Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

List Otwarty Do Andrzeja Kuchara od Kibiców Lechii

strona 2/3

8 czerwca 2009, 02:05 / poniedziałek
AMS!! LG!!
8 czerwca 2009, 02:31 / poniedziałek
wariat - jedna taka uwaga, po to zatrudnia się dyrektora sportowego głównie aby transfery, wydawanie ciężkich pieniędzy nie odbywało się na zasadzie rosyjskiej ruletki,
jak to niby chcesz liczyc? trzy transfery do bani, ale . . . trzy mogą być więc jest . . . na 3+ wedle skali ocen szkolnych ?
ktokolwiek (nawet moja sąsiadka) kupując sześciu piłkarzy, przynajmniej matematycznie ma szansę trafić trzech niezłych i trzech chujowych . . . tylko po co nam wtedy dyrektor sportowy za ciężkie pieniądze ? ? ?

dla mnie już to tylko jedno wystarczy: jak po co i na co zatransferowano Cacica, wystarczy aby wyrobić sobie zdanie,
za jaką usługę zakontraktowano temu piłkarzowi jakie pieniądze bez przeprowadzenia niezbędnych badań
wystarcza by obnażyć niekompetencję Michalskiego . . . i nie ma co tu dzielić włosa na czworo,
jaka niby ma byc jego odpowiedzialność za tą kompromitację ? ?
Radovanovic --- mignął w jednym meczu kilka minut --- o kilka za dużo, to wcale nie trzeba długo patrzeć by widzieć ze ktoś się do futbolu nie nadaje,

walczymy o byt, zwalniamy trenera a dyro dupę na cypryjskim słońcu wygrzewa, w sumie . . . z jego ostatnich słów wynika że . . . miała być dwunasta pozycja i była, wszystko pod kontrolą, meilową, a dupy musi być na słońcu bo ta w przeciwieństwie do Lechii przez internet przecierz opalić się nie da,

zresztą . . . żenujące przyznanie się do własnej niekompetencji i telefonicznych korepetycji u koleżki tylko dopełnia obraz tego o czym wyżej

ps. z Pękim walnąłeś taką głupotę, że aż nie ma do czego gadać, ręce opadają

ps2 co do listu . . . mhm, mhm . . . musze się z tym przespać
8 czerwca 2009, 06:16 / poniedziałek
Chciałbym powiedzieć coś bardzo mądrego, ale nie mogę bo jestem bardzo
usunięty
8 czerwca 2009, 07:47 / poniedziałek
No proszę, a jednak, jak widać, nie tylko ja nie podpisałbym się pod listem.

Okazuje się, że są i inni kibice, którzy nie zgadzają się stuprocentowo z treścią listu. I na pewno nie są to tylko te osoby wypowiadające się tu na forum, ale i wiele osób "z zewnątrz".

I jak się ma ta sytuacja z tą, którą zastał p. Kuchar? On zapewne żyje dziś w przeświadczeniu, że ogół kibiców Lechii jest za wyjebaniem zarządu i Michalskiego.

Ufam, że ma on jednak głowę na karku i nie będzie podejmował decyzji tylko pod wpływem rozmowy we Wrocławiu i tego nieszczęsnego listu.

Tylko LECHIA
8 czerwca 2009, 08:30 / poniedziałek
witam serdecznie
Jestem kibicem Lechii od 1990roku i wydaje mi sie że Lechia za mało daje pieniedzy na zawodników dlatego takie transfery Pana Michalskiego.
Ponadto nie pamiętam żeby ktoś inny lepiej wywiazywał sie z pozytywnych transferów.
Robert Sierpiński był-jest skautem pracującym w niższych ligach i kogo znalazł-)) Pete z Bałtyku Gdynia?
Podsumowując tak krawiec szyje jak mu materiału starcza.
Pan Kuchar musi dużo wyłożyć gotówki na transfery żeby nastepny dyreektor sportowy sie wykazał obojetnie kto nim bedzie
Ja nie popieram transferów zawodników przychodzących za darmo lub z niższych lig.
Lechia powinna jeżeli bedzie materiał czytaj pieniadze sięgnąć po klasowych zawodników za miliony niestety bo jezelii nie to za rok bedzie powtórka
Przepraszam jezeli ktoś z tego powodu bedzie obrażony
pozdrawiam
8 czerwca 2009, 08:31 / poniedziałek
8 czerwca 2009, 08:36 / poniedziałek
Lechia się utrzymała, ale nie dzięki Michalskiemu i jego pracy, tylko dzięki starej "drugoligowej ekipie", z która chłopaki weszli do ekstraklasy, to była ostatnia droga ratunku postawić tylko na nich...krótko mówiąc Lechia żyje, ale p. Michalski nie wykonał roboty, więc żegnamy..
8 czerwca 2009, 08:42 / poniedziałek
Owszem 12 lokata jest przyzwoitym wynikiem, nie zapominajmy jednak, że to KIBICE wymusili zwolnienie Koali - z nim u steru bylibyśmy czerwoną latarnią (przypomnę, że po meczu z Polonią Bytom działacze chcieli jego pozostania; a tak po prawdzie powinien być wyjebany po meczu z ŁKS zimą). Działacze/dyr.sportowy mieli też mnóstwo szczęścia, że nikt nie chciał się podjąć pracy na Traugutta i byli zmuszeni zaryzykować z Kafarskim (całe szczęście, że nie wypalił totalnie irracjonalny pomysł z grembockim). Wreszcie korzystne ułożenie terminarza, bo nikt mi nie powie, że Piast zagrał na 100% w meczu z nami. Także apelowałbym o trochę samokrytycyzmu, ja przed wiosną pisałem, że celem powinno być SPOKOJNE pozostanie w lidze (patrząc przez pryzmat potencjału kadrowego i organizacyjnego). Do tego dodajmy fatalny występ w krajowych pucharach.

A zwolennicy radka niech się zrzucą na urlop na Cyprze dla naszego dyrektora sportowego, w ramach nagrody za wydatny udział w utrzymaniu zespołu w elicie.
8 czerwca 2009, 08:43 / poniedziałek
..urlop dożywotni..
8 czerwca 2009, 08:49 / poniedziałek
corney:

Tyran wstał - Herod! - Panie, cała Polska młoda

Wydana w ręce Heroda.

Co widzę? - długie, białe, dróg krzyżowych biegi,

Drogi długie - nie dojrzeć - przez puszcze, przez śniegi

Wszystkie na północ! - tam, tam w kraj daleki,

Płyną jak rzeki.

Płyną: ta droga prosto do żelaznej bramy.

Tamta jak strumień wpadła pod skałę, w te jamy,

A tamtej ujście w morzu. - Patrz! po drogach leci

Tłum wozów - jako chmury wiatrami pędzone,

Wszystkie tam w jednę stronę.

Ach, Panie! to nasze dzieci,

Tam na północ - Panie, Panie!

Takiż to los ich - wygnanie!

I dasz ich wszystkich wygubić za młodu,

I pokolenie nasze zatracisz do końca? -

Patrz! - ha! - to dziecię uszło - rośnie - to obrońca!

Wskrzesiciel narodu,

Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,

A imię jego będzie czterdzieści i cztery.

Właśnie dlatego mam nicków czterdzieści i cztery ;-)
8 czerwca 2009, 09:02 / poniedziałek
To ja Rudy 102 !!! ników mam :+)
8 czerwca 2009, 09:05 / poniedziałek
Corney, musimy sobie coś tu wyjaśnić. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to uważasz, że masz prawo krytykować np. oprawy bo Ci się nie podobają, możesz krytykować organizację wyjazdów bo coś tam niedopięte do końca czy za drogo, możesz dywagować czy należy pisać list czy nie, możesz, możesz …. Ale pytam się jaki jest Twój wkład aby to lepiej działało???? Nie interesuje mnie tutaj czy list jest merytoryczny czy nie ale o podstawową sprawę, że ludków mających wiele do powiedzenia i zero własnego wkładu jest zawsze zdecydowanie więcej niż ludzi starających się coś zmienić na lepsze. Gdybyś należał do nazwijmy to formalnej grupy i postawił veto, rozumiałbym ale siedzieć w domu przed kompem i krytykować to żadna sztuka, nie podoba się, to załóż grupę, dołącz do innych grup i tam zmieniaj, przeforsuj swoje zdanie, przekonaj innych do swojego punktu widzenia. Zawsze ludzie zorganizowani albo z pozycją mogą podejmować decyzje i robią to z reguły w imieniu innych, jeżeli chcesz być w porządku, to załóż jak pisałem swoją grupę albo wejdź do jakiejś istniejącej i wówczas prowadź dyskusje, przekonuj. I powtarzam jeszcze raz, nie chodzi mi o to czy list był potrzebny czy nie, czy argumenty w nim zawarte słuszne czy nie ale o to, jak powinno się takie sprawy załatwiać i wniosek jeden, albo działasz w stowarzyszeniach i się udzielasz (wówczas podejmujesz decyzję) albo siedzisz w domu na dupie i nie krytykujesz podejmowanych decyzji. Tu na forum możemy sobie pogadać czy Bąk lepszy od Pęczaka itp. ale nie czy wysyłać list czy nie. Od tego są ludzie, którzy oddają swe serce naszej drużynie czynem a nie klawiaturą.
8 czerwca 2009, 09:13 / poniedziałek
Corney, nigdy nie poznasz stanowiska wszystkich kibiców Lechii, bo nie ma takiej możliwości, aby wszyscy mówili jednym głosem, raczej bym się spodziewał modelu: ile osób tyle opinii :) Zorganizowanane grupy mają natomiast możliwość wypracowywania wspólnego stanowiska i ich siła ogłaszania go wspólnie jest zdecydowanie większa co widać m.in w dzisiejszym Dzienniku Bałtyckim. To całkowicie normalne, po to się ludzie zrzeszają.
8 czerwca 2009, 09:33 / poniedziałek
Jeszcze jedno, skoro na Lechię przychodzi ok 12 tys kibiców na mecz, to dlaczego na hasło

-michalski
-co?

wszyscy krzyczą

WY PIER DA LAJ!!!!

a nie

ZO STAŃ Z NAMI!! ??

możesz mi to racjonalnie wytłumaczyć?
8 czerwca 2009, 10:36 / poniedziałek
Chodzę na Lechijkę ćwierć wieku i po przeczytaniu tego listu byłem zadowolony. Jednak po przeanalizowaniu działań Michalskiego uważm ze powinno dać mu się jeszcze szansę , bo uczył się tej roboty. Ale za chamstwo w stosunku do kibiców i brak samokrytyki bo wiadomo że każdy popełnia błędy bym go wyjebał i dlatego mam mieszane uczucia co do tego gościa. Może warto by część kasy oddał za Cacića to by go pokory nauczyło i by się trochę zastanowił nim coś palnie.
8 czerwca 2009, 12:31 / poniedziałek
A mnie rozjebal na łopatki,jak sobie pojechal na Cypr na wakacje w czasie gdy ważyly sie losy naszego utrzymania w ekstraklasie.A teraz twierdzi ze wykonal swoje zadanie hehehe
8 czerwca 2009, 13:00 / poniedziałek
Ten wyjazd zaliczam mu na plus. Będąc na miejscu mógłby nastepną rzecz spierdolić i z utrzymania byłyby nici.
8 czerwca 2009, 14:14 / poniedziałek
Dobre! Michalski niech lepiej zacznie grać w jakiejś lidze szóstek, bo takich dyrektorów nie potrzeba w Ekstraklasie. PANIE ANDRZEJU!!! KIEDY POZNAMY PAŃSKIE ZDANIE NA TEMAT TEGO LISTU???!!!
8 czerwca 2009, 14:41 / poniedziałek
Własnie za to chamstwo wobec kibicow powinien odejsc , bo i tak nie bedzie mial szacunku u prawdziwych kibicow.Wlasnie za ostatni wywiad kiedy pokazal ze ci ktorzy tez utrzymuja jego,sa dla niego nikim.Reszta jego błedow zeszla na drugi plan.Cacic (to nie tylko jego wina ale tez Kubickiego i jego wałki z jego menadzerem,), Zielinski (ale chociaz dzieki niemu, mamy Kaczmarka ).Michalski , nigdy nie byłes Lechista i nigdy nie bedziesz.Powtarzam ! Twoje miejsce jest w Polonii z Patalanami i Borowczakami.
8 czerwca 2009, 18:36 / poniedziałek
jak widac po wstepnych wynikach sondazu przewaga nad tymi co sie nie zgadzaja z listem moze byc znaczna...
8 czerwca 2009, 18:46 / poniedziałek
... ale jednocześnie potwierdza niejednomyślność :)

Zawsze mnie zastanawia w takich sondażach - każdy może klikać ile razy chce? Bo wtedy sondaż nie ma sensu... A może to tylko dla zalogowanych?
8 czerwca 2009, 19:05 / poniedziałek
1 IP = 1 głos
8 czerwca 2009, 19:07 / poniedziałek
A jednak nie... 1 konto = 1 głos, ciekawie pomyslane... teraz osoby z multikontami beda nabijac wyniki...
8 czerwca 2009, 19:24 / poniedziałek
Corney robił co mógł, dał nawet w opcjach jedną odpowiedź TAK i dwie NIE, ale niewiele to dało :)
A tak serio - sondaż potwierdził inną oczywistą oczywistość: że zdanie na temat tego listu nie jest jednomyśle aczkolwiek moim zdajniem z tego listu nie wynika, że podpisali się pod nim wszyscy kibice.
8 czerwca 2009, 19:44 / poniedziałek
Ja popieram w 100% nie po to tyraliśmy tyle lat nad odbudową klubu ...
8 czerwca 2009, 19:52 / poniedziałek
zawsze będzie ktoś przeciw. Jak dla mnie przewaga "za" miażdząca.
8 czerwca 2009, 20:19 / poniedziałek
Myślałem, że w ankiecie opcję będą:
- NIE
- NIE
- Nie zajmowałbym się żadnymi listami. Kibice są od kibicowania.
8 czerwca 2009, 20:26 / poniedziałek
co michalski robi na urlopie odnośnik
8 czerwca 2009, 21:01 / poniedziałek
Michalski powinien przeprosić kibiców za to ze nazywając ich grupą frustratów, bo tak naprawde to stwierdzenie przelało czare goryczy i sprowokowało do napisania tego listu i powinien dostać drugą szanse bo przeprowadzone transfery przez niego nie były złe i jakby nie patrzeć walnie przyczyniły się do utrzymania.
8 czerwca 2009, 21:12 / poniedziałek
ręce odpadają
8 czerwca 2009, 21:14 / poniedziałek
a mi opadają:)
8 czerwca 2009, 22:00 / poniedziałek
Z tym żądaniem przeprosin, to jakieś rozmienianie się na drobne, Michalski od dawna jest tu wyzywany od chujów, kutasów, skurwysynów a miałby przepraszać za - za przeproszeniem - "frustrata"?:) no jak sie gada ostro i po męsku to powinno się być konsekwentnym
8 czerwca 2009, 22:03 / poniedziałek
Olo kurwa mac (przepraszam za tą kurwe).... Czy Ty wogóle czytałeś jego wypowiedzi wcześniejsze na temat Lechii zanim nie było afery???
8 czerwca 2009, 22:18 / poniedziałek
Tak, jest ignorantem, bufonem i go nie bronię (slabo sie zna na tej robocie, zaslugujemy na lepszego), nawet bufon Mourinho wie ze kibicom należy sie szacunek i warto z nimi dobrze żyć. ale przepraszać za frustratow to dla mnie nieporozumienie jesli on wie jak jest od dawna nazywany.
8 czerwca 2009, 22:20 / poniedziałek
Niech spierdala z Lechii Radosław Michalski,
i niech spakuje ze sobą bałkańskie wynalazki,
On nie ma nic wspolnego z nami Lechistami,
On brata się tylko z łodzianami i żydami,
więc Panie Radku Michalski paszoł won,
Izrael to twój najprawdziwszy dom.
8 czerwca 2009, 22:21 / poniedziałek
On moze jest masochista i lubi jak sie po nim jedzie, ale ja osobiscie czuje sie urazony wyzywaniem mnie jako kibica Lechii Gdansk od frustratow.... moze Ty Olo tez to lubisz, temu Twoj sprzeciw, jednak zauwaz ze Ty to nie wszyscy, a czesc tak jak ja czy chocby z tego co widac rowniez LP maja odmienne zdanie od Twojego...
8 czerwca 2009, 22:34 / poniedziałek
Pilsner
8 czerwca 2009, 00:49 / poniedziałek

No oby nie wyszlo ze ktos sie zbyt szybko wychylil przed szereg, bo sprawa troszke kompromitujaca.
--------------------
Nieskromnie zacytuje samego siebie.
I co?
Dzialnia sluszne metody pojebane.
Oby w srode bylo lepiej.

Znowu to samo ,najpierw dzialanie potem myslenie i drapanie po glowie.
Chyba dlatego tak nie cierpie spolecznosciowcow i aktywistow...komuna mnie tak skrzywila.
8 czerwca 2009, 22:36 / poniedziałek
Wybaczcie, że tak późno do dysputy się dołączam bo juz trochę wątek się rozmydlił, ale powiedzcie mi o co chodzi z tą "Trałką", kto to kurwa jest, dwa razy piłkę kopnął lepiej a jak było ciężko to kombinował jak spierdolić do warszawki. Może i w kadrze grywa ale efekty tego sami widzicie. Wszyscy widzieli jakie możliwości techniczne mają nasi kopacze, ale jak zaczęli zapierdalać jak był nóż na gardle to efekty były, sory ale trałek nie zapierdalał wiec pa temu chłopcu i proszę więcej go nie przywoływać.

Biało zielone pozdrowienia!
8 czerwca 2009, 22:45 / poniedziałek
Simek, wiesz dobrze komu to mówisz,ja nikomu nigdy nie narzucam swojego zdania:) przedstawiam swoje. Kłócisz sie z kimś, w koncu wkurza Cie tak, że walisz go po ryju, on Ci lekko nieudolnie oddaje i ... oczekujesz przeprosin? (to nie personalnie do Ciebie, chodzi o zobrazowanie sytuacji)
8 czerwca 2009, 22:50 / poniedziałek
Jesli to ma zobrazowac sytuacje z Michalskim to dostawalby laczki dopoki by nie zrezygnowal z funkcji dyrektora....
9 czerwca 2009, 08:48 / wtorek
Lechia czeka na Andrzeja Kuchara

odnośnik
9 czerwca 2009, 10:06 / wtorek
Olo sory, uważałem Cie ostatnio za rozgarniętego Małysza....... Chodzi o wypowiedzi Michalskiego jeszcze z 2008 roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wtedy się zaczęło.
9 czerwca 2009, 10:42 / wtorek
OK, oświeć mnie, bo nie podążam za Twoim tokiem myślenia: obrażanie kibiców Lechii albo wręcz Lechii w 2008 r.? Nie kojarzę. Zresztą w liście nie ma nic na ten temat, a odnosimy się do listu. Pamiętam,, że potwierdzał, że nie ma doświadczenia w tej robocie, ale gdzieś też czytałem, że powiedział, że jest kibicem Lechii mimo, że nigdy w niej nie grał. Więc pewnie wypowiedzi miał różne.

Jak ktoś jest bufonem w 2009 r., to w 2008 r. też był, ale co to ma do rzeczy?
9 czerwca 2009, 11:56 / wtorek
Że już wtedy zacvzęły się zgrzyty z Michalskim. Jaj nie wiesz o co chodzi to nie mój problem
9 czerwca 2009, 12:59 / wtorek
"hicior" Mięciela- kolesiostwo?????
9 czerwca 2009, 14:20 / wtorek
Na emerytach śledzie się przejechali po co to nam?
10 czerwca 2009, 09:20 / środa
Czy ktoś kumaty był na WZA i oriętuje się jaki są klimaty w zarządzie???
i wytłumaczy mi za co wyleciał Andrzej Duffek ????
Nam chodzi o michalskiego a nie o Andrzeja Duffeka !!!!!!!!!!!!!
oj zaczynam się wkurwiać
będzie źle
10 czerwca 2009, 11:51 / środa
Ja też pozwolę sobie zabrać tutaj głos w sprawie listu, ale tylko dlatego, żeby zwrócić uwagę na ważniejsze sprawy.
Uważam, że decyzja o formie listu była błędna.
Po pierwsze rozliczanie pracy dyrektora sportowego nie powinno należeć do kibiców, ale do zarządu klubu, który jak na razie jeszcze przez kibiców - członków OSP jest powoływany i rozliczany.
Ale skoro już reprezentatywna grupa kibiców jest podobnego zdania co do osoby Michalskiego (jak pokazują wypowiedzi w tym wątku, nie można powiedzieć, że kibice są tu jednomyślni), to dlaczego to co pojawiło się w liście otwartym nie zostało przekazane na spotkaniu we Wrocławiu lub w podobnej formie, po cichu twarzą w twarz?
Uważam, że list sugerujący kogo należy zwolnic z klubu wyraża pewien brak zaufania co do zdolności menadżerskich Kuchara i jego ludzi, których wprowadza do Lechii. To wolna wola Kuchara w jaki sposób analizuje pracę i kogo zatrudni w firmie, w której ma pakiet większościowy.
Opinia publiczna (Kuchar z pewnością też) już dawno wie, że kibice życzą sobie odejścia Michalskiego (transparenty). Po co więc jeszcze list, który stawia Kuchara w niezręcznej sytuacji? Jeśli teraz właściciel spółki nie zatrudni Michalskiego, to otrzyma łatkę osoby uległej kibicom, a może tego nie chcieć. Jeżeli nie zwolni Michalskiego, to z miejsca wchodzi w konflikt ze "wszystkimi grupami kibicowskimi".
Podsumowując, pismo uważam za niepotrzebne.
Uważam, że szczególnie teraz osoby sygnujące pismo, nie powinny się rozdrabniać i zajmować tak błahymi sprawami jak konflikt z jakimś pracownikiem klubu.
Przypominam, że na 6 lipca zostało zwołane walne zebranie OSP, a 15 czerwca mija ostateczny termin składania wniosków o umieszczenie w porządku obrad dodatkowych punktów.
Tu jest pole do popisu "przedstawicieli wszystkich grup kibicowskich".
Wiadomo, że OSP otrzyma niedługo potężny zastrzyk środków finansowych od spółki przejmującej pierwszą drużynę. Z tego co pamiętam wartość zorganizowanej części OSP wyceniona została na 4 miliony złotych, z czego niestety aż 3 pójdą na pokrycie długów narobionych przez Turnosia i Jenka. I tak całkiem sporo zostanie. Na tyle dużo, żeby z OSP stworzyć nowoczesne samowystarczalne przedsiębiorstwo. Bez obciążenia pierwszą drużyną, która ma charakter komercyjny, ośrodek realizujący zadania samorządu może nawiązać silną współpracę z miastem. Jest teraz dobra pora, żeby powrócić do społecznego charakteru zarządzania ośrodkiem. Zakładam oczywiście, że Jenek i Turnoś zostaną przy pierwszej drużynie. Osoby zaangażowane mogą to spokojnie wspólnie pociągnąć.
Moim zdaniem to właśnie stworzenie silnego OSP, a nie osoba Michalskiego, powinno być teraz tematem rozważań kibiców, tym bardziej, że umowa OSP z Lechia S.A. dobrze zorganizowanym kibicom daje łatwą możliwość przejęcia przez OSP pierwszej drużyny Lechii od Kuchara w niecałe dwa lata, gdyby ten pokazał rogi.
Pod rozwagę autorów listu.
10 czerwca 2009, 12:58 / środa
matad napisał: " . . . Uważam, że szczególnie teraz osoby sygnujące pismo, nie powinny się rozdrabniać i zajmować tak błahymi sprawami jak konflikt z jakimś pracownikiem klubu. . ."

a ja uważam że świadomie lub nie,
zamykasz całokształt problemu do konfliktu z "jakimś parcownikiem klubu", i wyrzucasz do kosza z "błachymi sprawami" nad którymi nie należy rozdrabniać

przepra, zapał polemiczny : ) KURWA NALEŻY : )

powtarzam, świadomie lub nie, odwracasz uwgę od całości problemu

a ta całość to nie tylko błędy merytoryczne popełniane co i rusz przez "jakiegoś pracownika",
ale własnie sprawy transparentności działań, przejrzystości reguł, kwestia podejmowanych ocen i egzekwowania odpowiedzialności za wykonywaną pracę, w końcu tego na ile jest wolą zarządu by te rzeczy realizować, oraz jego zdolności zażegnywania sytuacji różnych i rozmaitych że tak zawoaluję,by nie zaczęło to sprawiać wrażenia okopania sie w okopach TWA,
baaaardzo ogólnie: klimatu który obecnie panuje a przed wszystkim klimatu w którym ma sie budować przyszlość,

to NIE TYLKO "jakiś tam pracownik" błachostki i drobnostki jak starasz sie to bagatelizować

co do listu, mam podobne zdanie co Ty, nie tyle jego zawartości co do FORMY jego przekazania, ale z zupełnie innych powodów niż to podałeś, nie chce mi sie o tym pisać ; ) cóż . . . . stało się, i tyle
10 czerwca 2009, 13:34 / środa
Co nam po OSP jeżeli w pierwszej drużynie będzie "źle". To tylko zapewnienie zaplecza do ewentualnej odbudowy. Dość cennego zaplecza i nie ukrywam ważnego, ale nie w tym momencie kluczowego. Poza tym też poza kontrolą chyba, że piłkarze przestaną głosować tak jak im się podaje na karteczce.

Trochę mnie dziwi Twój post Matad, bo jakiś czas temu byłeś orędownikiem upubliczniania działań klubu i tego, co jest ustalane. Owszem adresat jest inny, ale to tylko dlatego, jak mniemam żeby zwrócić uwagę adresatowi na pewne zagadnienia, które są ignorowane.

Czy sądzisz, że na rozmowach z Kucharem nie były poruszane tematy z listu. Ja śmiem twierdzić, że tak. Skoro tak to, po co ten list. Myślę, że znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Nawet sondaż tego portalu nie zdołał zdyskredytować zasadności tego listu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.482