zaklnąć muszę kurwa mać !! Czemu Paweł ?? W sensie no wiem że już może wiek trochę powoli, powoli że teraz kontuzje łapał. Lecz dla mnie osobiście to nie ważne to z jaką ambicją walczył był wojownikiem na tej stronie. Napewno Rigal moze sie uczyć walki od niego. Napewno był lubiany te jego fruzury, tautaże itp. Chyba cofnąć sie niestety nie da :/
Nie ukrywam mój ulubiony piłkarz. Paweł jeśli czytasz mam nadzieje, że pamiętasz jak mówiłeś mi co obiecałeś mi kiedyś hehe :)
5 czerwca 2009, 21:56 / piątek
Maciej gdzie by tu się schować przed piłką Roglaski do 2011 r ?
a Paweł out ? ? ?

poszaleli ? ? musi że poszaleli, na trzeźwo NIKT by tego nie wymyślił

jak autorytet trenera ma byc budowany przez eliminację tych, z którymi sobie nie radzi to . . . cobyśmy za niedługo nie grali juniorami i "żelaznym" rogalem
5 czerwca 2009, 22:08 / piątek
Powodzenia i dzięki za walkę i emocje !!!
5 czerwca 2009, 22:13 / piątek
"jak autorytet trenera ma byc budowany przez eliminację tych, z którymi sobie nie radzi to . . . cobyśmy za niedługo nie grali juniorami i "żelaznym" rogalem"

a jeszcze niedawno byl placz, ze mlodych w skladzie nie ma ;)

jak zwykle w takim okresie czasu jest placz i lament, ze tego nie kupili, a z tym nie przedluzyli umowy... dajcie Kafarowi robic swoje :) chlopak pokazal, ze wie o co w tej grze chodzi wiec co sie znow pienicie :) oszczedzcie sobie nerwow i tak wasze biadolenie nic nie da :)
5 czerwca 2009, 22:15 / piątek
btw. dzieki Peki za wszystko!
5 czerwca 2009, 22:21 / piątek
Verde a czego oczekujesz? Pęczak dostał szansę - mógł przeprosić - co jest chyba normalne po uderzeniu trenera. Nie wykorzystał jej i odchodzi. Abstrahując już od kulisów zwolnienia, powiem szczerze, spodziewałem się tej decyzji i jest ona dla mnie w pełni uzasadniona po poprzednim sezonie. Wielki szacunek i podziękowania za serce zostawione w każdym meczu w którym występował, ale chyba nadszedł już czas aby się rozstać
5 czerwca 2009, 22:22 / piątek
Tylko ze wszyscy jada na tym samym wozku i w sytuacjach gdy chodzi o dobro klubu animozje osobiste nie powinny miec zadnego znaczenia!!
5 czerwca 2009, 22:32 / piątek
Cały czas wierzę, że ta decyzja ulegnie zmianie (jak już w podobnych sytuacjach bywało). Jeśli nie, to trzeba powiedzieć - parafrazując pewien transparent - "Paweł Pęczak - Lechia Tobie dziękuje". Odchodzi jeden z takich piłkarzy, których będzie się pamiętało i wspominało za 20 lat.
Jeszcze raz dzięki i powodzenia!
5 czerwca 2009, 22:41 / piątek
Pawel trzymaj sie jestes hanysem dla nas zostaniesz wojownikiem Lechii od momentu gdy przyszedles , pamietny mecz z jagielonia szalone rajdy wszystko super , jestem pewien gdybys gral zamiast k. Baka o pare goli mniej bysmy stracili w tym sezonie ! Pozdrawiam !!
5 czerwca 2009, 22:49 / piątek
Szacun dla Ciebie Pęki,za to co zrobiłeś dla Lechii,wydaję mi się że długo takiego walczaka zostawiającego na boisku 100 % zdrowia i serca jak Ty,przy Traugutta nie będzie,ale mimo wszystko liczę że zarząd zmieni zdanie...
5 czerwca 2009, 22:57 / piątek
po coś kuźwa w końcu Bozia ludziom ręce dała : )
ale . . miał wtedy rację czy nie ? ? ; ) ) )
bo jak tak to szafa gra : ) znaczy należało się

oczekiwałbym że w poważnej firmie jakies takie zgrzyto-fochy zostaną podporządkowane dobru druzyny, że nie bedzie miejsca na mazgajstwo, beksalalstwo i tego typu rzeczy
zażegnywanie takich konfliktów, które zdażały się, zdażają się i zdażać się będą są miarą profesjonalnego poukładania w firmie
jeśli trener nie ma jaj żeby sobie poradzić z krnąbrnym piłkarzem, a Paweł ma swój charakter na boisku, ma i poza nim, jak ktoś jest beksa i nie może tego przeboleć to . . . ktoś z góry powinien wkroczyc i wyprostować obydwu, to nie pisakownica tylko firma, poustawiać na zasadzie ma być tak i tak, koniec kropka,

po prostu ktoś w takich przypadkach musi być duży, jak nie Ci dawaj to pracodawcy
5 czerwca 2009, 22:59 / piątek
Jak to kiedyś ...ktoś kto odchodzi powiedział do obecnego trenera"chuj z Ciebie a nie trener" to więc jak ma On grać teraz w I składzie, więc wcale się nie zdziwię jak sam Paweł nie widząc możliwości gry chce odejść...Paweł dzięki
6 czerwca 2009, 02:45 / sobota
Taka decyzje podjely wladze klubowe i jest ostateczna :(. Tak Peki mi dzisiaj napisal. Bardzo to Pawla boli, on zzyl sie z klubem, z miastem, z nami. Napisal, ze Lechia na zawsze pozostanie w jego sercu.

Tak samo jak Peki pozostanie w wielu Gdanskich sercach i w pamieci. Takich pikarzy sie nie zapomina.
6 czerwca 2009, 05:43 / sobota
Michalski znowu upoluje jakąś gwiazde która będzie grała w rezerwach Lechii normalnie aż szkoda gadać Bym chciał by Pęczak został dobry chłop
6 czerwca 2009, 07:54 / sobota
No to z piłakrzy z charakterem, został nam już tylko Mysona i Bączek. Reszta to ciepłe kluski.

Jeśli w ten sposób Kafar zaczyna swoją przygodę z Lechią, to życzę mu szczęścia. Zamiast budować drużynę, eliminuje z niej tych, którzy potrafią walczyć.

Kontrakt z Rogalem, to już kpina. Jak można trzymać takiego śmierdzącego lenia?? Jeszcze ze dwa, trzy tygodnie i się okarze że "panel" (bo drewno to dla niego zbyt wygórowane określenie) radovanović też zostanie.

Kurwa co za czasy!!!
6 czerwca 2009, 08:19 / sobota
Wielka szkoda dobry bokser i prawdziwy walczak :) . Pęki Dziękujemy
6 czerwca 2009, 08:25 / sobota
ej nie moze byc tak Panowie, że przez sama sympatie jaka chyba każdy znas darzy Pawla bedziemy krytykowac jego odejscie. Pilkarz zaajebisty, waleczny, duzy kon masywny siejący pewnie strach wygladem :) ale niestety albo ekstraklasa to nie jego poziom albo kontuzja i wiek daja o sobie znac. Moze i prawda, że nie dogaduje sie z Kafarem ale w tym momencie uwazam ze to Peki jako facet z doswiadczeniem i jakas tam mądroscia pilkarska nie powinien sie w takie afero/zamieszania w ogole wplatywac. Dla mnie koles zasluguje na pelny szacunek ale Lechia musi sie wzmacniac i rozwijac a nie kierowac sentymentami to ma byc profesjonalny klub a nie kolko wznajemnej adoracji i kolesiostwa.
6 czerwca 2009, 08:42 / sobota
zostawcie Peczaka, dla mnie bzdura jest sprzedawac go, lepiej pozbadzcie sie cacica
6 czerwca 2009, 09:48 / sobota
Pawła cechy wolicjonalne (przepr za to słowo) są NIE DO PRZECENIENIA,
chciałbym widzieć że jeśli Kafarski sobie nie radzi z zawodikiem, który wnosi bezcenną wartość do gry tej drużyny,
to poradzą sobie z nim pracodawcy, SKUTECZNIE
od tego kurwa między innymi są ! ! !
tymczasem . . . biała flaga,
wyjebać w pizdu
i po kłopocie . . .

te dwie decyzje zestawione jednego dnia to jest wyraźne przesterowanie charakteru drużyny w stronę ciepłych kluch jak napisał Zeto - KARYGODNE ! ! !

ten kto podejmuje takie decyzje niestety obnaża się,
iż mentalnie bliżej mu do miglanca Rogalskiego, niż do wojownika Pękiego -----> co konstatuję z przykrością

puszczenie Pawła będzie kryterium skuteczności, tych którzy są od tego by takich ludzi wynajdować spod ziemi, nawet jesli nastręczają kłopotów,
nie da sie zakładać że jeśli ktoś jest hardy na placu poza nim będzie potulny jak baranek,
chyba że ktoś dla swej nieudolności trzymania wszystkiego w ryzach wyszyje nam drużynę baranów
6 czerwca 2009, 10:39 / sobota
Jest dokładnie jak mówicie. Kogo Kafar chce miec w składzie??? Panienki, juniorów, ciepłe kluseczki????? Powinni profesjonalnie podejśc do tematu, Jak przed laty w Manutd (Ronaldo-Rooney).

WIELKIE DZIĘKI PĘKI !!!!!!!!!
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021