Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Pęczak odchodzi z Lechii

strona 2/4

6 czerwca 2009, 11:10 / sobota
Nie porównuj tu sytuacji z ligi angielskiej bo chyba to zupełnie inna płaszczyzna. A i uwierz mi, że jakby którykolwiek z tamtejszych lalusiów krzyknął na trenera/pokłócił się z trenerem (rękoczynów nawet nie będę wspominał) to nie pomogłaby mu nawet pielgrzymka na klęczka do Częstochowy z kwiatami w zębach! Wyleciałby jeszcze w tej samej minucie.

No ale my nie jesteśmy jakimś tam Manchesterem a i Kafarowi do Fergussona brakuje troszeczkę (najwyżej kilka tysięcy lat świetlnych) więc nie powinien się tak unosić dumą i honorem bo wychodzi na jakąś obrażalską panienkę.
Kurczę cały czas praktycznie wierzyłem że Pęki zostanie. I uważam że spokojnie mógłby grać w ekstraklasie na dobrym poziomie jeszcze ze 3 lata
6 czerwca 2009, 11:14 / sobota
żal mi się Was robi jak czytam Wasze gożkie żale i perdzenie i beczenie zarzynanych baranów

Taka jest kolej rzeczy. Człowiek rodzi się i umiera!!!!!!!!
umiera!!!!!!!! umiera!!!!!!!! umiera!!!!!!!! umiera!!!!!!!! umiera!!!!!!!! umiera!!!!!!!!
zatrudnia sie i zwalnia
Tylko elwis wiecznie żywy
Ogarnijcie się płaczki i mazgaje, kibice co w gliwicach nie byli!!!!
Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść.

Dzięki Pawle za bramkę którą strzeliłeś zboczonej jagieloni

Paweł nie prosi o litość bo to jest żałosne !!!!!!!!!!!!!

poradzi sobie bo to prawdziwy maczo twardziel

Zasługuje na szacunek i ja Go nim darzę.

A ode mnie Paweł masz kopa w dupę,
takiego jak daje brat młodszemu bratu z miłości.
6 czerwca 2009, 11:23 / sobota
zegar - dzieciaku, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, a jak dotychczas nigdzie nigdy nic, to się lepiej nie odzywaj, tak będzie lepiej

hoho, w Gliwicach był ---> SLU : )
6 czerwca 2009, 11:33 / sobota
zegar jakim prawem wyzywasz Pawla od murzynow bambusie?
6 czerwca 2009, 11:35 / sobota
I tak należą sie podziekowania dla PĘCZAKA za te 3 lata w LECHIJCE zrobił wiele dla zespołu PĘKI WIELKIE DZIEKI I POWODZENIA!!!!!!!!!
6 czerwca 2009, 11:35 / sobota
Juzio- ameryki nie odkryłeś. Zgodzisz się chyba ze mną, że powinniśmy się uczyc od najlepszych??? Poza tym Ronaldo naraził się nie tylko Rooneyowi ale całej Angli (w tym również mieszkańcom Manchesteru). Ale zostawmy bo temat o czym innym.

Pytanie tylko, co zrobiono w sprawie??? Kto prowadził mediacje??? Czy w ogóle były??? Nie oczekuję odpowiedzi bo forum nie jest odpowiednim miejscem. Kibica przede wszystkim interesuje efekt finalny i z tego jest rozliczany zarząd.
6 czerwca 2009, 11:39 / sobota
Co to ma być!!! Animozje, obrażanie się , a na tym wszystkim mają budować silną LECHIĘ!!?? Niech usiądą razem do stolika wyjaśnią sobie wszystkie problemy jak prawdziwi faceci a nie baby, kurwa taki walczak jak Pęczak zasługuje na to by grać w Lechii, zarządzie i trenerze , dojdżcie z Pękim do porozumienia bo ten chłop za Lechie zęby zje w każdym meczu!!! A tacy grajkowie jak Rogalski niech biorą przykład z takich ludzi. Pęki dla mnie jesteś prawdziwym Lechistą i zawsze będziesz, sam jako drugi wydarłem pizde w gliwicach Paaaweł Pęęęczak!!! i pozdrawiam tego pierwszego, ci co byli to wiedzą kogo. Koniec tematu, jak będzie, zobaczymy. Ave Lechia.
6 czerwca 2009, 11:55 / sobota
Jesliby to tylko bylo przyczyna rozstania,a nie stan zdrowia Pawla,to jestem w szoku !
Taka kare,to moze otrzymac uczen w szkole od pana od W-Fu,a nie od profesjonalnego trenera.
Nalezy sie teraz zastanowic,czy to aby byla tylko i wylacznie decyzja Kafara,czy........

Ja stary pryk,tak dalem sie nabrac na te cieple gadanie o profesjonalizmie w naszej Naukochanszej !

''Teraz mamy nadzieje,ze tylko bedzie lepiej,bo ludzie dzialajacy w Lechii pokazali pelen profesjonalizm''.

Ci ''profesjonalisci'' chyba nie widza,co sie dziej w innych klubach europejskich,bo takich przypadkow jest setki,i nie chodziu tu o gwiazdy,a wlasnie o WALCZAKOW !

Pawel,mam do Ciebie tylko jeden zal.
Dlaczego nie wjebales Michalskiemu ???!!!
6 czerwca 2009, 12:04 / sobota
Stan zdrowia? Za stan zdrowia to sie gna Cacica bo on na farmazonie przyszedl. Ale Peki jest u nas 4 lata, gryz trawe w kazdym meczu i to u nas nabawil sie tej kontuzji. I co? Wywalic na morde ciagle kontuzjowanego? Tak profesjonalny klub nie powinien postepowac.
6 czerwca 2009, 12:06 / sobota
Na wstępie zaznaczę, że cenie Kafara, co można wywnioskować z wielu moich wypowiedzi. Niemniej, niech facet powie prawdę, a nie :
"- Przyczyną rezygnacji z Pęczaka są problemy zdrowotne, bo cenię go jako piłkarza i człowieka, który wiele zrobił dla Lechii - tłumaczy Kafarski."

Kurwa, to Bączka też wyjebiecie? Bo przecież Mati jest częściej trapiony urazami niż Pęki.

Wyśmiewany przez wszystkich ŁKS, utrzymał się w sporej mierze dzięki posiadaniu w kadrze doświadczonych graczy z CHARAKTEREM jak Hajto, Świerczewski, Wyparło czy Adamski. Zobaczcie nawet na przykład śledzi, którym utrzymanie zapewnił nie kto inny jak emeryt Niciński, wychowanek który zapierdalał na 100% (w przeciwieństwie do gwiazdeczek pkroju Karwana czy Ławy). A my pozbywamy się jednego z nielicznych prawdziwych wojowników w Lechii, ulubieńca publiczności, który dawał z siebie w każdym meczu na 1000% i jest u nas graczem z jednym z najdłuższych staży, przez 3 lata był filarem drużyny. Od Bąka słabszy na pewno nie jest (ten pierwszy ma tylko jedną wielką zaletę - grę głową).

PS. A jeśli prawdą (w co nie wierzę) byłaby wersja o kłopotach zdrowotnych, to zwykły szacunek dla takiego gracza jak Pęczak powinien sprawić, że piłkarz ten powinien jeszcze chociaż pół roku zostać nad morzem. Bo skoro przez rok fundujemy wakacje jakiejś piździe z Chorwacji, która w dodatku dostaje jeszcze sowitą "nagrodę", to nie mam słow. Podobna sprawa z Szałęgą, który chyba nie zagrał w sumie tyle spotkań co Pęki w jednym sezonie w II lidze (nic nie mam do Szałęgi, taki tylko przykład).
6 czerwca 2009, 12:08 / sobota
Co to kurwa kabaret jakiś? Pęki wylatuje, a z Rogalem podpisują kontrakt do 2022! Ja pierdole...ktoś wie ile płaci menadżer Maćka, za to żeby grał?
6 czerwca 2009, 12:41 / sobota
A może My kibice możemy jakoś wpłynąć na tą decyzję. Chuj że potem w Wybiórczej będzie znów afera jak z treningiem Górnika że kibice ingerują w skład ale kurwa. Pęki którego akcję prawą stroną nie raz i nie dwa podrywały zespół nie były zauważane przez Kafara który był asystentem?? To problemy ze zdrowiem, fajne wytłumaczenie czy jednak afera z Kafarem nim w roli głównej ?? A kontrakt dostaje leń Rogalski ?? No ja pierdole :(:(:( Już bym tekturową podobiznę Rogala postawił na jego pozycji więcej by zdziałał trącany wiatrem niż sam on. Skandal Pęki musi grać !!
6 czerwca 2009, 13:03 / sobota
Rogala to bym pierwszego wyjebał chłopak nie potrafi nic zrobić z piłką . . .
6 czerwca 2009, 13:15 / sobota
rogala nie trzeba jebać on sam sobie sięga
6 czerwca 2009, 13:27 / sobota
Ja rozumiem żal po odejściu Pękiego, mi też jest z tego powodu przykro.

Ale za przeproszeniem jak Wy to sobie wyobrażacie? Piłkarz podchodzi do trenera i napierdala go po mordzie!! Powinien się cieszyć że w ogóle dostał szansę przeprosin. To był wybór Pawła, przeprosić i zostać, lub nie przeprosić i odejść.

Przecież trener nie może przejść nad tym do porządku dziennego, bo wszyscy zaczną go bić po ryju bez żadych konsekwencji. Ja na miejscu Kafara nawet bym się nie zastanawiał tylko po takim czymś od razu wyjebał go na zbity pysk z zespołu.
6 czerwca 2009, 13:31 / sobota
Dajcie już spokoj Rogalowi... Jest z nami i trzba go wspierac a nie co chwile wrzucać bo to mu napewno nie pomorze ! Chłop ma potencjał ale jak co chwile banda grubych cwaniaków z trybun go strofuje to jak ma sie nie stresowac i peszyc w nastepnej akcji. Fakt ze sezonba miał do dupy ale poprzedni byl całkiem nie zły i jakos niekt nie piał z zachwytu ze gra dobrze.

To tak jakby sie wyrzakac członka rodziny! Rogal jestem z Toba i mimo ze grałes padline wierze ze udowodnisz jeszczy tym pseudo znawcom ze jesteś gośc !

I jeszcze jedno pytanie? Oczywiscie moga decydowac wzgledy finansowe ze Ci zawodnicy sa za drodzy w stosunku do tego co wnoszą do drużyny ale czy ktos dał szanse Cetnarowi ??

Do chuja wafla niech zarzad sie postara dogadac z Pękim (moze za mniejsza kase ) Potrzebujemy Go !!!
6 czerwca 2009, 13:39 / sobota
''...jak Wy sobie wyobrazacie ?''....
Nic sobie nie wyobrazam,bo sprawy nie znam.
Jesli dostal z liscia,to mozna zadac sobie pytanie :jaki tego byl powod ?
Tak,teraz sie odezwa glosy,ze jakikolwiek bylby to powod,to nie wolno !
To jest ich sprawa.Ja mam tylko swoje zdanie na ten temat,bo mam do tego prawo,ze jesli sie nie porozumieli,to tylko i wylacznie ze strata dla Lechii.

Tylko mi teraz zal,za brak liscia dla Radzia-za caloksztalt !!!
6 czerwca 2009, 13:41 / sobota
Czarny ja także uważam że jest to wielka strata dla Lechii.

Uważam tylko, że nie przedłużenie z nim kontraktu jest uzasadnioną decyzją
6 czerwca 2009, 13:54 / sobota
Pęki mógł koali dac liscia na odmulenie,koala by sie popłakał jak dziecko pewnie heh
6 czerwca 2009, 13:54 / sobota
Dla mnie facet jest nieobliczalny, jestem za (a nawet przeciw).
6 czerwca 2009, 14:01 / sobota
Wczoraj wstrzymałem sie z komentarzem, żeby nie powiedzieć za dużo, zresztą ciężko było by mi napisać cokolwiek, bez nadmiaru słów powrzechnie uważanych za obelżywe. Dziś, już nieco spokojniej, powiem co mam do powiedzenia.
Pęki ma w sobie to coś, co wśród nas jest cenione najbardziej - charakter. Jeden z niewielu w tej drużynie któremu NIGDY nie można było zarzucić braku zaangażowania, woli walki. I On w przeciwieństwie do większości nawet po porażce mógł schodzić z boiska z podniesionym czołem.
I gdyby nawet prawdą miało być to, iż powodem nieprzedłużenia umowy jest stan zdrowia (w co chyba nikt rozgarnięty nie wierzy), to ze zwykłej wdzięczności za te 4 lata gry w Lechii powinno mu się zaproponować kontrakt. Ile czasu trzymano wiecznie kontuzjowanego Szulika? Ile czasu problemy ze zdrowiem miał Wiśniewski? Im można było podać pomocną dłoń, a człowiek ktory przez 4 lata zostawiał serce na boisku, zapierdalał ile tylko miał sił od pierwszej do ostatniej minuty, ot tak zostaje wyjebany na bruk?
I wolę przegrywać z ludźmi takimi jak Pęki, z honorem, z ambicją, z własnym zdaniem, którzy po każdym meczu mogą spojrzeć Ci w oczy z pewnością, że zrobili wszystko co w ich mocy, niż zdobywać laury z ekstraklasowymi cipkami którym można pluć w twarz a oni będą mówić, że deszcz pada.
Gdyby cała drużyna miała choć połowe takiej ambicji co Pęczak, dziś bylibyśmy w tabeli gdzieś koło Śląska.

A co do rogala, to biorąc pod uwagę powyższe okoliczności, gdy wylatuje z drużyny największy walczak, nasuwa się tylko jedno słowo- BEZCZELNOŚĆ!!

Paweł, jeśli to czytasz ten wątek, to wiedz, że nikt Ci nie zapomni tego co zrobiłeś dla Lechii. I mimo tego, że twoim klubem jest Gieksa, w moim prywatnym odczuciu stałeś sie prawdziwym Lechistą, jakich w przekroju kilku ostatnich i pewnie kilku następnych lat będzie można zliczyc na palcach jednej ręki.
I gdyby nie daj Boże, ta decyzja była ostateczną i nieodwołalną, to życze ci powodzenia w nowym klubie. Mam nadzieję, zę jeszcze nie raz nas odwiedzisz.
6 czerwca 2009, 14:41 / sobota
AMEN
6 czerwca 2009, 15:00 / sobota
PĘKI DZIEKUJĘ!!!!!!!!!
6 czerwca 2009, 16:37 / sobota
Prawda też jest taka, że Kafar może nie zostać trenerem pierwszej drużyny (na pewno dostanie licencję pro? bo nie spełnia warunków), a może być zwolniony po 8 nieudanych kolejkach a Pękiego jak nie ma tak już nie będzie, będzie grał w GKSie Katowice albo Górniku na zapleczu ekstraklasy.

Mam cichą nadzieję, że jednak zostanie :) A jeśli nie - wielkie dzięki Paweł za grę w Lechii i za to, że z Andrutem tworzyliście w II lidze naprawdę mocną prawą stronę.
6 czerwca 2009, 16:45 / sobota
olo.gda w momencie gdy trener zostaje przyjety na kurs Pro, dostaje automatycznie tymczasową licencję wazna do ukonczenia kursu. W momencie ukonczenia kursu otrzymuje juz ją na stale.
6 czerwca 2009, 17:23 / sobota
MICHALSKI......... CO........... TY............ KURWO

Jebac michalskiego i cala bande jego!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzieki Peki jestes wielki.
6 czerwca 2009, 18:18 / sobota
PAWEŁ PĘCZAK DZIEKUJEMY.michalski won
6 czerwca 2009, 18:24 / sobota
Paweł to gracz który zawsze gwarantował walke ambicje i do tego umiejetnosci,te cechy sprawily że przez okres gry w Lechii stał sie ulubieńcem publicznosci.Pamietam jak sie popłakał po meczu ze zniczem dajacym nam awans do ekstraklasy.To jak sie z nim obeszli to jest skandal!!!!!!!! Paweł dzieki za to co zrobiłes dla Lechii,jestem pewny ze w Gdańsku masz szacunek na zawsze
6 czerwca 2009, 19:28 / sobota
1:30 wypowiedź Pawła,
odnośnik

Dzięki za wszystko i powodzenia !
6 czerwca 2009, 19:45 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 czerwca 2009, 19:48 / sobota
6 czerwca 2009, 21:16 / sobota
Pewnie wielu z Was zaglądało na naszą-klasę gdzie Pęki na swój profil wkleił zdjęcie w Naszych barwach kwitując to opisem, że można łatwo wnioskować, iż jest mu bardzo przykro/ciężko z zaistniałego faktu ale szczerze przyznam, że zrobił się tam istny pogrzebowy klimat czytając wszystkie dodane komentarze...nie ma co się dziwić...żałoba duchowna choć nie ta pogrzebowa ale w jakimś sensie jest...;(
6 czerwca 2009, 21:18 / sobota
ja uważam, że zawodnicy wystawieni na listę transferową niesłusznie zostali na nią wystawieni, szczególnie Paweł Pęczak; gdzie Lechia znajdzie tak dobrego prawego obrońcę?! jak Paweł jest w dyspozycji to pokazuje na co go stać; Miklosik też mógłby zostać, bo ile jego winy jest w tym, że przez pół roku był kontuzjowany, nie zapominajmy, że to on był kapitanem drużyny kiedy Lechia grała z Legią w Pucharze Polski, Brede-awansował do II Ligi, więc może wrócił do formy, Andrut i Manu ostatnio grali dobrze, a Midzierskiemu ładnie idzie w Młodej Lechii, z nich wszystkich należy się pozbyć tylko Borisa Radovanovića i Piotra Trafarskiego[którego nie ma na tej ww. liście]
6 czerwca 2009, 22:33 / sobota
Muszę Cie poprawić ale nie zostali oni wystawieni na liste tylko kończą im się po prostu kontrakty.
7 czerwca 2009, 00:09 / niedziela
ok, przepraszam, mój błąd, zdarza się ;p, ale po prostu uważam, że mogliby zostać, szczególnie Paweł Pęczak-nie wyobrażam sobie bez niego Lechii, nie będę mu dziękował jak inni userzy bo wierzę, że klub pójdzie po rozum do głowy i przedłuży z nim kontrakt, co przez ostatnie pare lat nasza obrona zrobiłaby bez niego? tutaj można dostrzec podobieństwo do sytuacji Piotra Cetnarowicza jesienią, który nie grał za dużo, wcześniej był rewelacyjny, a klub nie chce go zatrzymać, bo miał pare słabych występów
7 czerwca 2009, 01:07 / niedziela
WTF? Mój wpis wiązał się z Pękim, bo jak rozumiem, jego pozostanie zależało od Kafara, co do którego nie ma pewnosci, ze będzie prowadził drużynę w następnym sezonie, tak? To czemu "usunięty"?
7 czerwca 2009, 01:42 / niedziela
7 czerwca 2009, 04:37 / niedziela
7 czerwca 2009, 05:00 / niedziela
troche zgubiłem won tek ale sie jusz ogarnełem i wszystko jusz wiem bo powstał fankup żalu po Penkim. Penki na trenejro? Penki Kafar może zostać????
Gdyby nie penki .. .
zabraniam !!!! nadużywać nazwiska wspaniałego piłkaża Lechii Gdańsk
szacunek Pawle

do
grobowej
deski
z
Lechią Gdańsk
miki brzeźno
7 czerwca 2009, 09:43 / niedziela
Czarny: OK :)
Tak czy inaczej, życzmy sobie i Pękiemu, aby zagrał jeszcze w biało-zielonych barwach. Ja osobiście nadal w to wierzę
7 czerwca 2009, 13:08 / niedziela
Jestem zly, zajebiscie wkurwiony.

Jaki by nie byl powod nie pdopisania kontraktu to Pawel nie zasluzyl na takie odejscia komu jak komu ale jemu nie mozna powiedziec zrobiles co trzeba a teraz wypad. To tez dzieki niemu jestesmy teraz w ekstraklasie i mysle ze jeszcze z 2sezony mogl by pograc. Konczac najbardziej zal sposobu w jakim Pawel opuszcza Lechie nie zasluzyl na takie odejscie

Chociaz mam jeszcze nadzieje ze nie odejdzie z klubu ale to chyba malo pradopodobne
7 czerwca 2009, 14:39 / niedziela
MArek M w temacie obok napisał: " . . . A teraz jeszcze sprawa Pękiego - NAJWIĘKSZEGO WALCZAKA - w nowożytnej historii Lechii. Jeżeli faktem jest, że Kafar wyłapał plaskacza i zamiast mu oddać - "płakał" prosząc o przeprosiny - i z tego powodu nie przedłużono kontraktu, to Kafar trochę stracił w moich oczach, choć mam do niego szacunek za całokształt. . . "

mniej więcej o tym pisałem wyżej,
Kafar jak ma jaja, jeśli ma aspiracje na ternera Lechii (czytaj: wodza, tego który trzma drużynę w ryzach, który dzieli i rządzi) powinien sie sam umieć uporać z tą sytuacją,
BEZ SZKODY dla zespołu,

jeśli Pęki bedzie wywalony . . . Kafar być może dzięki temu po ryju już nie wyłapie ale autorytetu i posłuchu jako beksalala raczej po tym mieć wielkiego już nie będzie,
to nie tak się łatwi takie sprawy ! ! !
żeby mieć posłuch trzeba być twardym, a nie miętkim
może i już mu w szatni nie będą pyskować, ale czy drużyna pójdzie za nim w ogień? czy on z nich będzie w stanie wykrzesać wszystko ?
sądzę że nie uważam,

a jak Kafar sobie nie radzi bez szkody dla drużyny :/ to ktoś z wyżej powinien być duży i zgrzyt zażegnać za tych dwóch,
nie muszą sie lubić do kurwy nędzy, wystarczy jeśli będą zapierdalać dla zespołu,
nie wierzę że Kafar nie uznaje wartości Pawła,
ślepy to widzi co Pęki wnosi do tej drużyny, więc jeśli uznaje a odrzuca Pawła dla jakichś fochów, to ktoś z tych fochów powinien go wyleczyć ! ! ! im szybciej tym lepiej

wszystko dla Lechii, nie dla jakichś płaczków - jakże to proste
ciężko to pisać ale jeśli zarząd będzie nieskuteczny, jeśli takiego człowieka jak Pęczak odrzuci,
to . . . na razie sie powstrzymam ; )
w każdym razie nie będzie można za to winić tylko kafara, oooo nie : )
7 czerwca 2009, 14:53 / niedziela
i jeszcze . . . jak ktoś się piszę na to, aspiruje ku temu by rządzić dorosłymi ludźmi to powinien mieć do tego predyspozycje, w tym tą wyobraźnię że różni ludzie mają różne charaktery, im mocniejszy tym większa korzyść dla drużyny,
jeśli ktoś do tego nie dorasta, jesli sobie nie radzi z ułożeniem relacji w zespole dorosłych ludzi to może niech sie rozejrzy za posadą przedszkolanki,
bo zażegnywanie takich sytuacji w ten sposób to nie jest żadna metoda,

nie da sie budować autorytetu trenera, wodza poprzez chowanie głowy w piasek, unikanie sytuacji trudnych i odpalanie ludzi BEZCENNNYCH acz niełatwych być może w prowadzeniu,
jeśli jest problem to nie to że ktoś jest zadziorny jak Paweł ale w tym że ktoś nie dorósł do tego by sprawę załatwić bez szkody dla zespołu co powtarzam po raz kolejny,
7 czerwca 2009, 14:55 / niedziela
wkład Pawła Pęczaka w Lechię jest nieoceniony, kiedy Lechia awansowałaby do Ekstraklasy gdyby nie Pęki na prawej obronie? na pewno by awansowała, ale nie w takim czasie
7 czerwca 2009, 15:05 / niedziela
hyyyyy chciałbym zobaczyć (przegapiłem ? ? ) kiedyś Pawła i Rogala grających po tej samej stronie : ) kto jest za ? ? ; )
albo ten drugi w końcu zacząłby się ruszać (ale ruszać nie w sensie: gdzie by tu się uchować przed grą; jak dotychczas) albo . . . . : )))))))

co prawda nie aż tak bym chciał zobaczyć, żeby Rogala nie sprzedać jak najśpieszniej,
ale . . . jednak . . . to by mogło być ciekawe : ))))
7 czerwca 2009, 15:59 / niedziela
dobrze że Paweł Pęczak zmienił klub.
9 czerwca 2009, 21:00 / wtorek
Rozmawiałem dzisiaj z Pękim i okazało się, że to, że uderzył Kafara to zwykła forumowa plota, a Pęki nawet Kafara nie dotknął, a jedyne co to doszlo miedzy nimi do klotni i Ktoś specjalnie rozpuścił te plote, żeby to "lepiej" wyglądało i dało powód do nie przedłużania kontraktu z nim. Poza tym powiedzial ze jest zdrowy od 2 miesięcy ze może grac, ale po klotni Kafar się na niego wypiął i powiedział że ma wyjebane i że nie będzie grać. Pęki mówił tez że zapierdala teraz na treningi z Młodą żeby formę trzymać i szuka niestety nowego klubu...

Komu jak komu, ale Pawłowi to ja akurat wierzę! I śmiem otwarcie stwierdzić, że tak się nie traktuje osoby, która w największym stopniu przyczyniła się do naszego awansu do ekstraklasy!!
9 czerwca 2009, 22:19 / wtorek
Zostawcie Pawła! jest bardzo dobrym pilkarzem i zasluguje na gre w Lechii za te wszystkie lata! pozbadzcie sie Cacicia i reszty balastu a nie pewlno wartosciowego pilkarza
9 czerwca 2009, 23:56 / wtorek
zaden trener nie moze sobie pozwolic na to, zeby pilkarze wchodzili mu na glowe... jezeli odpusci jednemu straci respekt calej druzyny... a drugiego koali nikt chyba nie chce w szatni, prawda?
10 czerwca 2009, 00:41 / środa
nie, ale prawdziwa miarą autorytetu trenera, jego klasy jest to czy podejmuje sie on wyzwań, jest w stanie kreować relacje w zespole dorosłych męzczyzn,

czy też chowa urazy po byle pyskówce, i nie potrafi sie unieść ponad osobiste animozje,

autorytetu nie buduje sie wywieszając białą flagę,
Paweł to jest zawodnik jakich wynajduje się za wszelką cenę, choćby spod ziemi
idealny materiał na Wodza przez wielkie W,
umiejętnie pokierowany będzie lokomotywą ciągnąca ten zespół do kolejnych bojów,

ale żeby go pokierować to trzeba być twardym a nie miętkim,

pomijając apsekt zwykłej krzywdy jaką wyrządza sie Pawłowi,
i doraźnej straty jaką niewątpliwie będzie jego brak na boisku, a i jego brak w szatni

chciałbym sie skupić na jednym co wydaje mi sie najważniejsze

jaki sygnał po wywaleniu chrakternego zawodnika który miał posłuch na boisku a i w szatni,
otóż jaki sygnał zostanie wysłany do druzyny ?
jak druzyna, jak kazdy z osobna z piłkarzy ten sygnał odczyta ?
jak go zinterpretuje ?
jakie wyciągnie wnioski ?

pewnie już nie będą pyskować ? po co ? masz swoje zdanie ? ---> wylatujesz, nawet jeśli orałes to boisko jak nikt inny a tak bylo w tym przypadku i nikt nie śmie tego podważać
autorytet trenera wzrośnie ? ? ---> nonsens, tego sie nie da inaczej skomentować jak swiństwo
posłuch ? ? a niby po co zapierdalać w pocie czoła jesli nie ma to przełożenia na póxniejszą relację traktowanie wedle zasług ? ?
od tego się zaczyna budowanie zlepka ludzi odpierdalających pańszczyznę

jeśli się odpuści jeden, drugi, trzeci taki impuls, sygnał,
za jakiś rok półtora bedzie ręka w nocniku,
bedzie sponsor, będzie kasa, będzie poprawiająca sie z dnia na dzień infrastruktura, zainteresowanie społecznosci i hoho przychylnosc mediów, jakies nazwiska w drużynie

ALE NIE BĘDZIE ZESPOŁU z charakterem ! ! !
będzie zlepek nazwisk który lotto, byle miec względny spokój, do następnej chałtury
i bedzie to co u bezdomnych, mieli wszystko a mają syf, degrengolada,

ale ta degrengolada zaczyna sie od takich własnie decyzji,

i jak ktoś jest za mały by sobie z takimi małostkami radzić, to niech nie oszukuje ani siebie ani nas,
nie pierdoli że Paweł to jest czwarty prawy obronca w druzynie, czy ze zagrał 2,5 meczu --- bo tego się kurwa poważnie traktować nie da,

klasę charakter poznaje sie w sytuacjach problemowych,
nikt nigdy na boisku nie mógł tego Pawłowi odmówic,

problem jest nie w jego zadziornosci ale w tym, że kogoś przerasta umiejętność nie poddawania się małostkom właśnie, że kogoś przerasya umiejętność przekucia tej zadziornosci Pawła dla wspólnego dobra

jeśli nie ten rozmiar kapelusza by z podobnymi zadaniami się mierzyć to . . im wczesniej to sobie powiemy wprost tym mniejsza szansa na uniknięcie tej gangreny, która obecnie zżera bezdomnych

byłem dzisiaj na obiekcie,
Paweł wpadł się poruszać z rezerwami,
wszedł na środek, drużyna stanęła wianuszkiem,
ktoś obok rzecze: jakby im kazał stać na lewej nodze 15 minut to by stali,
nikt z kilku osób w towarzystwie w to nie wątpił

i powyzszych przemyśleń nie piję bynajmniej jedynie do predyspozycji Kafarskiego,
ktos tam kuźwa musi być duży, i umiec to poskładać do kupy, wypieprzanie "wodza" to . . obnażanie swojej małości, kapitulanctwo --- i taki tez sygnał dla reszty pilkarzy

w kazdym razie odpowiedzialnosc w tym wypadku na pewno nie będzie jednoosobowa,
i dobrze to sobie powiedziec wprost,
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037